Vizitky

Levná výroba a tisk vizitek online


Vizitka je i Vaší vizitkou

Může se někomu zdát, jako pouhý kousek obarveného papíru. U nás to ale vidíme trochu jinak. Jsme přesvědčeni, že vizitka slouží nejen k předání kontaktu, ale prezentuje celou firemní filosofii a dotváří tak důležitý první dojem o Vás či Vaší firmě. Tvorba grafického návrhu vizitky, výroba a celkové zpracování v tom hraje zásadní roli. Z tohoto důvodu nenecháváme tisk Vašich vizitek náhodě a dáváme si při výrobě opravdu záležet. Používáme nejmodernější techniku v podobě produkčních digitálních a ofsetových tiskových strojů a v neposlední řadě také kvalitní papír pro bezchybné zpracování. Ani perfektní návrh vizitky totiž nebude působit krásně, pokud bude vytištěný na nekvalitním papíře nebo dokonce vyrobený na běžné domácí tiskárně.

Možnost online tvorby návrhu

Máte živou představu, jak by měla Vaše vizitka vypadat, ale zatím netušíte, jak si takový návrh jednoduše vytvořit? Stálo nás to hodně velké úsilí a nyní Vám tuto možnost poskytujeme zcela ZDARMA. Neváhejte a využijte náš jednoduchý a intuitivní online editor pro tvorbu vlastního návrhu online a ušetříte nemalé peníze nejen za grafické programy. Díky vytvořeným vzorům a vizitek nemusíte být ani profesionálním grafikem. Stačí si šablony proklikat a vybrat takovou, která se Vám líbí a tu si upravit přesně dle svého gusta! Čas letí, a proto se do toho pusťte a pořiďte si nové vizitky online, levně a rychle! Přesvědčíme Vás, že tvorba vlastního návrhu jednostranných i oboustranných vizitek je s námi zcela snadná.

Pokud si přeci jen nebudete něčím jisti, podívejte se na následující krátký video návod, kde Vám za pár chvil bude úplně jasné, jak na to. Můžete také využít online chatu, kde Vám rádi a ochotně poradíme s originálním návrhem Vaší vizitky online.

Výroba z vlastní grafiky

Máte vlastní grafický návrh vizitek a chcete si zakázku jednoduše zadat do tisku? Nejprve Vám doporučíme si ověřit správnost připravených tiskových dat dle návodu na přípravu. Po ověření si vlastní data s návrhem nahrajte k objednávce kliknutím na tlačítko "nahrát vlastní data" na stránce zvoleného produktu.      

Protože chceme mít jistotu, že budete s Vaší zakázkou skutečně spokojeni, tak i my Váš grafický návrh vizitky před tiskem ještě po technické stránce důkladně zkontrolujeme. Pokud najdeme nějaký problém, tak Vás o něm budeme obratem informovat a navrhneme možné řešení.

Zpracování návrhu za Vás

Nemáte vlastní návrh a ani se nechcete pustit do jednoduché tvorby vizitek v našem online editoru zdarma? Nevadí, věnujte svůj čas dál plně svému podnikání a my se o vše ostatní postaráme za Vás! Kliknutím kontaktujte našeho grafika a popište mu svou představu o nových vizitkách.     

Náš TIP - nezapomeňte přiložit podklady potřebné pro vytvoření návrhu grafikem. Nejčastěji budete potřebovat logo, kontaktní údaje a případně obrázky.

Online kalkulace

Neztrácejte Váš drahocenný čas a nečekejte na vytvoření individuální kalkulace na tisk vizitek. U nás skutečně nemusíte na nic čekat – Výhodný TISK® je moderní tiskárna! Několikrát kliknete a hned online vidíte, kolik Vás bude výroba vizitek stát. Jednoduše si zvolte požadované množství a pokračujte výběrem z předvyplněných možností. Velmi dobře rozumíme tomu, že ne každý klient by využil hned na startu podnikání tisíce ks vizitek a proto nabízíme levný tisk již od 100 ks. Nenutíme Vás tedy k velké objednávce, kterou pak ve výsledku ani nevyužijete.     

Nezapomněli jsme ani na častou situaci, kdy potřebujete tisknout více verzí grafiky vizitek (například pro různé kolegy z firmy). U nás získáte totiž tu nejlepší cenu výroby vizitek. To proto, že takovou objednávku sloučíme a budeme ji brát jako tisk jedné verze bez dalších příplatků! Zadejte si tedy objednávku všech verzí v rámci jedné objednávky a získáte nízkou cenu za tisk vizitek zcela automaticky.

Expresní i levná výroba

Pospícháte na výrobu Vašich vizitek? Pak využijte možnost expresního tisku a zvolte tisk vizitek do 24 hodin. Pokud naopak sháníte vizitky co nejlevněji a doba výroby nehraje takový prim, je tu právě pro Vás tisk vizitek do 7 dnů.

Nejoblíbenější variantou z naší nabídky jsou však vizitky s výrobou do 3 dnů s vlastním online návrhem vycházejícím z některé námi připravených šablon, které jsou Vám plně k dispozici. Nejběžnějším formátem je pak rozměr 90×50 mm s tiskem na kvalitní papír - 300g křída matný. Můžete si ale zvolit výrobu vizitek na papír 350g křída, nebo si vybrat v našich končinách méně typický formát 85×54 mm, který také často zaujme svou neobvyklostí a originalitou.

Rychlé doručení, osobní odběr

Náš unikátní online systém přijme Vaši objednávku levných i luxusních vizitek kdykoliv 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Hotové vizitky si z nás můžete zdarma vyzvednout na pobočce nebo zařídíme rychlé doručení kamkoli po ČR.

Dotisk vizitek

Budete-li v budoucnu potřebovat vizitky dotisknout, můžete si v historii Vašich objednávek snadno zvolit možnost opětovného objednání. Nemusíte tedy návrh vizitek vytvářet znovu, ačkoli díky našemu online editoru je to otázka skutečně jen na několik minut.

Vizitka i jako místo pro zápisky?

Hledáte možnost vytvoření a tisku věrnostních kartiček nebo potřebujete na vizitku zapisovat údaje pro své klienty, jako jsou například termíny rezervací? Nebojte se využít naplno druhou stranu vizitky. Vytvořte si svůj návrh v editoru online i s volnými políčky či plochou pro Vaše zápisky! Vaše představivost není v tomto směru při tvorbě návrhu vizitek jakkoliv omezena.

Originální zpracování a formát

Máte chuť nebýt tuctoví a více se odvázat nebo hledáte zkrátka vizitky s opravdu exkluzivním vzhledem? V tom případě nezapomeňte nahlédnout do naší nabídky luxusních vizitek. Nebude pak vůbec jednoduché odolat možnostem tisku vizitek na naše nádherné papíry s překrásným jemně třpytivým vzhledem nebo velmi moderní výrobě vizitek na strukturovaný papír. Další možností jak více zaujmout je vytvořit si návrh v kreativním formátu! Předal Vám již některý z Vašich obchodních partnerů čtvercovou vizitku? Odpovědí na tuto otázku je nejčastěji NE a proto i tuto vysoce originální variantu formátu vizitek můžete v naší nabídce najít. Rozměr vizitky je pak 65×65 mm a tento nestandardní formát ve spojení s kvalitním tiskem a luxusním papírem Vám přinese skutečnou jedinečnost.

Více informací
Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek