Začni tvořit on-line

V posledních měsících zažíváme opravdový boom e-shopů a celkově odvětví on-line nakupování. V mnohém ohledu to nám všem šetří energii a čas. Nemusíme se nikam vydávat a vyřešíme vše na dálku v momentě, kdy nám se to hodí a ne podle toho jaká je otevírací doba prodejny. Využij této výhody a vyřeš své svatební tiskoviny moderně! Je nám jasné, že předsvatební přípravy jsou náročné, ale také krásné a jednou na ně budeš ráda vzpomínat. U nás si vše pohodlně vyřídíš i při práci nebo při péči o malé miminko. Jsme tu 24 hodin denně a pořád jen pro tebe kdykoliv si budeš přát.

Náš unikátní systém ti pomůže s navrhováním svatebních tiskovin. Klasické grafické aplikace jsou velmi drahé a nevyplatí se je pořizovat na jedno použití. Pro práci v takové aplikaci potřebuješ velké znalosti a zkušenosti. U nás ve svatebním editoru je to naopak. Vše je jasné, jednoduché a intuitivní. Jen si to zkus a uvidíš, jak neztrácet zbytečně čas. Navrhni a nech vytisknout - odškrtni si tenhle úkol už za pár dní ze svého seznamu úkolů.

KDE MŮŽEŠ ZAČÍT?

Začínáme vždy u výběru produktu. U toho, který tě právě zajímá a chceš ho začít navrhovat. Po zvolení produktu se zobrazí šablony, které si můžeš prohlížet za pomoci šipek. Jakmile budeš mít vybráno, tak šablonu potvrdíš kliknutím a budeš pokračovat tlačítkem "upravit šablonu".

Mrkni se na toto jasné a výstižné video, kde je vše krásně vidět... Proč ztrácet čas zkoušením a hledáním.

Jsi připravena a nechceš to dále odkládat? Tak si kliknutím přejdi na svatební produkty

KDO EDITOR VYUŽÍVÁ?

Nejčastěji jsou to nevěsty přesně jako ty. Řeší nejen tisk svatební oznámení ale i dalších svatebních tiskovin. Denně náš editor navštíví několik stovek a ve špičkách až několik tisíc nových nevěst. Každá má jinou představu, přání a potřeby. Proto taky v editoru najdeš nespočetné možnosti navrhování, které ti umožní dosáhnout nejlepšího výsledku v krátkém čase. Editor je na tvé přání již nyní připraven. A jak jsi na tom ty?

JAK TVOŘIT NÁVRH?

Mohli jsme o tom dlouze psát nebo ti to shrnout v krátkém videu. Takže mrkni na video a uvidíš postupy, které ti ušetří hledání.

CO VŠE SI MŮŽEŠ NAVRHOVAT?

Nezáleží na tom, zda zrovna potřebuješ vytvořit návrh pro tisk svatebního oznámení nebo uvítací cedule. Tyto i mnohé další svatební produkty si navrhneš bez drahého grafika ve svatební editoru on-line. Pamatuj, že tvé možnosti v navrhování nejsou nijak omezené! K návrhu se můžeš libovolně vracet a nemusíš si vůbec nic do svého počítače instalovat. Vše probíhá přímo on-line ve tvém prohlížeči. Nejprve si můžeš vytvořit svatební oznámení a později se pustit do kreativního navrhování uvítací desky nebo samolepek. Je to jen na tobě s čím se rozhodneš začít. Vše si můžeš sladit do jednoho parádního designu. Od jmenovek až po etikety na víno.  

KOLIK TO STOJÍ?

Možná je to v dnešní době zvláštní, ale použití editoru neúčtujeme! Je to veliká výhoda a pomoc pro naše nevěsty. Dlouhé roky jsme na tomto jednoduchém a velmi efektivním systému přípravy svatebních tiskoviny s kolegy tvrdě pracovali. Využij příležitost a vytvoř si svatební oznámení přesně podle svých představ a bez kompromisů. 

Bezplatně jsou ti k dispozici mimo nástroj editoru také profesionální šablony, motivy a fotobanka PIXABAY přímo uvnitř editoru. Už nyní se těšíme, čím kreativním nás překvapíš!  

VLASTNÍ MOTIV NEBO OBRÁZEK

Potřebuješ do návrhu nahrát obrázek nebo ti tam něco chybí? Přímo v on-line editoru najdeš volbu pro nahrání vlastních podkladů.

Mrkni se a budeš překvapena, jak je to snadné...

NEBOJ, NÁVRH ZKONTROLUJEME

Navrhuješ a tvoříš. Ale co se stane až objednávku dokončíš a odešleš? Pak se roztočí přesně naplánované kolečko realizace. Prvně tvůj návrh převezme a zkontroluje náš specialista předtiskové přípravy. V případě technického problému tě bude kontaktovat a navrhne odpovídající řešení. Popřípadě se ti rovnou pokusí bezplatně pomoci s opravou. Raději pro úplnost upozorníme, že se jedná především o technickou kontrolu. I když bychom rádi vše na 100 % kontrolovali, tak to není v našich silách. Denně zpracováváme desítky objednávek a za správnost textů, překlepy a podobně si vždy odpovídáš sama. Proto si návrh před odesláním raději pečlivě zkontroluj. Ideálně ať na něj mrkne i další osoba (snoubenec nebo třeba družička).

CO KDYŽ MI NEVYHOVUJE ŠABLONA?

Ani náš grafik se netrefí do vkusu každému, tak to prostě je. 1000 nevěst znamená zpravidla tisíc chutí a představ. Přesně proto u každého produktu najdeš také "prázdnou šablonu".  Tam můžeš začít úplně od začátku a tvořit vlastní originální návrh.

VLASTNÍ DATA NEBO CANVA

Pokud si náhodou nevybereš z nabídky našich motivů, tak máš ještě další možnosti. Jednou z nich je možnost dodání vlastních tiskových dat. Můžeš si připravit sama, pokud umíš a zvládneš nebo můžeš mít svého grafika, je to v pohodě. Další možností je aplikace Canva na internetu. Můžeš si jí otevřít a zkusit navrhovat tam. Až budeš mít návrh hotový, tak ho exportuj do tiskového PDF. Před tiskem zkontrolujeme, aby vše bylo v pořádku.

POTŘEBUJI POMOC

Neboj se, nejsi jediná a my jsme na to připraveni. Stačí se nám ozvat a rádi ti poradíme. Pokud budeš úplně v koncích nebo si prostě nebudeš vědět rady a nebudeš se chtít s návrhem sama trápit, tak ti dohodneme pomoc s vytvořením návrhu u našeho grafika. Připraví návrh na míru pouze pro tebe. U této služby prosím počítej s tím, že není zdarma a něco to bude stát. Na základě tvé bližší představy zpracujeme a pošleme cenovou nabídku a bude jen na tobě, zda se rozhodneš na realizaci svépomocí nebo zadáš vytvoření návrhu našemu grafikovi. 

Ze zkušenosti ti můžeme přiblížit obvyklé ceny za zpracování návrhu na míru. U běžných tiskovin se většinou pohybujeme v rozmezí 500 - 1000 Kč bez DPH za jeden grafický návrh.  

Pamatuj, že v případě potřeby jsme ti k dispozici. Pokud chceš, tak nás můžeš kontaktovat.

FYZICKÝ VZOREK OZNÁMENÍ

Potřebuješ se přesvědčit o tom, že tvůj návrh je skvělý? Potřebuješ se přesvědčit o tom, že náš tisk je skvělý? Mrkni na náš BLOG a vyhledej si tam možnost výroby vzorku. 

NAVRHUJ S RADOSTÍ A INSPIRUJ

Pusť se do toho a užij si skvělou zábavu při on-line navrhování. Využij veškeré možnosti, které ti nyní zdarma nabízíme. Snad tě brzy přivítáme také mezi našimi fanynkami na Facebook stránce. 

Za případné jakékoliv hodnocení budeme moc rádi! A nyní už můžeš začít. Pokračuj tím, že si zvolíš jeden z produktů v naší nabídce.

Chceš se inspirovat? Sleduj také náš BLOG, tam pro tebe přidáváme zajímavé informace a videa.