Jedinečný on-line editor

Zřejmě Vás zaujal některý z produktů naší tiskárny. Za to jsme v první řadě moc rádi, a proto jste nyní tady. Hledáte radu jak dál? Náš výjimečný on-line editor Vám pomůže s řešením grafického návrhu! Hodí se zejména v případě, kdy nemáte možnost si dodat vlastní tisková data. Grafické aplikace jsou velmi nákladné a nevyplatí se je pořizovat na jedno použití. Práce v takové aplikaci vyžaduje nemalé znalosti a zkušenosti. Zbytečně byste ztráceli čas.

Využijte čas efektivně a pojďme se na to blíže podívat. Celé to funguje tak, že u každého produktu se můžete nechat inspirovat vytvořenou šablonou nebo si můžete vytvořit vlastní, originální návrh pro tisk. 

KDE EDITOR NAJDU?

Nemusíte nikde dlouho hledat. Není na tom nic těžkého! Začneme u výběru produktu, který Vás zajímá. Můžete si pochopitelně vybrat jakýkoliv produkt z naší nabídky. Pak na stránce produktu uvidíte šablony, které si polistujete za pomoci šipek. Jakmile budete mít vybráno, tak šablonu zvolíte kliknutím a pokračujete tlačítkem "upravit šablonu".

Doporučuji mrknout na toto krátké video, kde je vše krásně vidět... Ušetříte si čas a hledání!

KDO EDITOR NEJČASTĚJI VYUŽÍVÁ

Jedná o velmi často nevěsty, které řeší tisk svatebního oznámení a také o podnikatele a firmy, které potřebují podpořit povědomí o své firmě (to potřebuje zajisté každá firma). Náš on-line editor navštíví každý den několik stovek až tisíc uživatelů. Každý má naprosto odlišné přání a potřeby - na každé takové unikátní přání je od nás připraven!

JAK SE TVOŘÍ NÁVRH

Mohli bychom se velmi dlouze rozepisovat o tom, jak editor vlastně funguje. Ale proč se raději nepodívat na krátké video. Vidět je totiž lepší, než napsat tisíc slov!

CO VŠE SI LZE NAVRHNOUT

Nezáleží na tom, zda zrovna potřebujete vytvořit návrh pro tisk svatebního oznámení nebo pro velkoformátový banner, který si pak zavěsíte na plot Vašeho pozemku. Toto vše vyřešíte bez drahého grafika on-line. Možnosti on-line navrhování nejsou nijak omezené! Když si to shrneme, tak u nás vyřešíte návrh od tisku malých vizitek až po velkoformátové desky nebo plachty s potiskem.

CENA NÁVRHU

Možná se Vám to v dnešní době bude zdát zvláštní, ale použití on-line editoru je zcela zdarma! Dlouhé roky jsme toto velmi jednoduché a intuitivní řešení pro návrh tiskovin vyvíjeli. Cílem bylo usnadnit Vám, našim klientům život a především ušetřit Váš čas. Z naší strany bylo hlavním cílem odbavit více zakázek a co nejvíce efektivně.

Není to tedy náhoda, že jsme se rozhodli o možnosti využití pro všechny naše klienty zdarma. Nic Vám tedy nebrání - pusťte se tedy do navrhování svých tiskovin. Už nyní se těšíme, s čím kreativním se ve výrobě setkáme!  

VLASTNÍ LOGO NEBO OBRÁZEK

Potřebujete do návrhu nahrát firemní logo nebo se Vám líbí nějaký vlastní obrázek? Nehledejte v tom žádný problém! Přímo v on-line editoru najdete volbu pro nahrání vlastních podkladů.

Mrkněte se, jak je to snadné...

MOTIVY A FOTOBANKA ZDARMA

Aby Vaše návrhy mohly být co nejvíce originální a kreativní, tak jsme do online editoru během času přidali obrovské množství různých šablon a dalších motivů. Vše můžete nyní zdarma využít při svém navrhování. Pokud hledáte vhodný obrázek do svého návrhu, tak pro Vás máme další TIP. Můžete využít naše propojení se známou bezplatnou fotobankou PIXABAY a to přímo v rozhraní on-line editoru. Pro použití libovolné fotografie stačí si ji vyhledat dle klíčového slova a pak si ji vložit do návrhu kliknutím.

KONTROLA PŘED TISKEM

Až objednávku dokončíte a odešlete, tak se roztočí přesně naplánované kolečko realizace. Jako první Váš návrh převezme a zkontroluje náš specialista předtiskové přípravy. V případě technického problému Vás bude kontaktovat a navrhne řešení. Popřípadě se Vám rovnou pokusí bezplatně pomoci s opravou. Upozorníme, že se jedná především o technickou kontrolu. I když bychom rádi vše na 100 % kontrolovali, tak to není v našich silách. Denně zpracováváme desítky objednávek a za správnost textů, překlepy a podobně si vždy odpovídá uživatel sám. Proto si návrh před odesláním raději pečlivě zkontrolujte.

NEVYHOVUJE MI ŽÁDNÁ Z ŠABLON

Ani náš grafik se netrefí do vkusu každému, to je běžné. Proto u každého produktu najdete také "volnou" šablonu, kde je možné začít zcela od začátku a vytvořit si vlastní návrh originální a kreativní. Pokud Vám ani tato možnost nevyhovuje, tak si pro tisk můžete dodat vlastní soubory. To doporučíme pouze v případě, že k tomu máte potřebné zkušenosti a také softwarové vybavení. Správné nastavení tiskových dat najdete vždy u konkrétního produktu pod odkazem "tisková data".

POTŘEBUJI POMOC

Ano, i v tomto případě jsme tu pro Vás! Stačí se nám ozvat a rádi Vám poradíme! Nebo se dohodneme na vytvoření grafického návrhu naším grafikem. Ušetří Vám námahu a vytvoří návrh na míru pouze pro Vás. U této služby je zapotřebí počítat s tím, že je již zpoplatněna. Na základě Vaší poptávky vždy nejprve zpracujeme a předložíme konkrétní cenovou nabídku. Tu si můžete promyslet a na základě Vašeho zájmu si pak grafické zpracování na míru objednat.

Pro představu - obvyklé ceny za zpracování návrhu na míru jsou u běžných tiskovin v rozmezí 500 - 1000 Kč bez DPH za jeden grafický návrh. Ozvěte se nám tedy s konkrétním požadavkem a zadáním. 

Pamatujte, že v případě potřeby jsme Vám k dispozici. Stačí nás kontaktovat.

POHODOVÉ ON-LINE NAVRHOVÁNÍ

Přejeme Vám příjemnou zábavu při práci s naším on-line editorem. Je to naše "dítě", které nejen nám dělá radost v každém ohledu. Doufáme, že se přidáte ke spokojeným uživatelům co nejdříve. 

Začít můžete výběrem z produktů na hlavní stránce

Doporučujeme také sledovat náš BLOG, kde najdete další zajímavé informace a odkazy.