Reklamní předměty

Pokračujte kliknutím na produkt


 • Propisky s potiskem

  Reklamní propisky s firemním logem


  Potisk nebo laserové gravírování

  Reklamní propisky s potiskem jsou čím dál více oblíbeným produktem. A není divu. Nespornou výhodnou je, že každý z nás propisku potřebuje a tak se hodí opravdu všem. Propisky se nejčastěji vyrábí v základnější plastové podobě nebo jako luxusní v efektním kovovém provedení. Plastové propisky se zpravidla potiskují barvou ale u kovových propisek je situace docela jiná. Zde je výhodnější použít pro popis propisky laserové gravírování, které vyhotoví firemní logo nebo libovolný text na propisku přímo vypálením do materiálu. Takový popis je pak na propisce umístěn trvale a je nesmazatelný. 

  Luxusní kovové propisky lze mít v originálních barevných verzích. S radostí si můžete vybírat tu, která se k Vaší prezentaci bude nejvíce hodit.  

  On-line navrhování potisku

  Máte představu, jak by měla propiska vypadat? Využijte pro návrh potisku náš jednoduchý on-line editor! 

  Propiska s firemním logem 

  Pokud budete chtít na propisku umístit pouze logo, tak nám ho jednoduše vložte k objednávce tlačítkem "nahrát vlastní data". Po obdržení objednávky zpracujeme bezplatně náhled a zašleme ho před výrobou ke kontrole. 

  Nejlevnější propisky

  Nemusíte čekat na individuální kalkulace propisek s potiskem. Zvolte požadované množství propisek a cena se Vám okamžite ukáže on-line. Výroba propisek s vlastním potiskem je možná již od 100 ks.

  Propisky až k Vám nebo osobní vyzvednutí

  On-line objednávkový systém přijme vaši objednávku na propisky s potiskem kdykoliv 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Hotové propisky si u nás můžete zdarma vyzvednout na pobočce nebo zařídíme rychlé doručení až k Vám.

 • Šňůrky na krk
 • Klíčenky
 • Termohrnky