Svatební tiskoviny

Svatební tisk rychle, levně a online


Chtějte jen to nejlepší

Přišel ten správný čas? Už si lámete si hlavu nad tím, jak splnit jeden ze základních úkolů každé nevěsty před svatbou? Naštěstí jsme tu my - nadšenci do svatebního tisku a my Vám s tím teď hravě pomůžeme. Tisk svatebních oznámení, svatebních pozvánek a dalších tiskovin - tak tento úkol již brzy najdete ve svém seznamu jako splněný!

Ušetříme Vám mnoho času, který se jistě bude hodit u dalších a náročnějších svatebních příprav. Stačí mrknout na náš unikátní online editor, který Vám umožní doslova bleskovou rychlostí vytvořit krásný a originální návrh Vašeho svatebního oznámení zdarma.

Mrkněte také do našich recenzí a ověřte si, s jakou radostí pro nevěsty z celé ČR svatební oznámení vyrábíme.

Tisk co potěší

 • Vaše oznámení bude nádherné to garantujeme
 • můžeme Vám vyrobit vzorek oznámení
 • nemusíte dlouho čekat (výroba i do 24 hodin)
 • online editor si zamilujete, je totiž zdarma a najdete v něm stovky vzorů svatebních tisků

Návrh moderně online

Je to tak snadné, že snadnější už to snad nemůže být :-) A to i pokud zatím vůbec netušíte, jak má svatební oznámení a další doplňky vypadat. Zvolte si nejvhodnější produkt a jednoduše si proklikejte krásné vzory, které jsme pro Vás vytvořili. Můžete prohlížet tak dlouho, jak jen budete chtít. Až budete mít vybráno, tak stačí tlačítkem upravit šablonu aktivovat náš unikátní online editor, ve kterém je příprava originálního návrhu svatebního oznámení doslova zábavou. Jde to tak rychle a snadno. A to i těm, kteří nemají s podobným systémem z minulosti žádnou zkušenost. Podívejte se sami, jak editor funguje. Upravíte si šablonu podle svých představ a objednávka může do tisku. Před tiskem vždy raději ještě data zkontrolujeme a pak už se stroje roztáčí. 

Nechcete si s editorem hrát? Domluvte si přípravu návrhu s naším grafikem.

Výroba svatebních tisků do 24 hodin

Svatební oznámení na poslední chvíli? Společně to zvládneme! Nejen svatební oznámení umíme vyrábět v bezkonkurenčně krátkých termínech. Trvá nám to obvykle méně než 24 hodin, což nejedné nevěstě přišlo neskutečné a vytrhlo doslova trn z paty.

Levně a přesto kvalitně

Pokud nespěcháte, vybírejte si nejlevnější tisk u produktů označených jako NEJ cena. Nízká cena, to je Vaše odměna za to, že na tisk svatebních oznámení a pozvánek myslíte včas :-)

Netradiční tiskové formáty

V naší tiskárně máme k dispozici špičkové moderní technologie a neustále náš strojový park rozšiřujeme o další možnosti. Baví nás hledat nové možnosti. Jsme otevření vašim nápadům. Pojďme společně stvořit originální tiskovinu, která nadchne Vás i Vaše svatební hosty!

Více informací

Podkategorie


 • Svatební oznámení

  Výroba a tisk levného svatebního oznámení


  Zábavná příprava návrhu online

  Váš velký den se bleskurychle blíží. Už se téměř vidíte stát u oltáře a v zádech cítíte upřené pohledy svatebčanů, ze kterých čiší slavnostní atmosféra. Zbývá jen dořešit pár detailů a nechat se unášet na vlnách romantiky… Dobře, dobře, taky jsme se nechali trošku unést :-) Je nám jasné, že tak jednoduché to není – šaty by potřebovaly malinko upravit, ještě nevíte, co se bude na hostině podávat jako předkrm a cukrářka, od které chcete upéct vysněný dort, už dvě hodiny nezvedá telefon. A co teprve svatební oznámení? Zatím na něj vůbec nezbyl čas, přitom je to věc, na kterou se rozhodně nesmí zapomenout. 

  S odškrtnutím dalšího splněného úkolu ze svatebního seznamu Vám teď rádi pomůžeme a ani se kvůli tomu nemusíte zvednout ze židle. Vše zvládnete na dálku, moderně online a vytvoříte si během pár chvil krásné a originální svatební oznámení, které Vám každý bude závidět. Navrhnout si a levně vyrobit vlastní svatební oznámení totiž ještě nikdy nebylo jednodušší! Nemusíte si dokonce lámat hlavu ani se svatebními texty, protože v našich vzorech svatebních oznámení si najdete vždy potřebnou inspiraci.

  Tak máte rozhodnuto? :-) Doufáme, že ano a že do toho jdete s námi! Najděte vhodnou chvíli, pohodlně se sama nebo s parterem usaďte, třeba i o víkendu se sklenkou něčeho dobrého a popusťte uzdu své kreativitě v našem grafickém editoru zcela zdarma! Postupně proklikejte naši širokou nabídku svatebních vzorů a objevte ten, který se Vám zalíbí nejvíce. Máte na to tolik času, kolik jen budete potřebovat. Nikdo na Vás netlačí a u tvorby online návrhu ani neomezuje. Jakmile ale vyberete ten pravý, máte vyhráno. Stačí totiž jednoduše upravit šablonu, uložit návrh a poslat do tisku! Pro hladké zpracování objednávky bude ještě potřeba zvolit oblíbený formát a typ papíru, na který chcete Váš velký den oznámit.

  Obvyklé i originální formáty

  Jak si vybrat nejlepší formát pro svatební oznámení? Ze zkušenosti víme, že nejoblíbenějším formátem je formát podlouhlý, který je v takové velikosti, aby se pohodlně vešel do dopisní obálky. Svatební oznámení v tomto formátu se označuje jako obdelník 210×99 mm. Postupem času se ale stabilně těší větší a větší oblibě také svatební oznámení v netradičním čtvercovém formátu, který Vám umožní ještě více rozpálit představivost v online navrhování, protože je větší a umístíte do něj více krásné svatební grafiky nebo textů. Velké množství svatebních motivů Vám nabídneme zdarma přímo v online editoru nebo si jednoduše do návrhu nahrajete vlastní. Již na první pohled svatební oznámení v tomto formátu zaujme a překvapí, a to proto, že i přes jeho originální vzhled většina novomanželů stále preferuje osvědčenou jistotu v podobě svatebního oznámení v obdelníkovém formátu.

  Pokud Vám to svatební rozpočet dovolí, tak velmi efektní a ještě více luxusní verzí jsou skládaná svatební oznámení, která vypadají naprosto famózně, a to jak ve verzi s vlastní fotografií, tak s použitím svatebních textů a motivů. Nemusíte se obávat složitosti, protože i tuto luxusní verzi si navrhnete pohodlně online za pár minutek v našem grafickém editoru, který je Vám k dispozici zcela bezplatně včetně vytvořených vzorů a dalších stovek svatebních motivů k použití přímo uvnitř této unikátní aplikace.

  Spokojenost s výrobky zaručujeme

  Svatební tiskoviny jsou dlouhodobě naší srdcovou záležitostí, což poznáte krátkým pohledem do našich recenzí na Facebooku. Můžeme Vám garantovat, že výroba každé zakázky je pro nás radostí a tímto způsobem ke každé nové objednávce přistupujeme. S velkou pečlivostí se také staráme o naše moderní tiskové stroje, které díky tomu odvádějí naprosto precizní práci a vytvářejí skutečně nádherné produkty. Jsou to svatební tiskoviny, které dělají našim nevěstám velkou radost již mnoho let. Nehodláme se zde pouštět do nějakého srovnání s konkurencí, protože náš přístup k práci nemá konkurenci.

  Mrkněte se sami, jak naše garance spokojenosti funguje a co Vám zaručuje.

  Vzorek oznámení zdarma

  Nemůžete se rozhodnout a už dlouho váháte nad tím, jaký typ papíru si pro tisk svého oznámení nakonec zvolíte? Neumíte si představit, jak to bude v reálu vypadat? Máme pro Vás jednoduché řešení. Za pouhých 100 Kč Vám vyrobíme originální vzorek oznámení s Vaším návrhem. Můžete si samozřejmě sama vybrat typ papíru, který si pro tisk vzorku zvolíte, nebo Vám dle použité grafiky rádi poradíme. Po dokončení výroby si ho u nás můžete vyzvednout nebo zajistíme bezplatné doručení zásilky až k Vám. V případě, že budete s kvalitou a provedením spokojena, tak Vám cenu finální objednávky snížíme slevovým poukazem o 100 Kč. Tím pádem získáváte výrobu vzorku zcela zdarma.

  Nejprve si vytvořte vlastní návrh a pro bližší info k této nabídce nás kontaktujte.

  Ceník tisku online

  Cenu objednávky vidíte v průběhu přidávání nebo ubírání počtu svatebních tiskovin online. Nezdržujeme Vás tedy čekáním na individuální kalkulace – to sami nemáme moc rádi! Jak už bývá pravidlem, tak čím více kusů si u nás necháte vytisknout, tím vyjde jeden kus levněji. Díky této množstevní slevě už nemusíte uvažovat, jestli poslat svatební oznámení taky všem sestřenicím a tetičce z druhého kolene. Jen ať se o Vašem velkém dni mluví v širokém okolí!

  Zkuste si to jednoduše sami a pokračujte na nabídku svatebního oznámení.

  Více verzí za zvýhodněnou cenu

  Stejně tak se nemusíte bát, že by se Vám prodražilo oznámení ve více jazycích, případně s různými typy grafiky. I na tyto případy myslíme a o množstevní slevu nepřijdete. Stačí si všechny verze svatebního oznámení objednat levně v rámci jedné objednávky.

  Levně nebo rychle

  To je tedy otázka na tělo! Většinou se na nás obrací 2 typy nevěst. Jedna má ještě moře času a svatební oznámení chce především co nejlevněji. Druhý typem je nevěsta, která potřebuje doslova vytrhnout trn z paty a oznámení vyrobit co nejdříve. V obou případech nabízíme jednoduché řešení - záleží totiž jen na Vás, kterou variantu rychlosti a ceny si vyberete.

  V případě, že si zvolíte variantu do 7 dní, tak budete mít do týdne hovoto a navíc s maximální úsporou pro Vaši peněženku. Zlatou střední cestu zvolíte výběrem výroby svatebních oznámení do 3 dnů. Pokud se již nemůžete dočkat nebo Vás zkrátka tlačí čas, tak si zvolte expresní tisk svatebních oznámení do 24 hodin.

  Tvorba grafiky online v editoru

  Uvolněte se, pohodlně se posaďte a začněte tvořit. S naším unikátním online editorem budete mít okouzlující svatební oznámení připravené pro tisk během pár minut. Prostě si vyberete základní šablonu a v ní snadno obměníte cokoliv, co Vás napadne. Upravte texty, změňte písmo, použijte nabízené svatební motivy. V případě, že máte k dispozici kvalitní snímek vás dvou, můžete ho jednoduše nahrát do online editoru a navrhnout si svatební oznámení s vlastní fotkou. Fantazii se meze nekladou, množství variant je neomezené!

  A co když se Vám nebude první návrh líbit? Nevadí. Obměňujte jej, kolikrát budete chtít. Vylepšujte znovu a znovu. Až bude úplně dokonalý.
  Teď se přiznáváme bez mučení – použili jsme zavádějící nadpis. Online návrh není levný, je zadarmo. Pokud budete kdykoliv potřebovat pomoci, jsme tu pro Vás! Chybu neuděláte ani shlédnutím krátkého video návodu, který jsme pro Vás vytvořili.

  Výroba z vlastní grafiky

  A co když máte vlastní návrh? Musíte i tak použít náš online editor? Samozřejmě, že nemusíte! Levný tisk svatebních oznámení je Vám k dispozici nejen při využití online tvorby v editoru. Kdykoliv si k Vaší objednávce můžete nahrát vlastní data, a to jednoduše stisknutím tlačítka "mám vlastní data". Pokud nejste profesionálním grafikem a pro přípravu jste použili některý z volně dostupných programů, tak bychom Vám doporučili před odesláním objednávky svatebních oznámení do výroby zkontrolovat nastavení tiskových dat dle našich návodů, které najdete u jednotlivých produktů pod záložkou "tisková data".

  Nemusíte se ale obávat, že Vám při dodání nesprávných dat vyrobíme nepěkná oznámení. Před tiskem vždy pečlivě kontrolujeme technickou správnost přípravy dat a stroje rozjedou výrobu až v momentě, kdy máme opravdu jisto, že výsledek bude minimálně 100% :-)

  Svatební oznámení od grafika

  Nezapomínáme také na ty z Vás, kteří si v tvorbě online návrhu nevěří, nemají na něj čas nebo mají velmi specifické požadavky. Náš grafik je připravený Vám pomoci, cenu této nadstandardní služby spočítá na základě konkrétního zadání. V případě zájmu tedy kontaktujte našeho grafika, který se o zpracování návrhu rád postará za Vás!

  Oznámení s vlastní fotografií

  Kdy zvolit tisk svatebního oznámení s vlastní fotografií? Ideálně v případě, kdy se Vám i partnerovi tato možnost zamlouvá. Dalším předpokladem, který bychom doporučili zvážit je to zda máte k dispozici fotografii v pěkném rozlišení. Obvykle není příliš rozumným nápadem do návrhu svatebního oznámení umístit fotografii staženou z Facebooku, vyfocenou za šera mobilem a podobně. Celou věc pak nedokáže zachránit ani náš tiskař nebo precizní výroba na jedinečné materiály z naší nabídky. Stav fotografie se dá v rámci technických možností občasně trošku povylepšit, ale oznámení s vlastní fotografií můžeme opravdu doporučit jen v případě, že disponujete profesionální fotografií. Pro tisk tohoto typu oznámení můžete využít jak standardních formátů, tak i luxusní skládané verze svatebního oznámení.

  Kvalita materiálů a naší výroby

  Hledat nejlevnější tisk není vždy to nejlepší řešení. Aneb zde se nabízí otázka, proč netiskneme svatební oznámení na obyčejné papíry? Svatební oznámení není totiž stejný nebo dle našeho názoru ani podobný produkt, jako například reklamní letáček vhazovaný do schránky a proto vyžaduje náležité zacházení, pečlivou výrobu a celou řadu dlouholetých zkušeností s tvorbou grafických vzorů. Vyplatí se zde myslet na to, že většina rodičů nebo prarodičů, které pozvete na svůj velký den, si ponechává oznámení Vašeho jedinečného životního okamžiku jako památku na dlouhé časy a na ty krásné chvíle, které jste společně při svatebním obřadu a oslavě prožili. Pokud bychom tedy volili cestu co nejlevnějšího tisku na opravdu základní papíry, které samozřejmě využíváme pro výrobu jiných produktů, tak bychom si celou výrobu svatebních oznámení určitě mnohonásobně zjednodušili. Nemuseli bychom složitě vyhledávat a objednávat krásné třpytivé papíry z naší aktuální nabídky nebo speciální strukturované papíry, na kterých tisk vypadá opravdu velmi efektně. Vzhledově se totiž tisk svatebního oznámení na strukturované papíry podobá tisku na plátno. Nic z toho nám ale nestojí za "tuctovost" a raději vyrábíme svatební tiskoviny v prvotřídní kvalitě, na kterou se můžete spolehnout!

  Luxusní obálky ke svatebnímu oznámení

  Nepropásněte jedinečnou možnost si objednat naše krásné a na míru vyrobené obálky. To Vám radíme a myslíme to s Vámi dobře! Obálky mohou totiž perfektně ladit s vybraným papírem a stylem oznámení. Nejedna nevěsta druhou objednávkou žádala dodání obálek, na které při první objednávce svatebního oznámení úplně zapomněla. Máme to totiž tak propracované, že ať už si z naší nabídky vyberete některý z metalických papírů nebo luxusní strukturovaný k tisku oznámení, tak obálky Vám nabídneme takové, aby se naprosto perfektně hodily k oznámení. Jsou pro naši společnost na zakázku vyrobené v omezeném množství ve Vídni z toho stejného luxusního materiálu, který používáme pro výrobu svatebních tiskovin. Jedině tak mohou působit v kombinaci s vyrobeným oznámením skutečně jako jeden celek. Po mnohých zkušenostech z minulých let my říkáme jasné ne obyčejným bílým obálkám ke svatebnímu oznámení!

  Myslíme také na to, že se svatebním oznámením si ve stejném stylu můžete nechat levně a výhodně vyrobit také pozvánky ke svatebnímu stolu, kartičky s textem pro svatební výslužku a další svatební tiskoviny. Slibujeme, že to vše se se Vám pohodlně vejde do této naší krásné, na zakázku vyrobené obálky společně s Vaším oznámením. Jsme sami puntičkáři, a proto Vám můžeme garantovat, že výsledek bude dokonalý. 

  Nezapomeňte ani na jmenovky

  Při objednávce svatebních tiskovin by žádná nevěsta neměla zapomenout na tisk svatebních jmenovek. Jmenovky Vám totiž mohou naprosto jednoduchou cestou ušetřit mnoho starostí při organizaci a v průběhu svatební oslavy. Důmyslně promyšlený zasedací pořádek u svatebního stolu je totiž sázkou na úspěch! Další velmi rozšířenou svatební tiskovinou jsou v posledních letech svatební kartičky s texty všeho druhu. Novomanželé nejčastěji touto kartičkou taktně sdělují to, že namísto hmotných darů preferují příspěvek do domácnosti, na dovolenou, pro miminko a podobně. Není asi nic horšího, než když se Vám jako svatební dar sejde 3× sada příborů a Vy už doma jedny zánovní máte :-)

  Hlavní kouzlo našeho unikátního online editoru je v tom, že Vám umožní si veškeré tiskoviny sladit do jednotného designu. To, že kompletní tvorba návrhu je zcela zdarma, je už takovou pomyslnou třešničkou na dortu. Stejně tak jednoduše, jako si vytvoříte originální návrh svatebního oznámení, si můžete vytvořit podobu svatebního menu nebo nápojového lístku. Ukažte hostům již při zasednutí ke svatební tabuli, na co vše se mohou těšit, a uvidíte, že to mnohé potěší :-)

  Rychlé doručení nebo osobní odběr

  Svatební přípravy a plánování mohou někdy být velmi rušné. Je toho tolik, co musíte zvládnout připravit, ale nebojte se, my jsme tu pro Vás! Přijímáme objednávky 24 hodin denně, dokonce i o víkendu, a pokud jste nechali tisk na poslední chvíli, dokážeme Vás zachránit a svatební oznámení, kartičky a dokonce i svatební menu vyrobit již do 24 pracovních hodin! Pokud ale nespěcháte a u oznámení preferujete co nejnižší cenu, tak si zvolte raději variantu svatebního oznámení do 7 dnů, ve které od nás získáte tisk svatebního oznámení úplně nejlevněji.

  Můžete se na nás spolehnout, my Vám vždy zajistíme tu nejvyšší kvalitu, výborný zákaznický servis a dopravu domů bez starostí. Úsměv na kurýrově tváři Vám slíbit nemůžeme, ale ručíme za to, že se po rozbalení objeví na té Vaší. Nechte tisk oznámení jednoduše na nás!

 • Svatební jmenovky

  Levné svatební jmenovky u Výhodný TISK®


  Proč vyrobit jmenovky?

  Jednoduše proto, že Vám nabízíme možnost si je perfektně sladit s návrhem Vašeho originálního oznámení a protože Vám jmenovky na svatební stůl pomohou ušetřit zbytečné starosti ve Váš velký den D. Vše budete mít perfektně organizované a každý bude vědět, kam se má usadit. Užijte si svůj velký den a nenechte se rozptylovat maličkostmi, které mají řešení!

  Vytvořte si návrh online

  Vytvořili jste si v našem on-line editoru krásný návrh svatebního oznámení a přemýšlíte co dál? Nyní pro Vás bude naprostá hračka si ve stejném designu vytvořit také jmenovky pro Vaše svatební hosty. Stačí, když nám připravíte design jmenovky s jedním jménem a zbývající jména svatebních hostů nám zašlete prostřednictvím e-mailu. Naše grafické studio se již postará o zbytek! Po obdržení objednávky zpracuje a zašle Vám ke kontrole vytvořený návrh kompletních jmenovek a po jeho schválení zahájíme v tiskárně výrobu.

  Tisk z vlastních dat

  Preferujete jinou možnost přípravy návrhu svatebních jmenovek než v našem on-line editoru? Návrh snadno nahrajete k Vaší objednávce kliknutím na tlačítko "mám vlastní data" na stránce zvoleného produktu.

  Příprava návrhu grafikem

  Nemáte čas a chuť se věnovat přípravě vlastního návrhu jmenovek on-line v editoru? Nemáte ani potřebné znalosti a zkušenosti? Nechte přípravu návrhu na našem grafickém studiu! Jednoduše kontaktujte našeho grafika, který se o vše postará za Vás.

  Online kalkulace

  Kolik Vás bude kompletní výroba svatebních jmenovek a dalších tiskovin stát? Jednoduše Vám to ukážeme on-line! Podle navolených možností a potřebného množství (a to již od 20 kusů). V případě vyšších množství systém pracuje s množstevní slevou. U takové objednávky skutečně ušetříte a jmenovky budete mít vyrobené za nejlevnější možnou cenu.

  Expresní i levná výroba

  Pospícháte na výrobu svatebních jmenovek? Pak využijte možnost expresního tisku a zvolte tisk jmenovek do 24 hodin. Nebo naopak budete chtít odložit výrobu až krátce před svatbou? Využijte v tom případě nejlevnější možnost výroby svatebních jmenovek. Právě pro Vás je tu výroba jmenovek do 7 dnů.

  Rychlé doručení, osobní odběr

  Objednávku levných svatebních jmenovek s radostí přijmeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Hotovou zakázku vyrobených jmenovek na svatební tabuli si u nás můžete zdarma vyzvednout nebo zařídíme její rychlé doručení kamkoli po ČR.

  Dotisk jmenovek

  Nemáte dostatečný počet svatebních jmenovek? Máte více hostů, než jste počítali? U nás to není problém, protože u nás si můžete svatební jmenovky pohodlně doobjednat. To je samozřejmě velkou výhodou pokud kupujete takto přímo od výrobce a nikoliv od přeprodejce. Nemusíte si ani znovu vytvářet návrh jmenovky a zde stačí pouze zvolit možnost opětovného objednání!

  Formát a skládaní

  Svatební jmenovky standardně nevyrábíme jako obyčejné kartičky. Vyrábíme je i s rýhou uprostřed, aby Vám hezky stály na svatebním stole. Tato úprava nemá vliv na cenu a jmenovky z naší nabídky jsou i včetně této doplňkové úpravy skutečně levné.

  Luxusní materiály

  Není to vůbec snadné odolat možnosti tisku svatebních jmenovek na naše jedinečné papíry s překrásným jemně třpytivým vzhledem nebo výrobě na strukturovaný papír, který je podobně efektní, jako tisk fotografie na plátno. 

 • Pozvánky, kartičky a další

  Tiskneme online nejen pozvánky ke stolu


  Jak pozvánka vypadá a k čemu slouží?

  Pozvánka ke svatebnímu stolu se nejčastěji vyrábí jako malá kartička, která se vkládá do obálky společně se svatebním oznámením. Do obálky ji přidáváte těm hostům, které si přejete pozvat ke svatební tabuli. Možná Vás mohlo napadnout umístit text pozvání ke svatebnímu stolu přímo na svatební oznámení a tím ušetřit. Tato verze se ale nepovažuje za příliš vhodnou a to i v případě, že ke svatebnímu stolu zvete všechny. Nebojte, tisk u nás pořídíte velmi levně. Celkový vzhled pozvánky ke svatebnímu stolu si můžete jednoduše sladit s již vytvořeným oznámením přímo v našem online editoru a objednat si tisk na stejný luxusní papír z naší nabídky. Výrobu pozvánek ke svatebnímu stolu byste tedy rozhodně neměli opomenout!

  Svatební menu a nápojový lístek

  Pojďme se trošku zasnít a posunout se dále v čase. Představte si na ten krásný okamžik, kdy Vaši svatební hosté zasedají ke svatební tabuli. Ano, je to ta chvíle, kdy už ze všech opadá stres a proto i svatební jmenovky Vám v tento okamžik značně ušetří zmatky a vysvětlování, kde se má každý usadit. Přispěje to k celkové pohodě a stejně tak je naprosto ideální hosty po usazení informovat o možnostech konzumace. Stačí jednoduše ukázat, na jaké dobroty se mohou těšit v průběhu celého večera. Proto na nic nečekejte a jednoduše si vyberte nějakou z našich šablon a tu si upravte přesně na míru dle nabídky Vašeho velkého dne! 

  Přispějte k celkové pohodě a dobré atmosféře. Uvidíte, že šťastné pohledy a dobrá nálada budou panovat po celý večer. 

  Tisk kartičky na dar

  Řešíte se svým nastávajícím jak taktně naznačit svatebním hostům, že spíše než hmotné dary si přejete finanční podporu nebo nějaký ten příspěvek na svatební cestu nebo na cokoliv jiného? Přesně k tomu lze využít naše svatební kartičky s textem na dar. A nejen k tomu, protože ani zde neplatí žádné limity a omezení co se má nebo nemá na kartičku uvádět. Vaší představivosti se u nás zkrátka meze nekladou. 

  Návrh pro tisk si vytvořte naprosto jednoduše a rychle online! Nezaplatíte za to ani korunu navíc. Naše dlouholeté zkušenosti nám říkají, že většina novomanželů si nepřeje dostat jako svatební dar 3 sady příborů, další set nového nádobí, žehličky a podobně :-). Jako inspirace Vám mohou posloužit také texty v šablonách, které jsme pro Vás vytvořili. Jedná se o nejvíce oblíbené a řekněmě také nejvíce nenásilné texty, jak si o peněžní dar požádat.

  Návrh v online editoru zdarma

  Použijte náš online editor vytvořte si vlastní a originální návrh zcela zdarma. Ušetříte si čas i peníze! Při použití našeho jedinečného svatebního online editoru budete mít také jistotu, že provedení Vaší grafiky bude stoprocentní. Mrkněte na krátké video, jak jednoduše na to. 

  Jedinečný návrh od grafika

  Nebaví Vás se učit něčemu novému nebo nemáte zkrátka čas se věnovat přípravě vlastního návrhu? Nechte přípravu návrhu tiskových dat na našem grafikovi! Kontaktujte našeho grafika, který přípravu dat vyřeší za Vás.

  Ceník tisku

  Kolik Vás to vše bude stát? Hovoříme zde o tisku kartiček, pozvánek nebo dalších svatebních doplňků. Jednodušší a transparentnější to už být nemůževyberte si produkty a my Vám ukážeme jejich cenu on-line a bez čekání! Objednat si můžete tisk již od 20 kusů. U vyšších množství Vás potěšíme sníženou cenu. Systém totiž pracuje s množstevní slevou. U takové objednávky rozhodně ušetříte a nejen pozvánky ke svatebnímu stolu budete mít vyrobené nejlevněji.

  Rychle i levně 

  Nechali jste vše tak trochu na poslední chvíli a pospícháte na tisk a dodání kartiček nebo svatebního menu? Nebojte se, máme pro Vás jednoduché řešení. Využijte možnost rychlého tisku, kde si můžete zvolit výrobu vybraného produktu již do 24 hodin od objednání. Takto expresní termíny dodání nejsou vůbec obvyklé a je dost možné, že nám nebudete ani věřit. Není totiž nic zvláštního, že se u některých firem čeká na dodání svatebních tiskovin i v řádu týdnů. U nás je rychlost tisku podmíněna využitím speciální technologie, která nám toto velmi pružné odbavení zakázek a téměř okamžitý tisk umožní. 

  Je ale možné, že nakupujete včas a chcete naopak co nejvíce ušetřit. V tom případě si zvolte verzi tisku do 7 pracovních dnů. Tam Vás možná překvapíme velmi nízkou cenou a tisk provedeme nejlevněji jak je to možné.

  Garance spokojenosti 

  Jak by se Vám líbilo mít jistotu, že se nemůžete splést a Vaše spokojenost bude zaručena? I nám by se to u mnohých nákupů líbilo. Řídíme se tím, že co by se líbilo nám, to poskytneme i našim klientům. My jsme připraveni Vám garantovat, že s výsledkem budete spokojeni a Vaše svatební tiskoviny skutečně splní ne-li předčí svůj účel a Vaše očekávání. Mrkněte alespoň krátce na naše recenze a náš přístup k práci Vám bude hned jasnější. 

  Výroba vzorku zdarma

  Máme za sebou již tisíce dokončených objednávek a víme, že výroba svatebních tiskovin je z pohledu kvality velmi náročný obor. Více než kdekoliv jinde je zde nutné se soustředit na maximálně krásné a oku lahodící provedení. Právě z toho důvodu jsme se před časem rozhodli nabízet tisk pouze na velmi kvalitní a námi dlouhodobě prověřené materiály. Kvalitou výroby jsme si natolik jistí, že Vaše rozhodnutí pro tisk v naší online tiskárně rádi podpoříme výrobou vzorku s Vaší vlastní grafikou. 

  Jde nám skutečně o Vaši spokojenost a to v první řadě. Není to slogan, ale realita!

  Rada a pomoc

  Narazili jste na problém nebo si nevíte rady jak dál? Potřebujete si něco ověřit nebo jen zjistit bližší podrobnosti? Rádi Vám poradíme nebo poskytneme další informace! Zavolejte nám v pracovní době na číslo 601 234 444 nebo nás jednoduše kontaktujte online.

  Doručení po celé ČR 

  Objednávky na svatební tisk přijímáme online 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Hotovou zakázku si u nás můžete také zdarma vyzvednout nebo zařídíme její rychlé doručení kamkoli po ČR.