Svatební tiskoviny

Originální svatební oznámení a pozvánky na svatbu


Kvalitní výroba svatebních tiskovin dle Vašich představ

Svatební den se pomalu blíží a Vy si už pomaličku uvědomujete, že je potřeba zahájit přípravy na svatbu. Víme, že organizace svatby je náročná, tak Vám alespoň s tímto jedním úkolem rádi pomůžeme. Ať můžete už brzy oznámit tuto radostnou novinu Vašim blízkým. Ušetřený čas můžete věnovat například zkouškám krásných svatebních šatů, výběru cukrovinek nebo svatebního fotografa :-) 
 
Co pro to udělat? Stačí se podívat na naše nejkrásnější vzory svatebních oznámení, ze kterých si vytvoříte grafický návrh originálního svatebního oznámeníběhem pár minut. 
 
Pojďme se do toho s radostí pustit, ať už si položku svatební tisk brzy odškrtnete ve svém seznamu jako hotovou. V první řadě Vám ukážeme některé tipy, triky a návody. Bude se Vám hodit, když na vlastní oči uvidíte, jak nádherně vypadají luxusní svatební druhy papíru, které si necháváme vyrábět na zakázku v zahraničí.
 
Když budete chtít, tak Vás také naučíme s radostí pracovat v našem editoru, který je velmi intuitivní a moderní. Je to podobná legrace jako když si hrajete s telefonem – bude Vás to stoprocentně bavit! Ač se to zdá jako velký úkol, tak pro Vás bude originální návrh oznámení otázkou chvilky. A pokud na to nepůjdete zase až tak rychle, tak se k návrhu budete moci bez omezení vracet. To se Vám může hodit, když budete text, básničku, citát nebo správnost termínu vepsaného do vzoru oznámení ukazovat nastávajícímu manželovi a radit se s ním na finální podobě Vašeho vysněného oznámení. Někdy stojí za to vyslechnout i názor ženicha :-)
 
Sladit vzory svatebního oznámení s pozvánkami, jmenovkami a dokonce i se svatebním menu bude hračkou, protože ke všem těmto svatebním tiskovinám jsme vytvořili šablony ve stejném designu.

Tisk od nás má cíl - potěšit Vás

Moderní je tvořit oznámení online

Vytvořit originální oznámení s vlastním textem je tak snadné, že snadnější už to snad nemůže být :-) Ano, to myslíme opravdu naprosto vážně! Můžete si tvořit třeba jednoduché svatební oznámení nebo velmi oblíbený vzor s fotkou. V poslední době se nám také častěji objevují svatební oznámení s dítětem, kde maminky chtějí, aby miminko světu oznámilo rodičů velký den. Asi to zní nyní jako sci-fi, ale toto vše si hravě v editoru vytvoříte k obrazu svému. Vlastní doplňující texty, citáty, místo konání a jiné důležité informace si raz dva vložíte do vytvořené šablony.
 
Ušetřete mnoho času a podívejte se na náš článek – Jak si vytvořit svatební oznámení


Baví Vás být hodně kreativní? Být jedním z prvních? Nebojte se a vložte své obrázky na svatební oznámení. Celkovou originalitu vlastního návrhu tím posunete zase o level výše. 

 
Jednoduše mohou vzniknout i tyto typy oznámení:
 

 • rustikální 
 • přírodní 
 • boho
 • eukalyptus
 • vtipné 
 • kreslené
 • s karikaturou 
 • s fotografií
 • s dětmi
   

Při vytváření návrhu se Vám meze nekladou. Zkoušete a navrhujte libovolně dlouho, až budete stoprocentně spokojená. Pak se můžete podívat na to, jak funguje naše výroba vzorku zdarma.

Návrh na míru od grafika v moderním designu

Potřebujete připravit hodně specifický návrh? Nevyberete si v našich originálních motivech? Řešením bude svatební oznámení na míru! Poptejte u nás možnost tvorby a náš profesionální grafik Vám připraví cenovou nabídku. Výhodou je, že skvěle ovládá tiskové techniky jako je ražba, zlacení rosegold folií a nechybí mu ani potřebná kreativita. Komunikace s grafikem probíhá zpravidla emailem a ochotný přístup je zde samozřejmostí.
 
V případě tvorby svatební grafiky na míru se jedná o placenou službu – ceny za jednodušší návrhy začínají na částce 500 Kč a stoupají dle náročnosti návrhu. Tisk oznámení se realizuje až po schválení předloženého návrhu. 

Svatební tiskoviny rychle

Termín svatby se již nezadržitelně přiblížil, a proto chcete tisk oznámení o svatbě vyřešit co nejdříve? Nenecháme Vás ve štychu, společně to zvládneme!Jsme tak trochu specialisté na doslova hořící zakázky a svatební oznámení umíme díky naší unikátní technologii vyrábět až neskutečně rychle. Expresní výroba nám obvykle nezabere ani 24 hodin. Pro svatební oznámení rychle si zvolte produkt svatební oznámení do 24 hodin

Ceník a ceny tisku online

Líbí se Vám, když rovnou vidíte, co kolik bude stát? Jasná cena, přesně to, co máme rádi. Proto ceny ukazujeme hrdě všem online. Nečekáte zdlouhavě na individuální kalkulace. 
 
Každý má jiné možnosti a proto si sama dle svého rozpočtu zvolíte, zda si vyberete to nejlevnější svatební oznámení do 7 dní nebo expresní tisk do 24 hodin. Nízká cena a s tím spojený levný tisk svatebních tiskovin je Vaše odměna za to, že na výrobu tolik nespěcháte. Ještě v naší nabídce můžete narazit na svatební oznámení s výrobou do 3 pracovních dní a to je skvělým kompromisem mezi tím jak získat levná oznameni rychle.

Kvalitní svatební oznámení

Vytvořili jste si krásný vlastní návrh zdarma? Super! Už jste na půli cesty. Ale co by Vás ještě mělo určitě zajímat? Je to papír na svatební oznámení. Proč?
 
Vybraný papír může velice snadno pokazit celý návrh! Dokážete si představit svůj návrh na prachobyčejném papíře, na který se tisknou letáky? Nebo v ještě horším případě vytisknutý na obyčejné domácí tiskárně? Ne, tohle opravdu nemůžeme nikomu doporučit a to nejen proto, že v našem zájmu je tisknout oznámení a vydělávat na tom. 
 
Podívejte se na článek – jak vybrat papír k oznámení
 
Bude Vám rázem jasné, že papír na svatební oznámení, který si necháváme na zakázku vyrábět v zahraničí v kombinaci s profesionálním tiskem té nejvyšší kvality zajistí ten pravý a reprezentativní vzhled Vašeho návrhu.
 
Můžete si zvolit krásné a efektní třpytivé metalické papíry nebo velmi moderní strukturované vzory. Další velmi oblíbenou verzí je sametově hladký papír. Na dotek je to extrémně příjemný materiál, na kterém je tisk svatebních motivů doslova úchvatný!

Luxusní obálky na svatební oznámení

Proč se Vám vyplatí přidat si do objednávky obálky na svatební oznámení? Protože jsou nádherné! Ne, nejsou to obyčejné poštovní obálky. Stejně tak jako si necháváme na zakázku vyrobit papír na svatebni oznámení, tak i obálky na svatební oznámení nám vyrábějí přesně z toho stejného papíru, který najdete v naší nabídce svatebního tisku. 
 
Jsou to tedy obálky stejně krásně třpytivé nebo strukturované, které budou tím nejlepším doplňkem Vašeho nádherného svatebního oznámení.

Tiskneme i pozvánky na svatbu, jmenovky a svatební menu

Většinou u nás nevěsty hledají možnost výroby doplňkové kartičky s textem. Ať už jsou to pozvánky ke svatebnímu stolu nebo kartičky s libovolným textem, který taktně naznačí, že novomanželé uvítají spíše finanční příspěvek než hmotné dary.
 
Jak navrhnout pozvánku? Stejně jednoduše jako vytváříte návrh svatebního oznámení. Není na tom nic rozdílného. Šablony pozvánek a ostatních tiskovin jsme připravili ve stejném provedení, jako jsou vzory u oznámení. Vše si tedy můžete krásně sladit a mít vše v jednom originálním designu!
 
Velmi oceníte také svatební jmenovky na stůl, které pomůžou zajistit lepší organizaci u svatebního stolu, kde každý uvidí, kam se má usadit.
 
Které tiskoviny tedy objednáváte nejčastěji?
 

Výrobu svatebních novin nemáme v současné době zahnutou v ceníku. Je to z důvodu velké variability – mnoho formátů, různý počet stran novin, barevnost tisku, typ papíru. Proto Vám tento produkt rádi naceníme na vyžádání.

Samolepky na svatební krabičky na výslužku

U nás si jednoduše můžete vytvořit vlastní etikety na víno s designem Vaší svatby. Grafiku ve stejném designu přepravíte stejně, jako pro jiné produkty. Velmi oblíbené jsou i uvítací cedule s nápisy vítejte. 

Inspirace a texty pro oznámení svatební

Zajímá Vás co napsat na svatební oznámení? Inspiraci mnoha textů najdete v našich vzorech. Když si je proklikáte, tak uvidíte nejčastější používané texty na svatební oznámení.
 
Nejsou tam pouze texty ale také oblíbené citáty a motta, které novomanželskou dvojici nejlépe vystihují. Na druhou stranu Vám nic nebrání vepsat do šablony vlastní texty s originálním obsahem. Na oznámeních, která nám projdou při výrobě pod rukama, vídáme velmi často texty i velice vtipné.
 
Zapřemýšlejte tedy nad tím, co máte společné a domluvte se s budoucím manželem na znění textů, motta a citátů, které napíšete na svatební oznámení. Pokud chcete, aby mělo Vaše oznámení romantický nádech, využijte krásné svatební verše. I ty najdete také v našem editoru nebo se jednoduše inspirujte kdekoliv na internetu a uveďte svůj originální text do Vašeho návrhu.

Možnost objednávky vzorku

Neumíte si představit, jak to bude Vašemu originálnímu návrhu slušet na našem luxusním papíru na svatební oznámení? To Vám rádi předvedeme a vyrobíme pro Vás vzorek s Vaším návrhem na míru. Originální texty, vlastní obrázky, to vše si můžete do návrhu vložit, ať si sama na vlastní oči ověříte, jak to bude ve skutečnosti vypadat.
 
Pokračujte na článek s postupem pro objednání – Vzorek s vlastním návrhem

Originální svatební oznámení levně

Je to tajné, je to tajné. Svatební oznámení levně Vám dnes možná slíbí kde kdo. My k tomu přidáme velmi kvalitní tisk, pečlivou práci všech kolegů v týmu a také luxusní papír. 
 
A aby toho nebylo málo, tak Vám nyní poskytneme tajný slevový kód, který Vám při použití sníží cenu celé objednávky o dalších 10%.
Do kolonky slevový kód zadejte text svatebnitisk

Netradiční formáty svatebních oznámení a dalších doplňků

Naše špičková a moderní tisková technologie nám umožňuje variabilně měnit formáty vyráběných tiskovin. Proto Vám můžeme nabídnout i velmi netradiční skládané verze oznámení. Jsme otevřeni Vašim nápadům. Společně můžeme stvořit opravdu originální svatební tiskovinu, které nadchne nejen Vás ale hlavně Vaše svatební hosty! 

Průběh zpracování zakázky

Zvolte si rychlost výroby, vyberte si vhodnou šablonu a upravte ji podle svých potřeb. Stejně postupujte i u dalších produktů, které si nakonec zadáte ve společné objednávce. 

Elektronická verze svatebních oznámení

Hodila by se Vám mimo vytištěného oznámení také elektronická verze pro zasílání e-mailem nebo použití na Facebooku a podobně? Tuto možnost nejčastěji využíváte, když část rodiny žije někde daleko za hranicemi, kam je neekonomické zasílat zásilku s vytištěným svatebním oznámením. Cena za elektronické svatební oznámení je 300 Kč včetně DPH. Pro objednání stačí, když nám napíšete e-mail a rádi Vám elektronické svatební oznámení zašleme. Nebo uveďte tento požadavek přímo do poznámky v objednávce. 

Tiskoviny na svatbu a svatební sety nám nevěsty chválí

A my jsme moc hrdí. Proto nabízíme možnost nahlédnout do našich recenzí. Po pročtení sama nejlépe pochopíte, s jakou radostí k naší práci přistupujeme. Budeme moc rádi, když i Vy napíšete po obdržení zásilky, co si o naší službě myslíte. Můžete se spolehnout na to, že ať už to bude cokoliv, tak to uvítáme. Buď se recenzí potěšíme, nebo se z ní poučíme :-)
 
Už se těšíme, až i Vaši zakázku svatebních tiskovin vytiskneme a vykouzlíme všem hostům Vaší svatby krásné překvapení ❤️

Více informací

Pokračujte kliknutím na produkt


 • Svatební oznámení

  Originální svatební oznámení a šablony pozvánky na svatbu


  Tiskneme originální svatební oznámení podle Vašich představ

  Váš velký den se bleskurychle blíží. Už se téměř vidíte stát u oltáře a v zádech cítíte upřené pohledy svatebčanů, ze kterých čiší slavnostní atmosféra. Zbývá jen dořešit pár detailů a nechat se unášet na vlnách romantiky… Dobře, dobře, taky jsme se nechali trošku unést :-) Je nám jasné, že tak jednoduché to není – šaty by potřebovaly malinko upravit, ještě nevíte, co se bude na hostině podávat jako předkrm a cukrářka, od které chcete upéct vysněný dort, už dvě hodiny nezvedá telefon. A co teprve svatební oznámení? Zatím na něj vůbec nezbyl čas, přitom je to věc, na kterou se rozhodně nesmí zapomenout. Startují Vaše přípravy na svatbu. 

  S odškrtnutím dalšího splněného úkolu ze seznamu Vám rádi pomůžeme a ani se kvůli tomu nemusíte zvednout ze židle. Vše zvládnete na dálku, jednoduše online. Během pár chvil si vytvoříte nejkrásnější originální svatební oznámení, které Vám bude každý závidět. Navrhnout si svatební oznámení totiž ještě nikdy nebylo jednodušší! 

  Najděte vhodnou chvíli, pohodlně se sama nebo za přítomnosti budoucího ženicha usaďte, třeba i o víkendu se sklenkou něčeho dobrého a popusťte uzdu své kreativitě v našem editoru zdarma! Proklikejte si širokou nabídku moderních šablon a objevte tu, která se k Vám a Vaší svatbě nejvíce hodí. Doplňte místo konání, jak se nyní jmenují novomanželé a termín svatby. Na úpravy máte tolik času, kolik jen budete potřebovat. Ke svému návrhu se můžete libovolně vracet. Až budete mít hotovo, dokončete svou objednávku. Jakmile dorazí kurýr s balíčkem, tak rozpošlete svatební pozvánky všem hostům nebo je předáte osobně. K rozposlání může být ideální Česká pošta. 

  Jak tvořit pozvánky na svatbu online? 

  Vyberte si ze široké nabídky šablon tu s pro Vás nejkrásnějším designem. Šablona pozvanky nemusí být zpočátku dokonalá, protože si cokoliv v návrhu snadno upravíte. Datum svatby, texty, písmo, pohrajte si s barvami,... V případě, že máte k dispozici kvalitní fotografii vás dvou, můžete být tvorba oznámení s fotkou správnou volbou. Kreativita je u vytvoření vítaná, vznikne tak originální grafický návrh. Líbí se Vám oznámení modré nebo takové, kde je eukalyptus? Proč ne! Přírodní, květinové a boho vzory jsou teď opravdu hodně in. Kreslené svatební oznámení? Doplnit básničku? I to vše umíme. Nepřehlédněte náš zajímavý článek na téma jak vytvořit oznámení, kde najdete mnoho cenných rad a informací, které Vám ušetří čas.

  Jak využít editor na maximum? 

  Návrh ze šablony oznámení online

  Nemusíte se spoléhat pouze na široké nabídky svatebních oznámení v editoru. Pro inspiraci jsou skvělé, ale vkus je přesto ryze osobní! Zcela bez omezení a velmi kreativně můžete využívat obrovské množství motivů, které do on-line editoru pravidelně přidáváme. Vytvoříte si naprosto jedinečný vzhled, který nebude žádná jiná nevěsta mít. Stačí začít a vše si postupně upravit.

  Česká písma

  I přesto, že on-line editor zdarma, chceme vidět krásné návrhy a tisknout pro Vás krásné výrobky s vysokou kvalitou. Vaše svatební tiskoviny jsou naše vizitka. Investovali jsme a náš editor jsme proto rozšířili o krásná česká písma. 

  Fotobanka zdarma

  Máte představu co se Vám líbí, ale nemáte vhodný obrázek? Jedním z prvních kroků bude vyhledání v bezplatné fotobance, kterou jsme napojili přímo do našeho editoru. Pouhým kliknutím do návrhu vložíte libovolné obrázky. Nemusíte se bát ani autorských práv. Veškerý obsah je k osobnímu použití zdarma. 

  Cena tisku za svatební oznámení

  Nabízíme originální svatební oznámení a náš přístup je, jak jinak, originální i v nabídce. Na ceny nečekáte, vidíte je přímo na stránce. Ceny se zobrazují i u dalších produktů jako je například svatební menu. 

  Rychle nebo levně

  Rozlišujeme u nás 2 typy nevěst. Tak schválně, mezi které patříte? První hledá hlavně nejlevnější svatební tisk. Pokud to máte stejně a chcete hlavně ušetřit, mrkněte se na svatební oznámení do 7 dnů. Druhá nevěsta nelpí na nejnižší ceně a ráda si připlatí za luxusní provedení nebo za opravdu hodně rychlý tisk. Naše tisková technologie umožňuje vytisknout objednávku již v řádu minut. Ano, jako jedna z mála tiskáren nabízíme svatební oznámení do 24 hodin. A samozřejmě se tento krátký výrobní termín vztahuje i na doplňující produkty jako jsou např. samolepky na krabičky na výslužku. 

  Vlastní návrh

  Máte svá tisková data? Skvělé, jednoduše je nahrajte ke své objednávce kliknutím na tlačítko „nahrát vlastní data“. Jen dejte prosím pozor na to, aby formát souboru byl správný. Návod na to, jak můžete vytvořit vlastní návrh najdete u každého produktu. Tisknout umíme i z Vámi dodaných, správně připravených souborů s koncovkou PDF, JPG a TIFF. Nahraná data vždy nejprve zkontrolujeme, až poté je vytiskneme.

  Návrh svatební pozvánky grafikem na míru

  Prošli jste si článek na blogu jak si vytvořit oznámení a stejně si nevíte rady? Je Váš požadavek tak netradiční, že ho z nějakého důvodu nelze zpracovat v editoru? Nebojte, rádi Vám vytvoříme kvalitní svatební oznámení na míru. Pro představu o obvyklých cenách uvedeme, že nevšední svatební oznámení začíná u částky 500 Kč včetně DPH. Průměrná cena se však pohybuje v rozmezí 800 - 1200 Kč včetně DPH. 

  Vytvoříme návrh na míru přesně podle Vašich představ, stačí nás kontaktovat. Nejprve Vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku. Bude skvělé, když co nejlépe popíšete Vaši představu nebo zašlete ukázky, jak by měla Vaše krásná svatební oznámení vypadat. Náš grafik umí do návrhu zapracovat i speciální tiskové techniky. Jako je například zlacení ve velmi oblíbené rosegold barvě. Dodatečné úpravy náhledu jsou k dispozici. Je proto téměř nemožné, že si nevyberete.

  Vzorek svatebního oznámení 

  Nemůžete se rozhodnout na jakém papíru bude Váše oznámení nejkrásnější? Mrkněte ještě do článku papír na oznámení na našem blogu, tam uvidíte všechny druhy papíru na krátkém videu. Pokud si ani tak nedokážete představit, jak bude Váš návrh na svatebním oznámení ve skutečnosti vypadat, objednejte si vlastní vzorek oznámení! Ano, Váš originální vzorek. Není to jen nějaký univerzální vzor, který Vám zašleme, ale skutečné 1 až 3 vzorky z Vašeho návrhu, které vytiskneme na vybraný papír. Tohle většina tiskáren vůbec nenabízí. Tak využijte výhodu a zašlete nám objednávku ještě dnes!

  Celý postup máme velmi detailně popsaný na této stránce vzorek oznámení zdarma. Jako bonus k vlastnímu vzorku získáte navíc kompletní vzorník všech svatebních materiálů.

  Oznámení s vlastní fotografií

  Svatební oznámení s fotografií je považováno za jednoduchý a moderní způsob jak se odlišit a oznámit svůj velký den trochu netradičním způsobem. Je ale potřeba upozornit na to, že je v tomto případě zapotřebí vybrat vhodnou fotografii. Zejména jde o kvalitu a rozlišení fotografie. Nemůžeme úplně doporučit si na svatební oznámení natisknout fotografii staženou například ze sociální sítě. Problém je v tom, že takové fotografie jsou, ač to nevypadá, zmenšené pro co nejrychlejší načítání na internetu. Při špatné volbě fotografie se bohužel z originálního oznámení může stát vyloženě nevkusný kousek. 

  Svatební oznámení s fotkou je tedy ideální pro páry, které mají fotografie pořízené nejlépe šikovným fotografem. Místo fotografie je možné použít také obrázek, kresbu nebo karikaturu. Vytvořit si můžete třeba kreslené rodinné svatební oznámení. Vaší fantazii se meze nekladou!

  Skládaná luxusní svatební oznámení

  Pokud Vám to svatební rozpočet dovolí, tak nepřehlédněte velmi zajímavý produkt, skládané oznámení. Tato netradiční svatební oznámení vypadají doslova úchvatně! I zde si jednoduše otevřete připravenou šablonu, vložíte vlastní text, fotografii nebo použijete námi nabízené svatební motivy. Nemusíte se vůbec obávat větší složitosti, i u skládaného oznámení je navrhování snadné.

  Více verzí svatebních oznámení

  Potřebujete mít více verzí pozvánek? Není problém! Nejčastěji se hodí ve chvíli, kdy Vaši svatební hosté hovoří různými jazyky. Zadejte všechny varianty do jedné objednávky a náš systém pozná, že se jedná o stejný produkt. Nastaví výhodnější cenu za kombinaci.

  Svatební oznámení po svatbě

  Občas se setkáváme s tím, že část oznámení se dává klasicky před svatbou a část oznámení se rozesílá s odlišným textem až po svatbě. Svatební oznámení po svatbě obsahuje text, který oznamuje, že svatba proběhla tehdy a tehdy. Ideální varianta pro někoho, koho osobně nezvete, nebo víte, že nemůže dorazit a chcete ho také potěšit radostnou informací.

  Elektronické oznámení? Umíme a levně!

  Rádi byste své oznámení zaslali i vzdáleným přátelům nebo části své rodiny žijící "za mořem"? Pokud Vám nevyhovuje papírová forma, tak Vám k tisku jako doplněk nabídneme i elektronické oznámení.

  Cena za toto elektronické svatební oznámení (formát PDF nebo JPG) je 300 Kč včetně DPH. Pro objednání stačí, když nám do poznámky k Vaší objednávce napíšete, že si přejete také zaslání elektronické verze oznámení. Kolegové, kteří budou Vaši objednávku vyřizovat, se s Vámi spojí a domluví se na veškerých podrobnostech. 

  Kdy se nejčastěji předává oznámení?

  Toto je velmi častý dotaz. Z naší zkušenosti se svatební oznámení nejčastěji rozesílá 2-3 měsíce před termínem. Mnoho nevěst zasílá oznámení ale daleko později, blíže k termínu svatby. Většinou nám pak chválí možnost rychlého tisku a volí si produkt svatební oznámení do 24 hodin. Často se jedná o předem neplánované svatby nebo nevěsty, které si nechaly přípravu oznámení až na poslední chvíli. Obvykle se nevěsty ani dlouho nezdržují tvorbou návrhu. Otevřou jednu z předpřipravených šablon, upraví své údaje a objednávku pošlou do výroby. Záležitost na pár minut.

  Moderní šablony všech tiskovin

  Za mnoho předešlých let, co pro Vás svatební oznámení tiskneme, jsme se setkali s tisíci různými návrhy. Jsme nadšení z toho, že jste si náš editor tolik oblíbili. Proto nezpomalujeme a děláme maximum proto, aby navrhování originálního oznámení bylo co nejvíce jednoduché a intuitivní i pro méně počítačově zdatné. Přidáváme neustále nové šablony a aktualizujeme obsah v on-line editoru. 

  Při tisku nám prošla rukama krásná, vkusná a jednoduchá svatební oznámení. Zdařilé provedení návrhu oznámení vždy umocnilo použití nádherného svatebního papíru, který výhradně pro tyto produkty používáme. Někdy jsme byli až šokováni celou řadu velmi kreativních a originálních nápadů. Nikdy bychom si netipli, že byl tento svatební design vytvořen v našem on-line editoru. Je až neuvěřitelné, jak jsou naše nevěsty kreativní.

  Je pravda, že mnoho nevěst do návrhu investuje s radostí mnoho hodin své práce. Opakovaně se vrací k návrhu i po dobu několika týdnů a postupně si svou šablonu upravuje. Pokračuje v tom do té chvíle, kdy je vysněné oznámení již na dosah. Pak často využije i jedinečné možnosti objednat si vzorek s vlastním návrhem. Po získání fyzického výtisku svatebního oznámení je vždy vyřešeno. Zpravidla ještě ten samý den nám přistává do systému objednávka kompletní zakázky a nevěsta se již nedočkavě těší na svou objednávku svatebních tiskovin, které dokážeme vyrobit již do 24 hodin od potvrzení objednávky.

  Luxusní obálky na oznámení svatební

  Naše luxusní obálky na svatební oznámení představují zajímavou možnost, jak si design tiskovin a celkovou úroveň oznámení Vašeho velkého dne dotáhnout k naprosté dokonalosti. Jak už z textu vyplývá, tak to nejsou jen nějaké obyčejné obálky. To byste od nás snad ani neočekávali. Vyrábí je pro nás zahraniční dodavatel na zakázku - v ČR nejsou tyto speciální svatební obálky běžně k sehnání. Věděli jsme, že obálky musí přesně pasovat k luxusnímu papíru, který používáme pro tisk svatebních oznámení. Jen tak to bude fantasticky krásné a dokonalé jako komplet. Vyjednávání o konkrétních dodávkách nebylo vůbec snadné, ale stálo to za to. Jsme moc rádi, že Vám takové krásné svatební obálky můžeme nabídnout. 

  V nabídce si jednoduchým výběrem můžete zvolit obálky se vzhledem krásně třpytivého metalického papíru nebo budete preferovat ty s velmi moderní strukturou připomínající malířské plátno. Obálka je vždy o něco málo větší než samotné svatební oznámení. Takže se nemusíte vůbec bát, že by se Vám tam nevešly další svatební tiskoviny, které by neměly uniknout Vaší pozornosti - pozvánky ke svatebnímu stolu a kartičky s textem pro svatební dar.

  Vyberte inspiraci pro originální oznámení

  Lámete si hlavu nad tím, které texty na svatební oznámení jsou pro Vás nejvhodnější? Univerzální odpověď na to bohužel neumíme dát Každý novomanželský pár je jiný, něčím zajímavý. Doporučujeme načerpat inspiraci. Začněte prohlédnutím našich moderních šablon svatebních oznámení.

  Pokračujte klidně i dále kdekoliv na internetu. Ze zkušenosti můžeme doporučit využití svatebních bazárků. na Facebooku. Právě tam se sdílí tipy a triky na svatební texty, krátké verše nebo motta. 

  Až vyberete ten pravý text na svatební oznámení, tak v naší šabloně díky on-line editoru velmi snadno základní vzor přepíšete. Stejně jednoduše si přidáte do návrhu motto nebo krátký svatební verš. Mezi oblíbené texty na svatební oznámení patří také citáty slavných osobností. Mnoho z nich najdete na internetu - stačí se zeptat GOOGLE

  Svatební jmenovky

  Jmenovka pro každého hosta je za nás naprostou nezbytností. Pokud si chcete svatbu užít v klidu, tak Vám naprosto jednoduchou cestou ušetří nemálo starostí a stresu v průběhu oslavy. Důmyslně promyšlený zasedací pořádek u svatebního stolu je totiž sázkou na úspěch! Kouzlo našeho výjimečného editoru je v tom, že si můžete velmi jednoduše všechny svatební tiskoviny sladit do jednoho designu. Nevěsty si často jmenovky na svatební stůl přiobjednávají v samostatné objednávce až těsně před svatbou. Zdá se to i celkem logické, protože od předání svatebního oznámení se může seznam hostů ještě trochu změnit. 

  Menu, samolepky na svatební krabičky a etikety

  Podobně jako jmenovky se těší velké oblibě i samolepky na výslužku, kterou budete nejspíše předávat hostům Vaší svatby při loučení. Další možnost, jak nálepky využít, je nalepit je na lavev jako vlastní etiketu na víno. Výroba je možná v zůzných tvarech - kulaté, hranaté, malé nebo velké. Návrh a úpravy vlastní etikety jsou jednoduché. Stačí využít náš jednoduchý grafický program. Nabídněte svým hostům také svatební menu, které bude informovat o nabídce pokrmů a nápojů během Vaší svatby.

  Kompletní svatební sety jednom designu

  Většina něvěst dává přednost svatebním setům v jednotném designu. Se svatebním oznámením si přiobjednávají i různé doplňky. Velmi oblíbené jsou svatební kartičky s různými texty, které skvěle doplní oznamení. K čemu jsou dobré? Lze jimi například taktním způsobem naznačit, že spíše než věcné dary přivítáte příspěvek do domácnosti, na dovolenou, pro miminko,... Není asi nic horšího, než když se Vám jako svatební dar sejde 3x sada příborů a Vy už doma jedny zánovní máte. Dále jsou to různé druhy pozvánek. Pozvánku na raut, pozvánka ke svatebnímu stolu. Dokonce ve stejném designu můžete jednoduše vzniknout i uvítací cedule s nápisem vítejte nebo umíme zařídit i tisk svatebnich novin. Noviny jsou součástí svatební zábavy. Hosté si mohou přečíst zajímavosti ze života novomanželů, které zatím vůbec netušili. Doplnit svatební set pomůže i svatební kniha. Hosté Vám do ní mohou vepisovat věnování, rady do života. Je moc příjemné po letech pročíst a zavzpomínat na ten úžasný a jedinečný den. 

  Tiskneme objednávky levně, kvalitně a za výhodnou cenu

  Tisk nás prostě baví! Mrkněte se do našich recenzí na Google. Každá objednávka oznameni, ať už je malá nebo velká, má pro nás stejnou váhu a důležitost. Tohle je u nás samozřejmostí. Nevěstám nasloucháme, pomáháme a snažíme se vymýšlet různé pomůcky a video návody. Vždy rádi poradíme, stačí se nám ozvat. Naším společným cílem je nejkrásnější oznámení, které Vám bude každý závidět!

  Kontrola Vašich návrhů grafikem

  Ať využijte možnost navrhování zdarma nebo si svatebni tisk objednáte z Vašich vlastních souborů, tak vždy ještě před tiskem zkontrolujeme, že je vše v pořádku. Nestojí to nic navíc a emailem Vás o výsledku informujeme. Zaměřujeme se především na technickou správnost vytvořených nebo dodaných tiskových dat. Často, v případě nejasností, budeme zasílat i náhled ke schválení. Jde nám o to, aby finální výsledek byl přesně dle Vašich představ. Srdcem naší služby je právě tato pečlivost, která Vám zaručí bezchybný výsledek. 

 • Svatební kartičky a menu

  Tiskneme online nejen pozvánky ke stolu


  Jak pozvánka vypadá a k čemu slouží?

  Pozvánka ke svatebnímu stolu se nejčastěji vyrábí jako malá kartička, která se vkládá do obálky společně se svatebním oznámením. Do obálky ji přidáváte těm hostům, které si přejete pozvat ke svatební tabuli. Možná Vás mohlo napadnout umístit text pozvání ke svatebnímu stolu přímo na svatební oznámení a tím ušetřit. Tato verze se ale nepovažuje za příliš vhodnou a to i v případě, že ke svatebnímu stolu zvete všechny. Nebojte, tisk u nás pořídíte velmi levně. Celkový vzhled pozvánky ke svatebnímu stolu si můžete jednoduše sladit s již vytvořeným oznámením přímo v našem online editoru a objednat si tisk na stejný luxusní papír z naší nabídky. Výrobu pozvánek ke svatebnímu stolu byste tedy rozhodně neměli opomenout!

  Svatební menu a nápojový lístek

  Pojďme se trošku zasnít a posunout se dále v čase. Představte si na ten krásný okamžik, kdy Vaši svatební hosté zasedají ke svatební tabuli. Ano, je to ta chvíle, kdy už ze všech opadá stres a proto i svatební jmenovky Vám v tento okamžik značně ušetří zmatky a vysvětlování, kde se má každý usadit. Přispěje to k celkové pohodě a stejně tak je naprosto ideální hosty po usazení informovat o možnostech konzumace. Stačí jednoduše ukázat, na jaké dobroty se mohou těšit v průběhu celého večera. Proto na nic nečekejte a jednoduše si vyberte nějakou z našich šablon a tu si upravte přesně na míru dle nabídky Vašeho velkého dne! 

  Přispějte k celkové pohodě a dobré atmosféře. Uvidíte, že šťastné pohledy a dobrá nálada budou panovat po celý večer. 

  Tisk kartičky na dar

  Řešíte se svým nastávajícím jak taktně naznačit svatebním hostům, že spíše než hmotné dary si přejete finanční podporu nebo nějaký ten příspěvek na svatební cestu nebo na cokoliv jiného? Přesně k tomu lze využít naše svatební kartičky s textem na dar. A nejen k tomu, protože ani zde neplatí žádné limity a omezení co se má nebo nemá na kartičku uvádět. Vaší představivosti se u nás zkrátka meze nekladou. 

  Návrh pro tisk si vytvořte naprosto jednoduše a rychle online! Nezaplatíte za to ani korunu navíc. Naše dlouholeté zkušenosti nám říkají, že většina novomanželů si nepřeje dostat jako svatební dar 3 sady příborů, další set nového nádobí, žehličky a podobně :-). Jako inspirace Vám mohou posloužit také texty v šablonách, které jsme pro Vás vytvořili. Jedná se o nejvíce oblíbené a řekněmě také nejvíce nenásilné texty, jak si o peněžní dar požádat.

  Návrh v online editoru zdarma

  Použijte náš online editor vytvořte si vlastní a originální návrh zcela zdarma. Ušetříte si čas i peníze! Při použití našeho jedinečného svatebního online editoru budete mít také jistotu, že provedení Vaší grafiky bude stoprocentní. Mrkněte na krátké video, jak jednoduše na to. 

  Jedinečný návrh od grafika

  Nebaví Vás se učit něčemu novému nebo nemáte zkrátka čas se věnovat přípravě vlastního návrhu? Nechte přípravu návrhu tiskových dat na našem grafikovi! Kontaktujte našeho grafika, který přípravu dat vyřeší za Vás.

  Ceník tisku

  Kolik Vás to vše bude stát? Hovoříme zde o tisku kartiček, pozvánek nebo dalších svatebních doplňků. Jednodušší a transparentnější to už být nemůževyberte si produkty a my Vám ukážeme jejich cenu on-line a bez čekání! Objednat si můžete tisk již od 20 kusů. U vyšších množství Vás potěšíme sníženou cenu. Systém totiž pracuje s množstevní slevou. U takové objednávky rozhodně ušetříte a nejen pozvánky ke svatebnímu stolu budete mít vyrobené nejlevněji.

  Rychle i levně 

  Nechali jste vše tak trochu na poslední chvíli a pospícháte na tisk a dodání kartiček nebo svatebního menu? Nebojte se, máme pro Vás jednoduché řešení. Využijte možnost rychlého tisku, kde si můžete zvolit výrobu vybraného produktu již do 24 hodin od objednání. Takto expresní termíny dodání nejsou vůbec obvyklé a je dost možné, že nám nebudete ani věřit. Není totiž nic zvláštního, že se u některých firem čeká na dodání svatebních tiskovin i v řádu týdnů. U nás je rychlost tisku podmíněna využitím speciální technologie, která nám toto velmi pružné odbavení zakázek a téměř okamžitý tisk umožní. 

  Je ale možné, že nakupujete včas a chcete naopak co nejvíce ušetřit. V tom případě si zvolte verzi tisku do 7 pracovních dnů. Tam Vás možná překvapíme velmi nízkou cenou a tisk provedeme nejlevněji jak je to možné.

  Garance spokojenosti 

  Jak by se Vám líbilo mít jistotu, že se nemůžete splést a Vaše spokojenost bude zaručena? I nám by se to u mnohých nákupů líbilo. Řídíme se tím, že co by se líbilo nám, to poskytneme i našim klientům. My jsme připraveni Vám garantovat, že s výsledkem budete spokojeni a Vaše svatební tiskoviny skutečně splní ne-li předčí svůj účel a Vaše očekávání. Mrkněte alespoň krátce na naše recenze a náš přístup k práci Vám bude hned jasnější. 

  Výroba vzorku zdarma

  Máme za sebou již tisíce dokončených objednávek a víme, že výroba svatebních tiskovin je z pohledu kvality velmi náročný obor. Více než kdekoliv jinde je zde nutné se soustředit na maximálně krásné a oku lahodící provedení. Právě z toho důvodu jsme se před časem rozhodli nabízet tisk pouze na velmi kvalitní a námi dlouhodobě prověřené materiály. Kvalitou výroby jsme si natolik jistí, že Vaše rozhodnutí pro tisk v naší online tiskárně rádi podpoříme výrobou vzorku s Vaší vlastní grafikou. 

  Jde nám skutečně o Vaši spokojenost a to v první řadě. Není to slogan, ale realita!

  Rada a pomoc

  Narazili jste na problém nebo si nevíte rady jak dál? Potřebujete si něco ověřit nebo jen zjistit bližší podrobnosti? Rádi Vám poradíme nebo poskytneme další informace! Zavolejte nám v pracovní době na číslo 601 234 444 nebo nás jednoduše kontaktujte online.

  Doručení po celé ČR 

  Objednávky na svatební tisk přijímáme online 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Hotovou zakázku si u nás můžete také zdarma vyzvednout nebo zařídíme její rychlé doručení kamkoli po ČR.

 • Svatební jmenovky

  Levné svatební jmenovky u Výhodný TISK®


  Proč vyrobit jmenovky?

  Jednoduše proto, že Vám nabízíme možnost si je perfektně sladit s návrhem Vašeho originálního oznámení a protože Vám jmenovky na svatební stůl pomohou ušetřit zbytečné starosti ve Váš velký den D. Vše budete mít perfektně organizované a každý bude vědět, kam se má usadit. Užijte si svůj velký den a nenechte se rozptylovat maličkostmi, které mají řešení!

  Vytvořte si návrh online

  Vytvořili jste si v našem on-line editoru krásný návrh svatebního oznámení a přemýšlíte co dál? Nyní pro Vás bude naprostá hračka si ve stejném designu vytvořit také jmenovky pro Vaše svatební hosty. Stačí, když nám připravíte design jmenovky s jedním jménem a zbývající jména svatebních hostů nám zašlete prostřednictvím e-mailu. Naše grafické studio se již postará o zbytek! Po obdržení objednávky zpracuje a zašle Vám ke kontrole vytvořený návrh kompletních jmenovek a po jeho schválení zahájíme v tiskárně výrobu.

  Tisk z vlastních dat

  Preferujete jinou možnost přípravy návrhu svatebních jmenovek než v našem on-line editoru? Návrh snadno nahrajete k Vaší objednávce kliknutím na tlačítko "nahrát vlastní data" na stránce zvoleného produktu.

  Příprava návrhu grafikem

  Nemáte čas a chuť se věnovat přípravě vlastního návrhu jmenovek on-line v editoru? Nemáte ani potřebné znalosti a zkušenosti? Nechte přípravu návrhu na našem grafickém studiu! Jednoduše kontaktujte našeho grafika, který se o vše postará za Vás.

  Online kalkulace

  Kolik Vás bude kompletní výroba svatebních jmenovek a dalších tiskovin stát? Jednoduše Vám to ukážeme on-line! Podle navolených možností a potřebného množství (a to již od 20 kusů). V případě vyšších množství systém pracuje s množstevní slevou. U takové objednávky skutečně ušetříte a jmenovky budete mít vyrobené za nejlevnější možnou cenu.

  Expresní i levná výroba

  Pospícháte na výrobu svatebních jmenovek? Pak využijte možnost expresního tisku a zvolte tisk jmenovek do 24 hodin. Nebo naopak budete chtít odložit výrobu až krátce před svatbou? Využijte v tom případě nejlevnější možnost výroby svatebních jmenovek. Právě pro Vás je tu výroba jmenovek do 7 dnů.

  Rychlé doručení, osobní odběr

  Objednávku levných svatebních jmenovek s radostí přijmeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Hotovou zakázku vyrobených jmenovek na svatební tabuli si u nás můžete zdarma vyzvednout nebo zařídíme její rychlé doručení kamkoli po ČR.

  Dotisk jmenovek

  Nemáte dostatečný počet svatebních jmenovek? Máte více hostů, než jste počítali? U nás to není problém, protože u nás si můžete svatební jmenovky pohodlně doobjednat. To je samozřejmě velkou výhodou pokud kupujete takto přímo od výrobce a nikoliv od přeprodejce. Nemusíte si ani znovu vytvářet návrh jmenovky a zde stačí pouze zvolit možnost opětovného objednání!

  Formát a skládaní

  Svatební jmenovky standardně nevyrábíme jako obyčejné kartičky. Vyrábíme je i s rýhou uprostřed, aby Vám hezky stály na svatebním stole. Tato úprava nemá vliv na cenu a jmenovky z naší nabídky jsou i včetně této doplňkové úpravy skutečně levné.

  Luxusní materiály

  Není to vůbec snadné odolat možnosti tisku svatebních jmenovek na naše jedinečné papíry s překrásným jemně třpytivým vzhledem nebo výrobě na strukturovaný papír, který je podobně efektní, jako tisk fotografie na plátno. 

 • Svatební etikety

  Etikety v designu Vaší svatby


  NEJČASTĚJŠÍ POUŽITÍ

  Existuje mnoho způsobů, jak můžete využít svatební samolepky. Můžete jimi dozdobit pozvánky, obálky nebo díky nim dát originální vzhled krabičkám s výslužkou pro svatební hosty. Fantazii se zde meze nekladou. Chcete si udělat originální bublifuk s designem Vaší svatby – proč ne?

  ETIKETY NA DÁRKY PRO HOSTY

  Velmi oblíbeným dárkem pro hosty je lahev vína nebo jiného alkoholu, běžně dostupného, alkoholu. Rádi Vám vyrobíme etiketu na míru, kterou jednoduše přelepíte původní etiketu na lahvi. Pro tyto účely využíváme speciální materiál, který snižuje průhlednost podkladu. Nemusíte obávat, že bude původní etiketa prosvítat přes novou.

  VELIKOST A TVAR ETIKET

  Vyrobíme doslova jakoukoliv velikost, jakýkoliv tvar svatební samolepky. Samolepky mohou být kulaté, čtvercové, obdelníkové nebo mohou mít naprosto unikátní tvar. To vše záleží jen a pouze na Vás. Etikety na lahve mají zpravidla obdelníkový tvar, který je o maličko větší než původní etiketa kvůli následnému přelepení. Online nabídka nezahrnuje všechny možné kombinace. Pokud máte jiné zadání nebo představu (rozměr, ořez), klidně nám napište a rádi vyhovíme.

  VLASTNÍ TISKOVÁ DATA

  Tisk svatebních samolepek z vlastních dat je bez problémů možný. Rádi však pomůžeme s tím, že přiložené soubory po obdržení objednávky bezplatně zkontrolujeme. Chceme mít jistotu, že výrobek bude odpovídat Vaší původní představě. Nemusíte se obávat toho, že zařadíme bezmyšlenkovitě špatná data do výroby. To se u nás nestane.

  BEZPLATNÝ NÁVRH ONLINE

  Pro navrhování můžete bezplatně využívat i náš jednoduchý editor. Můžete si vytvořit vlastní originální svatební samolepky doslova na pár kliknutí. Díky této možnosti ušetříte čas a peníze za práci profesionálního grafika. Jednoduše si samolepky sladíte s designem zbytku svatebních tiskovin. Celý set v jednotném vzhledu působí propracovaně do nejmenšího detailu.

  NÁVRH OD GRAFIKA

  Nemáte čas se pověnovat přípravě vlastního návrhu? Svěřte ji nám! Kontaktujte nás a my vytvoříme návrh dle Vašeho zadání za Vás. 

  CENÍK SVATEBNÍCH SAMOLEPEK

  Ceny svatebních samolepek se mohou lišit v závislosti na různých detailech poptávky, jako jsou velikost, počet a požadovaná rychlost výroby. Skvělé je, že máme ceník samolepek jednoduše dostupný online. Stačí si vybrat produkt, rychlost výroby, rozměr, počet kusů a cena se ihned zobrazí. Zařízeno na pár kliknutí. Obecně se ceny svatebních samolepek a etiket pohybují od několika desítek korun až po několik stovek korun za balení.

  RYCHLÁ A LEVNÁ VÝROBA

  Nechali jste vše tak trochu na poslední chvíli? Zachráníme Vás! Využijte expresní výrobu samolepek do 24 hodin. Pokud však nespěcháte a hledáte svatební samolepky za nejlepší možnou cenu, zvolte si pomalejší, ale výrazně levnější variantu s výrobou samolepek do 7 pracovních dní.

  POMŮŽEME A PORADÍME

  Rádi bychom Vám pomohli a poradili s jakoukoli otázkou, kterou ke svatebním samolepkám máte. Proto nás můžete v pracovní době kontaktovat na čísle 601 234 444 nebo na živém chatu na této stránce. 

 • Další svatební produkty
 • Vzorek oznámení

  Získejte vzorek svatebního oznámení z vlastního návrhu zdarma 


  Tak tohle je fakt paráda! Máme pro Vás skvělou zprávu - můžete totiž získat vzorky svatebních oznámení. Ptáte se jaký je v tom háček? Žádný! Takže pokud máte nějaký skvělý nápad, nebo už máte vše pečlivě vymyšlené a připravené, tak můžeme Váš návrh jednoduše otestovat! Stačí vytvořit a přidat do objednávky tisk svatebních oznámení. 

  Jak si vzorek objednat?

  Funguje to tak, že nám pošlete Váš návrh, my ho vytiskneme a pošleme vzorky, abyste si mohli do detailu prohlédnout, jak budou vypadat výsledná svatební oznámení a jakou má oznámení kvalitu. Další možností je vytvořit si grafický návrh pro vzorek svatebního oznámení zdarma v našem jednoduchém editoru. 

  Svatební oznámení na míru 

  Jistě se shoneme, že svatební oznámení jsou hodně důležitá. Vždyť tvoří první dojem - když je rozdáte, tak lidé zjistí, jaká bude svatba a jakou máte představu. Proto je důležité, že si svůj návrh můžete jednoduše otestovat a zjistit, jak bude vypadat na papíře, než se rozhodnete pro finální verzi. Co na to říkáte? Rádi byste se na vlastní oči přesvědčili o kvalitě? Kvalita by totiž měla být jedním z nejdůležitějších parametrů Vašeho hledání. 

  Přidejte i vzorek obálky 

  Originální svatební oznámení si zaslouží krásné obálky. Máte možnost objednat a získat vzorek těchto speciálních obálek společně se vzorky oznámení a krásně si tak celý set vyladit. 

  Originální svatební oznámení a pozvánky

  Pokud už máte svůj návrh designu nebo se do něj chcete pustit, využijte možnost a objednejte si vzorek svatebních tiskovin zdarma. Je to jednoduché, bez rizika a přitom to může mít obrovský dopad na to, jak budou Vaše svatební tiskoviny nakonec vypadat. Takže, co na to říkáte? Pojďte tvořit návrhy a získejte vzorek zdarma. 

  Získejte u vzorku svatebního oznámení speciální možnost objednání vzorku zdarma

  Jak získat vzorky oznámení zdarma?

  Naše firma Vám nabízí možnost objednat si vzorky zdarma a to formou CashBack nabídky. Jak to funguje? Zadáte si online, přes formulář nebo emailem objednávku na vzorek oznámení. Zaplatíte za něj standardní cenu. Vzorky po vytištění zasíláme včetně speciální kartičky s unikátním kódem. Při finální objednávce bude mít možnost uplatnit slevový kód v hodnotě 100 Kč. Získáváte od nás výrobu jednoho vzorku zdarma! Můžete si objednat i 2 vzorky, i tam ale také získáte slevu 100 Kč. 

  Dopravíme vzorky oznámení na svatbu zdarma až k Vaším dveřím 

  Ve speciální akci máte možnost získat dopravu vzorku zdarma. Pro využití zadejte při objednávce slevový kód DOPRAVAVZOREK a my po tisku svatebních oznámení zašleme zdarma v rámci ČR. Ano, skutečně je pošleme zdarma až k Vám domů. 

  Vzorník materiálů pro svatební pozvánky

  Vzorky zasíláme v balíčku společně s dalším dárkem. Je jím kompletní vzorník svatebních materiálů. Nemusíte tedy váhat nad výběrem materiálu už při objednávce vzorku. Všechny materiály uvidíte a ve finální objednávce si vyberete podle sebe.