Svatební tiskoviny

Svatební tisk rychle, levně a online


Kvalitní výroba nejen oznámení

Svatební den se pomalu blíží a Vy už si pomaličku uvědomujete, že je potřeba se pustit do přípravy svatebního oznámení? My víme, ohledně organizace svatby je toho moc a tak Vám alespoň s tímto jedním předsvatebním úkolem rádi pomůžeme a ušetříme Vám hodiny drahocenného času. Získaný čas pak můžete věnovat například zkouškám krásných svatebních šatů, výběru cukrovinek nebo svatebního fotografa. 
 
Je to snadné, stačí se podívat na naše online vzory svatebních oznámení, ze kterých si vytvoříte vlastní návrh moderního svatebního oznámení i s vlastním textem během krátké chvíle.
 
Tak na nic nečekejme a pojďme se do toho s radostí pustit, ať už si položku svatební tisk brzy odškrtnete ve svém seznamu jako hotovou. V první řadě Vám ukážeme některé tipy, triky a návody – to vše ohledně výroby svatebních tiskovin. Například se Vám bude skvěle hodit to, když na vlastní oči uvidíte, jak nádherně vypadá luxusní papír na svatební oznámení, který si necháváme vyrábět na zakázku v zahraničí.
 
Když budete chtít, tak Vás také naučíme s radostí pracovat v našem online editoru, který je velmi intuitivní a moderní. Je to podobná legrace jako když si hrajete s telefonem – bude Vás to stoprocentně bavit! Ač se to zdá jako velký úkol, tak pro Vás bude originální návrh svatebních oznámení otázkou chvilky. A pokud na to nepůjdete zase až tak rychle, tak se k návrhu budete moci bez omezení času vracet. To se Vám bude velmi hodit, když budete text, obrázky, citáty vepsané do vzoru oznámení ukazovat také nastávajícímu manželovi a radit se s ním na finální podobě Vašeho vysněného originálního svatebního oznámení.
 
Sladit vzory svatebního oznámení s pozvánkami, jmenovkami a dokonce i se svatebním menu bude hračkou, protože ke všem těmto svatebním tiskovinám jsme vytvořili stejné šablony.

Tisk od nás má cíl - potěšit Vás

Moderní je tvořit návrh online

Vytvořit originální oznámení s vlastním textem je tak snadné, že snadnější už to snad nemůže být :-) Ano, to myslíme opravdu naprosto vážně! Můžete si vytvořit třeba jednoduché svatební oznámení nebo velmi oblíbený vzor svatebního oznámení s fotkou. V poslední době se nám také častěji objevují svatební oznámení s dítětem, kde nevěsty maminky chtějí, aby miminko světu oznámilo rodičů velký den. Asi to zní nyní jako sci-fi, ale toto vše si hravě v online editoru vytvoříte k obrazu svému. Vlastní texty a citáty si raz dva vložíte do vytvořené šablony.
 
Ušetřete mnoho času a podívejte se na náš článek – Jak si vytvořit svatební oznámení
 
V článku na Vás čekají krátká ukázková videa, kde si ukážeme, jak si vytvořit vlastní originální návrh online. Věnovali jsme přípravě těchto návodů mnoho hodin a jsme proto velice rádi, že ve velkém pomáhají stovkám z Vás - nevěst každý den.
 
Baví Vás být hodně kreativní? Nebojte se a vložte své obrázky na svatební oznámení. Celkovou originalitu vlastního návrhu tím posunete zase o level výše.
 
Mohou tak vzniknout tyto typy oznámení:
 

 • rustikální oznámení
 • svatební oznámení v BOHO stylu
 • vtipné svatební oznámení
 • kreslené svatební oznámení
 • svatební oznámení s vlastní fotografií
 • motorkářské svatební oznámení
 • retro svatební oznámení
 • svatební oznámení s dětmi
   

Při vytváření návrhu se Vám meze nekladou. Zkoušete a navrhujte libovolně dlouho, až budete stoprocentně spokojená. Pak se můžete podívat na to, jak funguje naše výroba vzorku zdarma.

Originální návrh od grafika

Potřebujete připravit opravdu nějaký hodně specifický návrh svatebních tiskovin? Nenašli jste i přes velmi originální a moderní motivy v našem online editoru to, po čem Vaše srdce touží? Tak zkonzultujte možnosti přípravy návrhu svatebního oznámení na přání s naším grafikem.
 
Připomínáme, že v tomto případě tvorby svatební grafiky přání se jedná o placenou službu – ceny za jednodušší návrhy začínají na částce 500 Kč a stoupají dle náročnosti návrhu.
 
V mnoha případech je tedy lepší přečíst si článek – Jak si vytvořit oznámení a vlastní návrh i s textem si zpracovat zdarma v editoru.

Svatební tiskoviny rychle

Termín svatby se již nezadržitelně přiblížil, a proto chcete tisk oznámení o svatbě vyřešit co nejdříve? Nenecháme Vás ve štychu, společně to zvládneme!
 
Jsme tak trochu specialisté na doslova hořící zakázky a svatební oznámení umíme díky naší unikátní technologii vyrábět až neskutečně rychle. Expresní výroba nám obvykle nezabere ani 24 hodin.
 
Pro svatební oznámení rychle si zvolte Svatební oznámení do 24 hodin.

Ceník a ceny tisku online

Líbí se Vám, když rovnou vidíte, co kolik bude stát? Jasná cena - přesně to máme rádi, a proto ceny tisku nejen u svatebních oznámení ukazujeme hrdě všem online. Nečekáte u nás zdlouhavě na individuální kalkulace. Prostě se cenu za tisk dozvíte hned a bez čekání.
 
Každý má jiné možnosti a proto si sama dle svého rozpočtu zvolíte, zda si vyberete to nejlevnější svatební oznámení s výrobou do 7 dní nebo rychlý tisk do 24 hodin. Nízká cena a s tím spojený levný tisk svatebních tiskovin je Vaše odměna za to, že na výrobu tolik nespěcháte. Ještě v naší nabídce můžete narazit na svatební oznámení s výrobou do 3 pracovních dní a to je skvělým kompromisem mezi tím jak získat levná oznámení rychle.
 
Další možnost ušetřit využijete v momentě, kdy Vaše objednávka bude v celkové hodnotě nad 1000 Kč – pak kompletní poštovné za doručení v rámci celé ČR zaplatíme za Vás! Celková cena tak bude opět nižší a Váš rozpočet na další svatební radosti vyšší :-)

Luxusní papír na svatební oznámení

Vytvořili jste si krásný návrh svatebního oznámení zdarma? To je skvělé. Už jste na půli cesty k levnému oznámení. Ale co by Vás nyní mělo určitě zajímat? Je to papír na svatební oznámení. Proč? No je to velmi jednoduché.
 
Vybraný papír může nyní velice snadno pokazit celý Váš návrh! Dokážete si představit svůj návrh na prachobyčejném papíře, na který se tisknou letáky? Nebo v ještě horším případě vytisknutý na obyčejné domácí tiskárně? Ne, toto opravdu nemůžeme nikomu doporučit a to nejen proto, že v našem zájmu je tisknout oznámení a vydělávat na tom.
 
Podívejte se na náš článek – Jaký vybrat papír k oznámení
 
Bude Vám rázem jasné, že papír na svatební oznámení, který si necháváme na zakázku vyrábět v zahraničí v kombinaci s profesionálním tiskem té nejvyšší kvality zajistí ten pravý a reprezentativní vzhled Vašeho návrhu.
 
Můžete si zvolit krásné a efektní třpytivé metalické papíry nebo velmi moderní strukturované vzory. Další velmi oblíbenou verzí je sametově hladký papír. Na dotek je to extrémně příjemný materiál, na kterém je tisk svatebních motivů doslova úchvatný!
 
Vůbec nevadí, že hledáte nízkou cenu svatebního oznámení. Stačí, když si zvolíte Svatební oznámení do 7 dnů a získáte nejlevnější oznámení na luxusním papíře na svatební oznámení.

Obálky na svatební oznámení

Proč se Vám vyplatí přidat si do objednávky obálky na svatební oznámení? Protože jsou nádherné! Stejně tak jako si necháváme na zakázku vyrobit papír na svatební oznámení, tak i obálky na svatební oznámení nám vyrábějí přesně z toho stejného papíru, který najdete v naší nabídce svatebního tisku.
 
Jsou to tedy obálky stejně krásně třpytivé nebo strukturované, které budou tím nejlepším doplňkem Vašeho nádherného svatebního oznámení.
 
Navíc jsou levné. Cenu totiž tak trošku dotujeme. Jde nám o to, aby kompletní svatební tisk od nás byl jedinečný a takový, který od jiné firmy na trhu neseženete. A proto si sama vyzkoušejte přidat obálky k objednávce a uvidíte, že cena je nízká

Pozvánky, jmenovky a svatební menu

Většinou u nás nevěsty hledají také možnost výroby doplňkové kartičky s textem. Ať už jsou to pozvánky ke svatebnímu stolu nebo kartičky s libovolným textem, který taktně naznačí, že novomanželé uvítají spíše finanční příspěvek než hmotné dary.
 
Jak vytvořit pozvánku? Stejně jednoduše jako vytváříte návrh svatebního oznámení. Není na tom nic rozdílného. Šablony pozvánek a ostatních tiskovin jsme připravili ve stejném provedení, jako jsou vzory u svatebních oznámení. Vše si tedy můžete krásně sladit a mít vše v jednom originálním designu!
 
Velmi oceníte také svatební jmenovky na stůl, které pomůžou zajistit lepší organizaci u svatebního stolu, kde každý uvidí, kam se má usadit.
 
Které tiskoviny tedy objednáváte nejčastěji?
 

 • Jmenovky ke svatebnímu stolu
 • Svatební menu a nápojové lístky
 • Pozvánky ke svatebnímu stolu
 • Pozvánky na párty
 • Kartičky s textem na dar
 • svatební noviny
   

Výrobu svatebních novin nemáme v současné době zahnutou v online ceníku. Je to z důvodu velké variability – mnoho formátů, různý počet stran novin, barevnost tisku, typ papíru. Proto Vám tento produkt rádi naceníme na vyžádání.

Inspirace a texty v našich vzorech

Zajímá Vás co napsat na svatební oznámení? Inspiraci mnoha textů najdete v našich vzorech. Když si je proklikáte, tak uvidíte nejčastější používané texty na svatební oznámení.
 
Nejsou tam pouze texty ale také oblíbené citáty a motta, které novomanželskou dvojici nejlépe vystihují. Na druhou stranu Vám nic nebrání vepsat do šablony svatebního oznámení vlastní texty s originálním obsahem. Na oznámeních, která nám projdou při výrobě pod rukama, vídáme velmi často texty i velice vtipné.
 
Zapřemýšlejte tedy nad tím, co máte společné a domluvte se s budoucím manželem na znění textů, motta a citátů, které napíšete na svatební oznámení. Pokud chcete, aby mělo Vaše oznámení romantický nádech, využijte krásné svatební verše. I ty najdete také v našem online editoru nebo se jednoduše inspirujte kdekoliv na internetu a uveďte svůj originální text do Vašeho návrhu.

Možnost objednávky vzorku

Neumíte si představit, jak to bude Vašemu originálnímu návrhu slušet na našem luxusním papíru na svatební oznámení? To Vám rádi předvedeme a vyrobíme pro Vás vzorek s Vaším návrhem na míru. Originální texty, vlastní obrázky, to vše si můžete do návrhu vložit, ať si sama na vlastní oči ověříte, jak to bude ve skutečnosti vypadat.
 
Pokračujte na článek s postupem pro objednání – Vzorek s vlastním návrhem

Jak ušetřit a získat nízkou cenu

Je to tajné, je to tajné. Svatební oznámení levně Vám dnes možná slíbí kde kdo. My k tomu přidáme velmi kvalitní tisk, pečlivou práci kolegů a také luxusní papír na tisk svatebního oznámení.
 
A aby toho nebylo málo, tak Vám nyní poskytneme tajný slevový kód, který Vám při použití sníží cenu celé objednávky o dalších 10%.
Do kolonky slevový kód zadejte text svatebnitisk.

Netradiční tiskové formáty

Naše špičková a moderní tisková technologie nám umožňuje variabilně měnit formáty vyráběných tiskovin. Proto Vám můžeme nabídnout i velmi netradiční skládané verze svatebního oznámení.
 
Jsme otevřeni Vašim nápadům. Společně můžeme stvořit opravdu originální svatební tiskovinu, které nadchne nejen Vás ale hlavně Vaše svatební hosty! 

Elektronická verze oznámení

Hodila by se Vám mimo vytištěného oznámení také elektronická verze svatebního oznámení pro zasílání e-mailem nebo použití na Facebooku a podobně? Tuto možnost nejčastěji využíváte, když část rodiny žije někde daleko za hranicemi, kam je neekonomické zasílat zásilku s vytištěným svatebním oznámením.
 
Cena za elektronické svatební oznámení je 300 Kč včetně DPH.
 
Pro objednání stačí, když nám po zadání objednávky napíšete e-mail a rádi Vám elektronické svatební oznámení zašleme. Nebo uveďte tento požadavek přímo v poznámce u své objednávky.

Svatební tiskoviny nám nevěsty chválí

A jsme na to hrdí. Proto nabízíme možnost nahlédnout do našich recenzí. Po pročtení sama nejlépe pochopíte, s jakou radostí k naší práci přistupujeme. Budeme moc rádi, když i Vy napíšete po obdržení zásilky, co si o naší službě myslíte. Můžete se spolehnout na to, že ať už to bude cokoliv, tak to uvítáme. Buď se recenzí potěšíme, nebo se z ní poučíme :-)
 
Už se těšíme, až i Vaši zakázku svatebních tiskovin vyrobíme a vykouzlíme Vám při otevření zásilky úsměv na rtech!

Více informací

Pokračujte kliknutím na produkt


 • Svatební oznámení

  Tisk levného svatebního oznámení a pozvánek


  Originální svatební oznámení

  Váš velký den se bleskurychle blíží. Už se téměř vidíte stát u oltáře a v zádech cítíte upřené pohledy svatebčanů, ze kterých čiší slavnostní atmosféra. Zbývá jen dořešit pár detailů a nechat se unášet na vlnách romantiky… Dobře, dobře, taky jsme se nechali trošku unést :-) Je nám jasné, že tak jednoduché to není – šaty by potřebovaly malinko upravit, ještě nevíte, co se bude na hostině podávat jako předkrm a cukrářka, od které chcete upéct vysněný dort, už dvě hodiny nezvedá telefon. A co teprve svatební oznámení? Zatím na něj vůbec nezbyl čas, přitom je to věc, na kterou se rozhodně nesmí zapomenout.

  S odškrtnutím dalšího splněného úkolu ze svatebního seznamu Vám teď rádi pomůžeme a ani se kvůli tomu nemusíte zvednout ze židle. Vše zvládnete na dálku, moderně online a vytvoříte si během pár chvil krásné a originální svatební oznámení, které Vám každý bude závidět. Navrhnout si a levně vyrobit vlastní svatební oznámení totiž ještě nikdy nebylo jednodušší! Nemusíte si dokonce lámat hlavu ani se svatebními texty, protože v našich vzorech svatebních oznámení si najdete vždy potřebnou inspiraci.

  Najděte vhodnou chvíli, pohodlně se sama nebo s parterem usaďte, třeba i o víkendu se sklenkou něčeho dobrého a popusťte uzdu své kreativitě v našem grafickém editoru zcela zdarma! Postupně proklikejte naši širokou nabídku svatebních vzorů a objevte šablonu oznámení, která se Vám zalíbí nejvíce. Máte na to tolik času, kolik jen budete potřebovat. Nikdo na Vás netlačí a u tvorby online návrhu ani neomezuje. Jakmile ale vyberete ten pravý, máte vyhráno. Stačí totiž jednoduše upravit šablonu, uložit návrh a poslat svatební oznámení do tisku! Pro hladké zpracování objednávky bude ještě potřeba zvolit oblíbený formát a typ papíru na oznámení, na který chcete Váš velký den oznámit.

  Kde si vytvořím návrh zdarma

  Cesta k originálnímu návrhu není naštěstí nijak složitá. Dokonce nemusíte do svého počítače nic stahovat ani instalovat. Stačí si otevřít naši stránku a můžete začít tvořit. Na začátku k tomu využijete námi předpřipravené šablony, které si raz dva upravíte v on-line editoru. Je to jednoduché, moderní a co je asi nejvíce pozitivní - je to úplně ZDARMA :-)

  Nezáleží na tom, zda se zrovna pustíte do navrhování svatebního oznámení nebo třeba jmenovek ke svatebnímu stolu. Vše si můžete rozpracovat a uložit do svého uživatelského účtu. Až se Vám to bude hodit, tak se k návrhu můžete opakovaně vracet.

  Mrkněte se s námi, jak jednoduše můžete začít...

  Jak se tvoří návrh oznámení online

  Prolistujte si šablony a vyberte si tu nejvhodnější. Nemusí pro Vás být ani úplně ideální, protože si v návrhu snadno upravíte cokoliv, co Vás napadne. Upravíte si svatební texty, změníte písmo, můžete využít z široké nabídky nabízených svatebních motivů zdarma. K tomu se pak vrátíme ještě  podrobněji v následujícím odstavci i s krátkým videem.

  V případě, že máte k dispozici kvalitní fotografii vás dvou, můžete ji jednoduše nahrát do online editoru a navrhnout si tak svatební oznámení s vlastní fotkou. Množství variant je neomezené a Vaší fantazii se meze nekladou! 

  Pokud Vás oslovil rustikální styl svatebního oznámení, tak doporučujeme tisk na strukturovaný papír. Když k tomu přidáte velmi oblíbené květinové motivy v kombinaci s dřevěným pozadím, tak to bude dokonalé. Jestli preferujete spíše vtipné vzory svatebních oznámení, tak si vtipné oznámení sami vytvořte. Použijte nějaké vtipné foto nebo svatební text, je to tak snadné. Jakákoliv netradiční svatební oznámení si snadno vytvoříte on-line. 

  Mimochodem, doporučujeme se mrknout také na náš blog. Je tam nyní velmi zajímavý článek jak vytvořit oznámení, kde najdete mnoho dalších informací, které Vám pomohou výrazně ušetřit čas.

  Na blogu jsme pro Vás připravili také krátká videa, kde uvidíte, jak jednoduše se s naším online editorem pracuje a to do trošku větších detailů. Už během pár minut budete vědět, jak si vytvořit vzor svého svatební oznámení moderně online. Je jen na Vás, kolik přípravě návrhu věnuje času, protože nejste ničím omezena. Jeden den si návrh rozpracujete a za týden se k úpravám klidně opět vrátíte. Žádný problém :-)

  Co Vás v on-line editoru čeká 

  Šablony nebo originální návrh

  Nemusíte se spoléhat pouze na námi předpřipravené šablony svatebních oznámení. Pro inspiraci jsou ale jistě skvělé! Zcela bez omezení a velmi kreativně můžete využívat obrovské množství svatebních motivů, které do on-line editoru pravidelně  přidáváme. Vytvoříte si tímto způsobem naprosto originální návrh oznámení, který žádná jiná nevěsta nebude mít.

  Velmi oblíbené je použití siluet postav a různých barevných rámečků. V nabídce najdete samozřejmě mnoho různých květinových vzorů, které jsou trendem pro tento rok. Podívejte se s námi na tu parádu...

  Nádherná svatební písma

  Do kvality Vašich návrhů investujeme! I přesto, že on-line editor je pro Vás zcela zdarma. Chceme vidět krásné návrhy a tisknout pro Vás krásné výrobky. Proto jsme pořídili a do on-line editoru nahráli velmi luxusní profesionální písma. Výběr je hodně široký a uspokojí tak každého. Obrovskou výhodou je plná podpora českých znaků - nestane se Vám tedy, že namísto znaků s diakritikou budete mít na oznámení čtvereček :-)

  Moderní a kvalitní písmo je základem povedeného návrhu. Podívejte se na šíři aktuálního výběru...

  Fotografie zdarma

  Máte nějakou představu, ale nemáte vhodný obrázek? Zkuste nejprve prohledat bezplatnou fotobanku. Jsme napojeni na jednu z největších bezplatných fotobank Pixabay. Vám to přináší možnost si pouhým kliknutím vkládat do návrhu libovolné obrázky. Nemusíte se bát ani autorských práv. V tomto případě používáte obsah, který je volně k dispozici pro osobní použití. 

  Je to opravdu hodně snadné, podívejte se s námi...

  Ceny tisku svatebního oznámení

  Hledáte možnost, jak si zjistit cenu za tisk svatebního oznámení on-line bez čekání? Ukážeme Vám jak na to! Na začátek si promyslete, jestli spěcháte nebo chcete maximálně ušetřit. Poté si dle rychlosti výroby vyberte vhodný produkt a navolíte si počet kusů, typ tisku, formát a další parametry. Cenu za tisk uvidíte okamžitě on-line. Nemusíte se tak zdržovat a čekat na zaslání cenové nabídky.

  Pokud nemáte vlastní návrh a plánujete využít náš on-line editor, tak i tom případě se nemusíte bát dalších tučných příplatků k zobrazené ceně. Návrh veškerých svatebních tiskovin si u nás vytvoříte zcela zdarma. 

  Při zvyšování počtu odebraných kusů se kusová cena snižuje a získáváte slevu. Kusová cena totiž u vyšších počtů výrazně klesá, a proto je ve výsledku svatební oznámení tak levné. Díky množstevní slevě už zkrátka nemusíte uvažovat, jestli poslat svatební oznámení taky všem sestřenicím a tetičce z druhého kolene. Jen ať se o Vašem velkém dni mluví v širokém okolí!

  Podívejte se na možnosti on-line kalkulace...

  Proč volíme tisk na luxusní papíry

  Jak už to tak bývá, tak není nejlepší řešení hledat za každou cenu to nejlevnější svatební oznámení? Proč? Například proto, že je to produkt, který tisknete v ideálním případě jednou za život! Tak do něj alespoň trošku investujte :-)

  Při honbě za nejlevnějším oznámením Vás může potkat docela nepříjemná věc. Nebudete s výsledkem vůbec spokojeni. Důvodem může být přístup výrobce (v tomto případě spíše často přeprodejce), použití nekvalitního materiálu nebo tisk na obyčejné tiskárně namísto té profesionální produkční určené pro svatební tisk. O možnosti vytvořit si a nechat vyrobit vlastní vzorek oznámení, abyste se mohli předem přesvědčit o kvalitě výrobku, zde nemůže být řeč. Levná výroba bývá opravdu velmi často vykoupena některým ze zmíněných "nešvarů".

  My se snažíme o výhodný finanční balanc. Nízké ceny ale ve spojení s vysokou a opravdu nekompromisní kvalitou. Za našimi výrobky si na 100% stojíme. Jen tak si můžeme dovolit Vám nabízet výrobu vzorku nebo garanci spokojenosti. U nás nemáte žádný důvod se obávat o výsledek a spokojenost.

  Pečlivě vybíráme u našich dodavatelů také papír na svatební oznámení, který v naší nabídce vidíte. Obloukem se vyhýbáme šedi běžných nabídek a výrobě svatebních tiskovin na obyčejné křídové papíry. Takový papír se totiž na tisk svatebního oznámení nehodí a omluvou pro jeho použití k tisku není pro nás ani to, že je velmi levný. Raději v tomto směru do zakázky investujeme a vyrábíme na nádherné a k tomu určené speciální svatební materiály. Věřte nebo ne, má to opravdu zcela zásadní vliv na konečný pocit z finálního výrobku. 

  Ačkoli si to možná nyní neuvědomujete, tak většina rodičů, prarodičů nebo tetiček, které s Vámi stráví Váš velký den, si svatební oznámení schovává jako památku. Jako památku na ty krásné chvíle, které jste společně při svatebním obřadu a oslavě prožili. Chcete je tedy opravdu potěšit? Objednejte si u nás tisk oznámení na luxusní svatební papír a jejich srdce může zaplesat radostí při každém pohledu na tu nádheru!

  Tak jaký ze svatebních papírů si zvolíte Vy?

  Ráda byste viděla naši nabídku luxusních papírů ve skutečnosti? Tak si jednoduše objednejte vlastní vzorek

  Oznámení levně nebo rychle 

  Zaznamenali jsme hlavní 2 typy nevěst :-) Jedna hledá nejlevnější svatební oznámení a druhá si ráda připlatí za luxusní variantu nebo opravdu hodně rychlý tisk. Cena oznámení pro ni není na prvním místě.

  Naše moderní tisková technologii nám umožňuje odbavit běžnou objednávku již v řádu minut. Ano, i když se to zdá jako nemožné, tak jako jedna z mála nabízíme tisk oznámení do 24 hodin.

  Pokud nespěcháte, můžete těžit z nízké ceny, která zase potěší Váš svatební rozpočet. Pokud chcete ušetřit, mrkněte na tisk oznámení s NEJ cenou. To je nejlevnější svatební oznámení, která Vám můžeme nabídnout. Na originální oznámení nemusíte čekat několik týdnů, jak bylo ještě před několika lety běžné. Svatební oznámení on-line a rychle je prostě hitem dnešní doby.

  Výroba z vlastní grafiky

  Máte vlastní vzor pro tisk svatebního oznámení? To je skvělé, tak data jednoduše přidejte ke své objednávce kliknutím na tlačítko „nahrát vlastní data“.

  Jen dejte prosím pozor na to, aby formát souboru pro tisk svatebního oznámení byl v podporovaném tvaru. Návody na přípravu návrhů svatebních tiskovin najdete u každého produktu samostatně. Tisknout pro Vás umíme ze správně připravených souborů s koncovkou PDF, JPG a TIFF.

  Tisk svatebního oznámení, které bylo vytvořené ve Wordu a v podobných programech, je bohužel dosti komplikovaný. U takto vytvořených návrhů nás, prosím, dopředu kontaktujte s dorazem. Společně nejprve ověříme, zda bude výroba z dodaného souboru možná. Pokud bude možná jen s úpravou dat, tak Vám rádi dopředu sdělíme předpokládanou cenu za potřebné úpravy ve Vašem souboru provedené naším grafikem. 

  Svatební oznámení na míru

  Dívali jste se na krátké video a prošli jste si článek na blogu jak si vytvořit oznámení a stejně si nevíte rady? Je Váš požadavek na návrh svatebního oznámení tak netradiční, že ho z nějakého důvodu nelze zpracovat v on-line editoru? Zašlete nám poptávku na oznámení na míru. Celou realizaci necháme předběžně posoudit a nacenit u našeho grafika. Zašleme Vám cenovou nabídku a bude na Vás, jak se rozhodnete. Sdělení cenové nabídky je tedy zcela zdarma a nezávazné. 

  Pro představu o obvyklých cenách uvedeme, že originální návrh svatebních tiskovin na míru začíná u částky 500 Kč včetně DPH. Průměrná cena se pohybuje v rozmezí 800 - 1200 Kč včetně DPH. Rádi Vám konkrétní cenu spočítáme.

  Rádi zapojíme našeho grafika do tvorby originálního návrhu dle Vašeho přání. Můžete nás kontaktovat. Prosím, popište nám co nejlépe Vaši představu, zašlete ukázky, jak by mělo Vaše oznámení vypadat. Stačí i hrubě načrtnuté pro naši představu.

  Objednávka vzorku oznámení 

  Nemůžete se stále rozhodnout na jaký papír svůj krásný a kreativní návrh vytisknete? Mrkněte tedy ještě do článku papír na oznámení na našem blogu, kde uvidíte všechny nádherné svatební materiály na krátkém videu. Pokud si ani tak nedokážete představit, jak bude Váš návrh svatebního oznámení ve skutečnosti na vybraném papíru vypadat, objednejte si vlastní vzorek svatebního oznámení! Ano, vlastní vzorek. Není to jen nějaký vzor, který Vám zašleme, ale skutečné 1 až 3 vzorky z Vašeho návrhu, které vytiskneme na vybraný papír. Toto řešení mnoho firem vůbec nenabízí. Tak využijte výhodu a zašlete nám objednávku vzorku ještě dnes!

  Celý postup máme velmi detailně popsaný v následujícím článku na našem blogu vzorek oznámení zdarma. Jako bonus k vlastnímu vzorku získáte také kompletní vzorník všech ostatních papírů.

  Přesvědčíme Vás o tom, že kvalita našich svatebních tiskovin je na špičkové úrovni. Mimochodem tento velmi oblíbený benefit Vám můžeme poskytnout pouze díky tomu, že jsme výrobci a svatební oznámení pro Vás přímo tiskneme. Nejsme přeprodejci výrobků jiné společnosti nebo grafici na volné noze, kteří vytvoří grafický návrh svatebního oznámení a s výrobou vzorku Vám již nepomohou. 

  Oznámení s vlastní fotografií

  Na krásné papíry z naší nabídky Vám rádi natiskneme také Vaši vlastní fotografii. Pokud Vás možnost svatebního oznámení s vlastní fotografií zaujala, tak jsme u nás na správné adrese. Vaše oznámení se stane vysoce originální a zaplatíte za něj stejnou cenu jako za kterékoliv jiné ze šablony.

  Svatební oznámení s vlastní fotografií je považováno za jednoduchý a moderní způsob jak se odlišit a oznámit svůj velký den trochu netradičním způsobem. Je ale potřeba upozornit na to, že je v tomto případě zapotřebí vybrat vhodnou vlastní fotografii. Zejména jde o kvalitu a rozlišení fotografie. Nemůžeme úplně doporučit si na svatební oznámení natisknout fotografii staženou například ze sociální sítě. Problém je v tomto případě v tom, že jsou, ač to nevypadá, zmenšené pro co nejrychlejší načítání na internetu. Při špatné volbě fotografie se bohužel z originálního svatebního oznámení může stát vyloženě nevkusný kousek. Při dodání návrhu oznámení s nekvalitní vlastní fotografií nemá šanci celou věc zachránit ani náš šikovný tiskař nebo grafik.

  Svatební oznámení s fotkou je tedy ideální pro páry, které mají fotografie pořízené nejlépe šikovným fotografem. Pokud můžete, tak preferujte dodání fotografie na bílém pozadí nebo s odstraněným pozadím. S takovou fotografií se Vám v on-line editoru bude pracovat nejlépe. Místo fotografie je možné použít také obrázek, kresbu nebo karikaturu. Vaší fantazii se při Vašem online navrhování meze nekladou!

  Obvyklé i originální formáty

  V poslední době je neoblíbenějším formátem ten nejmladší z naší nabídky. Jedná se o formát A6 (105x148 mm). Je tak akorát veliký a mnoho šablon a svatebním motivů k němu pasuje skutečně nejvíce. Původně jsme v naší nabídce měli obdelníkový tvar, který se hodí do běžného rozměru poštovní obálky - tedy formát DL (210x99 mm). Dále tak trošku netradiční byla možnost realizovat svatební oznámení ve tvaru čtverce. Tento formát je celkově větší a umožní ještě více rozpálit představivost v online navrhování. Do tohoto formátu umístíte nejvíce svatební grafiky, textu nebo se Vám tam pohodlně vejde ještě romantický verš či motto.

  Poptávka po formátu A6 byla ale tak veliká, že jsme ji nemohli ignorovat. Chtěli jsme pro Vás opět zajistit možnost kompletního svatebního setu. Proto i pro formát A6 jsme nechali na zakázku vyrobit naše krásné luxusní obálky. 

  Luxusní skládaná oznámení

  Pokud Vám to svatební rozpočet dovolí, tak mrkněte na velmi zajímavý produkt skládaná svatební oznámení. Tato netradiční svatební oznámení vypadají doslova úchvatně! I zde si jednoduše otevřete připravenou šablonu, vložíte vlastní texty, fotografii nebo použijete námi nabízené svatební motivy. Nemusíte se vůbec obávat větší složitosti, i navrhnutí skládaného oznámení je snadné.

  Podívejte se tedy na skládané oznámení a vyberte si vhodnou šablonu. 

  Více verzí návrhu levně

  Levné svatební oznámení si u nás můžete zakoupit i v případě, že se Vám hodí mít více verzí grafiky. Velmi to oceníte ve chvíli, kdy oznámení rozesíláte hostům, kteří například hovoří různým jazykem. Vytvoříte si tedy více verzí za nízkou cenu! 

  Jak si takovou složenou objednávku zadat? Zadejte vše najednou do jedné objednávky a systém pozná, že se jedná o jeden produkt a nastaví nízkou cenu za tisk.

  Oznámení o svatbě nebo po svatbě

  Občas se také setkáme s tím, že nevěsta část oznámení dává klasicky před svatbou a část oznámení rozesílá s jiným textem po svatbě. Toto druhé svatební oznámení po svatbě obsahuje text, který oznamuje, že svatba proběhla tehdy a tehdy. Je to ideální pro někoho, koho na svatbu osobně nezvete, nebo nemůže dorazit a chcete ho také potěšit touto nádhernou informací. 

  Jak takovou objednávku zadat? Stejně jako u bodu výše - více verzí.

  Elektronické svatební oznámení

  Rádi byste své oznámení zaslali také vzdáleným přátelům nebo části své rodiny žijící "za mořem"? Pokud Vám pro tento případ nevyhovuje papírová forma, tak Vám k tisku rádi nabídneme také zaslání elektronického svatebního oznámení.

  Cena za toto elektronické svatební oznámení (formát PDF nebo JPG) je 300 Kč včetně DPH. Pro objednání stačí, když nám do poznámky k Vaší objednávce napíšete, že si přejete také zaslání elektronické verze oznámení. Kolegové, kteří budou, Vaši objednávku vyřizovat, se s Vámi obratem spojí a domluvíte se na veškerých podrobnostech.

  Kdy předávat svatební oznámení

  Velmi často se opakující dotaz, se kterým se setkáváme. Často vidíme i v různých svatebních skupinkách na Facebooku nebo v dalších internetových fórech, že se o přibližný údaj o termínu, kdy předat svatební oznámení zajímáte. Z naší zkušenosti se svatební oznámení nejčastěji rozesílá 2-3 měsíce před termínem svatby.

  Mnoho nevěst předává oznámení ale daleko později, blíže k termínu svatby. Většinou nám pak chválí možnost rychlého tisku a volí si produkt svatební oznámení do 24 hodin. Často se jedná o předem neplánované svatby nebo nevěsty, které si nechaly přípravu svatebního oznámení na poslední chvíli. Obvykle tyto nevěsty pak nevěnují moc času ani návrhu svatebního oznámení. Otevřou jednu z předpřipravených šablon, upraví si údaje a objednávku pošlou do tisku. 

  Jednoduché i moderní oznámení

  Za mnoho předešlých let, co pro Vás svatební oznámení tiskneme, jsme se popravdě setkali s tisíci různými návrhy. Jsme nadšení z toho, že jste si náš online editor tolik oblíbili. Proto nezpomalujeme a děláme maximum proto, aby návrh originálního svatebního oznámení byl co nejvíce jednoduchý a intuitivní i pro méně počítačově zdatné nevěsty. Přidáváme neustále nové šablony a aktualizujeme obsah v on-line editoru. Náš výjimečný editor nemá v ČR konkurenci. 

  Při tisku nám prošla rukama krásná vkusná a jednoduchá svatební oznámení. Zdařilé provedení návrhu oznámení umocnilo ještě použití nádherného svatebního papíru a kvalitní finální tisk. Někdy jsme byli až šokováni celou řadu velmi kreativních a originálních nápadů na návrh svatebních oznámení. Nikdy bychom si netipli, že byl takový návrh vytvořen v našem on-line editoru. Je až neuvěřitelné, jak jsou dnešní nevěsty originální a kreativní.

  Je pravda, že mnoho nevěst do návrhu a práce s editorem investuje s radostí mnoho hodin své práce. Opakovaně se vrací k návrhu i po dobu několika týdnů a postupně si svou šablonu upravuje. Pokračuje v tom do té chvíle, kdy je vysněné oznámení již na dosah. Pak velmi často využije možnosti objednat si vzorek s vlastním textem. Po získání fyzického výtisku svatebního oznámení je vždy vyřešeno :-) Zpravidla ještě ten samý den nám přistává do systému objednávka kompletní zakázky a nevěsta se již nedočkavě těší na svou objednávku svatebních tiskovin, které dokážeme vyrobit již do 24 hodin od potvrzení objednávky!

  Luxusní obálky na svatební oznámení

  Naše luxusní obálky na svatební oznámení představují zajímavou možnost, jak si design svatebních tiskovin a celkovou úroveň oznámení Vašeho velkého dne dotáhnout k naprosté dokonalosti. Jak už z nadpisu vyplývá, tak to nejsou jen nějaké obyčejné obálky. To byste od nás asi ani neočekávali. Vyrábí je pro nás zahraniční dodavatel na zakázku - v ČR nejsou tyto speciální svatební obálky běžně k sehnání. Museli jsme se totiž doslova prodrat přes nelehké zadání. Věděli jsme, že obálky musí přesně pasovat k luxusnímu papíru, který používáme pro tisk svatebních oznámení. Jen tak to bude fantasticky krásné a dokonalé jako komplet. Vyjednávání o konkrétních dodávkách nebylo vůbec snadné, ale stálo to za to. Jsme moc rádi, že Vám takové krásné svatební obálky můžeme nabídnout ke svatebnímu tisku. Nyní navíc za zvýhodněnou cenu.

  V nabídce si jednoduchým výběrem můžete zvolit obálky se vzhledem krásně třpytivého metalického papíru nebo budete preferovat ty s velmi moderní strukturou připomínající malířské plátno. Obálka je vždy o něco málo větší než samotné svatební oznámení. Takže se nemusíte vůbec bát, že by se Vám tam nevešly další svatební tiskoviny, které by neměly uniknout Vaší pozornosti - pozvánky ke svatebnímu stolu a kartičky s textem pro svatební dar.

  INSPIRACE A ORIGINÁLNÍ TEXTY NA OZNÁMENÍ

  Lámete si hlavu nad tím, které texty na svatební oznámení jsou pro Vás nejvhodnější? Univerzální odpověď na to bohužel neumíme dát Každý novomanželský pár je jiný, něčím zajímavý. Doporučujeme načerpat inspiraci. Mrkněte do našich šablon a vzorů svatebních oznámení.

  Mrkněte se klidně i dále kdekoliv na internetu. Ze zkušenosti můžeme doporučit využití svatebních bazárků. na Facebooku. Nevěsty právě tam sdílí tipy a triky právě na svatební texty, krátké verše nebo motta. Další často využívanou možností, kde se dá v tomto směru inspirovat je také portál beremese. I zde mnoho nevěst vkládá inspiraci pro ostatní. 

  Až vyberete ten pravý text na svatební oznámení, tak v naší šabloně díky on-line editoru velmi snadno základní vzor přepíšete. Stejně jednoduše si přidáte do návrhu motto nebo krátký svatební verš. Mezi oblíbené texty na svatební oznámení patří také citáty slavných osobností. Mnoho z nich najdete na internetu - stačí se zeptat GOOGLE :-)

  Aktuálně pro Vás připravujeme téma originálních textů na svatební oznámení. Sledujte proto náš blog.

  JMENOVKY NA SVATEBNÍ STŮL

  Vaší pozornosti by také neměla uniknout možnost tisku jmenovek na svatební stůl. Jmenovky jsou totiž u moderní svatby naprostou nezbytností, a pokud si chcete svatbu užít v klidu, tak Vám mohou naprosto jednoduchou cestou ušetřit mnoho starostí při organizaci a v průběhu svatební oslavy. Důmyslně promyšlený zasedací pořádek u svatebního stolu je totiž sázkou na úspěch!

  Kouzlo našeho výjimečného online editoru je v tom, že si můžete velmi jednoduše všechny svatební tiskoviny sladit do jednoho designu. Stejný vzor pro tisk svatebního oznámení totiž najdete samozřejmě také u jmenovek. Nevěsty si často jmenovky na svatební stůl přiobjednávají až těsně před svatbou. Zdá se to i celkem logické, protože od předání svatebního oznámení se může seznam hostů ještě trochu změnit. 

  KARTIČKY S TEXTEM A SVATEBNÍ MENU

  Ke svatebnímu oznámení si většina nevěst přiobjednává také menší svatební kartičky s různým textem. K čemu jsou takové kartičky dobré? Lze jimi například taktním způsobem naznačit, že spíše než věcné dary si přejete příspěvek do domácnosti, na dovolenou, pro miminko,... Není totiž asi nic horšího, než když se Vám jako svatební dar sejde 3x sada příborů a Vy už doma jedny zánovní máte.

  Vhodné texty, doporučení a inspiraci na tyto kartičky najdete v našich svatebních šablonách. A jak taková kartička může vypadat? Můžete si ji perfektně sladit s návrhem svatebního oznámení. Můžete využít stejné prvky a grafiku. Jako komplet to bude vypadat prostě úžasně! 

  VÝJIMEČNÁ KVALITA SVATEBNÍHO TISKU

  Tisk svatebních oznámení nás prostě baví! Nemusíme Vás o tom asi nějak složitě přesvědčovat. Stačí, když se krátce mrknete do našich recenzí na Facebooku. Každá objednávka, ať už je malá nebo velká, má pro nás stejnou váhu a důležitost. 

  Je nám úplně jasné, že ne každý se v tisku snadno orientuje. Proto nevěstám nasloucháme, pomáháme a snažíme se vymýšlet různé pomůcky a video návody.  Vždy rádi poradíme, když nás o to požádáte. Naším společným cílem je krásné moderní oznámení, které Vám bude každý závidět! 

  Těšíme se i na Vaši recenzi, ať už bude jakákoliv, jistě nás posune ve světě svatebního tisku zase o krok dále!

  SVATEBNÍ BALENÍ

  Exklusivně vám nyní ukážeme, jak pro vás připravujeme svatební balíčky na odeslání.
  Ve skutečnosti to takovým fofrem ještě neumíme :-)

  Je pro nás velmi důležité, aby se k Vám svatební tisk dostal ve stejném stavu, ve kterém ho odesíláme. Proto každou zásilku ještě navíc opatříme strečovou folií, která omezí možná poškození na cestě k Vám. 

  MOŽNOSTI PLATBY 

  Sama si vyberte, zda je pro Vás pohodlnější uhradit cenu za tisk oznámení online platební kartou, bankovním převodem nebo zaplatíte až v den dodání na dobírku. U plateb předem Vám nabízíme slevu na dopravném a od určité hodnoty objednávky dopravu zdarma.

  Kontrola návrhu před tiskem

  Ať si vytvoříte návrh zdarma v on-line editoru nebo si objednáte výrobu svatebního oznámení s Vašich souborů, tak vždy zkontrolujeme před tiskem jejich technickou správnost. Do výroby tedy nepustíme soubory pro tisk zcela nevhodné nebo Vás předem upozorníme na to, že tisk v této podobě nedoporučujeme. V případě pokračování v objednávce budeme vyžadovat Vaše potvrzení, že jste byli na uvedené nedostatky upozorněni.

  Velmi dobře si prosím zkontrolujte veškeré údaje a texty uvedené na všech objednávaných tiskovinách. Ty v rámci technické kontroly totiž nekontrolujeme. Správnost údajů a textů je vždy na zodpovědnosti zákazníka. Doporučujeme raději dvakrát vše zkontrolovat. Následný přetisk nebo dotisk nových údajů na zhotovené výrobky není bohužel možný. Tiskneme na veliké archy papíru (větší než A3) a produkty se pak strojově vyřezávají. Do stroje tedy není možné založit hotové, již vyřezané, výrobky.

  RYCHLÉ DORUČENÍ NEBO OSOBNÍ ODBĚR

  Tak už máte navrhnuto, zkontrolováno a objednáno? Skvělé! A co se bude následovat nyní? Jistě jste si již při finalizaci objednávky svatebních tiskovin vybrala jednu z nabízených možností. Svatební tiskoviny si můžete po vyřízení objednávky pohodlně vyzvednout v naší provozovně nebo zajistíme rychlou dopravu balíčku se svatebním oznámením až k Vám domů nebo do zaměstnání. A to kurýrem po ČR i na Slovensko! Pokud máte zájem o bližší informace, navštivte naše informace o dopravě.

  Úsměv na kurýrově tváři Vám bohužel slíbit nemůžeme, ale ručíme za to, že po rozbalení balíčku se objeví úsměv na té Vaší!

 • Svatební kartičky a menu

  Tiskneme online nejen pozvánky ke stolu


  Jak pozvánka vypadá a k čemu slouží?

  Pozvánka ke svatebnímu stolu se nejčastěji vyrábí jako malá kartička, která se vkládá do obálky společně se svatebním oznámením. Do obálky ji přidáváte těm hostům, které si přejete pozvat ke svatební tabuli. Možná Vás mohlo napadnout umístit text pozvání ke svatebnímu stolu přímo na svatební oznámení a tím ušetřit. Tato verze se ale nepovažuje za příliš vhodnou a to i v případě, že ke svatebnímu stolu zvete všechny. Nebojte, tisk u nás pořídíte velmi levně. Celkový vzhled pozvánky ke svatebnímu stolu si můžete jednoduše sladit s již vytvořeným oznámením přímo v našem online editoru a objednat si tisk na stejný luxusní papír z naší nabídky. Výrobu pozvánek ke svatebnímu stolu byste tedy rozhodně neměli opomenout!

  Svatební menu a nápojový lístek

  Pojďme se trošku zasnít a posunout se dále v čase. Představte si na ten krásný okamžik, kdy Vaši svatební hosté zasedají ke svatební tabuli. Ano, je to ta chvíle, kdy už ze všech opadá stres a proto i svatební jmenovky Vám v tento okamžik značně ušetří zmatky a vysvětlování, kde se má každý usadit. Přispěje to k celkové pohodě a stejně tak je naprosto ideální hosty po usazení informovat o možnostech konzumace. Stačí jednoduše ukázat, na jaké dobroty se mohou těšit v průběhu celého večera. Proto na nic nečekejte a jednoduše si vyberte nějakou z našich šablon a tu si upravte přesně na míru dle nabídky Vašeho velkého dne! 

  Přispějte k celkové pohodě a dobré atmosféře. Uvidíte, že šťastné pohledy a dobrá nálada budou panovat po celý večer. 

  Tisk kartičky na dar

  Řešíte se svým nastávajícím jak taktně naznačit svatebním hostům, že spíše než hmotné dary si přejete finanční podporu nebo nějaký ten příspěvek na svatební cestu nebo na cokoliv jiného? Přesně k tomu lze využít naše svatební kartičky s textem na dar. A nejen k tomu, protože ani zde neplatí žádné limity a omezení co se má nebo nemá na kartičku uvádět. Vaší představivosti se u nás zkrátka meze nekladou. 

  Návrh pro tisk si vytvořte naprosto jednoduše a rychle online! Nezaplatíte za to ani korunu navíc. Naše dlouholeté zkušenosti nám říkají, že většina novomanželů si nepřeje dostat jako svatební dar 3 sady příborů, další set nového nádobí, žehličky a podobně :-). Jako inspirace Vám mohou posloužit také texty v šablonách, které jsme pro Vás vytvořili. Jedná se o nejvíce oblíbené a řekněmě také nejvíce nenásilné texty, jak si o peněžní dar požádat.

  Návrh v online editoru zdarma

  Použijte náš online editor vytvořte si vlastní a originální návrh zcela zdarma. Ušetříte si čas i peníze! Při použití našeho jedinečného svatebního online editoru budete mít také jistotu, že provedení Vaší grafiky bude stoprocentní. Mrkněte na krátké video, jak jednoduše na to. 

  Jedinečný návrh od grafika

  Nebaví Vás se učit něčemu novému nebo nemáte zkrátka čas se věnovat přípravě vlastního návrhu? Nechte přípravu návrhu tiskových dat na našem grafikovi! Kontaktujte našeho grafika, který přípravu dat vyřeší za Vás.

  Ceník tisku

  Kolik Vás to vše bude stát? Hovoříme zde o tisku kartiček, pozvánek nebo dalších svatebních doplňků. Jednodušší a transparentnější to už být nemůževyberte si produkty a my Vám ukážeme jejich cenu on-line a bez čekání! Objednat si můžete tisk již od 20 kusů. U vyšších množství Vás potěšíme sníženou cenu. Systém totiž pracuje s množstevní slevou. U takové objednávky rozhodně ušetříte a nejen pozvánky ke svatebnímu stolu budete mít vyrobené nejlevněji.

  Rychle i levně 

  Nechali jste vše tak trochu na poslední chvíli a pospícháte na tisk a dodání kartiček nebo svatebního menu? Nebojte se, máme pro Vás jednoduché řešení. Využijte možnost rychlého tisku, kde si můžete zvolit výrobu vybraného produktu již do 24 hodin od objednání. Takto expresní termíny dodání nejsou vůbec obvyklé a je dost možné, že nám nebudete ani věřit. Není totiž nic zvláštního, že se u některých firem čeká na dodání svatebních tiskovin i v řádu týdnů. U nás je rychlost tisku podmíněna využitím speciální technologie, která nám toto velmi pružné odbavení zakázek a téměř okamžitý tisk umožní. 

  Je ale možné, že nakupujete včas a chcete naopak co nejvíce ušetřit. V tom případě si zvolte verzi tisku do 7 pracovních dnů. Tam Vás možná překvapíme velmi nízkou cenou a tisk provedeme nejlevněji jak je to možné.

  Garance spokojenosti 

  Jak by se Vám líbilo mít jistotu, že se nemůžete splést a Vaše spokojenost bude zaručena? I nám by se to u mnohých nákupů líbilo. Řídíme se tím, že co by se líbilo nám, to poskytneme i našim klientům. My jsme připraveni Vám garantovat, že s výsledkem budete spokojeni a Vaše svatební tiskoviny skutečně splní ne-li předčí svůj účel a Vaše očekávání. Mrkněte alespoň krátce na naše recenze a náš přístup k práci Vám bude hned jasnější. 

  Výroba vzorku zdarma

  Máme za sebou již tisíce dokončených objednávek a víme, že výroba svatebních tiskovin je z pohledu kvality velmi náročný obor. Více než kdekoliv jinde je zde nutné se soustředit na maximálně krásné a oku lahodící provedení. Právě z toho důvodu jsme se před časem rozhodli nabízet tisk pouze na velmi kvalitní a námi dlouhodobě prověřené materiály. Kvalitou výroby jsme si natolik jistí, že Vaše rozhodnutí pro tisk v naší online tiskárně rádi podpoříme výrobou vzorku s Vaší vlastní grafikou. 

  Jde nám skutečně o Vaši spokojenost a to v první řadě. Není to slogan, ale realita!

  Rada a pomoc

  Narazili jste na problém nebo si nevíte rady jak dál? Potřebujete si něco ověřit nebo jen zjistit bližší podrobnosti? Rádi Vám poradíme nebo poskytneme další informace! Zavolejte nám v pracovní době na číslo 601 234 444 nebo nás jednoduše kontaktujte online.

  Doručení po celé ČR 

  Objednávky na svatební tisk přijímáme online 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Hotovou zakázku si u nás můžete také zdarma vyzvednout nebo zařídíme její rychlé doručení kamkoli po ČR.

 • Svatební jmenovky

  Levné svatební jmenovky u Výhodný TISK®


  Proč vyrobit jmenovky?

  Jednoduše proto, že Vám nabízíme možnost si je perfektně sladit s návrhem Vašeho originálního oznámení a protože Vám jmenovky na svatební stůl pomohou ušetřit zbytečné starosti ve Váš velký den D. Vše budete mít perfektně organizované a každý bude vědět, kam se má usadit. Užijte si svůj velký den a nenechte se rozptylovat maličkostmi, které mají řešení!

  Vytvořte si návrh online

  Vytvořili jste si v našem on-line editoru krásný návrh svatebního oznámení a přemýšlíte co dál? Nyní pro Vás bude naprostá hračka si ve stejném designu vytvořit také jmenovky pro Vaše svatební hosty. Stačí, když nám připravíte design jmenovky s jedním jménem a zbývající jména svatebních hostů nám zašlete prostřednictvím e-mailu. Naše grafické studio se již postará o zbytek! Po obdržení objednávky zpracuje a zašle Vám ke kontrole vytvořený návrh kompletních jmenovek a po jeho schválení zahájíme v tiskárně výrobu.

  Tisk z vlastních dat

  Preferujete jinou možnost přípravy návrhu svatebních jmenovek než v našem on-line editoru? Návrh snadno nahrajete k Vaší objednávce kliknutím na tlačítko "nahrát vlastní data" na stránce zvoleného produktu.

  Příprava návrhu grafikem

  Nemáte čas a chuť se věnovat přípravě vlastního návrhu jmenovek on-line v editoru? Nemáte ani potřebné znalosti a zkušenosti? Nechte přípravu návrhu na našem grafickém studiu! Jednoduše kontaktujte našeho grafika, který se o vše postará za Vás.

  Online kalkulace

  Kolik Vás bude kompletní výroba svatebních jmenovek a dalších tiskovin stát? Jednoduše Vám to ukážeme on-line! Podle navolených možností a potřebného množství (a to již od 20 kusů). V případě vyšších množství systém pracuje s množstevní slevou. U takové objednávky skutečně ušetříte a jmenovky budete mít vyrobené za nejlevnější možnou cenu.

  Expresní i levná výroba

  Pospícháte na výrobu svatebních jmenovek? Pak využijte možnost expresního tisku a zvolte tisk jmenovek do 24 hodin. Nebo naopak budete chtít odložit výrobu až krátce před svatbou? Využijte v tom případě nejlevnější možnost výroby svatebních jmenovek. Právě pro Vás je tu výroba jmenovek do 7 dnů.

  Rychlé doručení, osobní odběr

  Objednávku levných svatebních jmenovek s radostí přijmeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Hotovou zakázku vyrobených jmenovek na svatební tabuli si u nás můžete zdarma vyzvednout nebo zařídíme její rychlé doručení kamkoli po ČR.

  Dotisk jmenovek

  Nemáte dostatečný počet svatebních jmenovek? Máte více hostů, než jste počítali? U nás to není problém, protože u nás si můžete svatební jmenovky pohodlně doobjednat. To je samozřejmě velkou výhodou pokud kupujete takto přímo od výrobce a nikoliv od přeprodejce. Nemusíte si ani znovu vytvářet návrh jmenovky a zde stačí pouze zvolit možnost opětovného objednání!

  Formát a skládaní

  Svatební jmenovky standardně nevyrábíme jako obyčejné kartičky. Vyrábíme je i s rýhou uprostřed, aby Vám hezky stály na svatebním stole. Tato úprava nemá vliv na cenu a jmenovky z naší nabídky jsou i včetně této doplňkové úpravy skutečně levné.

  Luxusní materiály

  Není to vůbec snadné odolat možnosti tisku svatebních jmenovek na naše jedinečné papíry s překrásným jemně třpytivým vzhledem nebo výrobě na strukturovaný papír, který je podobně efektní, jako tisk fotografie na plátno. 

 • Svatební etikety

  Etikety v designu Vaší svatby


  NEJČASTĚJŠÍ POUŽITÍ

  Existuje mnoho způsobů, jak můžete využít svatební samolepky. Můžete jimi dozdobit pozvánky, obálky nebo díky nim dát originální vzhled krabičkám s výslužkou pro svatební hosty. Fantazii se zde meze nekladou. Chcete si udělat originální bublifuk s designem Vaší svatby – proč ne?

  ETIKETY NA DÁRKY PRO HOSTY

  Velmi oblíbeným dárkem pro hosty je lahev vína nebo jiného alkoholu, běžně dostupného, alkoholu. Rádi Vám vyrobíme etiketu na míru, kterou jednoduše přelepíte původní etiketu na lahvi. Pro tyto účely využíváme speciální materiál, který snižuje průhlednost podkladu. Nemusíte obávat, že bude původní etiketa prosvítat přes novou.

  VELIKOST A TVAR ETIKET

  Vyrobíme doslova jakoukoliv velikost, jakýkoliv tvar svatební samolepky. Samolepky mohou být kulaté, čtvercové, obdelníkové nebo mohou mít naprosto unikátní tvar. To vše záleží jen a pouze na Vás. Etikety na lahve mají zpravidla obdelníkový tvar, který je o maličko větší než původní etiketa kvůli následnému přelepení. Online nabídka nezahrnuje všechny možné kombinace. Pokud máte jiné zadání nebo představu (rozměr, ořez), klidně nám napište a rádi vyhovíme.

  VLASTNÍ TISKOVÁ DATA

  Tisk svatebních samolepek z vlastních dat je bez problémů možný. Rádi však pomůžeme s tím, že přiložené soubory po obdržení objednávky bezplatně zkontrolujeme. Chceme mít jistotu, že výrobek bude odpovídat Vaší původní představě. Nemusíte se obávat toho, že zařadíme bezmyšlenkovitě špatná data do výroby. To se u nás nestane.

  BEZPLATNÝ NÁVRH ONLINE

  Pro navrhování můžete bezplatně využívat i náš jednoduchý editor. Můžete si vytvořit vlastní originální svatební samolepky doslova na pár kliknutí. Díky této možnosti ušetříte čas a peníze za práci profesionálního grafika. Jednoduše si samolepky sladíte s designem zbytku svatebních tiskovin. Celý set v jednotném vzhledu působí propracovaně do nejmenšího detailu.

  NÁVRH OD GRAFIKA

  Nemáte čas se pověnovat přípravě vlastního návrhu? Svěřte ji nám! Kontaktujte nás a my vytvoříme návrh dle Vašeho zadání za Vás. 

  CENÍK SVATEBNÍCH SAMOLEPEK

  Ceny svatebních samolepek se mohou lišit v závislosti na různých detailech poptávky, jako jsou velikost, počet a požadovaná rychlost výroby. Skvělé je, že máme ceník samolepek jednoduše dostupný online. Stačí si vybrat produkt, rychlost výroby, rozměr, počet kusů a cena se ihned zobrazí. Zařízeno na pár kliknutí. Obecně se ceny svatebních samolepek a etiket pohybují od několika desítek korun až po několik stovek korun za balení.

  RYCHLÁ A LEVNÁ VÝROBA

  Nechali jste vše tak trochu na poslední chvíli? Zachráníme Vás! Využijte expresní výrobu samolepek do 24 hodin. Pokud však nespěcháte a hledáte svatební samolepky za nejlepší možnou cenu, zvolte si pomalejší, ale výrazně levnější variantu s výrobou samolepek do 7 pracovních dní.

  POMŮŽEME A PORADÍME

  Rádi bychom Vám pomohli a poradili s jakoukoli otázkou, kterou ke svatebním samolepkám máte. Proto nás můžete v pracovní době kontaktovat na čísle 601 234 444 nebo na živém chatu na této stránce. 

 • Další svatební produkty
 • Vzorek oznámení