Svatební tiskoviny

Svatební tisk rychle, levně a online


Kvalitní výroba nejen oznámení

Svatební den se pomalu blíží a Vy už si pomaličku uvědomujete, že je potřeba se pustit do přípravy svatebního oznámení? My víme, ohledně organizace svatby je toho moc a tak Vám alespoň s tímto jedním předsvatebním úkolem rádi pomůžeme a ušetříme Vám hodiny drahocenného času. Získaný čas pak můžete věnovat například zkouškám krásných svatebních šatů, výběru cukrovinek nebo svatebního fotografa. 
 
Je to snadné, stačí se podívat na naše online vzory svatebních oznámení, ze kterých si vytvoříte vlastní návrh moderního svatebního oznámení i s vlastním textem během krátké chvíle.
 
Tak na nic nečekejme a pojďme se do toho s radostí pustit, ať už si položku svatební tisk brzy odškrtnete ve svém seznamu jako hotovou. V první řadě Vám ukážeme některé tipy, triky a návody – to vše ohledně výroby svatebních tiskovin. Například se Vám bude skvěle hodit to, když na vlastní oči uvidíte, jak nádherně vypadá luxusní papír na svatební oznámení, který si necháváme vyrábět na zakázku v zahraničí.
 
Když budete chtít, tak Vás také naučíme s radostí pracovat v našem online editoru, který je velmi intuitivní a moderní. Je to podobná legrace jako když si hrajete s telefonem – bude Vás to stoprocentně bavit! Ač se to zdá jako velký úkol, tak pro Vás bude originální návrh svatebních oznámení otázkou chvilky. A pokud na to nepůjdete zase až tak rychle, tak se k návrhu budete moci bez omezení času vracet. To se Vám bude velmi hodit, když budete text, obrázky, citáty vepsané do vzoru oznámení ukazovat také nastávajícímu manželovi a radit se s ním na finální podobě Vašeho vysněného originálního svatebního oznámení.
 
Sladit vzory svatebního oznámení s pozvánkami, jmenovkami a dokonce i se svatebním menu bude hračkou, protože ke všem těmto svatebním tiskovinám jsme vytvořili stejné šablony.

Tisk od nás má cíl - potěšit Vás

Moderní je tvořit návrh online

Vytvořit originální oznámení s vlastním textem je tak snadné, že snadnější už to snad nemůže být :-) Ano, to myslíme opravdu naprosto vážně! Můžete si vytvořit třeba jednoduché svatební oznámení nebo velmi oblíbený vzor svatebního oznámení s fotkou. V poslední době se nám také častěji objevují svatební oznámení s dítětem, kde nevěsty maminky chtějí, aby miminko světu oznámilo rodičů velký den. Asi to zní nyní jako sci-fi, ale toto vše si hravě v online editoru vytvoříte k obrazu svému. Vlastní texty a citáty si raz dva vložíte do vytvořené šablony.
 
Ušetřete mnoho času a podívejte se na náš článek – Jak si vytvořit svatební oznámení
 
V článku na Vás čekají krátká ukázková videa, kde si ukážeme, jak si vytvořit vlastní originální návrh online. Věnovali jsme přípravě těchto návodů mnoho hodin a jsme proto velice rádi, že ve velkém pomáhají stovkám z Vás - nevěst každý den.
 
Baví Vás být hodně kreativní? Nebojte se a vložte své obrázky na svatební oznámení. Celkovou originalitu vlastního návrhu tím posunete zase o level výše.
 
Mohou tak vzniknout tyto typy oznámení:
 

 • rustikální oznámení
 • svatební oznámení v BOHO stylu
 • vtipné svatební oznámení
 • kreslené svatební oznámení
 • svatební oznámení s vlastní fotografií
 • motorkářské svatební oznámení
 • retro svatební oznámení
 • svatební oznámení s dětmi
   

Při vytváření návrhu se Vám meze nekladou. Zkoušete a navrhujte libovolně dlouho, až budete stoprocentně spokojená. Pak se můžete podívat na to, jak funguje naše výroba vzorku zdarma.

Originální návrh od grafika

Potřebujete připravit opravdu nějaký hodně specifický návrh svatebních tiskovin? Nenašli jste i přes velmi originální a moderní motivy v našem online editoru to, po čem Vaše srdce touží? Tak zkonzultujte možnosti přípravy návrhu svatebního oznámení na přání s naším grafikem.
 
Připomínáme, že v tomto případě tvorby svatební grafiky přání se jedná o placenou službu – ceny za jednodušší návrhy začínají na částce 500 Kč a stoupají dle náročnosti návrhu.
 
V mnoha případech je tedy lepší přečíst si článek – Jak si vytvořit oznámení a vlastní návrh i s textem si zpracovat zdarma v editoru.

Svatební tiskoviny rychle

Termín svatby se již nezadržitelně přiblížil, a proto chcete tisk oznámení o svatbě vyřešit co nejdříve? Nenecháme Vás ve štychu, společně to zvládneme!
 
Jsme tak trochu specialisté na doslova hořící zakázky a svatební oznámení umíme díky naší unikátní technologii vyrábět až neskutečně rychle. Expresní výroba nám obvykle nezabere ani 24 hodin.
 
Pro svatební oznámení rychle si zvolte Svatební oznámení do 24 hodin.

Ceník a ceny tisku online

Líbí se Vám, když rovnou vidíte, co kolik bude stát? Jasná cena - přesně to máme rádi, a proto ceny tisku nejen u svatebních oznámení ukazujeme hrdě všem online. Nečekáte u nás zdlouhavě na individuální kalkulace. Prostě se cenu za tisk dozvíte hned a bez čekání.
 
Každý má jiné možnosti a proto si sama dle svého rozpočtu zvolíte, zda si vyberete to nejlevnější svatební oznámení s výrobou do 7 dní nebo rychlý tisk do 24 hodin. Nízká cena a s tím spojený levný tisk svatebních tiskovin je Vaše odměna za to, že na výrobu tolik nespěcháte. Ještě v naší nabídce můžete narazit na svatební oznámení s výrobou do 3 pracovních dní a to je skvělým kompromisem mezi tím jak získat levná oznámení rychle.
 
Další možnost ušetřit využijete v momentě, kdy Vaše objednávka bude v celkové hodnotě nad 1000 Kč – pak kompletní poštovné za doručení v rámci celé ČR zaplatíme za Vás! Celková cena tak bude opět nižší a Váš rozpočet na další svatební radosti vyšší :-)

Luxusní papír na svatební oznámení

Vytvořili jste si krásný návrh svatebního oznámení zdarma? To je skvělé. Už jste na půli cesty k levnému oznámení. Ale co by Vás nyní mělo určitě zajímat? Je to papír na svatební oznámení. Proč? No je to velmi jednoduché.
 
Vybraný papír může nyní velice snadno pokazit celý Váš návrh! Dokážete si představit svůj návrh na prachobyčejném papíře, na který se tisknou letáky? Nebo v ještě horším případě vytisknutý na obyčejné domácí tiskárně? Ne, toto opravdu nemůžeme nikomu doporučit a to nejen proto, že v našem zájmu je tisknout oznámení a vydělávat na tom.
 
Podívejte se na náš článek – Jaký vybrat papír k oznámení
 
Bude Vám rázem jasné, že papír na svatební oznámení, který si necháváme na zakázku vyrábět v zahraničí v kombinaci s profesionálním tiskem té nejvyšší kvality zajistí ten pravý a reprezentativní vzhled Vašeho návrhu.
 
Můžete si zvolit krásné a efektní třpytivé metalické papíry nebo velmi moderní strukturované vzory. Další velmi oblíbenou verzí je sametově hladký papír. Na dotek je to extrémně příjemný materiál, na kterém je tisk svatebních motivů doslova úchvatný!
 
Vůbec nevadí, že hledáte nízkou cenu svatebního oznámení. Stačí, když si zvolíte Svatební oznámení do 7 dnů a získáte nejlevnější oznámení na luxusním papíře na svatební oznámení.

Obálky na svatební oznámení

Proč se Vám vyplatí přidat si do objednávky obálky na svatební oznámení? Protože jsou nádherné! Stejně tak jako si necháváme na zakázku vyrobit papír na svatební oznámení, tak i obálky na svatební oznámení nám vyrábějí přesně z toho stejného papíru, který najdete v naší nabídce svatebního tisku.
 
Jsou to tedy obálky stejně krásně třpytivé nebo strukturované, které budou tím nejlepším doplňkem Vašeho nádherného svatebního oznámení.
 
Navíc jsou levné. Cenu totiž tak trošku dotujeme. Jde nám o to, aby kompletní svatební tisk od nás byl jedinečný a takový, který od jiné firmy na trhu neseženete. A proto si sama vyzkoušejte přidat obálky k objednávce a uvidíte, že cena je nízká

Pozvánky, jmenovky a svatební menu

Většinou u nás nevěsty hledají také možnost výroby doplňkové kartičky s textem. Ať už jsou to pozvánky ke svatebnímu stolu nebo kartičky s libovolným textem, který taktně naznačí, že novomanželé uvítají spíše finanční příspěvek než hmotné dary.
 
Jak vytvořit pozvánku? Stejně jednoduše jako vytváříte návrh svatebního oznámení. Není na tom nic rozdílného. Šablony pozvánek a ostatních tiskovin jsme připravili ve stejném provedení, jako jsou vzory u svatebních oznámení. Vše si tedy můžete krásně sladit a mít vše v jednom originálním designu!
 
Velmi oceníte také svatební jmenovky na stůl, které pomůžou zajistit lepší organizaci u svatebního stolu, kde každý uvidí, kam se má usadit.
 
Které tiskoviny tedy objednáváte nejčastěji?
 

 • Jmenovky ke svatebnímu stolu
 • Svatební menu a nápojové lístky
 • Pozvánky ke svatebnímu stolu
 • Pozvánky na párty
 • Kartičky s textem na dar
 • svatební noviny
   

Výrobu svatebních novin nemáme v současné době zahnutou v online ceníku. Je to z důvodu velké variability – mnoho formátů, různý počet stran novin, barevnost tisku, typ papíru. Proto Vám tento produkt rádi naceníme na vyžádání.

Inspirace a texty v našich vzorech

Zajímá Vás co napsat na svatební oznámení? Inspiraci mnoha textů najdete v našich vzorech. Když si je proklikáte, tak uvidíte nejčastější používané texty na svatební oznámení.
 
Nejsou tam pouze texty ale také oblíbené citáty a motta, které novomanželskou dvojici nejlépe vystihují. Na druhou stranu Vám nic nebrání vepsat do šablony svatebního oznámení vlastní texty s originálním obsahem. Na oznámeních, která nám projdou při výrobě pod rukama, vídáme velmi často texty i velice vtipné.
 
Zapřemýšlejte tedy nad tím, co máte společné a domluvte se s budoucím manželem na znění textů, motta a citátů, které napíšete na svatební oznámení. Pokud chcete, aby mělo Vaše oznámení romantický nádech, využijte krásné svatební verše. I ty najdete také v našem online editoru nebo se jednoduše inspirujte kdekoliv na internetu a uveďte svůj originální text do Vašeho návrhu.

Možnost objednávky vzorku

Neumíte si představit, jak to bude Vašemu originálnímu návrhu slušet na našem luxusním papíru na svatební oznámení? To Vám rádi předvedeme a vyrobíme pro Vás vzorek s Vaším návrhem na míru. Originální texty, vlastní obrázky, to vše si můžete do návrhu vložit, ať si sama na vlastní oči ověříte, jak to bude ve skutečnosti vypadat.
 
Pokračujte na článek s postupem pro objednání – Vzorek s vlastním návrhem

Jak ušetřit a získat nízkou cenu

Je to tajné, je to tajné. Svatební oznámení levně Vám dnes možná slíbí kde kdo. My k tomu přidáme velmi kvalitní tisk, pečlivou práci kolegů a také luxusní papír na tisk svatebního oznámení.
 
A aby toho nebylo málo, tak Vám nyní poskytneme tajný slevový kód, který Vám při použití sníží cenu celé objednávky o dalších 10%.
Do kolonky slevový kód zadejte text svatebnitisk.

Netradiční tiskové formáty

Naše špičková a moderní tisková technologie nám umožňuje variabilně měnit formáty vyráběných tiskovin. Proto Vám můžeme nabídnout i velmi netradiční skládané verze svatebního oznámení.
 
Jsme otevřeni Vašim nápadům. Společně můžeme stvořit opravdu originální svatební tiskovinu, které nadchne nejen Vás ale hlavně Vaše svatební hosty! 

Elektronická verze oznámení

Hodila by se Vám mimo vytištěného oznámení také elektronická verze svatebního oznámení pro zasílání e-mailem nebo použití na Facebooku a podobně? Tuto možnost nejčastěji využíváte, když část rodiny žije někde daleko za hranicemi, kam je neekonomické zasílat zásilku s vytištěným svatebním oznámením.
 
Cena za elektronické svatební oznámení je 300 Kč včetně DPH.
 
Pro objednání stačí, když nám po zadání objednávky napíšete e-mail a rádi Vám elektronické svatební oznámení zašleme. Nebo uveďte tento požadavek přímo v poznámce u své objednávky.

Svatební tiskoviny nám nevěsty chválí

A jsme na to hrdí. Proto nabízíme možnost nahlédnout do našich recenzí. Po pročtení sama nejlépe pochopíte, s jakou radostí k naší práci přistupujeme. Budeme moc rádi, když i Vy napíšete po obdržení zásilky, co si o naší službě myslíte. Můžete se spolehnout na to, že ať už to bude cokoliv, tak to uvítáme. Buď se recenzí potěšíme, nebo se z ní poučíme :-)
 
Už se těšíme, až i Vaši zakázku svatebních tiskovin vyrobíme a vykouzlíme Vám při otevření zásilky úsměv na rtech!

Více informací

Podkategorie


 • Svatební oznámení

  Výroba a tisk levného svatebního oznámení


  Originální svatební oznámení

  Váš velký den se bleskurychle blíží. Už se téměř vidíte stát u oltáře a v zádech cítíte upřené pohledy svatebčanů, ze kterých čiší slavnostní atmosféra. Zbývá jen dořešit pár detailů a nechat se unášet na vlnách romantiky… Dobře, dobře, taky jsme se nechali trošku unést :-) Je nám jasné, že tak jednoduché to není – šaty by potřebovaly malinko upravit, ještě nevíte, co se bude na hostině podávat jako předkrm a cukrářka, od které chcete upéct vysněný dort, už dvě hodiny nezvedá telefon. A co teprve svatební oznámení? Zatím na něj vůbec nezbyl čas, přitom je to věc, na kterou se rozhodně nesmí zapomenout.

  S odškrtnutím dalšího splněného úkolu ze svatebního seznamu Vám teď rádi pomůžeme a ani se kvůli tomu nemusíte zvednout ze židle. Vše zvládnete na dálku, moderně online a vytvoříte si během pár chvil krásné a originální svatební oznámení, které Vám každý bude závidět. Navrhnout si a levně vyrobit vlastní svatební oznámení totiž ještě nikdy nebylo jednodušší! Nemusíte si dokonce lámat hlavu ani se svatebními texty, protože v našich vzorech svatebních oznámení si najdete vždy potřebnou inspiraci.

  Tak máte rozhodnuto? :-) Doufáme, že ano! Najděte vhodnou chvíli, pohodlně se sama nebo s parterem usaďte, třeba i o víkendu se sklenkou něčeho dobrého a popusťte uzdu své kreativitě v našem grafickém editoru zcela zdarma! Postupně proklikejte naši širokou nabídku svatebních vzorů a objevte ten, který se Vám zalíbí nejvíce. Máte na to tolik času, kolik jen budete potřebovat. Nikdo na Vás netlačí a u tvorby online návrhu ani neomezuje. Jakmile ale vyberete ten pravý, máte vyhráno. Stačí totiž jednoduše upravit šablonu, uložit návrh a poslat svatební oznámení do tisku! Pro hladké zpracování objednávky bude ještě potřeba zvolit oblíbený formát a typ papíru na oznámení, na který chcete Váš velký den oznámit.

  Tvorba návrhu oznámení online

  Doporučujeme začít tím, že si projedete následující článek – Jak vytvořit oznámení?

  V článku jsme pro Vás připravili krátká videa, kde uvidíte, jak jednoduše se s naším online editorem pracuje. Ušetříte si velké množství času a během pár minut budete vědět, jak si vytvořit svatební oznámení moderně online. Je to opravdu snadné – v online editoru si zdarma vytvoříte návrh a svatební oznámení můžete mít do tisku připravené dokonce i za pár minut! Je jen na Vás kolik přípravě návrhu věnuje času –nejste ničím omezena.

  Vyberte si tedy základní šablonu a v ní snadno obměňte cokoliv, co Vás napadne. Upravte si svatební texty, změňte si písmo, použijte stovky nabízených svatebních motivů zdarma. V případě, že máte k dispozici kvalitní fotografii vás dvou, můžete ji jednoduše nahrát do online editoru a navrhnout si tak svatební oznámení s vlastní fotkou. Vaší fantazii se meze nekladou, množství variant je neomezené! A co když se Vám nebude první návrh líbit? Nevadí. Obměňujte jej, kolikrát jen budete chtít. Vylepšujte svůj návrh znovu a znovu. Až bude úplně dokonalý.

  Líbí se Vám rustikální styl svatebního oznámení? Nebo spíše upřednostňujete vtipné vzory svatebních oznámení? Tato i další netradiční svatební oznámení si velmi snadno vytvoříte online. A to i včetně vintage svatebního oznámení. Přidejte své texty, obrázky, fotografie ať svatební oznámení působí co nejvíce netradičně a originálně.    

  Ceny tisku svatebního oznámení

  Jak si jednoduše zjistíte cenu za tisk svatebního oznámení? Stačí si vybrat, zda budete potřebovat svatební oznámení rychle nebo nespěcháte a bude Vám stačit nejlevnější svatební oznámení z naší nabídky s delším termínem výroby. Pak stačí, když si na vybraném produktu svatebního oznámení přidáváte a ubíráte tlačítky množství a online vidíte, jak se cena mění. Nerozhoduje ani to, jak moc složité nebo jednoduché oznámení jste si vytvořila. Ceny jsou naprosto transparentní a tak se nemusíte bát, že Vám k levnému svatebnímu oznámení přiskočí ještě celá řada tučných příplatků. 

  Naopak, čím více svatebních tiskovin si objednáte, tím větší získáte slevu! Kusová cena totiž u vyšších počtů výrazně klesá, a proto je svatební oznámení tak levné. Však si zkuste naši nabídku sama proklikat. Díky množstevní slevě už zkrátka nemusíte uvažovat, jestli poslat svatební oznámení taky všem sestřenicím a tetičce z druhého kolene. Jen ať se o Vašem velkém dni mluví v širokém okolí!

  Luxusní papír na svatební oznámení

  Proč není vždy nejlepší řešení hledat nejlevnější svatební oznámení? Například proto, že svatební oznámení si tiskneme v nejlepším případě jednou za život. Právě proto pro Vás velmi pečlivě vybíráme papír na svatební oznámení, který v naší nabídce vidíte. Obloukem se vyhýbáme šedi běžných nabídek a výrobě svatebních tiskovin na obyčejné papíry. Takový papír se opravdu na tisk svatebního oznámení a dalších doplňků nehodí a omluvou pro jeho použití k tisku není ani to, že je velmi levný. Raději v tomto směru investujeme a necháváme si na zakázku vyrábět nádherný papír na svatební oznámení, který má zcela zásadní vliv na konečný pocit z našeho svatebního tisku. 

  Ačkoli si to možná nyní neuvědomujete, tak většina rodičů, prarodičů nebo tetiček, které s Vámi stráví Váš velký den, si svatební oznámení schovává jako památku na ty krásné chvíle, které jste společně při svatebním obřadu a oslavě prožili. Opravdu je chcete potěšit? Tak aby vždy při vzpomínce u svatebního oznámení jejich srdíčko zaplesalo radostí? Luxusní papír na svatební oznámení je opravdu správnou volbou! 

  Podívejte se na náš článek – Jaký vybrat papír k oznámení

  Pokud bychom takto nelpěli na kvalitě a šli opačnou cestou nejlevnějšího tisku na obyčejné materiály, tak bychom si vše výrazně zjednodušili. Nemuseli bychom složitě objednávat na zakázku vyráběné papíry na svatební oznámení. Upřímně nám to ale za tuctovost nestojí a svatební tiskoviny od nás očekávejte vždy v prvotřídní kvalitě. Bez rozdílu, zda si pro tisk zvolíte krásné metalické papíry nebo ty strukturované.  

  Ráda byste viděla náš papír ve skutečnosti? Objednejte si vzorek oznámení s vlastním návrhem

  Levně nebo rychle

  Znáte to… Jedna nevěsta hledá nejlevnější oznámení ze všech a druhá chce svatební oznámení rychle a cena pro ni není na prvním místě. U nás si obě vyberou. Díky naší unikátní tiskové technologii jsme schopni svatební oznámení vyrobit již v řádu minut. Ano, je to skutečně tak, a proto se jako jedna z mála firem nebojíme nabízet Svatební oznámení s tiskem do 24 hodin.

  Druhá verze svatebního tisku zase potěší Vaši peněženku. Připravili jsme Svatební oznámení do 7 dní, které zakoupíte jako nejlevnější svatební oznámení v nabídce. Na jednoduché a zároveň moderní oznámení již tedy nemusíte čekat několik týdnů, jak bylo ještě před několika lety běžné. Svatební oznámení rychle je hitem dnešní doby.

  Výroba z vlastní grafiky

  Máte vlastní soubor pro tisk svatebního oznámení? Fajn, tak si ho jednoduše nahrajte ke své  objednávce po kliknutím na tlačítko „nahrát vlastní data“. Jen dejte prosím pozor na to, aby formát souboru pro tisk svatebního oznámení byl v podporovaném tvaru. Návody na přípravu návrhů svatebních tiskovin najdete u každého produktu samostatně. Tisknout pro Vás umíme ze správně připravených souborů s koncovkou PDF, JPG a TIFF. Tisk ze souborů vytvořených ve Wordu a v podobných programech je bohužel trochu komplikovaný. U takto vytvořených souborů doporučujeme nejprve napsat a společně ověříme, zda bude výroba možná nebo Vám sdělíme případnou cenu úpravy souboru pro tisk naším grafikem. 

  Ani při dodání vlastních dat se nemusíte obávat, že Vám bez kontroly vyrobíme nepěkná oznámení. Děláme totiž i to, co není naší povinností a děláme to rádi! Vždy si kontrolujeme technickou správnost přípravy dat a tisk umožníme až v momentě, kdy máme opravdu jistotu, že produkt bude vypadat dobře.

  Svatební oznámení od grafika

  Prošli jste si náš článek – Jak si vytvořit oznámení a stejně si nevíte rady? Je Váš požadavek na podobu svatebního oznámení tak netradiční, že ho z nějakého důvodu nelze zpracovat v online editoru? Poptejte si návrh svatebního oznámení na míru u našeho grafika. 

  Připomeneme, že v tomto případě se jedná se o placenou službu. Cena za originální návrh na míru je od 500 Kč výše dle náročnosti a složitosti zpracování svatebního oznámení. Rádi Vám konkrétní cenu spočítáme.

  Vzorek oznámení s Vaším textem

  Viděli jste naše krátká videa s papíry na oznámení, které nabízíme a přesto stále váháte nad tím, jaký typ papíru si pro tisk svého svatebního oznámení nakonec zvolíte? Neumíte si představit, jak bude Váš návrh svatebního oznámení ve skutečnosti na vybraném papíru vypadat? Přicházíme se jednoduchým řešením – vyrobíme Vám vzorek svatebního oznámení s Vaším textem. 

  Doporučujeme si pročíst následující článek – Vzorek s vlastním návrhem

  Nabízíme Vám tak originální způsob, jak se přesvědčíte o tom, že kvalita našich svatebních tiskovin je na vynikající úrovni. Tento velmi oblíbený benefit Vám můžeme poskytnout díky tomu, že jsme tiskárna a svatební oznámení přímo tiskneme a ne jen přeprodáváme. 

  Oznámení s vlastní fotografií

  Tisk svatebního oznámení s vlastní fotografií je originální a zaplatíte za něj stejnou cenu. Stále je tento typ oznámení považován za jednoduchý a moderní způsob jak se odlišit a prezentovat se trochu netradičním způsobem. Navíc musíme říci, že tisk kvalitních fotografií na našich luxusních papírech na svatební oznámení,  krásně vypadá. Je jen zapotřebí vybrat vhodnou vlastní fotografii v co nejlepším rozlišení. Moc nedoporučujeme na svatební oznámení tisknout fotografie pořízené prostřednictvím obyčejných telefonů. A už vůbec ne fotografie stažené z Facebooku, které jsou zmenšené pro co nejrychlejší načítání na internetu, ale pro tisk se již vůbec nehodí. Při špatné volbě fotografie se bohužel z  moderního svatebního oznámení může stát vyloženě nevkusný kousek. Při dodání nekvalitní fotografie nemá šanci celou věc zachránit ani náš šikovný tiskař nebo grafik. Svatební oznámení s fotkou je tedy ideální pro páry, které mají fotografie nejlépe pořízené šikovným fotografem. Při tvorbě návrhu svatebního oznámení se velmi dobře se pracuje s fotografií na bílém pozadí. To je dobré brát v úvahu již předem, pokud se necháváte teprve fotit a zatím si zjišťujete bližší informace.  

  Svatební oznámení s vlastní fotografií si lze jednoduše navrhnout také u skládaných oznámení. Ty působí netradičně a zároveň ještě více luxusním dojmem. Fotografii lze samozřejmě kombinovat s vintage vzorem nebo s velmi moderními květinami v BOHO stylu. Místo fotografie je možné použít také obrázek, kresbu nebo karikaturu. Vaší fantazii se v našem online editoru meze nekladou!

  Obvyklé i originální formáty

  Jaké jsou neoblíbenější formáty pro svatební oznámení? Je to podlouhlý obdelníkový tvar – ideální pro vložení do klasické poštovní obálky. Tomuto formátu se říká DL a je dlouhodobě nejvíce využívaný právě pro tisk moderního svatebního oznámení. Další a tak trošku netradiční možností je svatební oznámení ve tvaru čtverce. Tento formát je celkově větší a umožní Vám ještě více rozpálit představivost v online navrhování. Umístíte na něj více krásné svatební grafiky, textu na svatební oznámení nebo se Vám tam pohodlně vejde romantický verš či motto. 

  Pokud Vám to svatební rozpočet dovolí, tak velmi zajímavé a luxusní jsou skládaná svatební oznámení, která vypadají naprosto úchvatně! I do tohoto typu netradičního oznámení si můžete jednoduše vložit vlastní fotografii nebo obrázky. Nemusíte se obávat složitosti, protože i toto originální provedení si navrhnete pohodlně a online. Inspirujte se z našich vzorů – v online editoru najdete šablony skládaných verzí svatebního oznámení. Můžete si je libovolně měnit a upravit text na svatební oznámení.

  Více verzí stále levně

  Levné svatební oznámení si u nás můžete zakoupit i v případě, že potřebujete více verzí. Je to skvělé ve chvíli, kdy oznámení o svatbě rozesíláte také hostům z cizích zemí a potřebujete ho ve více různých jazykových verzích. 

  Další možnost k využití se nabízí v případě, kdy se na svatebním oznámení mění text. Často se jedná o oznámení o svatbě, kdy jen oznamujete proběhlý sňatek (již tedy nezvete na obřad). 

  Jak takovou objednávku zadat, aby ji bylo možné získat za nízkou cenu? Stačí, když si všechny verze svatebního oznámení jednoduše zadáte v rámci jedné objednávky. Systém to automaticky rozpozná jako kompletní objednávku a nabídne Vám svatební oznámení levně

  Elektronické svatební oznámení

  Plánujete svatební oznámení rozesílat také prostřednictvím sociálních sítí? Máte část rodiny někde daleko za hranicemi, kde bude výhodnější Váš velký den oznámit moderní elektronickou formou namísto klastického tištěného oznámení? 

  Můžeme Vám nabídnout zaslání elektronické verze svatebního oznámení za cenu 300 Kč včetně DPH. 

  Pro objednávku e-verze stačí, když nám po zadání objednávky napíšete Váš požadavek do e-mailu nebo můžete tuto informaci připsat již do poznámky u Vaší objednávky.

  Kdy poslat svatební oznámení

  Je to velmi častý dotaz, se kterým se na nás obracíte. Dotaz kdy poslat svatební oznámení často vidíme i v různých svatebních skupinkách na Facebooku nebo v dalších internetových fórech. Z naší zkušenosti se svatební oznámení nejčastěji rozesílá 4 měsíce před termínem svatby. Najdou se ale situace, kdy nevěsty odesílají daleko blíže termínu svatby a většinou pak na tisk spěchají a objednávají si oznámení rychle

  Jde hlavně o předem neplánované svatby nebo nevěsty, které si nechaly přípravu svatebního oznámení v zápalu ostatních nutností na poslední chvíli. Ty si většinou vytvoří jednoduché oznámení online v našem editoru a zvolí si Svatební oznámení do 24 hodin.

  Jednoduché i moderní oznámení

  Za dlouhé roky, co pro Vás svatební oznámení tiskneme, jsme se setkali s tisíci různými návrhy. Jsme moc rádi, že jste si náš online editor tolik oblíbili a děláme vše proto, aby návrh originálního svatebního oznámení byl co nejvíce jednoduchý. 

  Viděli jsme při tisku vkusná jednoduchá svatební oznámení, která vypadala úchvatně ve spojení s naší luxusní svatební obálkou. Pak jsme obdivovali celou řadu velmi kreativních a originálních oznámení. Patří mezi ně i hezky zpracované svatební oznámení s vlastní fotkou a také ty v rustikálním stylu. Netradiční oznámení, která nám zůstala na paměti, byla i kreslená oznámení s vlastním vtipným textem.  

  Luxusní obálky na svatební oznámení

  Určitě také dobře zvažte možnost si ke svatebnímu oznámení přiobjednat naše krásné obálky na svatební oznámení. Jsou nyní v nabídce za zvýhodněné ceny a obálky to nejsou ledajaké. Vyrábí je pro nás na míru zahraniční dodavatel, ten stejný jako se nám stará o výrobu papíru na svatební oznámení. Naším cílem je to, aby k sobě vše perfektně pasovalo – krásná svatební obálka a krásné oznámení = luxusní dojem ze svatebních tiskovin a radost nevěsty. A to je to, o co nám jde v první řadě :-)

  Obálka na svatební oznámení může mít vzhled krásně třpytivého metalického papíru nebo si můžete objednat tu s velmi moderní strukturou připomínající malířské plátno. Myslíme také na to, že se svatebním oznámením si ve stejném stylu můžete nechat levně a výhodně vyrobit také pozvánky ke svatebnímu stolu, kartičky s textem pro svatební dar a další svatební tiskoviny. To vše se Vám do obálky na svatební oznámení pohodlně vejde, protože je máme vždy o malinko větší než je samotný rozměr svatebního oznámení. 

  Asi už nás znáte a víte, že jsme tak trochu sami puntičkáři, proto Vám můžeme slíbit, že výsledek bude dokonalý. Není to náhoda, že i obálky na svatební oznámení máme domyšlené do nejmenšího detailu.

  Originální text na svatební oznámení

  Jak si vybrat ty nejvhodnější texty na svatební oznámení? Zde je rada jednoduchá – inspirujte se. Ať už je to kdekoliv. Můžete hledat ten nejlepší text na svatební oznámení v našich vzorech svatebních oznámení nebo kdekoliv jinde na internetu. Ze zkušenosti můžeme doporučit využití svatebních bazárků na Facebooku, kde nevěsty sdílí tipy a triky právě na svatební texty, krátké verše nebo motta. Další často využívanou možností, kde se dá v tomto směru inspirovat je www.beremese.cz. I zde mnoho nevěst vkládá inspiraci pro ostatní. 

  Až budete mít vybráno, tak si text v šabloně velmi snadno upravíte na jakýkoliv jiný. Stejně jednoduše přidáte do návrhu motto nebo krátký svatební verš. Mezi oblíbené texty na svatební oznámení patří také citáty slavných osobností. 

  I u nás se zabýváme tématem originálních textů na svatební oznámení. Připravujeme článek na toto téma. Sledujte náš blog.

  Jmenovky na svatební stůl

  Nevyplatí se také opomenout možnost tisku jmenovek na svatební stůl. Jmenovky Vám totiž mohou naprosto jednoduchou cestou ušetřit mnoho starostí při organizaci a v průběhu svatební oslavy. Důmyslně promyšlený zasedací pořádek u svatebního stolu je totiž sázkou na úspěch!

  Kouzlo našeho unikátního online editoru objevíte v okamžiku, kdy zjistíte, že lze velmi jednoduše všechny svatební tiskoviny sladit do jednoho designu. Stejný vzor pro tisk svatebního oznámení totiž najdete i u jmenovek. Jmenovky na svatební stůl si můžete samozřejmě přiobjednat samostatně až těsně před svatbou. Je to i výhodnější, protože od předání svatebního oznámení se může seznam hostů ještě změnit. 

  Kartičky s textem a svatební menu

  Ke svatebnímu oznámení si v 80% případů dokupujete i takové menší kartičky s textem. K čemu tyto kartičky můžete využít? Lze jimi například taktním způsobem naznačit, že spíše než věcné dary si přejete příspěvek do domácnosti, na dovolenou, pro miminko, apod. Není totiž asi nic horšího, než když se Vám jako svatební dar sejde 3x sada příborů a Vy už doma jedny zánovní máte. Texty a inspiraci na tyto kartičky najdete v našich vzorech. Stejný design jako u svatebního oznámení není problém – i u těchto kartiček najdete stejné vzory, jako je tomu u svatebního oznámení. 

  Rychlé doručení nebo osobní odběr

  Tak máme vybráno, vytvořeno, vytisknuto a co teď? Svatební tiskoviny si můžete pohodlně vyzvednout v naší provozovně nebo zajistíme rychlou dopravu balíčku se svatebním oznámením až k Vám. Je pro nás velmi důležité, aby se k Vám svatební tisk dostal ve stejném stavu, ve kterém ho odesíláme. Proto každou zakázku balíme do odolných krabiček, které ještě navíc zajistíme strečovou folií, která omezí možná poškození na cestě k Vám. 

  Sama si vyberte, zda je pro Vás pohodlnější uhradit cenu za tisk oznámení online platební kartou nebo zaplatíte až v den dodání na dobírku. Úsměv na kurýrově tváři Vám bohužel slíbit nemůžeme, ale ručíme za to, že po rozbalení balíčku se objeví úsměv na té Vaší! 

  U objednávek v celkové hodnotě 1000 Kč a více za Vás dopravu kompletně hradíme my! Přečtěte si, jak tuto výhodu využít.

  Svatební oznámení jedinečné kvality

  Tisk svatebních oznámení nás baví! Nemusíme Vás o tom nějak složitě přesvědčovat, bude úplně stačit, když se krátce podíváte do našich recenzí na Facebooku. Každá zakázka, ať už je malá nebo velká, pro nás má stejnou prioritu a důležitost. 

  Je nám úplně jasné, že ne každý se v našem oboru za krátko orientuje. Proto nevěstám nasloucháme, pomáháme, snažíme se vymýšlet video návody a také vždy rádi poradíme, když nás o to požádáte. Naším společným cílem je krásné moderní oznámení, které Vám bude každý závidět! 

  Těšíme se i na Vaši recenzi, ať už bude jakákoliv, jistě nás posune opět ve světě svatebního tisku dále!

 • Svatební jmenovky

  Levné svatební jmenovky u Výhodný TISK®


  Proč vyrobit jmenovky?

  Jednoduše proto, že Vám nabízíme možnost si je perfektně sladit s návrhem Vašeho originálního oznámení a protože Vám jmenovky na svatební stůl pomohou ušetřit zbytečné starosti ve Váš velký den D. Vše budete mít perfektně organizované a každý bude vědět, kam se má usadit. Užijte si svůj velký den a nenechte se rozptylovat maličkostmi, které mají řešení!

  Vytvořte si návrh online

  Vytvořili jste si v našem on-line editoru krásný návrh svatebního oznámení a přemýšlíte co dál? Nyní pro Vás bude naprostá hračka si ve stejném designu vytvořit také jmenovky pro Vaše svatební hosty. Stačí, když nám připravíte design jmenovky s jedním jménem a zbývající jména svatebních hostů nám zašlete prostřednictvím e-mailu. Naše grafické studio se již postará o zbytek! Po obdržení objednávky zpracuje a zašle Vám ke kontrole vytvořený návrh kompletních jmenovek a po jeho schválení zahájíme v tiskárně výrobu.

  Tisk z vlastních dat

  Preferujete jinou možnost přípravy návrhu svatebních jmenovek než v našem on-line editoru? Návrh snadno nahrajete k Vaší objednávce kliknutím na tlačítko "nahrát vlastní data" na stránce zvoleného produktu.

  Příprava návrhu grafikem

  Nemáte čas a chuť se věnovat přípravě vlastního návrhu jmenovek on-line v editoru? Nemáte ani potřebné znalosti a zkušenosti? Nechte přípravu návrhu na našem grafickém studiu! Jednoduše kontaktujte našeho grafika, který se o vše postará za Vás.

  Online kalkulace

  Kolik Vás bude kompletní výroba svatebních jmenovek a dalších tiskovin stát? Jednoduše Vám to ukážeme on-line! Podle navolených možností a potřebného množství (a to již od 20 kusů). V případě vyšších množství systém pracuje s množstevní slevou. U takové objednávky skutečně ušetříte a jmenovky budete mít vyrobené za nejlevnější možnou cenu.

  Expresní i levná výroba

  Pospícháte na výrobu svatebních jmenovek? Pak využijte možnost expresního tisku a zvolte tisk jmenovek do 24 hodin. Nebo naopak budete chtít odložit výrobu až krátce před svatbou? Využijte v tom případě nejlevnější možnost výroby svatebních jmenovek. Právě pro Vás je tu výroba jmenovek do 7 dnů.

  Rychlé doručení, osobní odběr

  Objednávku levných svatebních jmenovek s radostí přijmeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Hotovou zakázku vyrobených jmenovek na svatební tabuli si u nás můžete zdarma vyzvednout nebo zařídíme její rychlé doručení kamkoli po ČR.

  Dotisk jmenovek

  Nemáte dostatečný počet svatebních jmenovek? Máte více hostů, než jste počítali? U nás to není problém, protože u nás si můžete svatební jmenovky pohodlně doobjednat. To je samozřejmě velkou výhodou pokud kupujete takto přímo od výrobce a nikoliv od přeprodejce. Nemusíte si ani znovu vytvářet návrh jmenovky a zde stačí pouze zvolit možnost opětovného objednání!

  Formát a skládaní

  Svatební jmenovky standardně nevyrábíme jako obyčejné kartičky. Vyrábíme je i s rýhou uprostřed, aby Vám hezky stály na svatebním stole. Tato úprava nemá vliv na cenu a jmenovky z naší nabídky jsou i včetně této doplňkové úpravy skutečně levné.

  Luxusní materiály

  Není to vůbec snadné odolat možnosti tisku svatebních jmenovek na naše jedinečné papíry s překrásným jemně třpytivým vzhledem nebo výrobě na strukturovaný papír, který je podobně efektní, jako tisk fotografie na plátno. 

 • Pozvánky, kartičky a další

  Tiskneme online nejen pozvánky ke stolu


  Jak pozvánka vypadá a k čemu slouží?

  Pozvánka ke svatebnímu stolu se nejčastěji vyrábí jako malá kartička, která se vkládá do obálky společně se svatebním oznámením. Do obálky ji přidáváte těm hostům, které si přejete pozvat ke svatební tabuli. Možná Vás mohlo napadnout umístit text pozvání ke svatebnímu stolu přímo na svatební oznámení a tím ušetřit. Tato verze se ale nepovažuje za příliš vhodnou a to i v případě, že ke svatebnímu stolu zvete všechny. Nebojte, tisk u nás pořídíte velmi levně. Celkový vzhled pozvánky ke svatebnímu stolu si můžete jednoduše sladit s již vytvořeným oznámením přímo v našem online editoru a objednat si tisk na stejný luxusní papír z naší nabídky. Výrobu pozvánek ke svatebnímu stolu byste tedy rozhodně neměli opomenout!

  Svatební menu a nápojový lístek

  Pojďme se trošku zasnít a posunout se dále v čase. Představte si na ten krásný okamžik, kdy Vaši svatební hosté zasedají ke svatební tabuli. Ano, je to ta chvíle, kdy už ze všech opadá stres a proto i svatební jmenovky Vám v tento okamžik značně ušetří zmatky a vysvětlování, kde se má každý usadit. Přispěje to k celkové pohodě a stejně tak je naprosto ideální hosty po usazení informovat o možnostech konzumace. Stačí jednoduše ukázat, na jaké dobroty se mohou těšit v průběhu celého večera. Proto na nic nečekejte a jednoduše si vyberte nějakou z našich šablon a tu si upravte přesně na míru dle nabídky Vašeho velkého dne! 

  Přispějte k celkové pohodě a dobré atmosféře. Uvidíte, že šťastné pohledy a dobrá nálada budou panovat po celý večer. 

  Tisk kartičky na dar

  Řešíte se svým nastávajícím jak taktně naznačit svatebním hostům, že spíše než hmotné dary si přejete finanční podporu nebo nějaký ten příspěvek na svatební cestu nebo na cokoliv jiného? Přesně k tomu lze využít naše svatební kartičky s textem na dar. A nejen k tomu, protože ani zde neplatí žádné limity a omezení co se má nebo nemá na kartičku uvádět. Vaší představivosti se u nás zkrátka meze nekladou. 

  Návrh pro tisk si vytvořte naprosto jednoduše a rychle online! Nezaplatíte za to ani korunu navíc. Naše dlouholeté zkušenosti nám říkají, že většina novomanželů si nepřeje dostat jako svatební dar 3 sady příborů, další set nového nádobí, žehličky a podobně :-). Jako inspirace Vám mohou posloužit také texty v šablonách, které jsme pro Vás vytvořili. Jedná se o nejvíce oblíbené a řekněmě také nejvíce nenásilné texty, jak si o peněžní dar požádat.

  Návrh v online editoru zdarma

  Použijte náš online editor vytvořte si vlastní a originální návrh zcela zdarma. Ušetříte si čas i peníze! Při použití našeho jedinečného svatebního online editoru budete mít také jistotu, že provedení Vaší grafiky bude stoprocentní. Mrkněte na krátké video, jak jednoduše na to. 

  Jedinečný návrh od grafika

  Nebaví Vás se učit něčemu novému nebo nemáte zkrátka čas se věnovat přípravě vlastního návrhu? Nechte přípravu návrhu tiskových dat na našem grafikovi! Kontaktujte našeho grafika, který přípravu dat vyřeší za Vás.

  Ceník tisku

  Kolik Vás to vše bude stát? Hovoříme zde o tisku kartiček, pozvánek nebo dalších svatebních doplňků. Jednodušší a transparentnější to už být nemůževyberte si produkty a my Vám ukážeme jejich cenu on-line a bez čekání! Objednat si můžete tisk již od 20 kusů. U vyšších množství Vás potěšíme sníženou cenu. Systém totiž pracuje s množstevní slevou. U takové objednávky rozhodně ušetříte a nejen pozvánky ke svatebnímu stolu budete mít vyrobené nejlevněji.

  Rychle i levně 

  Nechali jste vše tak trochu na poslední chvíli a pospícháte na tisk a dodání kartiček nebo svatebního menu? Nebojte se, máme pro Vás jednoduché řešení. Využijte možnost rychlého tisku, kde si můžete zvolit výrobu vybraného produktu již do 24 hodin od objednání. Takto expresní termíny dodání nejsou vůbec obvyklé a je dost možné, že nám nebudete ani věřit. Není totiž nic zvláštního, že se u některých firem čeká na dodání svatebních tiskovin i v řádu týdnů. U nás je rychlost tisku podmíněna využitím speciální technologie, která nám toto velmi pružné odbavení zakázek a téměř okamžitý tisk umožní. 

  Je ale možné, že nakupujete včas a chcete naopak co nejvíce ušetřit. V tom případě si zvolte verzi tisku do 7 pracovních dnů. Tam Vás možná překvapíme velmi nízkou cenou a tisk provedeme nejlevněji jak je to možné.

  Garance spokojenosti 

  Jak by se Vám líbilo mít jistotu, že se nemůžete splést a Vaše spokojenost bude zaručena? I nám by se to u mnohých nákupů líbilo. Řídíme se tím, že co by se líbilo nám, to poskytneme i našim klientům. My jsme připraveni Vám garantovat, že s výsledkem budete spokojeni a Vaše svatební tiskoviny skutečně splní ne-li předčí svůj účel a Vaše očekávání. Mrkněte alespoň krátce na naše recenze a náš přístup k práci Vám bude hned jasnější. 

  Výroba vzorku zdarma

  Máme za sebou již tisíce dokončených objednávek a víme, že výroba svatebních tiskovin je z pohledu kvality velmi náročný obor. Více než kdekoliv jinde je zde nutné se soustředit na maximálně krásné a oku lahodící provedení. Právě z toho důvodu jsme se před časem rozhodli nabízet tisk pouze na velmi kvalitní a námi dlouhodobě prověřené materiály. Kvalitou výroby jsme si natolik jistí, že Vaše rozhodnutí pro tisk v naší online tiskárně rádi podpoříme výrobou vzorku s Vaší vlastní grafikou. 

  Jde nám skutečně o Vaši spokojenost a to v první řadě. Není to slogan, ale realita!

  Rada a pomoc

  Narazili jste na problém nebo si nevíte rady jak dál? Potřebujete si něco ověřit nebo jen zjistit bližší podrobnosti? Rádi Vám poradíme nebo poskytneme další informace! Zavolejte nám v pracovní době na číslo 601 234 444 nebo nás jednoduše kontaktujte online.

  Doručení po celé ČR 

  Objednávky na svatební tisk přijímáme online 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Hotovou zakázku si u nás můžete také zdarma vyzvednout nebo zařídíme její rychlé doručení kamkoli po ČR.