Svatební oznámení

Originální svatební oznámení a šablony pozvánky na svatbu


Tiskneme originální svatební oznámení podle Vašich představ

Váš velký den se bleskurychle blíží. Už se téměř vidíte stát u oltáře a v zádech cítíte upřené pohledy svatebčanů, ze kterých čiší slavnostní atmosféra. Zbývá jen dořešit pár detailů a nechat se unášet na vlnách romantiky… Dobře, dobře, taky jsme se nechali trošku unést :-) Je nám jasné, že tak jednoduché to není – šaty by potřebovaly malinko upravit, ještě nevíte, co se bude na hostině podávat jako předkrm a cukrářka, od které chcete upéct vysněný dort, už dvě hodiny nezvedá telefon. A co teprve svatební oznámení? Zatím na něj vůbec nezbyl čas, přitom je to věc, na kterou se rozhodně nesmí zapomenout. Startují Vaše přípravy na svatbu. 

S odškrtnutím dalšího splněného úkolu ze seznamu Vám rádi pomůžeme a ani se kvůli tomu nemusíte zvednout ze židle. Vše zvládnete na dálku, jednoduše online. Během pár chvil si vytvoříte nejkrásnější originální svatební oznámení, které Vám bude každý závidět. Navrhnout si svatební oznámení totiž ještě nikdy nebylo jednodušší! 

Najděte vhodnou chvíli, pohodlně se sama nebo za přítomnosti budoucího ženicha usaďte, třeba i o víkendu se sklenkou něčeho dobrého a popusťte uzdu své kreativitě v našem editoru zdarma! Proklikejte si širokou nabídku moderních šablon a objevte tu, která se k Vám a Vaší svatbě nejvíce hodí. Doplňte místo konání, jak se nyní jmenují novomanželé a termín svatby. Na úpravy máte tolik času, kolik jen budete potřebovat. Ke svému návrhu se můžete libovolně vracet. Až budete mít hotovo, dokončete svou objednávku. Jakmile dorazí kurýr s balíčkem, tak rozpošlete svatební pozvánky všem hostům nebo je předáte osobně. K rozposlání může být ideální Česká pošta. 

Jak tvořit pozvánky na svatbu online? 

Vyberte si ze široké nabídky šablon tu s pro Vás nejkrásnějším designem. Šablona pozvanky nemusí být zpočátku dokonalá, protože si cokoliv v návrhu snadno upravíte. Datum svatby, texty, písmo, pohrajte si s barvami,... V případě, že máte k dispozici kvalitní fotografii vás dvou, můžete být tvorba oznámení s fotkou správnou volbou. Kreativita je u vytvoření vítaná, vznikne tak originální grafický návrh. Líbí se Vám oznámení modré nebo takové, kde je eukalyptus? Proč ne! Přírodní, květinové a boho vzory jsou teď opravdu hodně in. Kreslené svatební oznámení? Doplnit básničku? I to vše umíme. Nepřehlédněte náš zajímavý článek na téma jak vytvořit oznámení, kde najdete mnoho cenných rad a informací, které Vám ušetří čas.

Jak využít editor na maximum? 

Návrh ze šablony oznámení online

Nemusíte se spoléhat pouze na široké nabídky svatebních oznámení v editoru. Pro inspiraci jsou skvělé, ale vkus je přesto ryze osobní! Zcela bez omezení a velmi kreativně můžete využívat obrovské množství motivů, které do on-line editoru pravidelně přidáváme. Vytvoříte si naprosto jedinečný vzhled, který nebude žádná jiná nevěsta mít. Stačí začít a vše si postupně upravit.

Česká písma

I přesto, že on-line editor zdarma, chceme vidět krásné návrhy a tisknout pro Vás krásné výrobky s vysokou kvalitou. Vaše svatební tiskoviny jsou naše vizitka. Investovali jsme a náš editor jsme proto rozšířili o krásná česká písma. 

Fotobanka zdarma

Máte představu co se Vám líbí, ale nemáte vhodný obrázek? Jedním z prvních kroků bude vyhledání v bezplatné fotobance, kterou jsme napojili přímo do našeho editoru. Pouhým kliknutím do návrhu vložíte libovolné obrázky. Nemusíte se bát ani autorských práv. Veškerý obsah je k osobnímu použití zdarma. 

Cena tisku za svatební oznámení

Nabízíme originální svatební oznámení a náš přístup je, jak jinak, originální i v nabídce. Na ceny nečekáte, vidíte je přímo na stránce. Ceny se zobrazují i u dalších produktů jako je například svatební menu. 

Rychle nebo levně

Rozlišujeme u nás 2 typy nevěst. Tak schválně, mezi které patříte? První hledá hlavně nejlevnější svatební tisk. Pokud to máte stejně a chcete hlavně ušetřit, mrkněte se na svatební oznámení do 7 dnů. Druhá nevěsta nelpí na nejnižší ceně a ráda si připlatí za luxusní provedení nebo za opravdu hodně rychlý tisk. Naše tisková technologie umožňuje vytisknout objednávku již v řádu minut. Ano, jako jedna z mála tiskáren nabízíme svatební oznámení do 24 hodin. A samozřejmě se tento krátký výrobní termín vztahuje i na doplňující produkty jako jsou např. samolepky na krabičky na výslužku. 

Vlastní návrh

Máte svá tisková data? Skvělé, jednoduše je nahrajte ke své objednávce kliknutím na tlačítko „nahrát vlastní data“. Jen dejte prosím pozor na to, aby formát souboru byl správný. Návod na to, jak můžete vytvořit vlastní návrh najdete u každého produktu. Tisknout umíme i z Vámi dodaných, správně připravených souborů s koncovkou PDF, JPG a TIFF. Nahraná data vždy nejprve zkontrolujeme, až poté je vytiskneme.

Návrh svatební pozvánky grafikem na míru

Prošli jste si článek na blogu jak si vytvořit oznámení a stejně si nevíte rady? Je Váš požadavek tak netradiční, že ho z nějakého důvodu nelze zpracovat v editoru? Nebojte, rádi Vám vytvoříme kvalitní svatební oznámení na míru. Pro představu o obvyklých cenách uvedeme, že nevšední svatební oznámení začíná u částky 500 Kč včetně DPH. Průměrná cena se však pohybuje v rozmezí 800 - 1200 Kč včetně DPH. 

Vytvoříme návrh na míru přesně podle Vašich představ, stačí nás kontaktovat. Nejprve Vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku. Bude skvělé, když co nejlépe popíšete Vaši představu nebo zašlete ukázky, jak by měla Vaše krásná svatební oznámení vypadat. Náš grafik umí do návrhu zapracovat i speciální tiskové techniky. Jako je například zlacení ve velmi oblíbené rosegold barvě. Dodatečné úpravy náhledu jsou k dispozici. Je proto téměř nemožné, že si nevyberete.

Vzorek svatebního oznámení 

Nemůžete se rozhodnout na jakém papíru bude Váše oznámení nejkrásnější? Mrkněte ještě do článku papír na oznámení na našem blogu, tam uvidíte všechny druhy papíru na krátkém videu. Pokud si ani tak nedokážete představit, jak bude Váš návrh na svatebním oznámení ve skutečnosti vypadat, objednejte si vlastní vzorek oznámení! Ano, Váš originální vzorek. Není to jen nějaký univerzální vzor, který Vám zašleme, ale skutečné 1 až 3 vzorky z Vašeho návrhu, které vytiskneme na vybraný papír. Tohle většina tiskáren vůbec nenabízí. Tak využijte výhodu a zašlete nám objednávku ještě dnes!

Celý postup máme velmi detailně popsaný na této stránce vzorek oznámení zdarma. Jako bonus k vlastnímu vzorku získáte navíc kompletní vzorník všech svatebních materiálů.

Oznámení s vlastní fotografií

Svatební oznámení s fotografií je považováno za jednoduchý a moderní způsob jak se odlišit a oznámit svůj velký den trochu netradičním způsobem. Je ale potřeba upozornit na to, že je v tomto případě zapotřebí vybrat vhodnou fotografii. Zejména jde o kvalitu a rozlišení fotografie. Nemůžeme úplně doporučit si na svatební oznámení natisknout fotografii staženou například ze sociální sítě. Problém je v tom, že takové fotografie jsou, ač to nevypadá, zmenšené pro co nejrychlejší načítání na internetu. Při špatné volbě fotografie se bohužel z originálního oznámení může stát vyloženě nevkusný kousek. 

Svatební oznámení s fotkou je tedy ideální pro páry, které mají fotografie pořízené nejlépe šikovným fotografem. Místo fotografie je možné použít také obrázek, kresbu nebo karikaturu. Vytvořit si můžete třeba kreslené rodinné svatební oznámení. Vaší fantazii se meze nekladou!

Skládaná luxusní svatební oznámení

Pokud Vám to svatební rozpočet dovolí, tak nepřehlédněte velmi zajímavý produkt, skládané oznámení. Tato netradiční svatební oznámení vypadají doslova úchvatně! I zde si jednoduše otevřete připravenou šablonu, vložíte vlastní text, fotografii nebo použijete námi nabízené svatební motivy. Nemusíte se vůbec obávat větší složitosti, i u skládaného oznámení je navrhování snadné.

Více verzí svatebních oznámení

Potřebujete mít více verzí pozvánek? Není problém! Nejčastěji se hodí ve chvíli, kdy Vaši svatební hosté hovoří různými jazyky. Zadejte všechny varianty do jedné objednávky a náš systém pozná, že se jedná o stejný produkt. Nastaví výhodnější cenu za kombinaci.

Svatební oznámení po svatbě

Občas se setkáváme s tím, že část oznámení se dává klasicky před svatbou a část oznámení se rozesílá s odlišným textem až po svatbě. Svatební oznámení po svatbě obsahuje text, který oznamuje, že svatba proběhla tehdy a tehdy. Ideální varianta pro někoho, koho osobně nezvete, nebo víte, že nemůže dorazit a chcete ho také potěšit radostnou informací.

Elektronické oznámení? Umíme a levně!

Rádi byste své oznámení zaslali i vzdáleným přátelům nebo části své rodiny žijící "za mořem"? Pokud Vám nevyhovuje papírová forma, tak Vám k tisku jako doplněk nabídneme i elektronické oznámení.

Cena za toto elektronické svatební oznámení (formát PDF nebo JPG) je 300 Kč včetně DPH. Pro objednání stačí, když nám do poznámky k Vaší objednávce napíšete, že si přejete také zaslání elektronické verze oznámení. Kolegové, kteří budou Vaši objednávku vyřizovat, se s Vámi spojí a domluví se na veškerých podrobnostech. 

Kdy se nejčastěji předává oznámení?

Toto je velmi častý dotaz. Z naší zkušenosti se svatební oznámení nejčastěji rozesílá 2-3 měsíce před termínem. Mnoho nevěst zasílá oznámení ale daleko později, blíže k termínu svatby. Většinou nám pak chválí možnost rychlého tisku a volí si produkt svatební oznámení do 24 hodin. Často se jedná o předem neplánované svatby nebo nevěsty, které si nechaly přípravu oznámení až na poslední chvíli. Obvykle se nevěsty ani dlouho nezdržují tvorbou návrhu. Otevřou jednu z předpřipravených šablon, upraví své údaje a objednávku pošlou do výroby. Záležitost na pár minut.

Moderní šablony všech tiskovin

Za mnoho předešlých let, co pro Vás svatební oznámení tiskneme, jsme se setkali s tisíci různými návrhy. Jsme nadšení z toho, že jste si náš editor tolik oblíbili. Proto nezpomalujeme a děláme maximum proto, aby navrhování originálního oznámení bylo co nejvíce jednoduché a intuitivní i pro méně počítačově zdatné. Přidáváme neustále nové šablony a aktualizujeme obsah v on-line editoru. 

Při tisku nám prošla rukama krásná, vkusná a jednoduchá svatební oznámení. Zdařilé provedení návrhu oznámení vždy umocnilo použití nádherného svatebního papíru, který výhradně pro tyto produkty používáme. Někdy jsme byli až šokováni celou řadu velmi kreativních a originálních nápadů. Nikdy bychom si netipli, že byl tento svatební design vytvořen v našem on-line editoru. Je až neuvěřitelné, jak jsou naše nevěsty kreativní.

Je pravda, že mnoho nevěst do návrhu investuje s radostí mnoho hodin své práce. Opakovaně se vrací k návrhu i po dobu několika týdnů a postupně si svou šablonu upravuje. Pokračuje v tom do té chvíle, kdy je vysněné oznámení již na dosah. Pak často využije i jedinečné možnosti objednat si vzorek s vlastním návrhem. Po získání fyzického výtisku svatebního oznámení je vždy vyřešeno. Zpravidla ještě ten samý den nám přistává do systému objednávka kompletní zakázky a nevěsta se již nedočkavě těší na svou objednávku svatebních tiskovin, které dokážeme vyrobit již do 24 hodin od potvrzení objednávky.

Luxusní obálky na oznámení svatební

Naše luxusní obálky na svatební oznámení představují zajímavou možnost, jak si design tiskovin a celkovou úroveň oznámení Vašeho velkého dne dotáhnout k naprosté dokonalosti. Jak už z textu vyplývá, tak to nejsou jen nějaké obyčejné obálky. To byste od nás snad ani neočekávali. Vyrábí je pro nás zahraniční dodavatel na zakázku - v ČR nejsou tyto speciální svatební obálky běžně k sehnání. Věděli jsme, že obálky musí přesně pasovat k luxusnímu papíru, který používáme pro tisk svatebních oznámení. Jen tak to bude fantasticky krásné a dokonalé jako komplet. Vyjednávání o konkrétních dodávkách nebylo vůbec snadné, ale stálo to za to. Jsme moc rádi, že Vám takové krásné svatební obálky můžeme nabídnout. 

V nabídce si jednoduchým výběrem můžete zvolit obálky se vzhledem krásně třpytivého metalického papíru nebo budete preferovat ty s velmi moderní strukturou připomínající malířské plátno. Obálka je vždy o něco málo větší než samotné svatební oznámení. Takže se nemusíte vůbec bát, že by se Vám tam nevešly další svatební tiskoviny, které by neměly uniknout Vaší pozornosti - pozvánky ke svatebnímu stolu a kartičky s textem pro svatební dar.

Vyberte inspiraci pro originální oznámení

Lámete si hlavu nad tím, které texty na svatební oznámení jsou pro Vás nejvhodnější? Univerzální odpověď na to bohužel neumíme dát Každý novomanželský pár je jiný, něčím zajímavý. Doporučujeme načerpat inspiraci. Začněte prohlédnutím našich moderních šablon svatebních oznámení.

Pokračujte klidně i dále kdekoliv na internetu. Ze zkušenosti můžeme doporučit využití svatebních bazárků. na Facebooku. Právě tam se sdílí tipy a triky na svatební texty, krátké verše nebo motta. 

Až vyberete ten pravý text na svatební oznámení, tak v naší šabloně díky on-line editoru velmi snadno základní vzor přepíšete. Stejně jednoduše si přidáte do návrhu motto nebo krátký svatební verš. Mezi oblíbené texty na svatební oznámení patří také citáty slavných osobností. Mnoho z nich najdete na internetu - stačí se zeptat GOOGLE

Svatební jmenovky

Jmenovka pro každého hosta je za nás naprostou nezbytností. Pokud si chcete svatbu užít v klidu, tak Vám naprosto jednoduchou cestou ušetří nemálo starostí a stresu v průběhu oslavy. Důmyslně promyšlený zasedací pořádek u svatebního stolu je totiž sázkou na úspěch! Kouzlo našeho výjimečného editoru je v tom, že si můžete velmi jednoduše všechny svatební tiskoviny sladit do jednoho designu. Nevěsty si často jmenovky na svatební stůl přiobjednávají v samostatné objednávce až těsně před svatbou. Zdá se to i celkem logické, protože od předání svatebního oznámení se může seznam hostů ještě trochu změnit. 

Menu, samolepky na svatební krabičky a etikety

Podobně jako jmenovky se těší velké oblibě i samolepky na výslužku, kterou budete nejspíše předávat hostům Vaší svatby při loučení. Další možnost, jak nálepky využít, je nalepit je na lavev jako vlastní etiketu na víno. Výroba je možná v zůzných tvarech - kulaté, hranaté, malé nebo velké. Návrh a úpravy vlastní etikety jsou jednoduché. Stačí využít náš jednoduchý grafický program. Nabídněte svým hostům také svatební menu, které bude informovat o nabídce pokrmů a nápojů během Vaší svatby.

Kompletní svatební sety jednom designu

Většina něvěst dává přednost svatebním setům v jednotném designu. Se svatebním oznámením si přiobjednávají i různé doplňky. Velmi oblíbené jsou svatební kartičky s různými texty, které skvěle doplní oznamení. K čemu jsou dobré? Lze jimi například taktním způsobem naznačit, že spíše než věcné dary přivítáte příspěvek do domácnosti, na dovolenou, pro miminko,... Není asi nic horšího, než když se Vám jako svatební dar sejde 3x sada příborů a Vy už doma jedny zánovní máte. Dále jsou to různé druhy pozvánek. Pozvánku na raut, pozvánka ke svatebnímu stolu. Dokonce ve stejném designu můžete jednoduše vzniknout i uvítací cedule s nápisem vítejte nebo umíme zařídit i tisk svatebnich novin. Noviny jsou součástí svatební zábavy. Hosté si mohou přečíst zajímavosti ze života novomanželů, které zatím vůbec netušili. Doplnit svatební set pomůže i svatební kniha. Hosté Vám do ní mohou vepisovat věnování, rady do života. Je moc příjemné po letech pročíst a zavzpomínat na ten úžasný a jedinečný den. 

Tiskneme objednávky levně, kvalitně a za výhodnou cenu

Tisk nás prostě baví! Mrkněte se do našich recenzí na Google. Každá objednávka oznameni, ať už je malá nebo velká, má pro nás stejnou váhu a důležitost. Tohle je u nás samozřejmostí. Nevěstám nasloucháme, pomáháme a snažíme se vymýšlet různé pomůcky a video návody. Vždy rádi poradíme, stačí se nám ozvat. Naším společným cílem je nejkrásnější oznámení, které Vám bude každý závidět!

Kontrola Vašich návrhů grafikem

Ať využijte možnost navrhování zdarma nebo si svatebni tisk objednáte z Vašich vlastních souborů, tak vždy ještě před tiskem zkontrolujeme, že je vše v pořádku. Nestojí to nic navíc a emailem Vás o výsledku informujeme. Zaměřujeme se především na technickou správnost vytvořených nebo dodaných tiskových dat. Často, v případě nejasností, budeme zasílat i náhled ke schválení. Jde nám o to, aby finální výsledek byl přesně dle Vašich představ. Srdcem naší služby je právě tato pečlivost, která Vám zaručí bezchybný výsledek. 

Více informací


 • 29,00 Kč 35,09 Kč
  Skladem

  Navrhněte si oznámení online 1. pomocí šipek níže si prohlédněte šablony 2. vyberte ji kliknutím 3. pokračujte tlačítkem "Upravit šablonu"

  Od 32,67 Kč s DPH


 • 25,00 Kč 30,25 Kč
  Skladem

  Navrhněte si oznámení online 1. pomocí šipek níže si prohlédněte šablony 2. vyberte ji kliknutím 3. pokračujte tlačítkem "Upravit šablonu"

  Od 28,31 Kč s DPH


 • 21,00 Kč 25,41 Kč
  Skladem

  Navrhněte si oznámení online 1. pomocí šipek níže si prohlédněte šablony 2. vyberte ji kliknutím 3. pokračujte tlačítkem "Upravit šablonu"

  Od 23,96 Kč s DPH

 • 38,00 Kč 45,98 Kč
  Skladem

  Navrhněte si oznámení online 1. pomocí šipek níže si prohlédněte šablony 2. vyberte ji kliknutím 3. pokračujte tlačítkem "Upravit šablonu"

  Od 41,38 Kč s DPH

 • 32,00 Kč 38,72 Kč
  Skladem

  Navrhněte si oznámení online 1. pomocí šipek níže si prohlédněte šablony 2. vyberte ji kliknutím 3. pokračujte tlačítkem "Upravit šablonu"

  Od 34,85 Kč s DPH

 • 28,00 Kč 33,88 Kč
  Skladem

  Navrhněte si oznámení online 1. pomocí šipek níže si prohlédněte šablony 2. vyberte ji kliknutím 3. pokračujte tlačítkem "Upravit šablonu"

  Od 30,49 Kč s DPH
Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek