Svatební oznámení

Výroba a tisk levného svatebního oznámení


Zábavná příprava návrhu online

Váš velký den se bleskurychle blíží. Už se téměř vidíte stát u oltáře a v zádech cítíte upřené pohledy svatebčanů, ze kterých čiší slavnostní atmosféra. Zbývá jen dořešit pár detailů a nechat se unášet na vlnách romantiky… Dobře, dobře, taky jsme se nechali trošku unést :-) Je nám jasné, že tak jednoduché to není – šaty by potřebovaly malinko upravit, ještě nevíte, co se bude na hostině podávat jako předkrm a cukrářka, od které chcete upéct vysněný dort, už dvě hodiny nezvedá telefon. A co teprve svatební oznámení? Zatím na něj vůbec nezbyl čas, přitom je to věc, na kterou se rozhodně nesmí zapomenout. 

S odškrtnutím dalšího splněného úkolu ze svatebního seznamu Vám teď rádi pomůžeme a ani se kvůli tomu nemusíte zvednout ze židle. Vše zvládnete na dálku, moderně online a vytvoříte si během pár chvil krásné a originální svatební oznámení, které Vám každý bude závidět. Navrhnout si a levně vyrobit vlastní svatební oznámení totiž ještě nikdy nebylo jednodušší! Nemusíte si dokonce lámat hlavu ani se svatebními texty, protože v našich vzorech svatebních oznámení si najdete vždy potřebnou inspiraci.

Tak máte rozhodnuto? :-) Doufáme, že ano a že do toho jdete s námi! Najděte vhodnou chvíli, pohodlně se sama nebo s parterem usaďte, třeba i o víkendu se sklenkou něčeho dobrého a popusťte uzdu své kreativitě v našem grafickém editoru zcela zdarma! Postupně proklikejte naši širokou nabídku svatebních vzorů a objevte ten, který se Vám zalíbí nejvíce. Máte na to tolik času, kolik jen budete potřebovat. Nikdo na Vás netlačí a u tvorby online návrhu ani neomezuje. Jakmile ale vyberete ten pravý, máte vyhráno. Stačí totiž jednoduše upravit šablonu, uložit návrh a poslat do tisku! Pro hladké zpracování objednávky bude ještě potřeba zvolit oblíbený formát a typ papíru, na který chcete Váš velký den oznámit.

Obvyklé i originální formáty

Jak si vybrat nejlepší formát pro svatební oznámení? Ze zkušenosti víme, že nejoblíbenějším formátem je formát podlouhlý, který je v takové velikosti, aby se pohodlně vešel do dopisní obálky. Svatební oznámení v tomto formátu se označuje jako obdelník 210×99 mm. Postupem času se ale stabilně těší větší a větší oblibě také svatební oznámení v netradičním čtvercovém formátu, který Vám umožní ještě více rozpálit představivost v online navrhování, protože je větší a umístíte do něj více krásné svatební grafiky nebo textů. Velké množství svatebních motivů Vám nabídneme zdarma přímo v online editoru nebo si jednoduše do návrhu nahrajete vlastní. Již na první pohled svatební oznámení v tomto formátu zaujme a překvapí, a to proto, že i přes jeho originální vzhled většina novomanželů stále preferuje osvědčenou jistotu v podobě svatebního oznámení v obdelníkovém formátu.

Pokud Vám to svatební rozpočet dovolí, tak velmi efektní a ještě více luxusní verzí jsou skládaná svatební oznámení, která vypadají naprosto famózně, a to jak ve verzi s vlastní fotografií, tak s použitím svatebních textů a motivů. Nemusíte se obávat složitosti, protože i tuto luxusní verzi si navrhnete pohodlně online za pár minutek v našem grafickém editoru, který je Vám k dispozici zcela bezplatně včetně vytvořených vzorů a dalších stovek svatebních motivů k použití přímo uvnitř této unikátní aplikace.

Spokojenost s výrobky zaručujeme

Svatební tiskoviny jsou dlouhodobě naší srdcovou záležitostí, což poznáte krátkým pohledem do našich recenzí na Facebooku. Můžeme Vám garantovat, že výroba každé zakázky je pro nás radostí a tímto způsobem ke každé nové objednávce přistupujeme. S velkou pečlivostí se také staráme o naše moderní tiskové stroje, které díky tomu odvádějí naprosto precizní práci a vytvářejí skutečně nádherné produkty. Jsou to svatební tiskoviny, které dělají našim nevěstám velkou radost již mnoho let. Nehodláme se zde pouštět do nějakého srovnání s konkurencí, protože náš přístup k práci nemá konkurenci.

Mrkněte se sami, jak naše garance spokojenosti funguje a co Vám zaručuje.

Vzorek oznámení zdarma

Nemůžete se rozhodnout a už dlouho váháte nad tím, jaký typ papíru si pro tisk svého oznámení nakonec zvolíte? Neumíte si představit, jak to bude v reálu vypadat? Máme pro Vás jednoduché řešení. Za pouhých 100 Kč Vám vyrobíme originální vzorek oznámení s Vaším návrhem. Můžete si samozřejmě sama vybrat typ papíru, který si pro tisk vzorku zvolíte, nebo Vám dle použité grafiky rádi poradíme. Po dokončení výroby si ho u nás můžete vyzvednout nebo zajistíme bezplatné doručení zásilky až k Vám. V případě, že budete s kvalitou a provedením spokojena, tak Vám cenu finální objednávky snížíme slevovým poukazem o 100 Kč. Tím pádem získáváte výrobu vzorku zcela zdarma.

Nejprve si vytvořte vlastní návrh a pro bližší info k této nabídce nás kontaktujte.

Ceník tisku online

Cenu objednávky vidíte v průběhu přidávání nebo ubírání počtu svatebních tiskovin online. Nezdržujeme Vás tedy čekáním na individuální kalkulace – to sami nemáme moc rádi! Jak už bývá pravidlem, tak čím více kusů si u nás necháte vytisknout, tím vyjde jeden kus levněji. Díky této množstevní slevě už nemusíte uvažovat, jestli poslat svatební oznámení taky všem sestřenicím a tetičce z druhého kolene. Jen ať se o Vašem velkém dni mluví v širokém okolí!

Zkuste si to jednoduše sami a pokračujte na nabídku svatebního oznámení.

Více verzí za zvýhodněnou cenu

Stejně tak se nemusíte bát, že by se Vám prodražilo oznámení ve více jazycích, případně s různými typy grafiky. I na tyto případy myslíme a o množstevní slevu nepřijdete. Stačí si všechny verze svatebního oznámení objednat levně v rámci jedné objednávky.

Levně nebo rychle

To je tedy otázka na tělo! Většinou se na nás obrací 2 typy nevěst. Jedna má ještě moře času a svatební oznámení chce především co nejlevněji. Druhý typem je nevěsta, která potřebuje doslova vytrhnout trn z paty a oznámení vyrobit co nejdříve. V obou případech nabízíme jednoduché řešení - záleží totiž jen na Vás, kterou variantu rychlosti a ceny si vyberete.

V případě, že si zvolíte variantu do 7 dní, tak budete mít do týdne hovoto a navíc s maximální úsporou pro Vaši peněženku. Zlatou střední cestu zvolíte výběrem výroby svatebních oznámení do 3 dnů. Pokud se již nemůžete dočkat nebo Vás zkrátka tlačí čas, tak si zvolte expresní tisk svatebních oznámení do 24 hodin.

Tvorba grafiky online v editoru

Uvolněte se, pohodlně se posaďte a začněte tvořit. S naším unikátním online editorem budete mít okouzlující svatební oznámení připravené pro tisk během pár minut. Prostě si vyberete základní šablonu a v ní snadno obměníte cokoliv, co Vás napadne. Upravte texty, změňte písmo, použijte nabízené svatební motivy. V případě, že máte k dispozici kvalitní snímek vás dvou, můžete ho jednoduše nahrát do online editoru a navrhnout si svatební oznámení s vlastní fotkou. Fantazii se meze nekladou, množství variant je neomezené!

A co když se Vám nebude první návrh líbit? Nevadí. Obměňujte jej, kolikrát budete chtít. Vylepšujte znovu a znovu. Až bude úplně dokonalý.
Teď se přiznáváme bez mučení – použili jsme zavádějící nadpis. Online návrh není levný, je zadarmo. Pokud budete kdykoliv potřebovat pomoci, jsme tu pro Vás! Chybu neuděláte ani shlédnutím krátkého video návodu, který jsme pro Vás vytvořili.

Výroba z vlastní grafiky

A co když máte vlastní návrh? Musíte i tak použít náš online editor? Samozřejmě, že nemusíte! Levný tisk svatebních oznámení je Vám k dispozici nejen při využití online tvorby v editoru. Kdykoliv si k Vaší objednávce můžete nahrát vlastní data, a to jednoduše stisknutím tlačítka "mám vlastní data". Pokud nejste profesionálním grafikem a pro přípravu jste použili některý z volně dostupných programů, tak bychom Vám doporučili před odesláním objednávky svatebních oznámení do výroby zkontrolovat nastavení tiskových dat dle našich návodů, které najdete u jednotlivých produktů pod záložkou "tisková data".

Nemusíte se ale obávat, že Vám při dodání nesprávných dat vyrobíme nepěkná oznámení. Před tiskem vždy pečlivě kontrolujeme technickou správnost přípravy dat a stroje rozjedou výrobu až v momentě, kdy máme opravdu jisto, že výsledek bude minimálně 100% :-)

Svatební oznámení od grafika

Nezapomínáme také na ty z Vás, kteří si v tvorbě online návrhu nevěří, nemají na něj čas nebo mají velmi specifické požadavky. Náš grafik je připravený Vám pomoci, cenu této nadstandardní služby spočítá na základě konkrétního zadání. V případě zájmu tedy kontaktujte našeho grafika, který se o zpracování návrhu rád postará za Vás!

Oznámení s vlastní fotografií

Kdy zvolit tisk svatebního oznámení s vlastní fotografií? Ideálně v případě, kdy se Vám i partnerovi tato možnost zamlouvá. Dalším předpokladem, který bychom doporučili zvážit je to zda máte k dispozici fotografii v pěkném rozlišení. Obvykle není příliš rozumným nápadem do návrhu svatebního oznámení umístit fotografii staženou z Facebooku, vyfocenou za šera mobilem a podobně. Celou věc pak nedokáže zachránit ani náš tiskař nebo precizní výroba na jedinečné materiály z naší nabídky. Stav fotografie se dá v rámci technických možností občasně trošku povylepšit, ale oznámení s vlastní fotografií můžeme opravdu doporučit jen v případě, že disponujete profesionální fotografií. Pro tisk tohoto typu oznámení můžete využít jak standardních formátů, tak i luxusní skládané verze svatebního oznámení.

Kvalita materiálů a naší výroby

Hledat nejlevnější tisk není vždy to nejlepší řešení. Aneb zde se nabízí otázka, proč netiskneme svatební oznámení na obyčejné papíry? Svatební oznámení není totiž stejný nebo dle našeho názoru ani podobný produkt, jako například reklamní letáček vhazovaný do schránky a proto vyžaduje náležité zacházení, pečlivou výrobu a celou řadu dlouholetých zkušeností s tvorbou grafických vzorů. Vyplatí se zde myslet na to, že většina rodičů nebo prarodičů, které pozvete na svůj velký den, si ponechává oznámení Vašeho jedinečného životního okamžiku jako památku na dlouhé časy a na ty krásné chvíle, které jste společně při svatebním obřadu a oslavě prožili. Pokud bychom tedy volili cestu co nejlevnějšího tisku na opravdu základní papíry, které samozřejmě využíváme pro výrobu jiných produktů, tak bychom si celou výrobu svatebních oznámení určitě mnohonásobně zjednodušili. Nemuseli bychom složitě vyhledávat a objednávat krásné třpytivé papíry z naší aktuální nabídky nebo speciální strukturované papíry, na kterých tisk vypadá opravdu velmi efektně. Vzhledově se totiž tisk svatebního oznámení na strukturované papíry podobá tisku na plátno. Nic z toho nám ale nestojí za "tuctovost" a raději vyrábíme svatební tiskoviny v prvotřídní kvalitě, na kterou se můžete spolehnout!

Luxusní obálky ke svatebnímu oznámení

Nepropásněte jedinečnou možnost si objednat naše krásné a na míru vyrobené obálky. To Vám radíme a myslíme to s Vámi dobře! Obálky mohou totiž perfektně ladit s vybraným papírem a stylem oznámení. Nejedna nevěsta druhou objednávkou žádala dodání obálek, na které při první objednávce svatebního oznámení úplně zapomněla. Máme to totiž tak propracované, že ať už si z naší nabídky vyberete některý z metalických papírů nebo luxusní strukturovaný k tisku oznámení, tak obálky Vám nabídneme takové, aby se naprosto perfektně hodily k oznámení. Jsou pro naši společnost na zakázku vyrobené v omezeném množství ve Vídni z toho stejného luxusního materiálu, který používáme pro výrobu svatebních tiskovin. Jedině tak mohou působit v kombinaci s vyrobeným oznámením skutečně jako jeden celek. Po mnohých zkušenostech z minulých let my říkáme jasné ne obyčejným bílým obálkám ke svatebnímu oznámení!

Myslíme také na to, že se svatebním oznámením si ve stejném stylu můžete nechat levně a výhodně vyrobit také pozvánky ke svatebnímu stolu, kartičky s textem pro svatební výslužku a další svatební tiskoviny. Slibujeme, že to vše se se Vám pohodlně vejde do této naší krásné, na zakázku vyrobené obálky společně s Vaším oznámením. Jsme sami puntičkáři, a proto Vám můžeme garantovat, že výsledek bude dokonalý. 

Nezapomeňte ani na jmenovky

Při objednávce svatebních tiskovin by žádná nevěsta neměla zapomenout na tisk svatebních jmenovek. Jmenovky Vám totiž mohou naprosto jednoduchou cestou ušetřit mnoho starostí při organizaci a v průběhu svatební oslavy. Důmyslně promyšlený zasedací pořádek u svatebního stolu je totiž sázkou na úspěch! Další velmi rozšířenou svatební tiskovinou jsou v posledních letech svatební kartičky s texty všeho druhu. Novomanželé nejčastěji touto kartičkou taktně sdělují to, že namísto hmotných darů preferují příspěvek do domácnosti, na dovolenou, pro miminko a podobně. Není asi nic horšího, než když se Vám jako svatební dar sejde 3× sada příborů a Vy už doma jedny zánovní máte :-)

Hlavní kouzlo našeho unikátního online editoru je v tom, že Vám umožní si veškeré tiskoviny sladit do jednotného designu. To, že kompletní tvorba návrhu je zcela zdarma, je už takovou pomyslnou třešničkou na dortu. Stejně tak jednoduše, jako si vytvoříte originální návrh svatebního oznámení, si můžete vytvořit podobu svatebního menu nebo nápojového lístku. Ukažte hostům již při zasednutí ke svatební tabuli, na co vše se mohou těšit, a uvidíte, že to mnohé potěší :-)

Rychlé doručení nebo osobní odběr

Svatební přípravy a plánování mohou někdy být velmi rušné. Je toho tolik, co musíte zvládnout připravit, ale nebojte se, my jsme tu pro Vás! Přijímáme objednávky 24 hodin denně, dokonce i o víkendu, a pokud jste nechali tisk na poslední chvíli, dokážeme Vás zachránit a svatební oznámení, kartičky a dokonce i svatební menu vyrobit již do 24 pracovních hodin! Pokud ale nespěcháte a u oznámení preferujete co nejnižší cenu, tak si zvolte raději variantu svatebního oznámení do 7 dnů, ve které od nás získáte tisk svatebního oznámení úplně nejlevněji.

Můžete se na nás spolehnout, my Vám vždy zajistíme tu nejvyšší kvalitu, výborný zákaznický servis a dopravu domů bez starostí. Úsměv na kurýrově tváři Vám slíbit nemůžeme, ale ručíme za to, že se po rozbalení objeví na té Vaší. Nechte tisk oznámení jednoduše na nás!

Více informací
Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek