Svatební oznámení

Výroba a tisk levného svatebního oznámení


Originální svatební oznámení

Váš velký den se bleskurychle blíží. Už se téměř vidíte stát u oltáře a v zádech cítíte upřené pohledy svatebčanů, ze kterých čiší slavnostní atmosféra. Zbývá jen dořešit pár detailů a nechat se unášet na vlnách romantiky… Dobře, dobře, taky jsme se nechali trošku unést :-) Je nám jasné, že tak jednoduché to není – šaty by potřebovaly malinko upravit, ještě nevíte, co se bude na hostině podávat jako předkrm a cukrářka, od které chcete upéct vysněný dort, už dvě hodiny nezvedá telefon. A co teprve svatební oznámení? Zatím na něj vůbec nezbyl čas, přitom je to věc, na kterou se rozhodně nesmí zapomenout.

S odškrtnutím dalšího splněného úkolu ze svatebního seznamu Vám teď rádi pomůžeme a ani se kvůli tomu nemusíte zvednout ze židle. Vše zvládnete na dálku, moderně online a vytvoříte si během pár chvil krásné a originální svatební oznámení, které Vám každý bude závidět. Navrhnout si a levně vyrobit vlastní svatební oznámení totiž ještě nikdy nebylo jednodušší! Nemusíte si dokonce lámat hlavu ani se svatebními texty, protože v našich vzorech svatebních oznámení si najdete vždy potřebnou inspiraci.

Tak máte rozhodnuto? :-) Doufáme, že ano! Najděte vhodnou chvíli, pohodlně se sama nebo s parterem usaďte, třeba i o víkendu se sklenkou něčeho dobrého a popusťte uzdu své kreativitě v našem grafickém editoru zcela zdarma! Postupně proklikejte naši širokou nabídku svatebních vzorů a objevte ten, který se Vám zalíbí nejvíce. Máte na to tolik času, kolik jen budete potřebovat. Nikdo na Vás netlačí a u tvorby online návrhu ani neomezuje. Jakmile ale vyberete ten pravý, máte vyhráno. Stačí totiž jednoduše upravit šablonu, uložit návrh a poslat svatební oznámení do tisku! Pro hladké zpracování objednávky bude ještě potřeba zvolit oblíbený formát a typ papíru na oznámení, na který chcete Váš velký den oznámit.

Tvorba návrhu oznámení online

Doporučujeme začít tím, že si projedete následující článek – Jak vytvořit oznámení?

V článku jsme pro Vás připravili krátká videa, kde uvidíte, jak jednoduše se s naším online editorem pracuje. Ušetříte si velké množství času a během pár minut budete vědět, jak si vytvořit svatební oznámení moderně online. Je to opravdu snadné – v online editoru si zdarma vytvoříte návrh a svatební oznámení můžete mít do tisku připravené dokonce i za pár minut! Je jen na Vás kolik přípravě návrhu věnuje času –nejste ničím omezena.

Vyberte si tedy základní šablonu a v ní snadno obměňte cokoliv, co Vás napadne. Upravte si svatební texty, změňte si písmo, použijte stovky nabízených svatebních motivů zdarma. V případě, že máte k dispozici kvalitní fotografii vás dvou, můžete ji jednoduše nahrát do online editoru a navrhnout si tak svatební oznámení s vlastní fotkou. Vaší fantazii se meze nekladou, množství variant je neomezené! A co když se Vám nebude první návrh líbit? Nevadí. Obměňujte jej, kolikrát jen budete chtít. Vylepšujte svůj návrh znovu a znovu. Až bude úplně dokonalý.

Líbí se Vám rustikální styl svatebního oznámení? Nebo spíše upřednostňujete vtipné vzory svatebních oznámení? Tato i další netradiční svatební oznámení si velmi snadno vytvoříte online. A to i včetně vintage svatebního oznámení. Přidejte své texty, obrázky, fotografie ať svatební oznámení působí co nejvíce netradičně a originálně.    

Ceny tisku svatebního oznámení

Jak si jednoduše zjistíte cenu za tisk svatebního oznámení? Stačí si vybrat, zda budete potřebovat svatební oznámení rychle nebo nespěcháte a bude Vám stačit nejlevnější svatební oznámení z naší nabídky s delším termínem výroby. Pak stačí, když si na vybraném produktu svatebního oznámení přidáváte a ubíráte tlačítky množství a online vidíte, jak se cena mění. Nerozhoduje ani to, jak moc složité nebo jednoduché oznámení jste si vytvořila. Ceny jsou naprosto transparentní a tak se nemusíte bát, že Vám k levnému svatebnímu oznámení přiskočí ještě celá řada tučných příplatků. 

Naopak, čím více svatebních tiskovin si objednáte, tím větší získáte slevu! Kusová cena totiž u vyšších počtů výrazně klesá, a proto je svatební oznámení tak levné. Však si zkuste naši nabídku sama proklikat. Díky množstevní slevě už zkrátka nemusíte uvažovat, jestli poslat svatební oznámení taky všem sestřenicím a tetičce z druhého kolene. Jen ať se o Vašem velkém dni mluví v širokém okolí!

Luxusní papír na svatební oznámení

Proč není vždy nejlepší řešení hledat nejlevnější svatební oznámení? Například proto, že svatební oznámení si tiskneme v nejlepším případě jednou za život. Právě proto pro Vás velmi pečlivě vybíráme papír na svatební oznámení, který v naší nabídce vidíte. Obloukem se vyhýbáme šedi běžných nabídek a výrobě svatebních tiskovin na obyčejné papíry. Takový papír se opravdu na tisk svatebního oznámení a dalších doplňků nehodí a omluvou pro jeho použití k tisku není ani to, že je velmi levný. Raději v tomto směru investujeme a necháváme si na zakázku vyrábět nádherný papír na svatební oznámení, který má zcela zásadní vliv na konečný pocit z našeho svatebního tisku. 

Ačkoli si to možná nyní neuvědomujete, tak většina rodičů, prarodičů nebo tetiček, které s Vámi stráví Váš velký den, si svatební oznámení schovává jako památku na ty krásné chvíle, které jste společně při svatebním obřadu a oslavě prožili. Opravdu je chcete potěšit? Tak aby vždy při vzpomínce u svatebního oznámení jejich srdíčko zaplesalo radostí? Luxusní papír na svatební oznámení je opravdu správnou volbou! 

Podívejte se na náš článek – Jaký vybrat papír k oznámení

Pokud bychom takto nelpěli na kvalitě a šli opačnou cestou nejlevnějšího tisku na obyčejné materiály, tak bychom si vše výrazně zjednodušili. Nemuseli bychom složitě objednávat na zakázku vyráběné papíry na svatební oznámení. Upřímně nám to ale za tuctovost nestojí a svatební tiskoviny od nás očekávejte vždy v prvotřídní kvalitě. Bez rozdílu, zda si pro tisk zvolíte krásné metalické papíry nebo ty strukturované.  

Ráda byste viděla náš papír ve skutečnosti? Objednejte si vzorek oznámení s vlastním návrhem

Levně nebo rychle

Znáte to… Jedna nevěsta hledá nejlevnější oznámení ze všech a druhá chce svatební oznámení rychle a cena pro ni není na prvním místě. U nás si obě vyberou. Díky naší unikátní tiskové technologii jsme schopni svatební oznámení vyrobit již v řádu minut. Ano, je to skutečně tak, a proto se jako jedna z mála firem nebojíme nabízet Svatební oznámení s tiskem do 24 hodin.

Druhá verze svatebního tisku zase potěší Vaši peněženku. Připravili jsme Svatební oznámení do 7 dní, které zakoupíte jako nejlevnější svatební oznámení v nabídce. Na jednoduché a zároveň moderní oznámení již tedy nemusíte čekat několik týdnů, jak bylo ještě před několika lety běžné. Svatební oznámení rychle je hitem dnešní doby.

Výroba z vlastní grafiky

Máte vlastní soubor pro tisk svatebního oznámení? Fajn, tak si ho jednoduše nahrajte ke své  objednávce po kliknutím na tlačítko „nahrát vlastní data“. Jen dejte prosím pozor na to, aby formát souboru pro tisk svatebního oznámení byl v podporovaném tvaru. Návody na přípravu návrhů svatebních tiskovin najdete u každého produktu samostatně. Tisknout pro Vás umíme ze správně připravených souborů s koncovkou PDF, JPG a TIFF. Tisk ze souborů vytvořených ve Wordu a v podobných programech je bohužel trochu komplikovaný. U takto vytvořených souborů doporučujeme nejprve napsat a společně ověříme, zda bude výroba možná nebo Vám sdělíme případnou cenu úpravy souboru pro tisk naším grafikem. 

Ani při dodání vlastních dat se nemusíte obávat, že Vám bez kontroly vyrobíme nepěkná oznámení. Děláme totiž i to, co není naší povinností a děláme to rádi! Vždy si kontrolujeme technickou správnost přípravy dat a tisk umožníme až v momentě, kdy máme opravdu jistotu, že produkt bude vypadat dobře.

Svatební oznámení od grafika

Prošli jste si náš článek – Jak si vytvořit oznámení a stejně si nevíte rady? Je Váš požadavek na podobu svatebního oznámení tak netradiční, že ho z nějakého důvodu nelze zpracovat v online editoru? Poptejte si návrh svatebního oznámení na míru u našeho grafika. 

Připomeneme, že v tomto případě se jedná se o placenou službu. Cena za originální návrh na míru je od 500 Kč výše dle náročnosti a složitosti zpracování svatebního oznámení. Rádi Vám konkrétní cenu spočítáme.

Vzorek oznámení s Vaším textem

Viděli jste naše krátká videa s papíry na oznámení, které nabízíme a přesto stále váháte nad tím, jaký typ papíru si pro tisk svého svatebního oznámení nakonec zvolíte? Neumíte si představit, jak bude Váš návrh svatebního oznámení ve skutečnosti na vybraném papíru vypadat? Přicházíme se jednoduchým řešením – vyrobíme Vám vzorek svatebního oznámení s Vaším textem. 

Doporučujeme si pročíst následující článek – Vzorek s vlastním návrhem

Nabízíme Vám tak originální způsob, jak se přesvědčíte o tom, že kvalita našich svatebních tiskovin je na vynikající úrovni. Tento velmi oblíbený benefit Vám můžeme poskytnout díky tomu, že jsme tiskárna a svatební oznámení přímo tiskneme a ne jen přeprodáváme. 

Oznámení s vlastní fotografií

Tisk svatebního oznámení s vlastní fotografií je originální a zaplatíte za něj stejnou cenu. Stále je tento typ oznámení považován za jednoduchý a moderní způsob jak se odlišit a prezentovat se trochu netradičním způsobem. Navíc musíme říci, že tisk kvalitních fotografií na našich luxusních papírech na svatební oznámení,  krásně vypadá. Je jen zapotřebí vybrat vhodnou vlastní fotografii v co nejlepším rozlišení. Moc nedoporučujeme na svatební oznámení tisknout fotografie pořízené prostřednictvím obyčejných telefonů. A už vůbec ne fotografie stažené z Facebooku, které jsou zmenšené pro co nejrychlejší načítání na internetu, ale pro tisk se již vůbec nehodí. Při špatné volbě fotografie se bohužel z  moderního svatebního oznámení může stát vyloženě nevkusný kousek. Při dodání nekvalitní fotografie nemá šanci celou věc zachránit ani náš šikovný tiskař nebo grafik. Svatební oznámení s fotkou je tedy ideální pro páry, které mají fotografie nejlépe pořízené šikovným fotografem. Při tvorbě návrhu svatebního oznámení se velmi dobře se pracuje s fotografií na bílém pozadí. To je dobré brát v úvahu již předem, pokud se necháváte teprve fotit a zatím si zjišťujete bližší informace.  

Svatební oznámení s vlastní fotografií si lze jednoduše navrhnout také u skládaných oznámení. Ty působí netradičně a zároveň ještě více luxusním dojmem. Fotografii lze samozřejmě kombinovat s vintage vzorem nebo s velmi moderními květinami v BOHO stylu. Místo fotografie je možné použít také obrázek, kresbu nebo karikaturu. Vaší fantazii se v našem online editoru meze nekladou!

Obvyklé i originální formáty

Jaké jsou neoblíbenější formáty pro svatební oznámení? Je to podlouhlý obdelníkový tvar – ideální pro vložení do klasické poštovní obálky. Tomuto formátu se říká DL a je dlouhodobě nejvíce využívaný právě pro tisk moderního svatebního oznámení. Další a tak trošku netradiční možností je svatební oznámení ve tvaru čtverce. Tento formát je celkově větší a umožní Vám ještě více rozpálit představivost v online navrhování. Umístíte na něj více krásné svatební grafiky, textu na svatební oznámení nebo se Vám tam pohodlně vejde romantický verš či motto. 

Pokud Vám to svatební rozpočet dovolí, tak velmi zajímavé a luxusní jsou skládaná svatební oznámení, která vypadají naprosto úchvatně! I do tohoto typu netradičního oznámení si můžete jednoduše vložit vlastní fotografii nebo obrázky. Nemusíte se obávat složitosti, protože i toto originální provedení si navrhnete pohodlně a online. Inspirujte se z našich vzorů – v online editoru najdete šablony skládaných verzí svatebního oznámení. Můžete si je libovolně měnit a upravit text na svatební oznámení.

Více verzí stále levně

Levné svatební oznámení si u nás můžete zakoupit i v případě, že potřebujete více verzí. Je to skvělé ve chvíli, kdy oznámení o svatbě rozesíláte také hostům z cizích zemí a potřebujete ho ve více různých jazykových verzích. 

Další možnost k využití se nabízí v případě, kdy se na svatebním oznámení mění text. Často se jedná o oznámení o svatbě, kdy jen oznamujete proběhlý sňatek (již tedy nezvete na obřad). 

Jak takovou objednávku zadat, aby ji bylo možné získat za nízkou cenu? Stačí, když si všechny verze svatebního oznámení jednoduše zadáte v rámci jedné objednávky. Systém to automaticky rozpozná jako kompletní objednávku a nabídne Vám svatební oznámení levně

Elektronické svatební oznámení

Plánujete svatební oznámení rozesílat také prostřednictvím sociálních sítí? Máte část rodiny někde daleko za hranicemi, kde bude výhodnější Váš velký den oznámit moderní elektronickou formou namísto klastického tištěného oznámení? 

Můžeme Vám nabídnout zaslání elektronické verze svatebního oznámení za cenu 300 Kč včetně DPH. 

Pro objednávku e-verze stačí, když nám po zadání objednávky napíšete Váš požadavek do e-mailu nebo můžete tuto informaci připsat již do poznámky u Vaší objednávky.

Kdy poslat svatební oznámení

Je to velmi častý dotaz, se kterým se na nás obracíte. Dotaz kdy poslat svatební oznámení často vidíme i v různých svatebních skupinkách na Facebooku nebo v dalších internetových fórech. Z naší zkušenosti se svatební oznámení nejčastěji rozesílá 4 měsíce před termínem svatby. Najdou se ale situace, kdy nevěsty odesílají daleko blíže termínu svatby a většinou pak na tisk spěchají a objednávají si oznámení rychle

Jde hlavně o předem neplánované svatby nebo nevěsty, které si nechaly přípravu svatebního oznámení v zápalu ostatních nutností na poslední chvíli. Ty si většinou vytvoří jednoduché oznámení online v našem editoru a zvolí si Svatební oznámení do 24 hodin.

Jednoduché i moderní oznámení

Za dlouhé roky, co pro Vás svatební oznámení tiskneme, jsme se setkali s tisíci různými návrhy. Jsme moc rádi, že jste si náš online editor tolik oblíbili a děláme vše proto, aby návrh originálního svatebního oznámení byl co nejvíce jednoduchý. 

Viděli jsme při tisku vkusná jednoduchá svatební oznámení, která vypadala úchvatně ve spojení s naší luxusní svatební obálkou. Pak jsme obdivovali celou řadu velmi kreativních a originálních oznámení. Patří mezi ně i hezky zpracované svatební oznámení s vlastní fotkou a také ty v rustikálním stylu. Netradiční oznámení, která nám zůstala na paměti, byla i kreslená oznámení s vlastním vtipným textem.  

Luxusní obálky na svatební oznámení

Určitě také dobře zvažte možnost si ke svatebnímu oznámení přiobjednat naše krásné obálky na svatební oznámení. Jsou nyní v nabídce za zvýhodněné ceny a obálky to nejsou ledajaké. Vyrábí je pro nás na míru zahraniční dodavatel, ten stejný jako se nám stará o výrobu papíru na svatební oznámení. Naším cílem je to, aby k sobě vše perfektně pasovalo – krásná svatební obálka a krásné oznámení = luxusní dojem ze svatebních tiskovin a radost nevěsty. A to je to, o co nám jde v první řadě :-)

Obálka na svatební oznámení může mít vzhled krásně třpytivého metalického papíru nebo si můžete objednat tu s velmi moderní strukturou připomínající malířské plátno. Myslíme také na to, že se svatebním oznámením si ve stejném stylu můžete nechat levně a výhodně vyrobit také pozvánky ke svatebnímu stolu, kartičky s textem pro svatební dar a další svatební tiskoviny. To vše se Vám do obálky na svatební oznámení pohodlně vejde, protože je máme vždy o malinko větší než je samotný rozměr svatebního oznámení. 

Asi už nás znáte a víte, že jsme tak trochu sami puntičkáři, proto Vám můžeme slíbit, že výsledek bude dokonalý. Není to náhoda, že i obálky na svatební oznámení máme domyšlené do nejmenšího detailu.

Originální text na svatební oznámení

Jak si vybrat ty nejvhodnější texty na svatební oznámení? Zde je rada jednoduchá – inspirujte se. Ať už je to kdekoliv. Můžete hledat ten nejlepší text na svatební oznámení v našich vzorech svatebních oznámení nebo kdekoliv jinde na internetu. Ze zkušenosti můžeme doporučit využití svatebních bazárků na Facebooku, kde nevěsty sdílí tipy a triky právě na svatební texty, krátké verše nebo motta. Další často využívanou možností, kde se dá v tomto směru inspirovat je www.beremese.cz. I zde mnoho nevěst vkládá inspiraci pro ostatní. 

Až budete mít vybráno, tak si text v šabloně velmi snadno upravíte na jakýkoliv jiný. Stejně jednoduše přidáte do návrhu motto nebo krátký svatební verš. Mezi oblíbené texty na svatební oznámení patří také citáty slavných osobností. 

I u nás se zabýváme tématem originálních textů na svatební oznámení. Připravujeme článek na toto téma. Sledujte náš blog.

Jmenovky na svatební stůl

Nevyplatí se také opomenout možnost tisku jmenovek na svatební stůl. Jmenovky Vám totiž mohou naprosto jednoduchou cestou ušetřit mnoho starostí při organizaci a v průběhu svatební oslavy. Důmyslně promyšlený zasedací pořádek u svatebního stolu je totiž sázkou na úspěch!

Kouzlo našeho unikátního online editoru objevíte v okamžiku, kdy zjistíte, že lze velmi jednoduše všechny svatební tiskoviny sladit do jednoho designu. Stejný vzor pro tisk svatebního oznámení totiž najdete i u jmenovek. Jmenovky na svatební stůl si můžete samozřejmě přiobjednat samostatně až těsně před svatbou. Je to i výhodnější, protože od předání svatebního oznámení se může seznam hostů ještě změnit. 

Kartičky s textem a svatební menu

Ke svatebnímu oznámení si v 80% případů dokupujete i takové menší kartičky s textem. K čemu tyto kartičky můžete využít? Lze jimi například taktním způsobem naznačit, že spíše než věcné dary si přejete příspěvek do domácnosti, na dovolenou, pro miminko, apod. Není totiž asi nic horšího, než když se Vám jako svatební dar sejde 3x sada příborů a Vy už doma jedny zánovní máte. Texty a inspiraci na tyto kartičky najdete v našich vzorech. Stejný design jako u svatebního oznámení není problém – i u těchto kartiček najdete stejné vzory, jako je tomu u svatebního oznámení. 

Rychlé doručení nebo osobní odběr

Tak máme vybráno, vytvořeno, vytisknuto a co teď? Svatební tiskoviny si můžete pohodlně vyzvednout v naší provozovně nebo zajistíme rychlou dopravu balíčku se svatebním oznámením až k Vám. Je pro nás velmi důležité, aby se k Vám svatební tisk dostal ve stejném stavu, ve kterém ho odesíláme. Proto každou zakázku balíme do odolných krabiček, které ještě navíc zajistíme strečovou folií, která omezí možná poškození na cestě k Vám. 

Sama si vyberte, zda je pro Vás pohodlnější uhradit cenu za tisk oznámení online platební kartou nebo zaplatíte až v den dodání na dobírku. Úsměv na kurýrově tváři Vám bohužel slíbit nemůžeme, ale ručíme za to, že po rozbalení balíčku se objeví úsměv na té Vaší! 

U objednávek v celkové hodnotě 1000 Kč a více za Vás dopravu kompletně hradíme my! Přečtěte si, jak tuto výhodu využít.

Svatební oznámení jedinečné kvality

Tisk svatebních oznámení nás baví! Nemusíme Vás o tom nějak složitě přesvědčovat, bude úplně stačit, když se krátce podíváte do našich recenzí na Facebooku. Každá zakázka, ať už je malá nebo velká, pro nás má stejnou prioritu a důležitost. 

Je nám úplně jasné, že ne každý se v našem oboru za krátko orientuje. Proto nevěstám nasloucháme, pomáháme, snažíme se vymýšlet video návody a také vždy rádi poradíme, když nás o to požádáte. Naším společným cílem je krásné moderní oznámení, které Vám bude každý závidět! 

Těšíme se i na Vaši recenzi, ať už bude jakákoliv, jistě nás posune opět ve světě svatebního tisku dále!

Více informací
Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek