Svatební oznámení

Tisk levného svatebního oznámení a pozvánek


Originální svatební oznámení

Váš velký den se bleskurychle blíží. Už se téměř vidíte stát u oltáře a v zádech cítíte upřené pohledy svatebčanů, ze kterých čiší slavnostní atmosféra. Zbývá jen dořešit pár detailů a nechat se unášet na vlnách romantiky… Dobře, dobře, taky jsme se nechali trošku unést :-) Je nám jasné, že tak jednoduché to není – šaty by potřebovaly malinko upravit, ještě nevíte, co se bude na hostině podávat jako předkrm a cukrářka, od které chcete upéct vysněný dort, už dvě hodiny nezvedá telefon. A co teprve svatební oznámení? Zatím na něj vůbec nezbyl čas, přitom je to věc, na kterou se rozhodně nesmí zapomenout.

S odškrtnutím dalšího splněného úkolu ze svatebního seznamu Vám teď rádi pomůžeme a ani se kvůli tomu nemusíte zvednout ze židle. Vše zvládnete na dálku, moderně online a vytvoříte si během pár chvil krásné a originální svatební oznámení, které Vám každý bude závidět. Navrhnout si a levně vyrobit vlastní svatební oznámení totiž ještě nikdy nebylo jednodušší! Nemusíte si dokonce lámat hlavu ani se svatebními texty, protože v našich vzorech svatebních oznámení si najdete vždy potřebnou inspiraci.

Najděte vhodnou chvíli, pohodlně se sama nebo s parterem usaďte, třeba i o víkendu se sklenkou něčeho dobrého a popusťte uzdu své kreativitě v našem grafickém editoru zcela zdarma! Postupně proklikejte naši širokou nabídku svatebních vzorů a objevte šablonu oznámení, která se Vám zalíbí nejvíce. Máte na to tolik času, kolik jen budete potřebovat. Nikdo na Vás netlačí a u tvorby online návrhu ani neomezuje. Jakmile ale vyberete ten pravý, máte vyhráno. Stačí totiž jednoduše upravit šablonu, uložit návrh a poslat svatební oznámení do tisku! Pro hladké zpracování objednávky bude ještě potřeba zvolit oblíbený formát a typ papíru na oznámení, na který chcete Váš velký den oznámit.

Kde si vytvořím návrh zdarma

Cesta k originálnímu návrhu není naštěstí nijak složitá. Dokonce nemusíte do svého počítače nic stahovat ani instalovat. Stačí si otevřít naši stránku a můžete začít tvořit. Na začátku k tomu využijete námi předpřipravené šablony, které si raz dva upravíte v on-line editoru. Je to jednoduché, moderní a co je asi nejvíce pozitivní - je to úplně ZDARMA :-)

Nezáleží na tom, zda se zrovna pustíte do navrhování svatebního oznámení nebo třeba jmenovek ke svatebnímu stolu. Vše si můžete rozpracovat a uložit do svého uživatelského účtu. Až se Vám to bude hodit, tak se k návrhu můžete opakovaně vracet.

Mrkněte se s námi, jak jednoduše můžete začít...

Jak se tvoří návrh oznámení online

Prolistujte si šablony a vyberte si tu nejvhodnější. Nemusí pro Vás být ani úplně ideální, protože si v návrhu snadno upravíte cokoliv, co Vás napadne. Upravíte si svatební texty, změníte písmo, můžete využít z široké nabídky nabízených svatebních motivů zdarma. K tomu se pak vrátíme ještě  podrobněji v následujícím odstavci i s krátkým videem.

V případě, že máte k dispozici kvalitní fotografii vás dvou, můžete ji jednoduše nahrát do online editoru a navrhnout si tak svatební oznámení s vlastní fotkou. Množství variant je neomezené a Vaší fantazii se meze nekladou! 

Pokud Vás oslovil rustikální styl svatebního oznámení, tak doporučujeme tisk na strukturovaný papír. Když k tomu přidáte velmi oblíbené květinové motivy v kombinaci s dřevěným pozadím, tak to bude dokonalé. Jestli preferujete spíše vtipné vzory svatebních oznámení, tak si vtipné oznámení sami vytvořte. Použijte nějaké vtipné foto nebo svatební text, je to tak snadné. Jakákoliv netradiční svatební oznámení si snadno vytvoříte on-line. 

Mimochodem, doporučujeme se mrknout také na náš blog. Je tam nyní velmi zajímavý článek jak vytvořit oznámení, kde najdete mnoho dalších informací, které Vám pomohou výrazně ušetřit čas.

Na blogu jsme pro Vás připravili také krátká videa, kde uvidíte, jak jednoduše se s naším online editorem pracuje a to do trošku větších detailů. Už během pár minut budete vědět, jak si vytvořit vzor svého svatební oznámení moderně online. Je jen na Vás, kolik přípravě návrhu věnuje času, protože nejste ničím omezena. Jeden den si návrh rozpracujete a za týden se k úpravám klidně opět vrátíte. Žádný problém :-)

Co Vás v on-line editoru čeká 

Šablony nebo originální návrh

Nemusíte se spoléhat pouze na námi předpřipravené šablony svatebních oznámení. Pro inspiraci jsou ale jistě skvělé! Zcela bez omezení a velmi kreativně můžete využívat obrovské množství svatebních motivů, které do on-line editoru pravidelně  přidáváme. Vytvoříte si tímto způsobem naprosto originální návrh oznámení, který žádná jiná nevěsta nebude mít.

Velmi oblíbené je použití siluet postav a různých barevných rámečků. V nabídce najdete samozřejmě mnoho různých květinových vzorů, které jsou trendem pro tento rok. Podívejte se s námi na tu parádu...

Nádherná svatební písma

Do kvality Vašich návrhů investujeme! I přesto, že on-line editor je pro Vás zcela zdarma. Chceme vidět krásné návrhy a tisknout pro Vás krásné výrobky. Proto jsme pořídili a do on-line editoru nahráli velmi luxusní profesionální písma. Výběr je hodně široký a uspokojí tak každého. Obrovskou výhodou je plná podpora českých znaků - nestane se Vám tedy, že namísto znaků s diakritikou budete mít na oznámení čtvereček :-)

Moderní a kvalitní písmo je základem povedeného návrhu. Podívejte se na šíři aktuálního výběru...

Fotografie zdarma

Máte nějakou představu, ale nemáte vhodný obrázek? Zkuste nejprve prohledat bezplatnou fotobanku. Jsme napojeni na jednu z největších bezplatných fotobank Pixabay. Vám to přináší možnost si pouhým kliknutím vkládat do návrhu libovolné obrázky. Nemusíte se bát ani autorských práv. V tomto případě používáte obsah, který je volně k dispozici pro osobní použití. 

Je to opravdu hodně snadné, podívejte se s námi...

Ceny tisku svatebního oznámení

Hledáte možnost, jak si zjistit cenu za tisk svatebního oznámení on-line bez čekání? Ukážeme Vám jak na to! Na začátek si promyslete, jestli spěcháte nebo chcete maximálně ušetřit. Poté si dle rychlosti výroby vyberte vhodný produkt a navolíte si počet kusů, typ tisku, formát a další parametry. Cenu za tisk uvidíte okamžitě on-line. Nemusíte se tak zdržovat a čekat na zaslání cenové nabídky.

Pokud nemáte vlastní návrh a plánujete využít náš on-line editor, tak i tom případě se nemusíte bát dalších tučných příplatků k zobrazené ceně. Návrh veškerých svatebních tiskovin si u nás vytvoříte zcela zdarma. 

Při zvyšování počtu odebraných kusů se kusová cena snižuje a získáváte slevu. Kusová cena totiž u vyšších počtů výrazně klesá, a proto je ve výsledku svatební oznámení tak levné. Díky množstevní slevě už zkrátka nemusíte uvažovat, jestli poslat svatební oznámení taky všem sestřenicím a tetičce z druhého kolene. Jen ať se o Vašem velkém dni mluví v širokém okolí!

Podívejte se na možnosti on-line kalkulace...

Proč volíme tisk na luxusní papíry

Jak už to tak bývá, tak není nejlepší řešení hledat za každou cenu to nejlevnější svatební oznámení? Proč? Například proto, že je to produkt, který tisknete v ideálním případě jednou za život! Tak do něj alespoň trošku investujte :-)

Při honbě za nejlevnějším oznámením Vás může potkat docela nepříjemná věc. Nebudete s výsledkem vůbec spokojeni. Důvodem může být přístup výrobce (v tomto případě spíše často přeprodejce), použití nekvalitního materiálu nebo tisk na obyčejné tiskárně namísto té profesionální produkční určené pro svatební tisk. O možnosti vytvořit si a nechat vyrobit vlastní vzorek oznámení, abyste se mohli předem přesvědčit o kvalitě výrobku, zde nemůže být řeč. Levná výroba bývá opravdu velmi často vykoupena některým ze zmíněných "nešvarů".

My se snažíme o výhodný finanční balanc. Nízké ceny ale ve spojení s vysokou a opravdu nekompromisní kvalitou. Za našimi výrobky si na 100% stojíme. Jen tak si můžeme dovolit Vám nabízet výrobu vzorku nebo garanci spokojenosti. U nás nemáte žádný důvod se obávat o výsledek a spokojenost.

Pečlivě vybíráme u našich dodavatelů také papír na svatební oznámení, který v naší nabídce vidíte. Obloukem se vyhýbáme šedi běžných nabídek a výrobě svatebních tiskovin na obyčejné křídové papíry. Takový papír se totiž na tisk svatebního oznámení nehodí a omluvou pro jeho použití k tisku není pro nás ani to, že je velmi levný. Raději v tomto směru do zakázky investujeme a vyrábíme na nádherné a k tomu určené speciální svatební materiály. Věřte nebo ne, má to opravdu zcela zásadní vliv na konečný pocit z finálního výrobku. 

Ačkoli si to možná nyní neuvědomujete, tak většina rodičů, prarodičů nebo tetiček, které s Vámi stráví Váš velký den, si svatební oznámení schovává jako památku. Jako památku na ty krásné chvíle, které jste společně při svatebním obřadu a oslavě prožili. Chcete je tedy opravdu potěšit? Objednejte si u nás tisk oznámení na luxusní svatební papír a jejich srdce může zaplesat radostí při každém pohledu na tu nádheru!

Tak jaký ze svatebních papírů si zvolíte Vy?

Ráda byste viděla naši nabídku luxusních papírů ve skutečnosti? Tak si jednoduše objednejte vlastní vzorek

Oznámení levně nebo rychle 

Zaznamenali jsme hlavní 2 typy nevěst :-) Jedna hledá nejlevnější svatební oznámení a druhá si ráda připlatí za luxusní variantu nebo opravdu hodně rychlý tisk. Cena oznámení pro ni není na prvním místě.

Naše moderní tisková technologii nám umožňuje odbavit běžnou objednávku již v řádu minut. Ano, i když se to zdá jako nemožné, tak jako jedna z mála nabízíme tisk oznámení do 24 hodin.

Pokud nespěcháte, můžete těžit z nízké ceny, která zase potěší Váš svatební rozpočet. Pokud chcete ušetřit, mrkněte na tisk oznámení s NEJ cenou. To je nejlevnější svatební oznámení, která Vám můžeme nabídnout. Na originální oznámení nemusíte čekat několik týdnů, jak bylo ještě před několika lety běžné. Svatební oznámení on-line a rychle je prostě hitem dnešní doby.

Výroba z vlastní grafiky

Máte vlastní vzor pro tisk svatebního oznámení? To je skvělé, tak data jednoduše přidejte ke své objednávce kliknutím na tlačítko „nahrát vlastní data“.

Jen dejte prosím pozor na to, aby formát souboru pro tisk svatebního oznámení byl v podporovaném tvaru. Návody na přípravu návrhů svatebních tiskovin najdete u každého produktu samostatně. Tisknout pro Vás umíme ze správně připravených souborů s koncovkou PDF, JPG a TIFF.

Tisk svatebního oznámení, které bylo vytvořené ve Wordu a v podobných programech, je bohužel dosti komplikovaný. U takto vytvořených návrhů nás, prosím, dopředu kontaktujte s dorazem. Společně nejprve ověříme, zda bude výroba z dodaného souboru možná. Pokud bude možná jen s úpravou dat, tak Vám rádi dopředu sdělíme předpokládanou cenu za potřebné úpravy ve Vašem souboru provedené naším grafikem. 

Svatební oznámení na míru

Dívali jste se na krátké video a prošli jste si článek na blogu jak si vytvořit oznámení a stejně si nevíte rady? Je Váš požadavek na návrh svatebního oznámení tak netradiční, že ho z nějakého důvodu nelze zpracovat v on-line editoru? Zašlete nám poptávku na oznámení na míru. Celou realizaci necháme předběžně posoudit a nacenit u našeho grafika. Zašleme Vám cenovou nabídku a bude na Vás, jak se rozhodnete. Sdělení cenové nabídky je tedy zcela zdarma a nezávazné. 

Pro představu o obvyklých cenách uvedeme, že originální návrh svatebních tiskovin na míru začíná u částky 500 Kč včetně DPH. Průměrná cena se pohybuje v rozmezí 800 - 1200 Kč včetně DPH. Rádi Vám konkrétní cenu spočítáme.

Rádi zapojíme našeho grafika do tvorby originálního návrhu dle Vašeho přání. Můžete nás kontaktovat. Prosím, popište nám co nejlépe Vaši představu, zašlete ukázky, jak by mělo Vaše oznámení vypadat. Stačí i hrubě načrtnuté pro naši představu.

Objednávka vzorku oznámení 

Nemůžete se stále rozhodnout na jaký papír svůj krásný a kreativní návrh vytisknete? Mrkněte tedy ještě do článku papír na oznámení na našem blogu, kde uvidíte všechny nádherné svatební materiály na krátkém videu. Pokud si ani tak nedokážete představit, jak bude Váš návrh svatebního oznámení ve skutečnosti na vybraném papíru vypadat, objednejte si vlastní vzorek svatebního oznámení! Ano, vlastní vzorek. Není to jen nějaký vzor, který Vám zašleme, ale skutečné 1 až 3 vzorky z Vašeho návrhu, které vytiskneme na vybraný papír. Toto řešení mnoho firem vůbec nenabízí. Tak využijte výhodu a zašlete nám objednávku vzorku ještě dnes!

Celý postup máme velmi detailně popsaný v následujícím článku na našem blogu vzorek oznámení zdarma. Jako bonus k vlastnímu vzorku získáte také kompletní vzorník všech ostatních papírů.

Přesvědčíme Vás o tom, že kvalita našich svatebních tiskovin je na špičkové úrovni. Mimochodem tento velmi oblíbený benefit Vám můžeme poskytnout pouze díky tomu, že jsme výrobci a svatební oznámení pro Vás přímo tiskneme. Nejsme přeprodejci výrobků jiné společnosti nebo grafici na volné noze, kteří vytvoří grafický návrh svatebního oznámení a s výrobou vzorku Vám již nepomohou. 

Oznámení s vlastní fotografií

Na krásné papíry z naší nabídky Vám rádi natiskneme také Vaši vlastní fotografii. Pokud Vás možnost svatebního oznámení s vlastní fotografií zaujala, tak jsme u nás na správné adrese. Vaše oznámení se stane vysoce originální a zaplatíte za něj stejnou cenu jako za kterékoliv jiné ze šablony.

Svatební oznámení s vlastní fotografií je považováno za jednoduchý a moderní způsob jak se odlišit a oznámit svůj velký den trochu netradičním způsobem. Je ale potřeba upozornit na to, že je v tomto případě zapotřebí vybrat vhodnou vlastní fotografii. Zejména jde o kvalitu a rozlišení fotografie. Nemůžeme úplně doporučit si na svatební oznámení natisknout fotografii staženou například ze sociální sítě. Problém je v tomto případě v tom, že jsou, ač to nevypadá, zmenšené pro co nejrychlejší načítání na internetu. Při špatné volbě fotografie se bohužel z originálního svatebního oznámení může stát vyloženě nevkusný kousek. Při dodání návrhu oznámení s nekvalitní vlastní fotografií nemá šanci celou věc zachránit ani náš šikovný tiskař nebo grafik.

Svatební oznámení s fotkou je tedy ideální pro páry, které mají fotografie pořízené nejlépe šikovným fotografem. Pokud můžete, tak preferujte dodání fotografie na bílém pozadí nebo s odstraněným pozadím. S takovou fotografií se Vám v on-line editoru bude pracovat nejlépe. Místo fotografie je možné použít také obrázek, kresbu nebo karikaturu. Vaší fantazii se při Vašem online navrhování meze nekladou!

Obvyklé i originální formáty

V poslední době je neoblíbenějším formátem ten nejmladší z naší nabídky. Jedná se o formát A6 (105x148 mm). Je tak akorát veliký a mnoho šablon a svatebním motivů k němu pasuje skutečně nejvíce. Původně jsme v naší nabídce měli obdelníkový tvar, který se hodí do běžného rozměru poštovní obálky - tedy formát DL (210x99 mm). Dále tak trošku netradiční byla možnost realizovat svatební oznámení ve tvaru čtverce. Tento formát je celkově větší a umožní ještě více rozpálit představivost v online navrhování. Do tohoto formátu umístíte nejvíce svatební grafiky, textu nebo se Vám tam pohodlně vejde ještě romantický verš či motto.

Poptávka po formátu A6 byla ale tak veliká, že jsme ji nemohli ignorovat. Chtěli jsme pro Vás opět zajistit možnost kompletního svatebního setu. Proto i pro formát A6 jsme nechali na zakázku vyrobit naše krásné luxusní obálky. 

Luxusní skládaná oznámení

Pokud Vám to svatební rozpočet dovolí, tak mrkněte na velmi zajímavý produkt skládaná svatební oznámení. Tato netradiční svatební oznámení vypadají doslova úchvatně! I zde si jednoduše otevřete připravenou šablonu, vložíte vlastní texty, fotografii nebo použijete námi nabízené svatební motivy. Nemusíte se vůbec obávat větší složitosti, i navrhnutí skládaného oznámení je snadné.

Podívejte se tedy na skládané oznámení a vyberte si vhodnou šablonu. 

Více verzí návrhu levně

Levné svatební oznámení si u nás můžete zakoupit i v případě, že se Vám hodí mít více verzí grafiky. Velmi to oceníte ve chvíli, kdy oznámení rozesíláte hostům, kteří například hovoří různým jazykem. Vytvoříte si tedy více verzí za nízkou cenu! 

Jak si takovou složenou objednávku zadat? Zadejte vše najednou do jedné objednávky a systém pozná, že se jedná o jeden produkt a nastaví nízkou cenu za tisk.

Oznámení o svatbě nebo po svatbě

Občas se také setkáme s tím, že nevěsta část oznámení dává klasicky před svatbou a část oznámení rozesílá s jiným textem po svatbě. Toto druhé svatební oznámení po svatbě obsahuje text, který oznamuje, že svatba proběhla tehdy a tehdy. Je to ideální pro někoho, koho na svatbu osobně nezvete, nebo nemůže dorazit a chcete ho také potěšit touto nádhernou informací. 

Jak takovou objednávku zadat? Stejně jako u bodu výše - více verzí.

Elektronické svatební oznámení

Rádi byste své oznámení zaslali také vzdáleným přátelům nebo části své rodiny žijící "za mořem"? Pokud Vám pro tento případ nevyhovuje papírová forma, tak Vám k tisku rádi nabídneme také zaslání elektronického svatebního oznámení.

Cena za toto elektronické svatební oznámení (formát PDF nebo JPG) je 300 Kč včetně DPH. Pro objednání stačí, když nám do poznámky k Vaší objednávce napíšete, že si přejete také zaslání elektronické verze oznámení. Kolegové, kteří budou, Vaši objednávku vyřizovat, se s Vámi obratem spojí a domluvíte se na veškerých podrobnostech.

Kdy předávat svatební oznámení

Velmi často se opakující dotaz, se kterým se setkáváme. Často vidíme i v různých svatebních skupinkách na Facebooku nebo v dalších internetových fórech, že se o přibližný údaj o termínu, kdy předat svatební oznámení zajímáte. Z naší zkušenosti se svatební oznámení nejčastěji rozesílá 2-3 měsíce před termínem svatby.

Mnoho nevěst předává oznámení ale daleko později, blíže k termínu svatby. Většinou nám pak chválí možnost rychlého tisku a volí si produkt svatební oznámení do 24 hodin. Často se jedná o předem neplánované svatby nebo nevěsty, které si nechaly přípravu svatebního oznámení na poslední chvíli. Obvykle tyto nevěsty pak nevěnují moc času ani návrhu svatebního oznámení. Otevřou jednu z předpřipravených šablon, upraví si údaje a objednávku pošlou do tisku. 

Jednoduché i moderní oznámení

Za mnoho předešlých let, co pro Vás svatební oznámení tiskneme, jsme se popravdě setkali s tisíci různými návrhy. Jsme nadšení z toho, že jste si náš online editor tolik oblíbili. Proto nezpomalujeme a děláme maximum proto, aby návrh originálního svatebního oznámení byl co nejvíce jednoduchý a intuitivní i pro méně počítačově zdatné nevěsty. Přidáváme neustále nové šablony a aktualizujeme obsah v on-line editoru. Náš výjimečný editor nemá v ČR konkurenci. 

Při tisku nám prošla rukama krásná vkusná a jednoduchá svatební oznámení. Zdařilé provedení návrhu oznámení umocnilo ještě použití nádherného svatebního papíru a kvalitní finální tisk. Někdy jsme byli až šokováni celou řadu velmi kreativních a originálních nápadů na návrh svatebních oznámení. Nikdy bychom si netipli, že byl takový návrh vytvořen v našem on-line editoru. Je až neuvěřitelné, jak jsou dnešní nevěsty originální a kreativní.

Je pravda, že mnoho nevěst do návrhu a práce s editorem investuje s radostí mnoho hodin své práce. Opakovaně se vrací k návrhu i po dobu několika týdnů a postupně si svou šablonu upravuje. Pokračuje v tom do té chvíle, kdy je vysněné oznámení již na dosah. Pak velmi často využije možnosti objednat si vzorek s vlastním textem. Po získání fyzického výtisku svatebního oznámení je vždy vyřešeno :-) Zpravidla ještě ten samý den nám přistává do systému objednávka kompletní zakázky a nevěsta se již nedočkavě těší na svou objednávku svatebních tiskovin, které dokážeme vyrobit již do 24 hodin od potvrzení objednávky!

Luxusní obálky na svatební oznámení

Naše luxusní obálky na svatební oznámení představují zajímavou možnost, jak si design svatebních tiskovin a celkovou úroveň oznámení Vašeho velkého dne dotáhnout k naprosté dokonalosti. Jak už z nadpisu vyplývá, tak to nejsou jen nějaké obyčejné obálky. To byste od nás asi ani neočekávali. Vyrábí je pro nás zahraniční dodavatel na zakázku - v ČR nejsou tyto speciální svatební obálky běžně k sehnání. Museli jsme se totiž doslova prodrat přes nelehké zadání. Věděli jsme, že obálky musí přesně pasovat k luxusnímu papíru, který používáme pro tisk svatebních oznámení. Jen tak to bude fantasticky krásné a dokonalé jako komplet. Vyjednávání o konkrétních dodávkách nebylo vůbec snadné, ale stálo to za to. Jsme moc rádi, že Vám takové krásné svatební obálky můžeme nabídnout ke svatebnímu tisku. Nyní navíc za zvýhodněnou cenu.

V nabídce si jednoduchým výběrem můžete zvolit obálky se vzhledem krásně třpytivého metalického papíru nebo budete preferovat ty s velmi moderní strukturou připomínající malířské plátno. Obálka je vždy o něco málo větší než samotné svatební oznámení. Takže se nemusíte vůbec bát, že by se Vám tam nevešly další svatební tiskoviny, které by neměly uniknout Vaší pozornosti - pozvánky ke svatebnímu stolu a kartičky s textem pro svatební dar.

INSPIRACE A ORIGINÁLNÍ TEXTY NA OZNÁMENÍ

Lámete si hlavu nad tím, které texty na svatební oznámení jsou pro Vás nejvhodnější? Univerzální odpověď na to bohužel neumíme dát Každý novomanželský pár je jiný, něčím zajímavý. Doporučujeme načerpat inspiraci. Mrkněte do našich šablon a vzorů svatebních oznámení.

Mrkněte se klidně i dále kdekoliv na internetu. Ze zkušenosti můžeme doporučit využití svatebních bazárků. na Facebooku. Nevěsty právě tam sdílí tipy a triky právě na svatební texty, krátké verše nebo motta. Další často využívanou možností, kde se dá v tomto směru inspirovat je také portál beremese. I zde mnoho nevěst vkládá inspiraci pro ostatní. 

Až vyberete ten pravý text na svatební oznámení, tak v naší šabloně díky on-line editoru velmi snadno základní vzor přepíšete. Stejně jednoduše si přidáte do návrhu motto nebo krátký svatební verš. Mezi oblíbené texty na svatební oznámení patří také citáty slavných osobností. Mnoho z nich najdete na internetu - stačí se zeptat GOOGLE :-)

Aktuálně pro Vás připravujeme téma originálních textů na svatební oznámení. Sledujte proto náš blog.

JMENOVKY NA SVATEBNÍ STŮL

Vaší pozornosti by také neměla uniknout možnost tisku jmenovek na svatební stůl. Jmenovky jsou totiž u moderní svatby naprostou nezbytností, a pokud si chcete svatbu užít v klidu, tak Vám mohou naprosto jednoduchou cestou ušetřit mnoho starostí při organizaci a v průběhu svatební oslavy. Důmyslně promyšlený zasedací pořádek u svatebního stolu je totiž sázkou na úspěch!

Kouzlo našeho výjimečného online editoru je v tom, že si můžete velmi jednoduše všechny svatební tiskoviny sladit do jednoho designu. Stejný vzor pro tisk svatebního oznámení totiž najdete samozřejmě také u jmenovek. Nevěsty si často jmenovky na svatební stůl přiobjednávají až těsně před svatbou. Zdá se to i celkem logické, protože od předání svatebního oznámení se může seznam hostů ještě trochu změnit. 

KARTIČKY S TEXTEM A SVATEBNÍ MENU

Ke svatebnímu oznámení si většina nevěst přiobjednává také menší svatební kartičky s různým textem. K čemu jsou takové kartičky dobré? Lze jimi například taktním způsobem naznačit, že spíše než věcné dary si přejete příspěvek do domácnosti, na dovolenou, pro miminko,... Není totiž asi nic horšího, než když se Vám jako svatební dar sejde 3x sada příborů a Vy už doma jedny zánovní máte.

Vhodné texty, doporučení a inspiraci na tyto kartičky najdete v našich svatebních šablonách. A jak taková kartička může vypadat? Můžete si ji perfektně sladit s návrhem svatebního oznámení. Můžete využít stejné prvky a grafiku. Jako komplet to bude vypadat prostě úžasně! 

VÝJIMEČNÁ KVALITA SVATEBNÍHO TISKU

Tisk svatebních oznámení nás prostě baví! Nemusíme Vás o tom asi nějak složitě přesvědčovat. Stačí, když se krátce mrknete do našich recenzí na Facebooku. Každá objednávka, ať už je malá nebo velká, má pro nás stejnou váhu a důležitost. 

Je nám úplně jasné, že ne každý se v tisku snadno orientuje. Proto nevěstám nasloucháme, pomáháme a snažíme se vymýšlet různé pomůcky a video návody.  Vždy rádi poradíme, když nás o to požádáte. Naším společným cílem je krásné moderní oznámení, které Vám bude každý závidět! 

Těšíme se i na Vaši recenzi, ať už bude jakákoliv, jistě nás posune ve světě svatebního tisku zase o krok dále!

SVATEBNÍ BALENÍ

Exklusivně vám nyní ukážeme, jak pro vás připravujeme svatební balíčky na odeslání.
Ve skutečnosti to takovým fofrem ještě neumíme :-)

Je pro nás velmi důležité, aby se k Vám svatební tisk dostal ve stejném stavu, ve kterém ho odesíláme. Proto každou zásilku ještě navíc opatříme strečovou folií, která omezí možná poškození na cestě k Vám. 

MOŽNOSTI PLATBY 

Sama si vyberte, zda je pro Vás pohodlnější uhradit cenu za tisk oznámení online platební kartou, bankovním převodem nebo zaplatíte až v den dodání na dobírku. U plateb předem Vám nabízíme slevu na dopravném a od určité hodnoty objednávky dopravu zdarma.

Kontrola návrhu před tiskem

Ať si vytvoříte návrh zdarma v on-line editoru nebo si objednáte výrobu svatebního oznámení s Vašich souborů, tak vždy zkontrolujeme před tiskem jejich technickou správnost. Do výroby tedy nepustíme soubory pro tisk zcela nevhodné nebo Vás předem upozorníme na to, že tisk v této podobě nedoporučujeme. V případě pokračování v objednávce budeme vyžadovat Vaše potvrzení, že jste byli na uvedené nedostatky upozorněni.

Velmi dobře si prosím zkontrolujte veškeré údaje a texty uvedené na všech objednávaných tiskovinách. Ty v rámci technické kontroly totiž nekontrolujeme. Správnost údajů a textů je vždy na zodpovědnosti zákazníka. Doporučujeme raději dvakrát vše zkontrolovat. Následný přetisk nebo dotisk nových údajů na zhotovené výrobky není bohužel možný. Tiskneme na veliké archy papíru (větší než A3) a produkty se pak strojově vyřezávají. Do stroje tedy není možné založit hotové, již vyřezané, výrobky.

RYCHLÉ DORUČENÍ NEBO OSOBNÍ ODBĚR

Tak už máte navrhnuto, zkontrolováno a objednáno? Skvělé! A co se bude následovat nyní? Jistě jste si již při finalizaci objednávky svatebních tiskovin vybrala jednu z nabízených možností. Svatební tiskoviny si můžete po vyřízení objednávky pohodlně vyzvednout v naší provozovně nebo zajistíme rychlou dopravu balíčku se svatebním oznámením až k Vám domů nebo do zaměstnání. A to kurýrem po ČR i na Slovensko! Pokud máte zájem o bližší informace, navštivte naše informace o dopravě.

Úsměv na kurýrově tváři Vám bohužel slíbit nemůžeme, ale ručíme za to, že po rozbalení balíčku se objeví úsměv na té Vaší!

Více informací

 • 29,00 Kč 35,09 Kč
  Skladem

  Navrhněte si oznámení online 1. pomocí šipek níže si prohlédněte šablony 2. vyberte ji kliknutím 3. pokračujte tlačítkem "Upravit šablonu"

  Od 32,67 Kč s DPH

 • 25,00 Kč 30,25 Kč
  Skladem

  Navrhněte si oznámení online 1. pomocí šipek níže si prohlédněte šablony 2. vyberte ji kliknutím 3. pokračujte tlačítkem "Upravit šablonu"

  Od 28,31 Kč s DPH

 • 21,00 Kč 25,41 Kč
  Skladem

  Navrhněte si oznámení online 1. pomocí šipek níže si prohlédněte šablony 2. vyberte ji kliknutím 3. pokračujte tlačítkem "Upravit šablonu"

  Od 23,96 Kč s DPH

 • 38,00 Kč 45,98 Kč
  Skladem

  Navrhněte si oznámení online 1. pomocí šipek níže si prohlédněte šablony 2. vyberte ji kliknutím 3. pokračujte tlačítkem "Upravit šablonu"

  Od 41,38 Kč s DPH

 • 32,00 Kč 38,72 Kč
  Skladem

  Navrhněte si oznámení online 1. pomocí šipek níže si prohlédněte šablony 2. vyberte ji kliknutím 3. pokračujte tlačítkem "Upravit šablonu"

  Od 34,85 Kč s DPH

 • 28,00 Kč 33,88 Kč
  Skladem

  Navrhněte si oznámení online 1. pomocí šipek níže si prohlédněte šablony 2. vyberte ji kliknutím 3. pokračujte tlačítkem "Upravit šablonu"

  Od 30,49 Kč s DPH
Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek