Reklamní textil

Rychlý a kvalitní potisk textilu


Tisk pro firmy i pro lidi

Možnosti, které v rámci potisku textilu nabízíme, jsou velmi široké. Naše nabídka oslovuje jak firemní, tak i soukromé klienty. Pro firmy bývá nejzajímavější "branding" firemního textilu. Uvědomují si, že je součást funkční propagace a navíc vypadá velmi dobře, když je v rámci firmy oblečení pracovníků sjednocené. 

Potisk triček a látkových tašek

Nejoblíbenější je rozhodně potisk triček vlastním motivem. Až na malé výjimky se fantazii meze nekladou. Takové tričko může sloužit i jako skvělý a originální dárek. Nově v naší nabídce najdete i efektní potisk látkových tašek. 

Technologie

Disponujeme hned několika technologiemi pro potisk textilu. Dle objednávky nebo konkrétního požadavku vyhodnocujeme, která technologie výroby je pro danou zakázku nejvhodnější. Větší nápisy se nejlépe realizují za pomoci speciálních folií, které vyřežeme a za pomoci speciálního lisu přeneseme na textil. Touto technikou je však problematické zhotovit potisk, který obsahuje velmi drobné detaily. 

Pro více detailní potisky využíváme nejčastěji nejmodernější technologii přenosu barvy přímo na textil a u větších odběrů pak sítotisk. Pro kalkulaci většího množství nebo barevně jednoduchých motivů nás prosím kontaktujte. 

Rychlost výroby

Standardní termín zhotovení se dozvíte vždy u vybraného produktu. Potisk však dokážeme realizovat ještě rychleji. Je nutné však počítat s příplatkem. V případě zájmu o rychlejší výrobu nás prosím kontaktujte. 

Nejčastější velikost potisku

Nejčastější velikosti potisku se rozdělují do formátu A4 a ty větší pak do formátu A3. 

Typy triček a dalšího textilu

U triček jsme pro nejčastější realizace vybrali produkt s dobrým poměrem - cena/výkon. Tato trička máme odzkoušena a skutečně je využíváme pro 99 % všech zakázek. Chápeme, že ne každý má stejný vkus nebo můžete mít požadavek na dražší verze textilu. Pak doporučíme podívat se do nabídky, kde můžete vybírat z široké nabídky textilu od našeho dodavatele. Po dokončení výběru napište na e-mail a připravíme Vám individuální cenovou nabídku. Po potvrzení ceny rádi jakýkoliv nestandardní textil pro Vaši objednávku objednáme.

Návrh na míru od grafika

Nechcete se pouštět do jednoduché tvorby potisku v online editoru? Nic se neděje. Kontaktujte nás a popište nám svou představu o potisku. Rádi Vám nejprve vytvoříme nezávaznou nabídku na grafické zpracování. Ceny záleží na časové náročnosti.

Rychlé doručení nebo osobní odběr

Objednávku na potisk textilu si pohodlně zadáte kdykoliv 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zhotovené výrobky si u nás můžete zdarma vyzvednout na pobočce nebo zařídíme rychlé doručení až k Vám.

Více informací

Pokračujte kliknutím na produkt