Reklamní textil

Rychlý a kvalitní potisk textilu


Tisk pro firmy i pro lidi

Možnosti, které v rámci potisku textilu nabízíme, jsou velmi široké. Naše nabídka oslovuje jak firemní, tak i soukromé klienty. Pro firmy bývá nejzajímavější "branding" firemního textilu. Uvědomují si, že je součást funkční propagace a navíc vypadá velmi dobře, když je v rámci firmy oblečení pracovníků sjednocené. 

Potisk triček a látkových tašek

Nejoblíbenější je rozhodně potisk triček vlastním motivem. Až na malé výjimky se fantazii meze nekladou. Takové tričko může sloužit i jako skvělý a originální dárek. Nově v naší nabídce najdete i efektní potisk látkových tašek. 

Technologie

Disponujeme hned několika technologiemi pro potisk textilu. Dle objednávky nebo konkrétního požadavku vyhodnocujeme, která technologie výroby je pro danou zakázku nejvhodnější. Větší nápisy se nejlépe realizují za pomoci speciálních folií, které vyřežeme a za pomoci speciálního lisu přeneseme na textil. Touto technikou je však problematické zhotovit potisk, který obsahuje velmi drobné detaily. 

Pro více detailní potisky využíváme nejčastěji nejmodernější technologii přenosu barvy přímo na textil a u větších odběrů pak sítotisk. Pro kalkulaci většího množství nebo barevně jednoduchých motivů nás prosím kontaktujte. 

Rychlost výroby

Standardní termín zhotovení se dozvíte vždy u vybraného produktu. Potisk však dokážeme realizovat ještě rychleji. Je nutné však počítat s příplatkem. V případě zájmu o rychlejší výrobu nás prosím kontaktujte. 

Nejčastější velikost potisku

Nejčastější velikosti potisku se rozdělují do formátu A4 a ty větší pak do formátu A3. 

Typy triček a dalšího textilu

U triček jsme pro nejčastější realizace vybrali produkt s dobrým poměrem - cena/výkon. Tato trička máme odzkoušena a skutečně je využíváme pro 99 % všech zakázek. Chápeme, že ne každý má stejný vkus nebo můžete mít požadavek na dražší verze textilu. Pak doporučíme podívat se do nabídky, kde můžete vybírat z široké nabídky textilu od našeho dodavatele. Po dokončení výběru napište na e-mail a připravíme Vám individuální cenovou nabídku. Po potvrzení ceny rádi jakýkoliv nestandardní textil pro Vaši objednávku objednáme.

Návrh na míru od grafika

Nechcete se pouštět do jednoduché tvorby potisku v online editoru? Nic se neděje. Kontaktujte nás a popište nám svou představu o potisku. Rádi Vám nejprve vytvoříme nezávaznou nabídku na grafické zpracování. Ceny záleží na časové náročnosti.

Rychlé doručení nebo osobní odběr

Objednávku na potisk textilu si pohodlně zadáte kdykoliv 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zhotovené výrobky si u nás můžete zdarma vyzvednout na pobočce nebo zařídíme rychlé doručení až k Vám.

Více informací

Pokračujte kliknutím na produkt


 • Textil s potiskem
 • Roušky s potiskem

  Roušky s vlastním potiskem


  Využijte je i k propagaci

  Ne každému je nošení roušek příjemné, ale je to nařízení, které musíme samozřejmě dodržovat. Uchopme to z druhé strany a využijte tuto situaci ke svému zviditelnění a propagaci. Natiskneme Vám na roušky logo nebo jiný firemní motiv. Taková rouška s potiskem se Vám bude pak hned lépe nosit!

  Jak připravit návrh pro potisk

  Nic složitého! Vyberte si počet kusů a přiložte vlastní grafiku nebo logo přes tlačítko "nahrát vlastní data". Po přijetí objednávky ji zpravujeme a bezplatně vytvoříme grafický návrh potisku, který Vám zašleme Vám na schválení. Přesné umístění potisku na roušce s Vámi dořešíme případně přes e-mail nebo telefonicky.

  Kvalitní roušky on-line

  Bavlna je skvělým materiálem pro realizaci potisků na textil všeho druhu. Proto jsme do naší nabídky zařadili roušky právě ze 100% bavlny. Jsou navíc třívrstvé s vnější vrstvou vhodnou pro potisk. Výborně kryjí nos a ústa. 

  Barevné varianty roušek

  V současné době máme pro potisk k dispozici černé nebo bílé roušky. Barevnou verzi si pohodlně zvolíte on-line již při objednávce. Pokud v daný moment není některá z variant dostupná, tak ji v nabídce zpravidla vůbec nenajdete.

  Levné roušky již od 5 ks

  Že levné a kvalitní nejde moc dohromady? Obvykle ne, s tím musíme jedině souhlasit. U těchto roušek je to ale jinak! Jedná se totiž o kvalitní výrobek, který jsme od dodavatele nakoupili v obrovském množství za velmi zajímavou cenu. Proto mohou být roušky s potiskem až takto levné. 

  Vlastní potisk roušek vyžaduje určitou přípravu a čas. Z toho důvodu je minimální odběr omezen na 5 a více kusů. Cena za kus je skutečně velmi výhodná, a tak se vyplatí roušek pořídit více a střídat je.

  Jak roušky udržovat a prát

  Námi nabízené roušky je možné prát na 60°C. Potisk je na roušku aplikován nažehlením speciální folií za velmi vysoké teploty. Aplikační folie je velmi tenká a nepůsobí nějaké nepříjemné zpevnění v místě potisku. Zároveň je odolná a bez problémů odolává opotřebení v pračce stejně jako samotné roušky. 

  Rychlé doručení až k Vám

  Vaši objednávku roušek s potiskem přijme náš on-line systém kdykoliv 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Potištěné roušky si u nás můžete pohodlně zdarma vyzvednout na pobočce nebo zařídíme jejich rychlé doručení až k Vám.

 • Tašky s potiskem