Reklamní textil

Reklamní textil

Produkty


Líbilo by se Vám mít textil s vlastním potiskem? Nejčastěji si u nás nechávají vyrobit trička s potiskem a další textil sportovní kluby, státní organizace, hudební kapely a reklamní agentury. Vlastní potisk textilu se také často uplatňuje na jednorázové účely konkrétní akce např. závody, průvody, dětské tábory, apod. Na trička a další reklamní textil tiskneme pro naše zákazníky nejčastěji speciální technologií, která vyniká velkou životností potisku a nízkou cenou u barevně jednodušších motivů při výrobě již od 20 potisků. Nabídka je velmi rozsáhlá a proto aktuálně cenovou kalkulaci vytváříme na míru potřebám klienta a rozsahu zakázky.

Aktuálně nabízíme potisk výhradně na vyzkoušený textil z naší nabídky. Aplikace potisku na trička nebo jiný textil dodaný klientem není možná. Pokud tedy máte motiv, který budete chtít natisknout a víte poptávaný počet kusů rádi Vám pro Vaši zakázku připravíme kalkulaci. Zde nám můžete zaslat konkrétní poptávku textilu s potiskem - ZASLAT POPTÁVKU.

Více informací

Podkategorie


 • Trička
 • Roušky s potiskem

  Roušky s vlastním potiskem


  Využijte je i k propagaci

  Ne každému je nošení roušek příjemné, ale je to nařízení, které musíme samozřejmě dodržovat. Uchopme to z druhé strany a využijte tuto situaci ke svému zviditelnění a propagaci. Natiskneme Vám na roušky logo nebo jiný firemní motiv. Taková rouška s potiskem se Vám bude pak hned lépe nosit!

  Jak připravit návrh pro potisk

  Nic složitého! Vyberte si počet kusů a přiložte vlastní grafiku nebo logo přes tlačítko "nahrát vlastní data". Po přijetí objednávky ji zpravujeme a bezplatně vytvoříme grafický návrh potisku, který Vám zašleme Vám na schválení. Přesné umístění potisku na roušce s Vámi dořešíme případně přes e-mail nebo telefonicky.

  Kvalitní roušky on-line

  Bavlna je skvělým materiálem pro realizaci potisků na textil všeho druhu. Proto jsme do naší nabídky zařadili roušky právě ze 100% bavlny. Jsou navíc třívrstvé s vnější vrstvou vhodnou pro potisk. Výborně kryjí nos a ústa. 

  Barevné varianty roušek

  V současné době máme pro potisk k dispozici černé nebo bílé roušky. Barevnou verzi si pohodlně zvolíte on-line již při objednávce. Pokud v daný moment není některá z variant dostupná, tak ji v nabídce zpravidla vůbec nenajdete.

  Levné roušky již od 5 ks

  Že levné a kvalitní nejde moc dohromady? Obvykle ne, s tím musíme jedině souhlasit. U těchto roušek je to ale jinak! Jedná se totiž o kvalitní výrobek, který jsme od dodavatele nakoupili v obrovském množství za velmi zajímavou cenu. Proto mohou být roušky s potiskem až takto levné. 

  Vlastní potisk roušek vyžaduje určitou přípravu a čas. Z toho důvodu je minimální odběr omezen na 5 a více kusů. Cena za kus je skutečně velmi výhodná, a tak se vyplatí roušek pořídit více a střídat je.

  Jak roušky udržovat a prát

  Námi nabízené roušky je možné prát na 60°C. Potisk je na roušku aplikován nažehlením speciální folií za velmi vysoké teploty. Aplikační folie je velmi tenká a nepůsobí nějaké nepříjemné zpevnění v místě potisku. Zároveň je odolná a bez problémů odolává opotřebení v pračce stejně jako samotné roušky. 

  Rychlé doručení až k Vám

  Vaši objednávku roušek s potiskem přijme náš on-line systém kdykoliv 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Potištěné roušky si u nás můžete pohodlně zdarma vyzvednout na pobočce nebo zařídíme jejich rychlé doručení až k Vám.