Pokračujte kliknutím na produkt


 • Fotoobrazy z fotografie

  Výroba fotoobrazů z vlastní fotografie

  Vdechněte život neopakovatelným zážitkům

  Určitě si snadno vybavíte celou řadu krásných zážitků a vzpomínek. Pravděpodobně je najdete hezky zdokumentované třeba i ve Vašem mobilním telefonu. Dost často se jedná o jedinečné okamžiky od narození dítěte, vysněné svatby, nádherné dovolené nebo jiné krásné chvíle strávené s těmi, které máte nejraději. 

  Byla by velká škoda nechat tyto vzácné momenty jen tak uplynout a nevytvořit si na ně živou vzpomínku. Nechte nás vdechnout Vaší fotografii skutečný život. Nezapomeňte, že fotoobraz je také ideálním dárkem, ať už na Vánoce nebo i k jiným významným příležitostem. 

  Rozdíl mezi tiskem fotografií a výrobou fotoobrazu

  Rozdíl mezi fotografií a fotoobrazem jistě každý jednoduše pozná. Velkoformátovou fotografii si můžete umístit do rámečku nebo s ní nějak jinak dále pracovat. U fotoobrazu získáváte naopak zcela finální produkt, který stačí pověsit na zeď a máte hotovo. Fotoobraz je totiž napnutý na rám z pravého dřeva a opatřený věšáčkem. Jediným úkolem tak zůstává zatlučení hřebíčku do zdi. S tímto jediným úkolem bohužel nemůžeme pomoci. Když zmiňujeme rám, tak se nemusíte obávat. Ten totiž u našich luxusních fotoobrazů není vůbec vidět. Fotografie je natažena i přes boky rámu a výsledný produkt proto působí krásně kompaktně.

  Kvalita fotografie pro tisk 

  Předpokladem pro bezchybný fotoobraz je dodání fotografie v co nejlepší možné kvalitě. Vždy se proto snažte nahrát fotografii v původním rozlišení. Ne zcela vhodné jsou zpravidla fotografie, které jste uložili a nyní stáhli ze sociálních sítí (např. Facebook, Instagram, apod.). Tato internetová úložiště fotografie komprimují a snižují jejich kvalitu pro rychlejší načítání svých stránek. Výsledek tohoto zásahu do kvality je v tisku bohužel znát. Změny jsou bohužel nevratné. Nicméně pokud je i tak pro Vás fotografie důležitá a nelze ji přefotit, tak i tak se nám ozvěte a my se pokusíme fotografii vylepšit. Máme pro to určité softwarové vybavení. Společně se pak dohodneme na případném kompromisu. 

  Kontrola před tiskem

  Nám i Vám jde samozřejmě především o bezchybný výsledek a o krásný finální produkt. Pro Vaši i naši spokojenost, tak vždy ještě před tiskem posoudíme, zda jsou dodaná data (fotografie) pro tisk v požadované velikosti vhodná. Pokud o tom budeme mít pochybnosti, budeme Vás kontaktovat a domluvíme se na dalším řešení. Nemusíte se tedy obávat toho, že bychom zahájili výrobu bez předchozí domluvy.

  Poukaz na fotoobraz

  Existuje mnoho různých příležitostí, kdy se rozhodnete své blízké potěšit úžasným dárkem v podobě luxusního fotoobrazu. Jak to ale vyřešit, když nemáte k dispozici fotografii, kterou by daný člověk měl rád natištěnou na plátně? Řešením je jednoznačně dárkový poukaz na fotoobraz. Obdarovaný má pak dlouhých 6 měsíců, kdy může dodat fotografii a my mu zcela bezplatně vyrobíme fotoobraz ve velikosti dle Vaší objednávky. 

  Ceny tisku a výroby on-line

  Nemusíte čekat na vytvoření individuálních kalkulací pro výrobu luxusních fotoobrazů. Jsme moderní tiskárna a u nás je vše moderně on-line. Vyberte si z nabídky počet kusů, rozměr a ihned vidíte, kolik Vás bude výroba fotoobrazu stát. Není to nic složitého, vše jednoduše vybíráte z přednastavených možností.

  Technologie potisku

  Fotoobraz není letáček nebo banner a proto zde rozhodně nenecháváme nic na náhodě. Fotoobrazy pro Vás tiskneme na nejmodernější technologii (dodání 2021) od renomovaného výrobce za použití celkem 8 základních barev. Dosahujeme tím velmi kvalitních a živých tisků, které ve spojení s luxusním materiálem tvoří úžasný produkt, který jste si tolik oblíbili. Velmi dobře nám jdou i barevné přechody a také černobílé fotoobrazy. Na kvalitu se můžete spolehnout.

  Krásný dárek pro každou příležitost

  Blíží se výročí, narozeniny nebo podobná událost a Vy chcete udělat někomu fotoobrazem radost? U nás nabízíme možnost rychlého tisku fotoobrazu i včetně jeho precizního rámování. 

  Ideální velikost obrazu

  Často se nás ptáte na ideální velikost fotoobrazu a na doporučení. To je vždy velmi individuální. Záleží především na prostoru, který máte k dispozici. Dalším zásadním hlediskem pro rozhodování je to, kolik chcete do fotoobrazu investovat. Ano, fotoobraz je možné označit za investici, kterou vdechnete svým vzpomínkám život a na kterou se budete dalších několik let dívat třeba i každý den. Doporučujeme ještě před objednávkou vzít metr a místo kde bude fotoobraz umístěný si přeměřit. Nejčastěji u nás zákazníci nechávají vyrobit luxusní fotoobraz o rozměru 90x60 cm. Je to takový bestseller v naší nabídce a je za zajímavou cenu. 

  Luxusní bavlněné plátno

  Na výrobu luxusních fotoobrazů využíváme pouze a jeden, velmi prémiový materiál. Jedná se o velmi kvalitní bavlněné plátno, které vypadá opravdu naprosto úchvatně. 

  Toto speciální plátno má na svědomí nádhernou reprodukci barev a věrný potisk. Díky přírodní struktuře tohoto materiálu se obvykle ztratí i nějaká menší nedokonalost v rozlišení dodané fotografie. 

  Rychlé doručení nebo osobní odběr

  Objednat si fotoobraz z vlastní fotografie můžete kdykoliv 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Po dokončení si ho u nás můžete zdarma vyzvednout nebo zařídíme rychlé a bezpečné doručení až k Vám po celé ČR.

 • Fotoobrazy s motivem

  Fotoobraz s oblíbeným motivem


  Krásná a stylová výzdoba bytu

  Dělá Vám radost pohled na nádhernou přírodu? Narodilo se Vám miminko a chcete mu vyzdobit pokojíček? Vzpomínáte na momenty z cestování? Máte v oblibě nějaké zajímavé město? U nás si můžete vybrat z těchto nejžádanějších kategorií. Kde v každé na Vás čeká výběr z mnoha fotografií, které jsou v plné kvalitě. Nemusíte tedy shánět vlastní fotografie a můžete rovnou objednat v tímto naším motivem v plném rozlišení. 

  Ceny tisku a výroby on-line

  Nemusíte čekat na vytvoření individuálních kalkulací pro výrobu fotoobrazu. Jsme moderní tiskárna a u nás je vše moderně on-line. Vyberte si z nabídky rozměr a ihned vidíte, kolik Vás bude výroba stát. Není to nic složitého, vše jednoduše vybíráte z přednastavených možností.

  Technologie potisku

  Fotoobraz není letáček nebo banner a proto zde rozhodně nenecháváme nic na náhodě. Fotoobrazy pro Vás tiskneme na nejmodernější technologii (dodání 2021) od renomovaného výrobce za použití celkem 8 základních barev. Dosahujeme tím velmi kvalitních a živých tisků, které ve spojení s luxusním materiálem tvoří úžasný produkt, který jste si tolik oblíbili. Na kvalitu se můžete spolehnout.

  Fotoobraz s motivem jako dárek

  Blíží se výročí, narozeniny nebo podobná událost a Vy chcete udělat někomu fotoobrazem radost? Ideální! U nás totiž nabízíme možnost rychlého tisku fotoobrazu i včetně jeho precizního rámování. 

  Ideální velikost obrazu

  Často se nás ptáte na ideální velikost fotoobrazu nebo na naše doporučení v tomto ohledu. Je to velmi individuální a záleží především na prostoru, který máte k dispozici. Dalším hlediskem je to, kolik chcete do tohoto nádherného výrobku investovat. Doporučujeme ještě před objednávkou vzít metr a místo kde bude fotoobraz umístěný si přeměřit. Nejčastěji u nás zákazníci nechávají vyrobit luxusní fotoobraz o rozměru 90x60 cm. Je to takový bestseller v naší nabídce za zajímavou cenu. 

  Luxusní plátno a materiál

  Pro tisk ve vysoké kvalitě využíváme pouze a výhradně prémiové materiály. V případě fotoobrazů se vyrábí na luxusní bavlněné plátno, které vypadá opravdu naprosto úchvatně. 

  Toto speciální plátno je vyrobené z přírodních materiálů. Má na svědomí hezký a velmi věrný potisk.

  Rychlé doručení nebo osobní odběr

  Hotový fotoobraz si můžete objednat kdykoliv 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Po dokončení si ho u nás můžete zdarma vyzvednout nebo zařídíme rychlé a bezpečné doručení až k Vám.

 • Fotografie

  Výroba velkoformátových fotografií online


  Vdechněte život krásným zážitkům

  Určitě se Vám vybaví celá řada krásných zážitků a vzpomínek. Pravděpodobně je najdete hezky zdokumentované třeba i ve Vašem mobilním telefonu. Dost často se jedná o neopakovatelné okamžiky od narození dítěte, vysněné svatby, nádherné dovolené nebo jiné krásné chvíle strávené s těmi, které máte nejraději. 

  Byla by velká škoda nechat tyto vzácné momenty jen tak uplynout a nevytvořit si na ně živou vzpomínku. Nechte nás vdechnout Vaší fotografii skutečný život. 

  Jak kvalitní fotografie

  Předpokladem pro kvalitní tisk je dodání fotografie v maximální možné kvalitě. Vždy se proto snažte nahrát fotografii pokud možno v původním rozlišení. Pro tisk fotografie nebo pro výrobu fotoobrazu není zpravidla vhodné využít fotografie, které jste stáhli ze sociálních sítí (např. Facebook, Instagram, apod.). Tato internetová úložiště fotografie komprimují a snižují jejich kvalitu pro rychlejší načítání svých stránek. Výsledek tohoto zásahu do kvality je v tisku bohužel znát.

  Kontrola před tiskem

  Nám i Vám jde samozřejmě především o bezchybný výsledek a o krásný finální produkt. Pro Vaši i naši spokojenost, tak vždy ještě před tiskem posoudíme, zda jsou dodaná data (fotografie) pro tisk v požadované velikosti vhodná. Pokud o tom budeme mít pochybnosti, budeme Vás kontaktovat a domluvíme se na dalším řešení. Nemusíte se tedy obávat toho, že bychom zahájili výrobu bez předchozí domluvy.

  Ceny tisku a výroby on-line

  Nemusíte čekat na vytvoření individuálních kalkulací pro tisk fotografií. Jsme moderní tiskárna a u nás je vše moderně on-line. Vyberte si z nabídky rozměr a ihned vidíte, kolik Vás bude výroba fotografií stát. Není to nic složitého, vše jednoduše vybíráte z přednastavených možností.

  Moderní technologie

  Fotografie není letáček nebo banner a proto zde rozhodně nenecháváme nic na náhodě. Fotografie pro Vás tiskneme na nejmodernější technologii (dodání 2021) od renomovaného výrobce za použití celkem 8 základních barev. Dosahujeme tím velmi kvalitních a živých tisků, které ve spojení s kvalitním fotopapírem tvoří úžasný produkt, který jste si tolik oblíbili. Velmi dobře nám jdou i barevné přechody a také černobílé fotografie. Na kvalitu se můžete spolehnout.

  Expresní výroba i nízká cena

  Blíží se výročí, narozeniny nebo podobná událost a Vy chcete udělat někomu fotografií radost? Nezoufejte! U nás totiž nabízíme možnost rychlého tisku fotografií. Pokud ovšem nespěcháte, tak si vyberte produkt s delší dobou dodání a získáte tak tisk úplně nejlevněji bez ohledu na vybraný rozměr.

  Nemusíte se ale rozhodně obávat toho, že by nízká cena byla vykoupena nižší kvalitou tisku nebo použitého materiálu. Nejlevnějších fotografií dosahujeme především spojením tisku více zakázek. Proto ta delší dodací lhůta.

  Rychlé doručení nebo osobní odběr

  Fotografie si můžete objednat kdykoliv 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Hotové si je u nás můžete zdarma vyzvednout nebo zařídíme rychlé a bezpečné doručení až k Vám.

 • Roll Up

  Výroba a potisk Roll Up u Výhodný TISK®


  Propagujte s roll up na úrovni

  Prezentujete své výrobky nebo služby na nějakém veletrhu? Hledáte možnosti jak efektivně informovat kolemjdoucí o Vaší nabídce? Ideální příležitost pro pořízení levného roll up banneru s kvalitním potiskem! Součástí nízké ceny je také vysouvací mechanismus, který Vám umožní reklamní roll up jednoduše složit během 2 minut! Zvládne to skutečně každý. K vysouvacímu banneru od nás získáte také praktickou tašku, která je ideální pro transport nebo uložení v době, kdy jej nebudete potřebovat využívat.

  Potisk roll up z vlastních dat

  Chceme Vám přípravu tiskových dat co nejvíce ulehčit. Z toho důvodu jsme pro Vás připravili jednoduché návody, které najdete pod položkou tisková data u obou z produktů. Jsme připraveni Vám také kdykoliv poradit nebo vysvětlit jakým způsobem výroba reklamního roll up banneru probíhá.

  Zpracování naším grafikem

  Nemáte možnost nebo chuť se věnovat přípravě grafického návrhu? Jednoduše kontaktujte našeho grafika, který se o to postará za Vás.

  Online ceník

  U nás nemusíte čekat na vyřízení Vaší poptávky. Cenu vidíte vždy okamžitě online a přesně víte, kolik bude výroba reklamního roll up stát. Můžete využít také množstevní slevu, kdy u více odebraných kusů cena klesá a reklamní banner tak pořídíte ještě levněji! Samozřejmě pro nízkou cenu nemusíte nakoupit desítky kusů a máte u nás možnost si objednat výrobu již od 1 kusu.

  Rychlá i levná výroba

  Akce se blíží a nestačili jste výrobu zadat s předstihem? Pak využijte možnost super expresní výroby a zvolte si výrobu roll up do 24 hodin. Pokud naopak sháníte roll up banner co nejlevněji a nespěcháte, je tu právě pro Vás reklamní roll up do 10 dnů.

  Rychlé doručení, osobní odběr

  O Vaši objednávku reklamního roll up banneru se s radostí postaráme kdykoliv 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Vyrobený roll up si u nás můžete zdarma vyzvednout nebo zařídíme jeho rychlé doručení kamkoli po ČR.

  Zvolte si rozměr

  V naší nabídce najdete 3 varianty, ze kterých je možné si pohodlně vybrat. Reklamní roll up s potiskem o rozměru 85×200 cm je nejvíce oblíbenou variantou. Je pochopitelně také nejlevnější verzí z nabízených bannerů. Pokud Vás formát neomezuje, tak doporučíme zvolit širší vatiantu a to 100 nebo 120 cm. Takový poutač již zcela spolehlivě přitáhne pozornost a zaujme Vaše potenciální klienty.

 • Reklamni plachty (bannery)

  Výroba a levný tisk reklamních bannerů


  Reklamní plachta - chytrá reklama

  K čemu, že se se taková plachta s reklamním potiskem výborně hodí? Nejčastěji tyto bannery vyrábíme pro firmy, sportovní kluby, realitní kanceláře nebo soukromé osoby. Často se také objeví na prodávané či pronajímané nemovitosti, aby se o nabídce dalo kolemjdoucím patřičně vědět. Bannery s vlastním potiskem jsou zajímavé také pro sportovní kluby, kde je využívají např. jako fotopozadí nebo pro prezentaci sponzorů a partnerů akce.

  Jejich použitím lze také velmi pěkně podporovat firemní image a povědomí o značce, stačí na to mít vhodnou plochu. Ať už se máte k dispozici nevyužitý plot, zábradlí či vrata od garáže je vhodné co nejdříve tuto plochu využít, aby pracovala pro Vás a dělala Vám tak bezplatnou reklamu, která může dle místa oslovit i tisíce potenciálních klientů denně!

  Tvorby návrhu online nebo grafikem

  Máte představu, jak by měl Váš banner vypadat, ale nemáte grafický program nebo tisková dataod grafika? Jednoduše, zdarma a online si připravíte návrh potisku Vaší plachty v našem editoru nebo ho pro Vás můžeme zpracovat v našem grafickém studiu. Tuto grafickou přípravu Vám v případě zájmu rádi naceníme. Jednoduše kontaktujte našeho grafika, který se o vše postará za Vás.

  Přesvědčte se sami, že s námi je tvorba vlastního návrhu reklamního banneru s potiskem zcela snadná.

  Vlastní tisková data

  Pokud máte vlastní tisková data ve správném formátu, tak návrh jednoduše nahrajte k Vaší objednávce kliknutím na tlačítko "nahrát vlastní data" před vložením vybraného produktu do košíku. Tisk plachty proběhne až po zkontrolování Vašich dat naším specialistou.

  Levně nebo rychle

  V naší nabídce si sami vyberete, zda chcete nechat vytisknout reklamní banner velmi levně nebo ho potřebujete již za pár dní na konkrétní akci a budeme ho pro Vás vyrábět expresně s menším příplatkem oproti základní verzi výroby reklamní banner do 5 dnů.

  Neoblíbenější z nabídky

  Jakou variantu reklamní plachty mají v naší nabídce klienti nejraději a nejčastěji u nás objednávají? Je to reklamní plachta s potiskem v rozměru 2×1 metr, materiál banner 510g, bez laminace a s očky po celém obvodu banneru pro jeho pohodlné uchycení.

  S laminací nebo bez

  Zajímá Vás, co je laminace a k čemu je dobrá? Tato povrchová úprava reklamní plachty se hodí především pro použití v exteriéru. Pokud plachtu budete mít např. uvnitř budovy nebo využijete jen jednorázově v exteriéru na akci a poté až zase za rok, tak laminaci nemá smysl řešit.

  Pokud tedy Vaši novou reklamu plánujte umístit dlouhodobě ve venkovním prostředí, tak se určitě nevyplatí ušetřit pár stovek korun za variantu výroby reklamní plachty bez laminace a doporučujeme si laminaci připlatit a tímto ochránit potisk plachty. Ve venkovním prostředí na potisk plachty působí vlivy počasí, sluneční záření a po čase dochází k šisování barev. K eliminaci nebo oddálení tohoto blednutí barev se využívá právě laminace, která může prodloužit životnost Vaší nové reklamy ve venkovním prostředí až o 50 %!

  Rozměry a možnosti

  Rozměry uvedené v našem konfigurátoru jsou ty, které u nás nejčastěji poptáváte a objednáváte, a tedy nezahrnují celou šíři našich možností výroby a v případě potřeby pro Vás rádi vyrobíme téměř jakýkoliv rozměr reklamní plachty na míru. Pro potisk využíváme moderní velkoformátové tiskárny a není pro nás tedy problém ani tisk skutečně velkých bannerů

  Instalace banneru

  Jak je složitá instalace reklamní plachty? Jelikož je od nás v případě Vaší volby v konfigurátoru opatřena očky pro uchycení, tak vůbec není! U menších rozměrů stačí použít klasické elektrikářské stahovací pásky a banner je nainstalovaný během pár minut. U velkých formátů je vhodné instalaci řešit připevněním k fasádě za pomoci kotevních prvků, ocelového lana, které vytvoří pro reklamní plachtu nosný rám.

  Rychlé doručení, osobní odběr

  Po dokončení výroby Vám vytištěné bannery rádi doručíme kamkoli po ČR nebo si je můžete zdarma vyzvednout v naší provozovně v Karlových Varech.

 • Reklamní polepy
 • Reklamní desky

  Reklamní desky s vlastním potiskem


  Pevný základ pro Vaši reklamu

  Rozhodujete se jakým způsobem označit provozovnu nebo hledáte možnost tisku na pevný materiál? V tom případě pro Vás ideální výrobkem bude právě reklamní deska s vlastním potiskem. Vyznačuje se tím, že je z pevnějšího materiálu, který můžete umístit jak do interiéru, tak i do exteriéru. Může být tedy bez komplikací ve venkovním prostředí. 

  Desky pro Vás rádi vyrobíme na nejběžnější materiál PVC nebo v případě luxusnější verze na materiál dibond (hliníková deska) nebo na plexisklo. Záleží jen na tom, k jakému účelu reklamní desku budete využívat. Levné reklamní desky a velkoformátový tisk vyrábíme nejmodernější technikou. Ve spojení s kvalitním návrhem, který si můžete sami za pomoci on-line editoru zdarma vytvořit, vznikne nádherný výrobek s potiskem, který bude radostí prezentovat ve Vašem okolí! 

  On-line návrh reklamy

  Máte představu, jak by měla reklamní deska vypadat, ale nemáte prozatím vlastní návrh? Nemáte k dispozici grafický program nebo vlastního grafika? Zkuste náš výjimečný on-line editor! 

  K návrhu reklamní desky můžete zcela zdarma využívat veškerý obsah (ikonky, obrázky, profesionální písma). Další moderní prvky k on-line navrhování pro Vás do editoru pravidelně přidáváme. 

  Výroba desky z vlastních dat

  Návrh pro výrobu reklamní desky jste si připravili sami nebo Vám ho dodal grafik? Vlastní tisková data si k objednávce nahrajete jednoduše kliknutím na tlačítko "nahrát vlastní data" a to na stránce zvoleného produktu reklamní desky.

  Chceme mít vždy jistotu, že se svou zakázkou budete spokojeni. Po obdržení objednávky data preventivně a pečlivě po technické stránce zkontrolujeme. Pokud se v přiložených souborech pro tisk objeví nějaký zásadní problém, tak se pokusíme Vám rovnou navrhnout vhodné řešení a o celé věci Vás budeme brzy informovat. Přesto si své návrhy, prosím, pečlivě zkontrolujte. Typografické chyby a překlepy v textech nejsou předmětem naší technické kontroly.

  Návrh potisku desky naším grafikem

  Nechce se Vám pouštět do tvorby reklamní desky s potiskem v našem on-line editoru? Nebo na to jednoduše nemáte čas? Kontaktujte nás a popište nám co nejpodrobněji Vaši představu o potisku. Nejprve si prostudujeme Vaše požadavky a vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku na grafické zpracování. Po jejím schválení naplánujeme zpracování návrhu grafikem a následný tisk reklamní desky.     

  Zde Vás by Vás mohla zajímat obvyklá cena za přípravu originálního návrhu reklamní desky grafikem. Jedná se zpravidla o částky začínající na částce 300 Kč. U této ceny se jedná o základnější a jednodušší návrh - např. doplnění loga, textu. U složitějších a časově náročnějších návrhů s cena může vyšplhat až k částce 1000 Kč. Vždy záleží především na časové náročnosti zpracování návrhu, kterou posoudíme z Vašeho zadání.

  Ceník desek on-line

  Neztrácejte čas čekáním na individuální ceny za výrobu reklamních desek. Nastavte si parametry tisku a ihned vidíte, kolik Vás bude výroba reklamní desky s potiskem stát. V rámci kalkulace si z nabídky vyberete požadované množství, typ materiálu a rychlost výroby. Reklamní desku pro Vás rádi vyrobíme již od 1 ks.

  Velmi dobře si umíme poradit také v situací, kdy potřebujete tisknout více verzí desek. U nás nezáleží na tom, zda si objednáte 5 reklamních desek s jednou grafikou nebo 2 takové a 3 jiné. Dáme Vám i tak zvýhodněnou cenu za celkový počet 5 kusů.

  Reklamní deska levně 

  Tlačí Vás čas a velmi na výrobu reklamní desky spěcháte? Využijte možnost expresnější výroby a zvolte si produkt reklamní deska PVC do 3 dnů. V tomto případě cena zahrnuje příplatek za expresní výrobu. 

  Pokud preferujete spíše nízkou cenu, tak si zvolte z naší nabídky reklamní desky označené jako nejlevnější cena. Výroba je zde delší ale výrazně ušetříte. 

  UV laminace je pro delší výdrž

  Plánujete umístění nové reklamní desky v exteriéru? Pokud ano, tak se vyplatí zauvažovat o variantě s UV laminací. Tato dodatečná ochrana zajistí delší životnost a pomalejší šisování barev. Ze zkušenosti víme, že životnost se prodlouží až o 50 %.

  Pokud desku plánujete umístit v interiéru nebo se jedná o desku na jednorázovou akci, tak by pro Vás investice do laminace byla naprosto zbytečná. V tomto případě doporučujeme objednat reklamní desku bez laminace.

  Standardní rozměry desek

  V nabídce si můžete vybírat z mnoha předvolených rozměrů reklamních desek. Jedná se o nejčastěji objednávané rozměry. Desky v těchto formátech máme stále připravené pro výrobu skladem. Dá se tedy říci, že je dokážeme rychleji zpracovat než desky s atypickými rozměry nebo tvarovým ořezem. Takové desky si musíme na přání zákazníka připravit a naformátovat. Tato příprava vyžaduje určitý čas ještě před vlastní výrobou. 

  Atypické rozměry nebo tvarový ořez

  Nevyhovuje Vám žádný z nabízených formátů? Reklamní desku pro Vás rádi vyrobíme i v jiném, téměř libovolném rozměru. Budeme umět vyhovět i požadavku na nestandardní tvar desky. Desky s potiskem i bez potisku totiž dokážeme vyrábět i s tvarovým ořezem. Pro více informací nebo konkrétní poptávku nás prosím kontaktujte. Rádi Vám pomůžeme vybrat to nejlepší řešení pro Vaši zakázku. 

  Typy a síla materiálů

  Dlouhodobě neoblíbenějším materiálem pro výrobu reklamních desek je PVC. Výhodou tohoto materiálu je zejména velmi dlouhá životnost natištěné reklamy a v rámci výroby také jednoduché formátování těchto desek. Díky tomu je u této verze velmi nízká cena. Pokud si vyberete PVC desku o síle 3 nebo 5 mm, tak bude vždy nejlevnější v naší nabídce.

  Pokud plánujete desku připevnit na zeď, kde se o ni bude celou plochou opírat, tak Vám zpravidla postačí 3 mm silné PVC. Pokud budete chtít reklamní desku umístit do rámu a bude na ni působit vítr, tak doporučujeme objednat tisk na silnější materiál. V tomto případě tedy zvolte výrobu na desku PVC o síle 5 mm. Nejvhodnější verzí pro vyšší zatížení nebo luxusnější vzhled bývá deska dibond. Jde o nejpevnější hliníkovou desku, která působí hodnotněji. Je také odolnější teplotním výkyvům a zvlnění při působení tepla při slunečním záření.

  Rychlé doručení nebo osobní odběr

  Objednávku výroby reklamní desky si můžete zadat kdykoliv 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Hotový výrobek s vlastním potiskem si u nás můžete pohodlně zdarma vyzvednout na pobočce nebo expedici a doručení až k Vám.