Pokračujte kliknutím na produkt


 • Reklamní textil

  Rychlý a kvalitní potisk textilu


  Tisk pro firmy i pro lidi

  Možnosti, které v rámci potisku textilu nabízíme, jsou velmi široké. Naše nabídka oslovuje jak firemní, tak i soukromé klienty. Pro firmy bývá nejzajímavější "branding" firemního textilu. Uvědomují si, že je součást funkční propagace a navíc vypadá velmi dobře, když je v rámci firmy oblečení pracovníků sjednocené. 

  Potisk triček a látkových tašek

  Nejoblíbenější je rozhodně potisk triček vlastním motivem. Až na malé výjimky se fantazii meze nekladou. Takové tričko může sloužit i jako skvělý a originální dárek. Nově v naší nabídce najdete i efektní potisk látkových tašek. 

  Technologie

  Disponujeme hned několika technologiemi pro potisk textilu. Dle objednávky nebo konkrétního požadavku vyhodnocujeme, která technologie výroby je pro danou zakázku nejvhodnější. Větší nápisy se nejlépe realizují za pomoci speciálních folií, které vyřežeme a za pomoci speciálního lisu přeneseme na textil. Touto technikou je však problematické zhotovit potisk, který obsahuje velmi drobné detaily. 

  Pro více detailní potisky využíváme nejčastěji nejmodernější technologii přenosu barvy přímo na textil a u větších odběrů pak sítotisk. Pro kalkulaci většího množství nebo barevně jednoduchých motivů nás prosím kontaktujte. 

  Rychlost výroby

  Standardní termín zhotovení se dozvíte vždy u vybraného produktu. Potisk však dokážeme realizovat ještě rychleji. Je nutné však počítat s příplatkem. V případě zájmu o rychlejší výrobu nás prosím kontaktujte. 

  Nejčastější velikost potisku

  Nejčastější velikosti potisku se rozdělují do formátu A4 a ty větší pak do formátu A3. 

  Typy triček a dalšího textilu

  U triček jsme pro nejčastější realizace vybrali produkt s dobrým poměrem - cena/výkon. Tato trička máme odzkoušena a skutečně je využíváme pro 99 % všech zakázek. Chápeme, že ne každý má stejný vkus nebo můžete mít požadavek na dražší verze textilu. Pak doporučíme podívat se do nabídky, kde můžete vybírat z široké nabídky textilu od našeho dodavatele. Po dokončení výběru napište na e-mail a připravíme Vám individuální cenovou nabídku. Po potvrzení ceny rádi jakýkoliv nestandardní textil pro Vaši objednávku objednáme.

  Návrh na míru od grafika

  Nechcete se pouštět do jednoduché tvorby potisku v online editoru? Nic se neděje. Kontaktujte nás a popište nám svou představu o potisku. Rádi Vám nejprve vytvoříme nezávaznou nabídku na grafické zpracování. Ceny záleží na časové náročnosti.

  Rychlé doručení nebo osobní odběr

  Objednávku na potisk textilu si pohodlně zadáte kdykoliv 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zhotovené výrobky si u nás můžete zdarma vyzvednout na pobočce nebo zařídíme rychlé doručení až k Vám.

 • Reklamní předměty
 • Lepící pásky

  Lepící pásky s vlastním potiskem


  Označte balíčky svým logem

  Potisk lepících pásek je v současné době čím dál více oblíbený. Je to dáno zejména tím, že se raketově rozrůstá počet e-shopů působících v České republice. Při nákupech on-line daleko více zakázek putuje za klienty kurýrní službou v balíčku a ten je velmi výhodné si nějak označit, třeba páskou se svým logem. Už první dojem z balíčku je totiž velmi důležitý.

  Nejsou to ale pouze e-shopy, kdo samolepící pásky s potiskem objednávají. Často jsou to také lokální výrobci, kteří jimi zabezpečují své uskladněné balíčky. 

  Návrh potisku lepící pásky on-line 

  Máte představu, jak by měl potisk pásky vypadat, ale nemáte vlastní návrh? Zkuste si návrh vytvořit zdarma a on-line! 

  Do návrhu si jednoduše nahrajete vlastní logo, přidáte texty, kontakty, adresu nebo jakékoliv jiné, pro Vás podstatné, údaje. Jediné, co je omezeno, je počet použitých barev. Více informací k potisku pásky se dozvíte v jednom z dalších bodů níže.  

  Vlastní návrh potisku

  Pokud máte vlastní návrh lepící pásky s potiskem, tak soubor jednoduše nahrajte k objednávce kliknutím na tlačítko "nahrát vlastní data" a to na stránce produktu.

  Chceme mít vždy jistotu, že se zakázkou budete spokojeni. Po obdržení objednávky samolepících pásek data preventivně a pečlivě po technické stránce zkontrolujeme. Pokud se v přiložených souborech objeví nějaký zásadní problém, tak se pokusíme rovnou navrhnout vhodné řešení a o celé věci Vás budeme obratem informovat. Přesto si návrhy, prosím, pečlivě před odesláním zkontrolujte. Typografické chyby a překlepy v textech nejsou předmětem naší technické kontroly.

  Návrh pásky grafikem

  Nemáte čas se pouštět do jednoduché tvorby návrhu lepící pásky s potiskem v online editoru? Nic se neděje. Kontaktujte nás a popište nám co nejpodrobněji Vaši představu o potisku pásek. Nejprve pro Vás vytvoříme nezávaznou nabídku na grafické zpracování a tisk.    

  Ze zkušenosti Vám můžeme přiblížit obvyklé ceny za přípravu originálního návrhu takového potisku. Jedná se o částky začínající na částce 300 Kč u základních návrhů. Vždy záleží na časové náročnosti dle Vašeho zadání.

  Omezení tiskových barev

  Potisk na pásky vyrábíme speciální technologií. Systém výroby není stejný jako při tisku na papír a proto zde je určité omezení pro vzhled pásky s potiskem. Jedná se o počet použitých barev v rámci návrhu, V současné době je možné použití maximálně 3 tiskových barev. Potisknout se tedy vyplatí barevně jednoduché motivy - např. loga, texty, apod. Tato technologie tedy neumí přenášet na samolepící pásku fotografie, obrázky s přechody barev, aj. 

  Nejlevnější pásky s potiskem jsou ty, kde se v návrhu omezíte na použití jedné tiskové barvy. Výrazně tím ušetříte.

  Ceník lepících pásek on-line

  Nastavte si parametry potisku a ihned vidíte, kolik Vás bude výroba samolepících pásek s potiskem stát. V rámci kalkulace si jednoduše vyberete požadované množství, počet barev.

  Minimální odběr

  Výroba lepících pásek je velmi odlišná od klasického tisku. Tiskneme po sadách o 36 kusech. Z toho důvodu si můžete objednávat lepící pásky s potiskem právě v násobcích 36. Zároveň nejnižší množství, které můžeme vyrobit, je právě 36 kusů.

  Co se na reklamní pásky uvádí

  Nejčastěji budete řešit vložení firemního loga. Dosti často se objevuje také firemní slogan. Oblíbené je také uvedení kontaktních údajů (telefon, adresa, webové stránky). Potisk lepící pásky je opravdu čistě na Vás. Sami si můžete vytvořit zcela originální návrh. 

  Návin lepící pásky s potiskem

  V naší stálé nabídce je standardní páska s návinem 66 metrů. Pokud zvolíte minimální odběr (tedy 36 pásek), tak získáte 2376 metrů samolepící reklamy s Vaším potiskem.

  Atypické nebo barevné pásky

  Hledáte nějakou nestandardní verzi samolepících pásek? Poptejte u nás možnosti výroby. 

  Rychlé doručení nebo osobní odběr

  Vaši objednávku na výrobu samolepících pásek přijme náš on-line systém kdykoliv 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Hotové lepící pásky i s potiskem si u nás můžete pohodlně zdarma vyzvednout na pobočce nebo zařídíme jejich rychlé doručení až k Vám.