Tisk materiálů s garancí spokojenosti


Kvalitní tisk pod kontrolou

Nejen špičkové a moderní vybavení nás dělá velmi kvalitní tiskárnou! Za naším velkým úspěchem je také skvělý tým lidí. To Vám poskytuje jistotu, že je tu pro Vás vždy někdo, kdo Vám rád poradí nebo ochotně pomůže.

Po potvrzení objednávky do tisku se vždy rozjede pečlivě kontrolovaný proces, kde se postaráme o hladký průběh výroby. Středobodem naší nádherné práce je vždy perfektní výsledný tisk bez kompromisů. Tiskneme pro Vás vizitky, svatební oznámení, propagační materiály, hlavičkové papíry a další firemní tiskoviny. Tam, kde ostatní vidí limity, my nadšeně otevíráme nové možnosti tisku.

Mrkněte do našich recenzí a uvidíte, s jakým nasazením a radostí pro naše klienty z celé ČR pracujeme.    

Navíc pro vás máme několik bonusů

 • vždy vám garantujeme spokojenost
 • před tiskem vám můžeme ukázat vzorek výrobků
 • máme krátké dodací lhůty (do 24 hodin)
 • v on-line editoru si zdarma vytvoříte svůj návrh

Staňte se grafikem

Ušetříme Váš čas i peníze! Zatím vůbec netušíte jak má vaše vizitka, vstupenka nebo oznámení vypadat? Nevadí. Stačí, když si upravíte námi vytvořený vzor – rychle a snadno! Pojďme na to – otevřete si náš jedinečný online editor a staňte se na pár minut grafikem. Je to snadné, rychlé a zdarma. Podívejte se, jak editor funguje. Upravíte si šablonu podle svých představ a nový materiál může jít do tisku. Ještě naposledy data zkontrolujeme a tiskařské stroje už se protáčí.   

Nechcete si s editorem hrát? Domluvte si přípravu návrhu s naším grafikem.

Dodání tiskovin do 24 hodin

Tisk na poslední chvíli? Společně to zvládneme! Většinu tiskovin umíme vyrobit v bezkonkurenčně krátkých termínech. Zpravidla do 24 hodin. Razítka vyrábíme dokonce i na počkání na naší pobočce v Karlových Varech.

Bez spěchu využijte levný tisk

Myslíte dopředu a zadáváte nám Vaši zakázku do výroby včas? Skvělé! Odměníme Vás tou nejlepší možnou odměnou - nízkou cenou! Vybírejte si z produktů označených jako NEJ cena a budete mít tisk vždy nejlevnější.

Netradiční tiskové formáty

V tiskárně máme k dispozici špičkové technologie a neustále náš strojový park rozšiřujeme. Baví nás hledat nové možnosti. Jsme otevření vašim nápadům. Pojďme společně stvořit tiskovinu, která nadchne Vás i Vaše klienty.

Více informací

Podkategorie


 • Svatební tiskoviny

  Svatební tisk rychle, levně a online


  Kvalitní výroba nejen oznámení

  Svatební den se pomalu blíží a Vy už si pomaličku uvědomujete, že je potřeba se pustit do přípravy svatebního oznámení? My víme, ohledně organizace svatby je toho moc a tak Vám alespoň s tímto jedním předsvatebním úkolem rádi pomůžeme a ušetříme Vám hodiny drahocenného času. Získaný čas pak můžete věnovat například zkouškám krásných svatebních šatů, výběru cukrovinek nebo svatebního fotografa. 
   
  Je to snadné, stačí se podívat na naše online vzory svatebních oznámení, ze kterých si vytvoříte vlastní návrh moderního svatebního oznámení i s vlastním textem během krátké chvíle.
   
  Tak na nic nečekejme a pojďme se do toho s radostí pustit, ať už si položku svatební tisk brzy odškrtnete ve svém seznamu jako hotovou. V první řadě Vám ukážeme některé tipy, triky a návody – to vše ohledně výroby svatebních tiskovin. Například se Vám bude skvěle hodit to, když na vlastní oči uvidíte, jak nádherně vypadá luxusní papír na svatební oznámení, který si necháváme vyrábět na zakázku v zahraničí.
   
  Když budete chtít, tak Vás také naučíme s radostí pracovat v našem online editoru, který je velmi intuitivní a moderní. Je to podobná legrace jako když si hrajete s telefonem – bude Vás to stoprocentně bavit! Ač se to zdá jako velký úkol, tak pro Vás bude originální návrh svatebních oznámení otázkou chvilky. A pokud na to nepůjdete zase až tak rychle, tak se k návrhu budete moci bez omezení času vracet. To se Vám bude velmi hodit, když budete text, obrázky, citáty vepsané do vzoru oznámení ukazovat také nastávajícímu manželovi a radit se s ním na finální podobě Vašeho vysněného originálního svatebního oznámení.
   
  Sladit vzory svatebního oznámení s pozvánkami, jmenovkami a dokonce i se svatebním menu bude hračkou, protože ke všem těmto svatebním tiskovinám jsme vytvořili stejné šablony.

  Tisk od nás má cíl - potěšit Vás

  Moderní je tvořit návrh online

  Vytvořit originální oznámení s vlastním textem je tak snadné, že snadnější už to snad nemůže být :-) Ano, to myslíme opravdu naprosto vážně! Můžete si vytvořit třeba jednoduché svatební oznámení nebo velmi oblíbený vzor svatebního oznámení s fotkou. V poslední době se nám také častěji objevují svatební oznámení s dítětem, kde nevěsty maminky chtějí, aby miminko světu oznámilo rodičů velký den. Asi to zní nyní jako sci-fi, ale toto vše si hravě v online editoru vytvoříte k obrazu svému. Vlastní texty a citáty si raz dva vložíte do vytvořené šablony.
   
  Ušetřete mnoho času a podívejte se na náš článek – Jak si vytvořit svatební oznámení
   
  V článku na Vás čekají krátká ukázková videa, kde si ukážeme, jak si vytvořit vlastní originální návrh online. Věnovali jsme přípravě těchto návodů mnoho hodin a jsme proto velice rádi, že ve velkém pomáhají stovkám z Vás - nevěst každý den.
   
  Baví Vás být hodně kreativní? Nebojte se a vložte své obrázky na svatební oznámení. Celkovou originalitu vlastního návrhu tím posunete zase o level výše.
   
  Mohou tak vzniknout tyto typy oznámení:
   

  • rustikální oznámení
  • svatební oznámení v BOHO stylu
  • vtipné svatební oznámení
  • kreslené svatební oznámení
  • svatební oznámení s vlastní fotografií
  • motorkářské svatební oznámení
  • retro svatební oznámení
  • svatební oznámení s dětmi
    

  Při vytváření návrhu se Vám meze nekladou. Zkoušete a navrhujte libovolně dlouho, až budete stoprocentně spokojená. Pak se můžete podívat na to, jak funguje naše výroba vzorku zdarma.

  Originální návrh od grafika

  Potřebujete připravit opravdu nějaký hodně specifický návrh svatebních tiskovin? Nenašli jste i přes velmi originální a moderní motivy v našem online editoru to, po čem Vaše srdce touží? Tak zkonzultujte možnosti přípravy návrhu svatebního oznámení na přání s naším grafikem.
   
  Připomínáme, že v tomto případě tvorby svatební grafiky přání se jedná o placenou službu – ceny za jednodušší návrhy začínají na částce 500 Kč a stoupají dle náročnosti návrhu.
   
  V mnoha případech je tedy lepší přečíst si článek – Jak si vytvořit oznámení a vlastní návrh i s textem si zpracovat zdarma v editoru.

  Svatební tiskoviny rychle

  Termín svatby se již nezadržitelně přiblížil, a proto chcete tisk oznámení o svatbě vyřešit co nejdříve? Nenecháme Vás ve štychu, společně to zvládneme!
   
  Jsme tak trochu specialisté na doslova hořící zakázky a svatební oznámení umíme díky naší unikátní technologii vyrábět až neskutečně rychle. Expresní výroba nám obvykle nezabere ani 24 hodin.
   
  Pro svatební oznámení rychle si zvolte Svatební oznámení do 24 hodin.

  Ceník a ceny tisku online

  Líbí se Vám, když rovnou vidíte, co kolik bude stát? Jasná cena - přesně to máme rádi, a proto ceny tisku nejen u svatebních oznámení ukazujeme hrdě všem online. Nečekáte u nás zdlouhavě na individuální kalkulace. Prostě se cenu za tisk dozvíte hned a bez čekání.
   
  Každý má jiné možnosti a proto si sama dle svého rozpočtu zvolíte, zda si vyberete to nejlevnější svatební oznámení s výrobou do 7 dní nebo rychlý tisk do 24 hodin. Nízká cena a s tím spojený levný tisk svatebních tiskovin je Vaše odměna za to, že na výrobu tolik nespěcháte. Ještě v naší nabídce můžete narazit na svatební oznámení s výrobou do 3 pracovních dní a to je skvělým kompromisem mezi tím jak získat levná oznámení rychle.
   
  Další možnost ušetřit využijete v momentě, kdy Vaše objednávka bude v celkové hodnotě nad 1000 Kč – pak kompletní poštovné za doručení v rámci celé ČR zaplatíme za Vás! Celková cena tak bude opět nižší a Váš rozpočet na další svatební radosti vyšší :-)

  Luxusní papír na svatební oznámení

  Vytvořili jste si krásný návrh svatebního oznámení zdarma? To je skvělé. Už jste na půli cesty k levnému oznámení. Ale co by Vás nyní mělo určitě zajímat? Je to papír na svatební oznámení. Proč? No je to velmi jednoduché.
   
  Vybraný papír může nyní velice snadno pokazit celý Váš návrh! Dokážete si představit svůj návrh na prachobyčejném papíře, na který se tisknou letáky? Nebo v ještě horším případě vytisknutý na obyčejné domácí tiskárně? Ne, toto opravdu nemůžeme nikomu doporučit a to nejen proto, že v našem zájmu je tisknout oznámení a vydělávat na tom.
   
  Podívejte se na náš článek – Jaký vybrat papír k oznámení
   
  Bude Vám rázem jasné, že papír na svatební oznámení, který si necháváme na zakázku vyrábět v zahraničí v kombinaci s profesionálním tiskem té nejvyšší kvality zajistí ten pravý a reprezentativní vzhled Vašeho návrhu.
   
  Můžete si zvolit krásné a efektní třpytivé metalické papíry nebo velmi moderní strukturované vzory. Další velmi oblíbenou verzí je sametově hladký papír. Na dotek je to extrémně příjemný materiál, na kterém je tisk svatebních motivů doslova úchvatný!
   
  Vůbec nevadí, že hledáte nízkou cenu svatebního oznámení. Stačí, když si zvolíte Svatební oznámení do 7 dnů a získáte nejlevnější oznámení na luxusním papíře na svatební oznámení.

  Obálky na svatební oznámení

  Proč se Vám vyplatí přidat si do objednávky obálky na svatební oznámení? Protože jsou nádherné! Stejně tak jako si necháváme na zakázku vyrobit papír na svatební oznámení, tak i obálky na svatební oznámení nám vyrábějí přesně z toho stejného papíru, který najdete v naší nabídce svatebního tisku.
   
  Jsou to tedy obálky stejně krásně třpytivé nebo strukturované, které budou tím nejlepším doplňkem Vašeho nádherného svatebního oznámení.
   
  Navíc jsou levné. Cenu totiž tak trošku dotujeme. Jde nám o to, aby kompletní svatební tisk od nás byl jedinečný a takový, který od jiné firmy na trhu neseženete. A proto si sama vyzkoušejte přidat obálky k objednávce a uvidíte, že cena je nízká

  Pozvánky, jmenovky a svatební menu

  Většinou u nás nevěsty hledají také možnost výroby doplňkové kartičky s textem. Ať už jsou to pozvánky ke svatebnímu stolu nebo kartičky s libovolným textem, který taktně naznačí, že novomanželé uvítají spíše finanční příspěvek než hmotné dary.
   
  Jak vytvořit pozvánku? Stejně jednoduše jako vytváříte návrh svatebního oznámení. Není na tom nic rozdílného. Šablony pozvánek a ostatních tiskovin jsme připravili ve stejném provedení, jako jsou vzory u svatebních oznámení. Vše si tedy můžete krásně sladit a mít vše v jednom originálním designu!
   
  Velmi oceníte také svatební jmenovky na stůl, které pomůžou zajistit lepší organizaci u svatebního stolu, kde každý uvidí, kam se má usadit.
   
  Které tiskoviny tedy objednáváte nejčastěji?
   

  • Jmenovky ke svatebnímu stolu
  • Svatební menu a nápojové lístky
  • Pozvánky ke svatebnímu stolu
  • Pozvánky na párty
  • Kartičky s textem na dar
  • svatební noviny
    

  Výrobu svatebních novin nemáme v současné době zahnutou v online ceníku. Je to z důvodu velké variability – mnoho formátů, různý počet stran novin, barevnost tisku, typ papíru. Proto Vám tento produkt rádi naceníme na vyžádání.

  Inspirace a texty v našich vzorech

  Zajímá Vás co napsat na svatební oznámení? Inspiraci mnoha textů najdete v našich vzorech. Když si je proklikáte, tak uvidíte nejčastější používané texty na svatební oznámení.
   
  Nejsou tam pouze texty ale také oblíbené citáty a motta, které novomanželskou dvojici nejlépe vystihují. Na druhou stranu Vám nic nebrání vepsat do šablony svatebního oznámení vlastní texty s originálním obsahem. Na oznámeních, která nám projdou při výrobě pod rukama, vídáme velmi často texty i velice vtipné.
   
  Zapřemýšlejte tedy nad tím, co máte společné a domluvte se s budoucím manželem na znění textů, motta a citátů, které napíšete na svatební oznámení. Pokud chcete, aby mělo Vaše oznámení romantický nádech, využijte krásné svatební verše. I ty najdete také v našem online editoru nebo se jednoduše inspirujte kdekoliv na internetu a uveďte svůj originální text do Vašeho návrhu.

  Možnost objednávky vzorku

  Neumíte si představit, jak to bude Vašemu originálnímu návrhu slušet na našem luxusním papíru na svatební oznámení? To Vám rádi předvedeme a vyrobíme pro Vás vzorek s Vaším návrhem na míru. Originální texty, vlastní obrázky, to vše si můžete do návrhu vložit, ať si sama na vlastní oči ověříte, jak to bude ve skutečnosti vypadat.
   
  Pokračujte na článek s postupem pro objednání – Vzorek s vlastním návrhem

  Jak ušetřit a získat nízkou cenu

  Je to tajné, je to tajné. Svatební oznámení levně Vám dnes možná slíbí kde kdo. My k tomu přidáme velmi kvalitní tisk, pečlivou práci kolegů a také luxusní papír na tisk svatebního oznámení.
   
  A aby toho nebylo málo, tak Vám nyní poskytneme tajný slevový kód, který Vám při použití sníží cenu celé objednávky o dalších 10%.
  Do kolonky slevový kód zadejte text svatebnitisk.

  Netradiční tiskové formáty

  Naše špičková a moderní tisková technologie nám umožňuje variabilně měnit formáty vyráběných tiskovin. Proto Vám můžeme nabídnout i velmi netradiční skládané verze svatebního oznámení.
   
  Jsme otevřeni Vašim nápadům. Společně můžeme stvořit opravdu originální svatební tiskovinu, které nadchne nejen Vás ale hlavně Vaše svatební hosty! 

  Elektronická verze oznámení

  Hodila by se Vám mimo vytištěného oznámení také elektronická verze svatebního oznámení pro zasílání e-mailem nebo použití na Facebooku a podobně? Tuto možnost nejčastěji využíváte, když část rodiny žije někde daleko za hranicemi, kam je neekonomické zasílat zásilku s vytištěným svatebním oznámením.
   
  Cena za elektronické svatební oznámení je 300 Kč včetně DPH.
   
  Pro objednání stačí, když nám po zadání objednávky napíšete e-mail a rádi Vám elektronické svatební oznámení zašleme. Nebo uveďte tento požadavek přímo v poznámce u své objednávky.

  Svatební tiskoviny nám nevěsty chválí

  A jsme na to hrdí. Proto nabízíme možnost nahlédnout do našich recenzí. Po pročtení sama nejlépe pochopíte, s jakou radostí k naší práci přistupujeme. Budeme moc rádi, když i Vy napíšete po obdržení zásilky, co si o naší službě myslíte. Můžete se spolehnout na to, že ať už to bude cokoliv, tak to uvítáme. Buď se recenzí potěšíme, nebo se z ní poučíme :-)
   
  Už se těšíme, až i Vaši zakázku svatebních tiskovin vyrobíme a vykouzlíme Vám při otevření zásilky úsměv na rtech!

 • Vizitky

  Levná výroba a tisk vizitek online


  Vizitka je i Vaší vizitkou

  Může se někomu zdát, jako pouhý kousek obarveného papíru. U nás to ale vidíme trochu jinak. Jsme přesvědčeni, že vizitka slouží nejen k předání kontaktu, ale prezentuje celou firemní filosofii a dotváří tak důležitý první dojem o Vás či Vaší firmě. Tvorba grafického návrhu vizitky, výroba a celkové zpracování v tom hraje zásadní roli. Z tohoto důvodu nenecháváme tisk Vašich vizitek náhodě a dáváme si při výrobě opravdu záležet. Používáme nejmodernější techniku v podobě produkčních digitálních a ofsetových tiskových strojů a v neposlední řadě také kvalitní papír pro bezchybné zpracování. Ani perfektní návrh vizitky totiž nebude působit krásně, pokud bude vytištěný na nekvalitním papíře nebo dokonce vyrobený na běžné domácí tiskárně.

  Možnost online tvorby návrhu

  Máte živou představu, jak by měla Vaše vizitka vypadat, ale zatím netušíte, jak si takový návrh jednoduše vytvořit? Stálo nás to hodně velké úsilí a nyní Vám tuto možnost poskytujeme zcela ZDARMA. Neváhejte a využijte náš jednoduchý a intuitivní online editor pro tvorbu vlastního návrhu online a ušetříte nemalé peníze nejen za grafické programy. Díky vytvořeným vzorům a vizitek nemusíte být ani profesionálním grafikem. Stačí si šablony proklikat a vybrat takovou, která se Vám líbí a tu si upravit přesně dle svého gusta! Čas letí, a proto se do toho pusťte a pořiďte si nové vizitky online, levně a rychle! Přesvědčíme Vás, že tvorba vlastního návrhu jednostranných i oboustranných vizitek je s námi zcela snadná.

  Pokud si přeci jen nebudete něčím jisti, podívejte se na následující krátký video návod, kde Vám za pár chvil bude úplně jasné, jak na to. Můžete také využít online chatu, kde Vám rádi a ochotně poradíme s originálním návrhem Vaší vizitky online.

  Výroba z vlastní grafiky

  Máte vlastní grafický návrh vizitek a chcete si zakázku jednoduše zadat do tisku? Nejprve Vám doporučíme si ověřit správnost připravených tiskových dat dle návodu na přípravu. Po ověření si vlastní data s návrhem nahrajte k objednávce kliknutím na tlačítko "nahrát vlastní data" na stránce zvoleného produktu.      

  Protože chceme mít jistotu, že budete s Vaší zakázkou skutečně spokojeni, tak i my Váš grafický návrh vizitky před tiskem ještě po technické stránce důkladně zkontrolujeme. Pokud najdeme nějaký problém, tak Vás o něm budeme obratem informovat a navrhneme možné řešení.

  Zpracování návrhu za Vás

  Nemáte vlastní návrh a ani se nechcete pustit do jednoduché tvorby vizitek v našem online editoru zdarma? Nevadí, věnujte svůj čas dál plně svému podnikání a my se o vše ostatní postaráme za Vás! Kliknutím kontaktujte našeho grafika a popište mu svou představu o nových vizitkách.     

  Náš TIP - nezapomeňte přiložit podklady potřebné pro vytvoření návrhu grafikem. Nejčastěji budete potřebovat logo, kontaktní údaje a případně obrázky.

  Online kalkulace

  Neztrácejte Váš drahocenný čas a nečekejte na vytvoření individuální kalkulace na tisk vizitek. U nás skutečně nemusíte na nic čekat – Výhodný TISK® je moderní tiskárna! Několikrát kliknete a hned online vidíte, kolik Vás bude výroba vizitek stát. Jednoduše si zvolte požadované množství a pokračujte výběrem z předvyplněných možností. Velmi dobře rozumíme tomu, že ne každý klient by využil hned na startu podnikání tisíce ks vizitek a proto nabízíme levný tisk již od 100 ks. Nenutíme Vás tedy k velké objednávce, kterou pak ve výsledku ani nevyužijete.     

  Nezapomněli jsme ani na častou situaci, kdy potřebujete tisknout více verzí grafiky vizitek (například pro různé kolegy z firmy). U nás získáte totiž tu nejlepší cenu výroby vizitek. To proto, že takovou objednávku sloučíme a budeme ji brát jako tisk jedné verze bez dalších příplatků! Zadejte si tedy objednávku všech verzí v rámci jedné objednávky a získáte nízkou cenu za tisk vizitek zcela automaticky.

  Expresní i levná výroba

  Pospícháte na výrobu Vašich vizitek? Pak využijte možnost expresního tisku a zvolte tisk vizitek do 24 hodin. Pokud naopak sháníte vizitky co nejlevněji a doba výroby nehraje takový prim, je tu právě pro Vás tisk vizitek do 7 dnů.

  Nejoblíbenější variantou z naší nabídky jsou však vizitky s výrobou do 3 dnů s vlastním online návrhem vycházejícím z některé námi připravených šablon, které jsou Vám plně k dispozici. Nejběžnějším formátem je pak rozměr 90×50 mm s tiskem na kvalitní papír - 300g křída matný. Můžete si ale zvolit výrobu vizitek na papír 350g křída, nebo si vybrat v našich končinách méně typický formát 85×54 mm, který také často zaujme svou neobvyklostí a originalitou.

  Rychlé doručení, osobní odběr

  Náš unikátní online systém přijme Vaši objednávku levných i luxusních vizitek kdykoliv 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Hotové vizitky si z nás můžete zdarma vyzvednout na pobočce nebo zařídíme rychlé doručení kamkoli po ČR.

  Dotisk vizitek

  Budete-li v budoucnu potřebovat vizitky dotisknout, můžete si v historii Vašich objednávek snadno zvolit možnost opětovného objednání. Nemusíte tedy návrh vizitek vytvářet znovu, ačkoli díky našemu online editoru je to otázka skutečně jen na několik minut.

  Vizitka i jako místo pro zápisky?

  Hledáte možnost vytvoření a tisku věrnostních kartiček nebo potřebujete na vizitku zapisovat údaje pro své klienty, jako jsou například termíny rezervací? Nebojte se využít naplno druhou stranu vizitky. Vytvořte si svůj návrh v editoru online i s volnými políčky či plochou pro Vaše zápisky! Vaše představivost není v tomto směru při tvorbě návrhu vizitek jakkoliv omezena.

  Originální zpracování a formát

  Máte chuť nebýt tuctoví a více se odvázat nebo hledáte zkrátka vizitky s opravdu exkluzivním vzhledem? V tom případě nezapomeňte nahlédnout do naší nabídky luxusních vizitek. Nebude pak vůbec jednoduché odolat možnostem tisku vizitek na naše nádherné papíry s překrásným jemně třpytivým vzhledem nebo velmi moderní výrobě vizitek na strukturovaný papír. Další možností jak více zaujmout je vytvořit si návrh v kreativním formátu! Předal Vám již některý z Vašich obchodních partnerů čtvercovou vizitku? Odpovědí na tuto otázku je nejčastěji NE a proto i tuto vysoce originální variantu formátu vizitek můžete v naší nabídce najít. Rozměr vizitky je pak 65×65 mm a tento nestandardní formát ve spojení s kvalitním tiskem a luxusním papírem Vám přinese skutečnou jedinečnost.

 • Hlavičkový papír
 • Novoroční přání
 • Letáky

  Levný tisk a tvorba letáků online


  Jednoduše, rychle a levně 

  Business nikdy nespí, a proto u nás nemusíte čekat, až začne pracovní doba! Náš objednávkový systém je k dispozici online 24 hodin denně. Objednávku na tisk reklamních letáků si tak můžete zadat kdykoliv se Vám to hodí. Zadání je tak rychlé a snadné, že je to pro některé klienty skoro až návykové. Zkuste si to sami a uvidíte, že tisk reklamních letáků již nikdy nebudete chtít řešit složitě.  

  Vše si pohodlně zařídíte sami z Vaší kanceláře během pár minut! Jsme připraveni udělat maximum pro Vaši spokojenost, kterou jen neslibujeme, tu Vám dokonce garantujeme! Bezprostředně po přijetí Vaší objednávky provedeme bezplatnou základní kontrolu tiskových dat a zjistíme, zda je tisk letáků v odpovídající kvalitě možný. Pak už následuje samotná výroba Vaší zakázky, kterou svěříme jednomu z profesionálů naší online tiskárny, který se postará o hladký průběh výroby a tisk s nejvyšší pečlivostí.

  Tvorba letáků online

  Online řešení od VýhodnýTISK.cz® pro jednoduchou tvorbu letáků Vám dává prostor být kreativní a ještě navíc ušetřit! Díky našemu unikátnímu grafickému editoru si totiž můžete svůj leták doslova ušít na míru během několika minut! Přesně tak, jak jste si ho představovali - Vaše kreativita zde nemá žádné limity. Ušetříte tedy drahocenný čas, který byste jinak strávili úkolováním nebo hledáním grafika. Často bývá zdlouhavé také čekání na vypracování návrhu, který nakonec ani nemusí být přesně dle Vašich představ. Ušetřete tedy Váš čas a peníze - vyberte si jednu z našich šablon a jednoduše si vytvořte vlastní návrh letáku zdarma a on-line. 

  Přesvědčte se sami, že s námi je tvorba vlastního návrhu jednostranných i oboustranných letáků zcela snadná. Jednoduše a za pár minut online!

  Tisk z vlastních dat

  Návrh reklamních letáků máte hotový a co dál? V tom případě jste už jen kousek od finálního výtisku! Nyní je postup pro objednávku levných letáků velmi snadný. Vyberte si produkt dle požadované rychlosti výroby a jednoduše si vlastní tisková data nahrajte k objednávce stisknutím tlačítka "nahrát vlastní data". Pokud si nebudete s čímkoliv jistí a budete si chtít ověřit, že máte data pro tisk letáku připravená správně, můžete kdykoliv a zdarma využít naše návody na přípravu tiskových dat

  Návrh na míru 

  Nemáte vlastní návrh a ani čas si vytvořit leták zdarma online? Pokud práce s grafikou není zrovna Vaším koníčkem, tak Vás nebudeme samozřejmě nutit využívat náš jednoduchý online grafický editor. Je to pouze jedna z možností, protože zpracování letáku můžete jednoduše nechat na našem grafikovi, který Vám doporučí to nejlepší řešení a zpracuje Vám nový návrh na míru! Při zpracování naším grafikem zaručujeme naprosto správné nastavení pro tisk letáků. Neztrácejte dále čas a kontaktujte našeho grafika.

  Online ceník

  Asi si každý z nás vzpomene situaci, kdy si v obchodě pracně vybral nějaké zajímavé zboží a cenu se dozvěděl až na pokladně. V případě, že se cena neshodovala s prvotním odhadem se určitě jednalo o velmi nemilé překvapení! Tak toto se Vám v naší tiskárně jednoduše nemůže stát. Můžete si totiž pohodlně procházet nabídku a zároveň okamžitě online vidíte, kolik Vás bude tisk letáků stát. Nic klientům před nákupem neskrýváme a naše ceny jsou transparentní. Jednoduše brouzdejte naší nabídkou levného tisku letáků a vyberte si to nejlepší dle svých potřeb a finančních možností. 

  Výhody digitálního tisku

  Variabilita tiskových dat je hlavní výhodnou digitálního tisku. Díky této technologii jsme tak schopni Vám tisknout více různých grafických variant letáků za nízkou cenu! Nemusíte si ani letáky objednávat na roky dopředu. Výroba je díky technologii digitálního tisku možná již od 50 ks a můžete tak pružně reagovat na změny ve Vaší nabídce. Digitální tisk je zkrátka připraven vyhovět potřebám Vaší jedinečné firmy a to nejen v oblasti výroby reklamních letáků! 

  Rychlost výroby

  Jak rychle nás letáky vyrábí a co k tisku používáme? Můžete se spolehnout, že k tisku letáků používáme jen tu nejmodernější a nejlepší techniku plnící veškeré potřebné standardy. Dle navolené konfigurace každé zakázky najdeme vždy tu nejvhodnější technologii, kterou následně levnou výrobu letáků realizujeme. Pro varianty do 7 dnů používáme zejména ofsetový tisk, který Vám zajistí co nejnižší cenu a letáky u nás tedy zakoupíte online velmi levně. Tato varianta letáky do 7 dnů je vhodná v nákladech od 1000 ks a proto od tohoto nákladu velmi výrazně klesá kusová cena za vytištěný leták. Pro expresní výrobu letáků již do 24 hodin od objednání používáme převážně digitální online tisk, který je pro tento typ zakázek nejvíce efektivní. 

  Množství a dotisk letáků

  Jak odhadnout, kolik letáků se Vám bude hodit? Zde záleží za jakým účelem a jakým způsobem budete letáky dále distribuovat. Pro potřeby roznosu do poštovních schránek se u reklamních kampaní tisknou zpravidla desetitisíce kusů. V tomto případě je vhodné si zvolit produkt nejlevnější tisk letáků do 7 dní právě z důvodu nejnižší ceny za tisk. Pokud máte letáčky pro prezentaci na různých akcích nebo u obchodních partnerů, popřípadě je přidáváte klientům do balíčků se zasílaným zbožím, může se Vám hodit množství nepřesahující 1000 kusů, kde již můžete za výhodné ceny využít také nabídky výroby letáků do 24 hodin. Nezapomeňte, že i u menších objednávek od 50 ks je Vám stále zdarma k dispozici náš online editor. Pokud se s počtem netrefíte a budete potřebovat letáčků více, tak si je můžete kdykoliv doobjednat. Opakovaný tisk zahájíte funkcí opakovat objednávku a nemusíte ani znovu vytvářet grafický návrh. Návrh pro další tisk letáků si náš systém uchovává pro další snadné dotisky. 

  Oblíbené formáty

  Ideální formát a velikost letáku. Jak že to tedy je? Je potřeba si ujasnit, co od letáčku očekáváte a jaké informace má sdělit Vašim klientům. Pro jednorázové nabídky a akce jsou nejvhodnější letáky vyrobené v menším formátu - např. A6 nebo DL. Pro obsáhlejší firemní prezentaci je lepší vybírat z větších formátů, které Vám na letáček dovolí umístit více informací a také grafiky, která Vaše klienty upoutá již na první pohled! Nejčastěji doporučujeme klientům leták formátu A5, který je takovým ideálním kompromisem. Další možností je zvolit ještě větší formáty a to A4 nebo A3, které jsou velmi oblíbené pro tisk menších plakátů nebo nabídkových listů. Pokud se potřebujete s informacemi trošku roztáhnout nezapomeňte, že můžete využít možnost oboustranného tisku letáků. Získáte tak ještě více prostoru pro Vaši prezentaci.

  Tisk na kvalitní papíry 

  Nemáte ještě zkušenost a nevíte, jak si vybrat z široké nabídky nabízených papírů pro tisk reklamních letáků ten nevhodnější? Nebojte, rádi Vám s tím pomůžeme! U naprosté většiny objednávek se pro tisk nejlépe hodí kvalitní křídový papír cca 130g. Tento papír je dostatečně pevný a reprezentativní pro tisk firemních letáků. Je zde také velmi dobrý poměr ceny vůči kvalitě a letáky vytištěné na tomto papíře u nás pořídíte velmi levně.    

  Pokud plánujete distribuci letáků do poštovních schránek roznosem (např. prostřednictvím České pošty), bude Vás nejspíše nejvíce zajímat produkt nejlevnější letáky do 7 dnů. Ideální je tisk této levné verze letáků na papír křída 90g, kdy se jeho použitím sníží hmotnost každého kusu na minimum a díky tomu dosáhnete na nejnižší možnou cenu za roznos. 

  Pevnější verze papírů (nad 130g křída) se využívají poměrně zřídka kdy a jsou skutečně spíše otázkou osobní preference, zda udělat reklamní letáky pevnější než je obvyklé a tím zanechat v potenciálním klientovi nějaký luxusnější dojem z Vaší služby nebo produktu. A když už jsme u té luxusní a stylové propagace, tak určitě nezapomeňte mrknout také do nabídky luxusní letáky do 3 dnůNádherný třpytivý vzhled nebo krásnou strukturu, to vše Vám může nabídnout za příplatek tento jedinečný produkt luxusního tisku. 

  Rychlá přeprava, osobní odběr

  Tiskneme pro Vás reklamní letáky rychle a online! Po dokončení výroby je rádi doručíme kamkoli po ČR spolehlivou kurýrní službou nebo si je u nás můžete pohodlně zdarma vyzvednout

 • Razítka

  Výroba levných razítek online


  Kvalitní firemní razítko

  Potřebujete si nechat levně nebo rychle vyrobit razítko s vlastním otiskem? Ať už začínáte podnikat nebo zkrátka jen staré razítko dosluhuje, tak je nyní výborná příležitost na to, koupit si nové kvalitní razítko. Bude vyrobené u nás v Karlových Varech tou nejmodernější technologií. Nemusíte se omezovat a právě to je výhodnou nové technologie výroby razítek. Daleko lépe si poradí s použitím menšího písma, tenkých linek a také s reprodukcí Vašeho loga, které si samozřejmě můžete umístit do návrhu zcela zdarma!

  Razítka COLOP a jejich dlouhá životnost

  Doporučujeme zejména kvalitní razítka značky COLOP, která vynikají dlouhou životností náplně – až 20 000 otisků razítka na jedno naplnění! Taková porce otisků Vám vydrží zřejmě několik let nebo se možná k nutnosti doplnění barvy po dobu životnosti razítka ani nedotiskáte. Pokud však budete s razítkem hodně pracovat a barva Vám dojde dříve, tak Vám s radostí doplníme během minutky další náplň do razítka tak, aby Vám zase bezchybně natisklo dalších až 20 000 otisků! K tomu nám totiž postačí pouhých 10 kapek speciálního inkoustu do razítek COLOP! Zastavte se u nás pro Vaše nové razítko COLOP. Na naší pobočce v Karlových Varech pro Vás vše pohodlně zajistíme.

  Návrh razítka online

  Neztrácejte čas a využijte náš online editor k přípravě Vašeho razítka. Jednoduše si upravíte texty, písmo, vložíte logo. Pár kliky se dostanete k dokončení objednávky a je to! Nové razítko bude již brzy na cestě k Vám a ještě ušetříte.

  Příprava razítka grafikem

  Věnujete svůj čas plně podnikání a nemáte prostor na přípravu nové podoby razítka? Jednoduše kontaktujte našeho grafika, který se o vše postará za Vás.

  Ceník razítek online

  Ceny razítek si zobrazíte online přímo zde na naší stránce. Stačí si jednoduše vybrat rychlost výroby, velikost razítka a zvolenou variantu vložit do košíku. Vybrat si můžete z levných razítek do 3 dnů nebo si razítko vyzvednete na počkání.

  Úprava údajů na razítku

  Změnili jste místo podnikání nebo se Vaše společnost přejmenovala? Jednoduše Vám vyrobíme pouze nový polštářek a Vy tak ušetříte. Nebudete muset kupovat nové razítko. Pro více informací nás kontaktujte.

  Další využití razítek

  Razítko lze také perfektně využít místo podpisu. V tomto případě Váš podpis naskenujeme a přeneseme na razítko s modrým otiskem.Máme vyzkoušeno, že téměř nikdo nepozná, že se nejedná o skutečný podpis rukou. Nejednomu klientovi jsme tímto způsobem zpříjemnili pracovní život, kdy místo stovek rozdaných podpisů jednoduše použije razítko.

  Razítko Vám vyrobíme nejen v klasické černé variantě otisku nebo s výše zmíněným modrým otiskem. Můžete si bezplatně zvolit také červený otisk.

  Razítka TRODAT

  Máte stávající razítko značky TRODAT? Již není aktuální a potřebujete na něm nějaké údaje opravit? I v tomto případě Vám nabídceme v první řadě nová a velmi kvalitní razítka značky COLOP. Pokud se přesto nebudete chtít svého starého razítka vzdát, tak i v tomto případě Vám můžeme pomoci. Výrobu nového štočku pro Vás rádi zajistíme, ale bohužel to nelze v expresních termínech. Pro více informací nás kontaktujte.

  Výhodně online nebo na počkání

  Nechte si u nás vyrobit své nové firemní nebo osobní razítko online. Objednat si ho můžete 24 hodin denně 7 dní v týdnu! Pokud spěcháte a včera bylo pozdě, tak můžete osobně zastavit na naší pobočce v Karlových Varech a hotové razítko si odnesete na počkání. V případě potřeby Vám ho doručíme na Vaši adresu kdekoliv v České republice.

 • Samolepky

  Tvoříme a vyrábíme samolepky


  Pro firmy i pro lidi

  Může být tváří produktu a stejně tak může být v podobě hlavního hrdiny nejnovějšího komiksu nalepena u dětské postýlky – přesně to je samolepka. Chceme, aby každá samolepka byla hezká, a proto je vyrábíme s velkou péčí. Postaráme se o ni od první konzultace až po finální tisk a expedici.

  Tiskneme toho poměrně hodně: samolepící štítky, označení produktů, polepy na zboží, cenovky, samolepky k propagaci, na auta nebo i jen tak, pro radost.

  Mrkněte do našich recenzí a uvidíte, s jakým nasazením a radostí pro naše klienty z celé ČR samolepky tiskneme.    

  Naše samolepky mají výhody

  Garantujeme Vám spokojenost
  • vyrobíme pro vás samolepky všech možných velikostí a ořežeme je do požadovaných tvarů
  • dodáme vám samolepky ve velmi krátkých termínech. Zvládneme to i do 24 hodin
  • navrhneme a vyrobíme speciální samolepky, třeba s metalickými odlesky
  • víte, jak má vaše samolepka vypadat? Snadno a zdarma si ji vytvoříte v online editoru

  Od návrhu samolepky po tisk

  S Vaší samolepkou si vyhrajeme, aby byla dokonalá. Navrhnout si ji můžete v bezplatném a intuitivním online editoru. Zvládnete to, i když jste nikdy nic podobného nedělali (a nakonec vás to ještě bude bavit!). Dohodnout vám můžeme i zpracování návrhu naším grafikem, počítejte ale s časem a penězi navíc.

  Až bude návrh samolepky hotový, ještě jednou vše zkontrolujeme a poté vytiskneme. Samolepky si můžete vyzvednout u nás v Karlových Varech nebo je za vámi pošleme kurýrem.

 • Plakáty

  Tvorba a tisk levných plakátů on-line


  Investice do výroby se vyplatí

  Kolik si pamatujeme opravdu úspěšných akcí, které se obešly bez kvalitní nebo alespoň základní propagace? Proto neváhejte a dejte o Vaší akci všem vědět! V naší tiskárně plakáty tvoříme a vyrábíme jak pro menší lokální akce, tak i pro velké události s obrovskou návštěvností, kde je zapotřebí plakáty vyrobit v nákladu mnoha tisíců kusů a následně je použít na výlep na různé informační desky, tabule a jiné plochy. U menších akcí většinou pochopitelně stačí natisknout nevelké množství (obvykle i v menším formátu plakát A3 nebo A4). Zde je možno objednávat již od 1 nebo od 10 kusů dle objednávaného typu plakátu.

  Jelikož se nám pravidelně u vysokonákladového tisku daří spojovat více objednávek a tisknout různé zakázky na plakáty současně, dokážeme velmi efektivně snížit výrobní náklady a Vám tak nabídnout skutečně velmi nízkou cenu za výrobu plakátů obvykle již od 100 kusů..

  Oblíbené formáty plakátů

  Přemýšlíte jaký formát plakátu je pro Váš typ propagace nejlepší? Zde je vhodné se zamyslet nad účelem a také nad umístěním. Záleží především na celkové ploše, kterou máte pro umístění vyrobeného plakátu k dispozici. Doporučili bychom zvážit také finanční hledisko - výlep plakátů A3 na plakátovací plochy bude samozřejmě levnější než v případě větších formátů - např. velkoformát A0. Na druhou stranu je ale také zřejmé, že malý plakátek se na takové výlepové ploše snáze ztratí a jeho efekt nebude tak silný.

  Nejběžnějšími rozměry plakátů, které nabízíme, jsou formáty A4, A3, A2, A1 a A0. V případě potřeby rádi vyrobíme také plakáty na míru - tj. v neobvyklých rozměrech, kde tyto formáty vytvořených plakátů tiskneme kvalitní technologií již od 1 ks. Tyto atypické formáty v současné době vyrábíme nejčastěji pro různá obchodní centra. Pro většinu dalších akcí (ať již kulturních, sportovních nebo i pro politické kampaně) se vyrábí nejvíce v běžných DIN formátech, které jsou na výlep nebo jiné umístění nejlepší.

  Možnost on-line tvorby návrhu

  Máte představu, jak by měl Váš propagační plakát vypadat, ale nemáte po ruce šikovného grafika? Nezoufejte, pro tvorbu plakátu můžete využít zdarma náš on-line editor. Nemusíte tedy vlastnit drahé grafické programy a ani být profesionálním grafikem. S námi si vytvoříte a vyrobíte své plakáty levně a bez zbytečného čekání pomocí on-line editoru. Abychom Vám to co nejvíce ulehčili, vytvořili jsme pro Vás několik šablon, ze kterých můžete při tvorbě vlastního návrhu vycházet. Vybranou šablonu si během pár minut upravíte dle svých představ, uložíte vytvořený návrh a odešlete do výroby. Pokud si přece jen nebudete něčím jisti, podívejte se na následující video návod, kde během pár minut uvidíte, jak na to. Můžete také využít on-line chatu s naším pracovníkem (spustíte jej kliknutím na malé okénko vpravo dole).

  Přesvědčte se, že s námi je tvorba vlastního návrhu plakátu on-line zcela snadná a mimo jiné také bezplatná.

  Výroba z vlastní grafiky

  I v případě, že máte vlastní grafický návrh, si můžete jeho správnost kdykoli ověřit podle návodu na přípravu tiskových dat. Vytvořený plakát snadno nahrajete k Vaší objednávce kliknutím na tlačítko "nahrát vlastní data" na stránce zvoleného produktu.

  Zpracování návrhu za Vás

  Nemáte prostor na přípravu grafického návrhu? Nechte to na našem grafickém studiu a my se o vše postaráme za Vás! Jednoduše kontaktujte našeho grafika, který se bude Vašemu požadavku věnovat a vytvoří plakát dle Vašich představ.

  Online kalkulace

  Navolte si požadované množství, formát plakátu a v neposlední řadě také typ papíru a hned uvidíte, kolik bude výroba včetně tvorby plakátů stát. On-line kalkulační systém pracuje samozřejmě také s množstevní slevou a tak platí, že čím více objednáte, tím lepší cenu za plakáty získáte. Obvykle již od 100 ks vycházejí plakáty nejlevněji téměř u všech verzí.

  Expresní i levná výroba

  Potřebujete plakáty vyrobit bleskurychle? Pak využijte možnost expresního tisku a zvolte si některou z variant do 24 hodin. Takto rychle jsme pro Vás schopni vyrobit nejen menší plakáty A3 či A4, ale i nejoblíbenější formáty A2 a A1, nebo těžko přehlédnutelný velkoformát A0! Plakáty dokážeme tisknout doslova světelnou rychlostí! Pokud naopak sháníte co nejlevnější plakáty a doba výroby nehraje takový prim, je tu právě pro Vás možnost výběru z verzí do 3, 5 a 7 pracovních dní.

  Rychlé doručení, osobní odběr

  Objednávku výroby levných plakátů můžete zadat kdykoliv 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Hotovou zakázku s plakáty si u nás můžete zdarma vyzvednout nebo zařídíme její rychlé doručení kamkoli po ČR.

 • Obálky
 • Vstupenky

  Výroba a tisk vstupenek u Výhodný TISK®


  Levný tisk vstupenek na akce a plesy

  Vzpomenete si na některou z větších akcí, že by se obešla bez výroby vstupenek? Pořádek musí být a tak ať už pořádáte maturitní ples, koncert či jinou společenskou akci, rozhodně je potřeba výběr vstupného zajistit za pomoci vytištěných vstupenek. Jen tak budete mít opravdu kontrolu nad ziskovostí Vaší akce.

  Možnost on-line tvorby návrhu

  Máte představu, jak by mohla vstupenka vypadat, ale nemáte vlastní grafický program pro vytvoření návrhu? To Vás vůbec nemusí trápit! Pohodlně se usaďte a pusťte se do návrhu v našem online editoru, kde si stačí vybrat kliknutím jednu z připravených šablon a upravit si vstupenku přesně tak, jak jste si představovali. Obáváte se, že je to pro Vás moc složité? Opak je pravdou! Věnujte pár minut shlédnutí video návodu a k objednávce vstupenek již nikdy nebudete potřebovat nic jiného než náš online editor.

  Přesvědčte se sami, že s námi je tvorba vlastního návrhu levných vstupenek zcela snadná.

  Výroba z vlastní grafiky

  Máte data připravena pro tisk grafikem? Pokud ano, tak vlastní návrh vstupenek snadno nahrajete k Vaší objednávce kliknutím na tlačítko "nahrát vlastní data" na stránce zvoleného produktu.

  Zpracování návrhu za Vás

  Věnujete svůj čas přípravě akce a nemáte prostor na přípravu grafického návrhu? Jednoduše kontaktujte našeho grafika, který se o vytvoření postará za Vás.

  Vstupenky levně online

  U nás online vidíte, kolik bude kompletní výroba vstupenek stát - při objednávce se nemusíte vůbec omezovat. Lze totiž objednat tisk již od 1 kusu. V případě, že budete potřebovat vytisknout více různých vstupenek (například pro akci v různých termínech) zadejte je v rámci jedné objednávky a získáte levnější cenu vstupenek, jako když tisknete pouze jeden grafický návrh v uvedeném celkovém množství! U takové kombinované objednávky skutečně ušetříte a tisk lístků budete mít za nejlevnější možnou cenu.

  Rychlé doručení, osobní odběr

  Vaši objednávku s radostí přimeme online 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Až výrobu vstupenek dokončíme, tak si je u nás můžete zdarma vyzvednout nebo zařídíme jejich rychlé doručení kamkoli po ČR.

  Dotisk vstupenek

  Akce se blíží a prodeje jdou jako po másle? Ideální stav! Nenechte se zabrzdit tím, že už nebudete mít co prodávat. Vstupenky Vám rádi kdykoliv dotiskneme a to i v expresním provedení u varianty vstupenky do 24 hodin. V historii Vašich objednávek lze snadno zvolit možnost opětovného objednání a nebude tedy nutné návrh vstupenky vytvářet znovu.

  Ochrana proti padělání

  Máte obavu, že Vás návštěvníci tzv. převezou a vytisknou si falešné vstupenky? Říká se, že jsme národem kutilů a u dražších vstupenek toto riziko vice než reálné! Zvláště pak pokud byste chtěli ušetřit a využili neprofesionálního tisku vstupenek na domácí tiskárně. Proto vytiskněte své vstupenky u nás a můžete být bez obav! Vstupenky Vám na přání opatříme útržkem k odtrhnutí (vstupenky s perforací) nebo číselnou řadou, která možné padělání vstupenek velmi znesnadní. Stroj u vstupenek s číslováním každou jednotlivou vstupenku opatří unikátním výrobním číslem, které jednoduše při prokázání návštěvníkem u vstupu na akci zkontrolujete.

  Typy papírů a formáty

  Za další zajištění vstupenek lze považovat také tisk na velmi kvalitní papíry, které se v běžném domácím provozu nepoužívají. Nejoblíbenější papír pro výrobu vstupenek je tisk 200g křída matná, ale lze tisknout také na méně pevný papír 130g křída (využívá se nejčastěji pro tisk letáčků) nebo naopak na nadstandardně silné papíry např. 300g křída, které se používají nejčastěji pro tisk vizitek. U všech těchto papírů si můžete jednoduše zvolit také formát vstupenky, který Vám bude vyhovovat nejvíce. Vstupenka 150×50 mm je vhodná pro ekonomický tisk a lze ji objednat ve variantě jak s jednostranným potiskem, tak také s oboustranným potiskem v případě, že bude potřeba rozsáhlejšího tisku na vstupenku. Zadní strana se také hodí na reklamní prezentaci sponzorů akce.

 • Poukazy

  Výroba a tisk dárkových poukazů online


  K čemu se dají vytištěné poukazy využít

  Nejčastěji je využíváme jako formu dárku pro své blízké nebo obchodní partnery. Jsou také situace, kdy si nejsme výběřem vhodného produktu jistí a raději tedy zvolíme koupi dárkového poukazu, který umožní volbu toho pravého produktu a vyhneme se tak nepříjemnosti spojené s nevhodným darem a následnému vracení zboží.

  Rozšiřte svůj sortiment a nabídněte svým klientům možnost zakoupení dárkových poukazů, které Vám přinesou další zisk a spokojené zákazníky.

  Vzory poukazů a úprava v editoru

  Ani to, že nemáte tisková data pro nás není žádnou překážkou! Vytvořte si svůj originální dárkový voucher z několika přiložených návrhů v našem grafickém editoru zcela zdarma! Ušetřete si čas a mrkněte se na krátký video návod, kde během pár minut uvidíte, jak na to.

  S naším online editorem je tvorba vlastního návrhu jednostranných i oboustranných dárkových poukazů naprosto jednoduchá!

  Tisk z vlastních dat

  Dárkové poukazy Vám rádi vyrobíme také z Vámi dodaných tiskových dat. Před nahráním dat k Vaší objednávce doporučujeme ověřit jejich správnost podle návodu na přípravu tiskových dat. Pokud bude vše v pořádku, tak už jen jednoduše nahrajte data k Vaší objednávce kliknutím na tlačítko "nahrát vlastní data". To vše na stránce zvoleného produktu dárkových poukazů.

  Návrh od našeho grafika

  Nemáte čas si vytvořit vlastní vzor dárkového poukazu v našem editoru? Nemáte ani grafika, který by se o přípravu pro tisk postaral za Vás? V tom případě jednoduše kontaktujte našeho grafika, který se o vše postará za Vás.

  Jak si vybrat formát

  Zadáváte tisk dárkových poukazů poprvé nebo potřebujete poradit, jakou variantu naši klienti nejčastěji objednávají? Nejvíce jsou oblíbené poukazy vyrobené do 3 pracovních dnů ve formátu DL (jako klasická poštovní obálka). Dlouhodobě nejoblíbenějším papírem je 300g extra bílý sametově hladký papír. Na tento papír se velmi dobře zapisuje a je tedy nejvhodnější v případě, že plánujete na poukazy otisknout Vaše razítko nebo na ně psát. Pokud je pro Vás formát DL malý, tak v konfigurátoru proklikejte další možnosti tisku dárkových poukazů a zjistíte, že u nás se rozměry zastaví až u formátu A3, kde tyto větší formáty nejčastěji najdou své uplatnění např. na plesech a dalších událostech, kde se dárkové či výherní poukazy využívají také jako forma propagace sponzoringu dané akce.

  Texty a informace

  Nejčastěji se uvádí na poukaz typ voucheru nebo produktu, platnost, kontaktní informace na poskytovatele služby a případně se nechává také volné místo pro vepsání jména obdarovaného nebo pořadového čísla poukazu. Platnost se ze zkušenosti stanovuje nejčastěji v rozmězí 6 - 12 měsíců od data zakoupení dárkového poukazu.

  Číslované poukazy

  Číslování dárkových poukazů je možné řešit ručně dopsáním do volného políčka, které si jednoduše vytvoříte v našem editoru při přípravě Vašeho originálního návrhu. Další možností je to, že můžeme číselnou řadu na poukazy natisknout již v rámci výroby. V tomto případě z naší nabídky vybírejte rovnou poukazy s číslováním, kde ve výrobě na každý poukaz natiskneme unikátní číslo a Vy budete mít skvělou kontrolu nad čerpáním vydaných poukazů zákazníky. Číslování lze považovat za výbornou ochranu proti padělání poukazů!

  WOW efekt a luxusní verze

  Hledáte něco netradičního nebo unikátního? Punc originality a luxusu dodáte poukazům zvolením jednoho ze speciálních papírů, které také najdete v naší nabídce . Ať už si vyberete zlatý metalický papír, který je v tomto roce skutečně velmi oblíbený, nebo některý ze strukturovaných papírů, rozhodně nebudete litovat. Za malý příplatek oproti křídovému papíru získáte možnost prezentovat své výrobky a jejich hodnotu zcela jedinečným způsobem. Věřte, že i tyto zdánlivě malé detaily klienti ocení a všimnou si jich. I na tyto luxusní papíry tiskneme dárkové vouchery v expresních nebo běžných variantách dodání.

  Online ceník tisku

  Vyberte si pohodlně sami, jak na výrobu poukazů spěcháte a zjistěte si konečnou cenu za pár kliknutí online. Nemusíte nutně objednávat stovky nebo tisíce kusů. Objednávky jsou totiž možné již od 5 kusů. V případě, že budete potřebovat vytisknout více variant dárkových poukazů (například pro různé služby z Vaší nabídky nebo v jiné nominální hodnotě) zadejte je všechny v rámci jedné objednávky a získáte shodnou cenu, jako když tisknete pouze jeden grafický návrh! U takové kombinované objednávky skutečně ušetříte a dárkové poukazy budete mít vyrobené za nejlevnější možnou cenu.

  Nemůžete dlouho čekat a odkládat tisk dárkových poukazů? Pak využijte možnost expresního tisku a zvolte výrobu poukazů do 24 hodin. Pokud naopak hledáte co nejlevnější výrobu a termín dodání nehraje takovovou roli, je tu právě pro Vás tisk poukazů do 3 dnů.

  Rychlé doručení nebo osobní odběr

  O Vaši objednávku levných i luxusních dárkových poukazů se postarají naši specialisté s nejvyšší pečlivostí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Dokončenou zakázku s vytištěnými poukazy si u nás můžete zdarma vyzvednout nebo zařídíme její rychlé doručení kamkoli po ČR.

 • Bloky