Standardní tisk s garancí spokojenosti


Tiskneme pro Vás s radostí

Za naším úspěchem a oblibou u klientů nehledejte jen špičkové vybavení. To hlavní, co naši tiskárnu odlišuje od ostatních je převevším náš jiný přístup k práci a také skvělý tým lidí, který se každý den stará o výrobu Vašich zakázek. A dělá to s největší pečlivostí. U nás najdete jistotu, že je tu pro Vás vždy někdo, kdo Vám rád poradí nebo ochotně pomůže.

A jak to u nás funguje? Vytvoříte si návrh a odešlete objednávku - to je pouze začátek naší mise. Po potvrzení objednávky do tisku se rozjede pečlivě kontrolovaný proces, kde si bereme na starost hladký průběh výroby Vaší zakázky. Středobodem naší nádherné práce je vždy perfektní výsledný tisk přenesený na kvalitní materiál. Je toho sposta, co pro Vás tiskneme - jsou to vizitky, svatební oznámení, propagační materiály, hlavičkové papíry a další svatební a firemní tiskoviny. 

Při výběru nového dodavatele je také dobré si ověřit spokojenost ostatních klientů a mrknout do recenzí. Odkaz na naše recenze zde s hrdostí přikládáme. Jsme pyšní na spokojenost s naší prací a naši vyjímečnost v oboru.

U nás získáte vždy něco navíc

 • nabízíme Vám garanci spokojenosti
 • můžete si před tiskem objednat vzorek
 • umíme tisknout expresně již do 24 hodin
 • tisková data si vytvoříte on-line zdarma
 • k dispozici máte stovky šablon a motivů
 • doručení zakázky až k Vám
 • možnost osobního odběru

Staňte se na moment grafikem

Ušetříte si čas i peníze! Je možné, že zatím vůbec netušíte jak má vaše vizitka, vstupenka nebo oznámení vypadat? Nevadí. Stačí, když si upravíte námi vytvořený vzor – rychle a snadno! Pojďme na to – otevřete si náš jedinečný online editor a staňte se na pár minut grafikem. Je to snadné, rychlé a zdarma.

Podívejte se, jak náš výjimečný on-line editor funguje...

Upravíte si šablonu podle svých představ a nový materiál může jít do tisku. Ještě naposledy data zkontrolujeme a tiskařské stroje už se protáčí.   

Nechcete si s editorem hrát? Kontaktujte ohledně přípravy návrhu naše grafické oddělení s poptávkou.

Expresní tisk do 24 hodin

Tisk na poslední chvíli? Společně to zvládneme! Většinu tiskovin umíme vyrobit v bezkonkurenčně krátkých termínech. Zpravidla do 24 hodin. Razítka vyrábíme dokonce i na počkání na naší pobočce v Karlových Varech.

Levný on-line tisk 

Hledáte nejlevnější možnost tisku Vaší zakázky? Zaměřte se na produkty označené značkou NEJ CENA. Takto označené tiskoviny od nás získáte za nejlepší možnou cenu. Mimochodem, o ceník tisku si u nás nemusíte psát. Vše vidíte pohodlně on-line 24 hodin denně. Ceny jsou publikované a stačí si jen zvolit produkt, množství a další parametry. Systém Vám velkovou cenu za tisk ihned zobrazí. Pokud přecijen máte nestandardardní poptávku, tak nám určitě napište. Kalkulace tisku produktů, které nemáme uvedené v on-line nabídce, zasíláme zpravidla do 24 hodin od přijetí poptávky. 

Pohodlně až k Vám domů

Myslíte dopředu a zadáváte nám Vaši zakázku do výroby včas? Skvělé! Odměníme Vás tou nejlepší možnou odměnou - nízkou cenou! Vybírejte si z produktů označených jako NEJ cena a budete mít tisk vždy nejlevnější.

Speciální přání a produkty

V tiskárně máme k dispozici špičkové technologie a neustále náš strojový park rozšiřujeme. Baví nás hledat nové možnosti. Jsme otevření vašim nápadům. Pojďme společně stvořit tiskovinu, která nadchne Vás i Vaše klienty.

Více informací

Pokračujte kliknutím na produkt


 • Svatební tiskoviny

  Originální svatební oznámení a pozvánky na svatbu


  Kvalitní výroba svatebních tiskovin dle Vašich představ

  Svatební den se pomalu blíží a Vy si už pomaličku uvědomujete, že je potřeba zahájit přípravy na svatbu. Víme, že organizace svatby je náročná, tak Vám alespoň s tímto jedním úkolem rádi pomůžeme. Ať můžete už brzy oznámit tuto radostnou novinu Vašim blízkým. Ušetřený čas můžete věnovat například zkouškám krásných svatebních šatů, výběru cukrovinek nebo svatebního fotografa :-) 
   
  Co pro to udělat? Stačí se podívat na naše nejkrásnější vzory svatebních oznámení, ze kterých si vytvoříte grafický návrh originálního svatebního oznámeníběhem pár minut. 
   
  Pojďme se do toho s radostí pustit, ať už si položku svatební tisk brzy odškrtnete ve svém seznamu jako hotovou. V první řadě Vám ukážeme některé tipy, triky a návody. Bude se Vám hodit, když na vlastní oči uvidíte, jak nádherně vypadají luxusní svatební druhy papíru, které si necháváme vyrábět na zakázku v zahraničí.
   
  Když budete chtít, tak Vás také naučíme s radostí pracovat v našem editoru, který je velmi intuitivní a moderní. Je to podobná legrace jako když si hrajete s telefonem – bude Vás to stoprocentně bavit! Ač se to zdá jako velký úkol, tak pro Vás bude originální návrh oznámení otázkou chvilky. A pokud na to nepůjdete zase až tak rychle, tak se k návrhu budete moci bez omezení vracet. To se Vám může hodit, když budete text, básničku, citát nebo správnost termínu vepsaného do vzoru oznámení ukazovat nastávajícímu manželovi a radit se s ním na finální podobě Vašeho vysněného oznámení. Někdy stojí za to vyslechnout i názor ženicha :-)
   
  Sladit vzory svatebního oznámení s pozvánkami, jmenovkami a dokonce i se svatebním menu bude hračkou, protože ke všem těmto svatebním tiskovinám jsme vytvořili šablony ve stejném designu.

  Tisk od nás má cíl - potěšit Vás

  Moderní je tvořit oznámení online

  Vytvořit originální oznámení s vlastním textem je tak snadné, že snadnější už to snad nemůže být :-) Ano, to myslíme opravdu naprosto vážně! Můžete si tvořit třeba jednoduché svatební oznámení nebo velmi oblíbený vzor s fotkou. V poslední době se nám také častěji objevují svatební oznámení s dítětem, kde maminky chtějí, aby miminko světu oznámilo rodičů velký den. Asi to zní nyní jako sci-fi, ale toto vše si hravě v editoru vytvoříte k obrazu svému. Vlastní doplňující texty, citáty, místo konání a jiné důležité informace si raz dva vložíte do vytvořené šablony.
   
  Ušetřete mnoho času a podívejte se na náš článek – Jak si vytvořit svatební oznámení


  Baví Vás být hodně kreativní? Být jedním z prvních? Nebojte se a vložte své obrázky na svatební oznámení. Celkovou originalitu vlastního návrhu tím posunete zase o level výše. 

   
  Jednoduše mohou vzniknout i tyto typy oznámení:
   

  • rustikální 
  • přírodní 
  • boho
  • eukalyptus
  • vtipné 
  • kreslené
  • s karikaturou 
  • s fotografií
  • s dětmi
    

  Při vytváření návrhu se Vám meze nekladou. Zkoušete a navrhujte libovolně dlouho, až budete stoprocentně spokojená. Pak se můžete podívat na to, jak funguje naše výroba vzorku zdarma.

  Návrh na míru od grafika v moderním designu

  Potřebujete připravit hodně specifický návrh? Nevyberete si v našich originálních motivech? Řešením bude svatební oznámení na míru! Poptejte u nás možnost tvorby a náš profesionální grafik Vám připraví cenovou nabídku. Výhodou je, že skvěle ovládá tiskové techniky jako je ražba, zlacení rosegold folií a nechybí mu ani potřebná kreativita. Komunikace s grafikem probíhá zpravidla emailem a ochotný přístup je zde samozřejmostí.
   
  V případě tvorby svatební grafiky na míru se jedná o placenou službu – ceny za jednodušší návrhy začínají na částce 500 Kč a stoupají dle náročnosti návrhu. Tisk oznámení se realizuje až po schválení předloženého návrhu. 

  Svatební tiskoviny rychle

  Termín svatby se již nezadržitelně přiblížil, a proto chcete tisk oznámení o svatbě vyřešit co nejdříve? Nenecháme Vás ve štychu, společně to zvládneme!Jsme tak trochu specialisté na doslova hořící zakázky a svatební oznámení umíme díky naší unikátní technologii vyrábět až neskutečně rychle. Expresní výroba nám obvykle nezabere ani 24 hodin. Pro svatební oznámení rychle si zvolte produkt svatební oznámení do 24 hodin

  Ceník a ceny tisku online

  Líbí se Vám, když rovnou vidíte, co kolik bude stát? Jasná cena, přesně to, co máme rádi. Proto ceny ukazujeme hrdě všem online. Nečekáte zdlouhavě na individuální kalkulace. 
   
  Každý má jiné možnosti a proto si sama dle svého rozpočtu zvolíte, zda si vyberete to nejlevnější svatební oznámení do 7 dní nebo expresní tisk do 24 hodin. Nízká cena a s tím spojený levný tisk svatebních tiskovin je Vaše odměna za to, že na výrobu tolik nespěcháte. Ještě v naší nabídce můžete narazit na svatební oznámení s výrobou do 3 pracovních dní a to je skvělým kompromisem mezi tím jak získat levná oznameni rychle.

  Kvalitní svatební oznámení

  Vytvořili jste si krásný vlastní návrh zdarma? Super! Už jste na půli cesty. Ale co by Vás ještě mělo určitě zajímat? Je to papír na svatební oznámení. Proč?
   
  Vybraný papír může velice snadno pokazit celý návrh! Dokážete si představit svůj návrh na prachobyčejném papíře, na který se tisknou letáky? Nebo v ještě horším případě vytisknutý na obyčejné domácí tiskárně? Ne, tohle opravdu nemůžeme nikomu doporučit a to nejen proto, že v našem zájmu je tisknout oznámení a vydělávat na tom. 
   
  Podívejte se na článek – jak vybrat papír k oznámení
   
  Bude Vám rázem jasné, že papír na svatební oznámení, který si necháváme na zakázku vyrábět v zahraničí v kombinaci s profesionálním tiskem té nejvyšší kvality zajistí ten pravý a reprezentativní vzhled Vašeho návrhu.
   
  Můžete si zvolit krásné a efektní třpytivé metalické papíry nebo velmi moderní strukturované vzory. Další velmi oblíbenou verzí je sametově hladký papír. Na dotek je to extrémně příjemný materiál, na kterém je tisk svatebních motivů doslova úchvatný!

  Luxusní obálky na svatební oznámení

  Proč se Vám vyplatí přidat si do objednávky obálky na svatební oznámení? Protože jsou nádherné! Ne, nejsou to obyčejné poštovní obálky. Stejně tak jako si necháváme na zakázku vyrobit papír na svatebni oznámení, tak i obálky na svatební oznámení nám vyrábějí přesně z toho stejného papíru, který najdete v naší nabídce svatebního tisku. 
   
  Jsou to tedy obálky stejně krásně třpytivé nebo strukturované, které budou tím nejlepším doplňkem Vašeho nádherného svatebního oznámení.

  Tiskneme i pozvánky na svatbu, jmenovky a svatební menu

  Většinou u nás nevěsty hledají možnost výroby doplňkové kartičky s textem. Ať už jsou to pozvánky ke svatebnímu stolu nebo kartičky s libovolným textem, který taktně naznačí, že novomanželé uvítají spíše finanční příspěvek než hmotné dary.
   
  Jak navrhnout pozvánku? Stejně jednoduše jako vytváříte návrh svatebního oznámení. Není na tom nic rozdílného. Šablony pozvánek a ostatních tiskovin jsme připravili ve stejném provedení, jako jsou vzory u oznámení. Vše si tedy můžete krásně sladit a mít vše v jednom originálním designu!
   
  Velmi oceníte také svatební jmenovky na stůl, které pomůžou zajistit lepší organizaci u svatebního stolu, kde každý uvidí, kam se má usadit.
   
  Které tiskoviny tedy objednáváte nejčastěji?
   

  Výrobu svatebních novin nemáme v současné době zahnutou v ceníku. Je to z důvodu velké variability – mnoho formátů, různý počet stran novin, barevnost tisku, typ papíru. Proto Vám tento produkt rádi naceníme na vyžádání.

  Samolepky na svatební krabičky na výslužku

  U nás si jednoduše můžete vytvořit vlastní etikety na víno s designem Vaší svatby. Grafiku ve stejném designu přepravíte stejně, jako pro jiné produkty. Velmi oblíbené jsou i uvítací cedule s nápisy vítejte. 

  Inspirace a texty pro oznámení svatební

  Zajímá Vás co napsat na svatební oznámení? Inspiraci mnoha textů najdete v našich vzorech. Když si je proklikáte, tak uvidíte nejčastější používané texty na svatební oznámení.
   
  Nejsou tam pouze texty ale také oblíbené citáty a motta, které novomanželskou dvojici nejlépe vystihují. Na druhou stranu Vám nic nebrání vepsat do šablony vlastní texty s originálním obsahem. Na oznámeních, která nám projdou při výrobě pod rukama, vídáme velmi často texty i velice vtipné.
   
  Zapřemýšlejte tedy nad tím, co máte společné a domluvte se s budoucím manželem na znění textů, motta a citátů, které napíšete na svatební oznámení. Pokud chcete, aby mělo Vaše oznámení romantický nádech, využijte krásné svatební verše. I ty najdete také v našem editoru nebo se jednoduše inspirujte kdekoliv na internetu a uveďte svůj originální text do Vašeho návrhu.

  Možnost objednávky vzorku

  Neumíte si představit, jak to bude Vašemu originálnímu návrhu slušet na našem luxusním papíru na svatební oznámení? To Vám rádi předvedeme a vyrobíme pro Vás vzorek s Vaším návrhem na míru. Originální texty, vlastní obrázky, to vše si můžete do návrhu vložit, ať si sama na vlastní oči ověříte, jak to bude ve skutečnosti vypadat.
   
  Pokračujte na článek s postupem pro objednání – Vzorek s vlastním návrhem

  Originální svatební oznámení levně

  Je to tajné, je to tajné. Svatební oznámení levně Vám dnes možná slíbí kde kdo. My k tomu přidáme velmi kvalitní tisk, pečlivou práci všech kolegů v týmu a také luxusní papír. 
   
  A aby toho nebylo málo, tak Vám nyní poskytneme tajný slevový kód, který Vám při použití sníží cenu celé objednávky o dalších 10%.
  Do kolonky slevový kód zadejte text svatebnitisk

  Netradiční formáty svatebních oznámení a dalších doplňků

  Naše špičková a moderní tisková technologie nám umožňuje variabilně měnit formáty vyráběných tiskovin. Proto Vám můžeme nabídnout i velmi netradiční skládané verze oznámení. Jsme otevřeni Vašim nápadům. Společně můžeme stvořit opravdu originální svatební tiskovinu, které nadchne nejen Vás ale hlavně Vaše svatební hosty! 

  Průběh zpracování zakázky

  Zvolte si rychlost výroby, vyberte si vhodnou šablonu a upravte ji podle svých potřeb. Stejně postupujte i u dalších produktů, které si nakonec zadáte ve společné objednávce. 

  Elektronická verze svatebních oznámení

  Hodila by se Vám mimo vytištěného oznámení také elektronická verze pro zasílání e-mailem nebo použití na Facebooku a podobně? Tuto možnost nejčastěji využíváte, když část rodiny žije někde daleko za hranicemi, kam je neekonomické zasílat zásilku s vytištěným svatebním oznámením. Cena za elektronické svatební oznámení je 300 Kč včetně DPH. Pro objednání stačí, když nám napíšete e-mail a rádi Vám elektronické svatební oznámení zašleme. Nebo uveďte tento požadavek přímo do poznámky v objednávce. 

  Tiskoviny na svatbu a svatební sety nám nevěsty chválí

  A my jsme moc hrdí. Proto nabízíme možnost nahlédnout do našich recenzí. Po pročtení sama nejlépe pochopíte, s jakou radostí k naší práci přistupujeme. Budeme moc rádi, když i Vy napíšete po obdržení zásilky, co si o naší službě myslíte. Můžete se spolehnout na to, že ať už to bude cokoliv, tak to uvítáme. Buď se recenzí potěšíme, nebo se z ní poučíme :-)
   
  Už se těšíme, až i Vaši zakázku svatebních tiskovin vytiskneme a vykouzlíme všem hostům Vaší svatby krásné překvapení ❤️

 • Vizitky

  Levné vizitky - návrh a tisk vizitek online


  Reklamní vizitka je Vaší vizitkou

  Vizitky v dnešní době neslouží jen k prostému předání kontaktu, ale prezentují celou Vaši firemní identitu a přístup k podnikání. Utvářívelmi důležitý první dojem. Určitě se nevyplatí podcenit typ papíru, kvalitu tisku ani samotný návrh vizitky. Rádi Vám pomůžeme a dáme si při výrobě opravdu záležet.

  Jsme vybaveni moderní technologií, kterou i na Vaši zakázku využijeme. Vizitky tiskneme na kvalitní křídový papír, speciální nenatíraný nebo velmi efektní strukturovaný papír. Vysoká kvalita zajištěna. Garantujeme. 

  Návrhy v online editoru zdarma

  Máte představu, jak by měly vizitky vypadat, ale netušíte, jak si návrh zdarma vytvořit? Můžete tvořit jednoduše, v našem bezplatném online editoru! I když nemáte zatím vůbec žádnou představu, jak by měly Vaše firemní vizitky vypadat, editor skvěle pomůže. Vyberte si šablonu a libovolně ji upravte. Tady je skutečně jedno, zda má nést vizitka motiv kadeřnictví, taxi nebo jakékoliv jiné služby. Online editor je zcela zdarma pro všechny - kadeřnice, kosmetika, stavební firma a další obory - prostě pro všechny zdarma!

  Vše co je v editoru k dispozici, můžete využívat. Veškeré šablony, ikonky, obrázky. Doplňky pravidelně aktualizujeme dle zpětné vazby našich klientů. Díky edituru je možná tvorba vlastního návrhu bez zdlouhavé komunikace s grafikem. Mimochodem za vytváření návrhu grafikem ušetříte, obvyklá cena je kolem 500 Kč - 1000 Kč. 

  Neztrácejte čas! Pusťte se do toho právě nyní a podívejte se na krátký video návod. Uvidíte, jak si nové vizitky navrhnete snadno, rychle a zdarma... Díky editoru můžete jednoduše sladit design vizitky s dalšími produkty, jako jsou brožury, letáky nebo různé další firemní tiskoviny. Náš online program můžete zdarma využít i k tvorbě nálepek, samolepek nebo velmi oblíbeného razítka, kde se opět může vycházet z Vaší nové vizitky.  

  Tisk vizitek - použijte vlastní grafiku

  Máte svého grafika, který se Vám stará o návrhy firemních tiskovin? Skvělé, pak máte jistě vše, co k tisku vizitky potřebujete! Vlastní tiskové soubory si k objednávce nahrajete jednoduše kliknutím na tlačítko "nahrát vlastní data" na stránce produktu.

  Nejvíce vhodný pro výrobu je správně připravený PDF dokument. Pokud se potřebujete podívat na specifika formátů a rozměrů, najdete je v návodu.

  Chceme si být jisti, že budete maximálně spokojeni. Proto po obdržení objednávky přiložené soubory pečlivě zkontrolujeme. Pokud se objeví nějaký problém, tak navrhneme řešenía budeme Vás informovat.Doporučujeme si návrhy před nahráním zkontrolovat. Typografické chyby a překlepy v textech nejsou předmětem naší technické kontroly, kterou provedeme zdarma.

  Podívejte, jak si vlastní data do své objednávky jednoduše nahrát: 

  Návrh na míru od grafika

  Nechcete se pouštět do grafických zpracování vizitky v online editoru? Klidně věnujte čas dál svému podnikání a náš grafik grafiku připraví! Jaká je cena? Kontaktujte nás a popište nám svou představu o vizitkách. K dispozici jsme v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Nejprve Vám vytvoříme nezávaznou nabídku na grafické práce zdarma. Vše vyřídíte online přes poptávkový formulář.     

  Můžeme Vám přiblížit, jaká je obvyklá cena za přípravu návrhu. Cena, kterou naši grafici účtují, začíná na částce 300 Kč u základních návrhů a sahá až k 1000 Kč u návrhů obtížnějších. Vždy záleží hlavně na celkové časové náročnosti zpracování. Cena zahrnuje také náhled, který připravíme v krátkém termínu. Ještě před tiskem uvidíte finální vzhled vizitky a získáte možnost vzhled vizitky zkontrolovat a tisková data odsouhlasit. 

  Výroba již od 100 ks

  Tisk vizitek již od 100 ks bez čekání na kalkulace. Jsme moderní tiskárna a u nás je vše on-line! Nastavte si parametry vizitky ihned vidíte, kolik Vás bude výroba stát. Volíte požadované množství vizitek, typ tisku, papíru a způsob dodání. Jednoduše vybíráte z přednastavených možností. Ne každý využije na startu podnikání tisíce ks vizitek, proto tiskneme reklamní vizitky již od 100 ks

  Kombinace grafiky - více vzorů

  Díky používané moderní technologii si umíme skvěle poradit s tiskem více verzí vizitek. To se hodí např. při objednávce, kdy tiskneme vizitky pro různé kolegy z firmy a mění se texty. Je tedy jedno, zda objednáte 500 ks vizitek pro sebe nebo 5x 100 ks vizitek pro různé kolegy. Vizitky mohou mít rozdílnou grafiku. Systém objednávku více variant sloučí a nastaví nejlepší cenu.  

  Podívejte, ja si jednoduše zjistíte cenu:

  Expresní tisk vizitek 

  Zapomněli jste včas objednat a velmi pospícháte na dodání vizitek? Využijte exkluzivní možnost expres tisku vizitky do 24 hodin. Pokud máte hotovou grafiku, tak tisk na oblíbený křídový papír proběhne v neskutečné krátkém termínu. Včetně následného dodání na Vaši adresu. Nevýhodou může být mírně vyšší cena ne za dodání, ale za samotnou výrobu, kde je malý příplatek k levnější variantě tisku. 

  Nejlevnější vizitky

  Nespěcháte a hledáte nejlepší ceny? Váš výběr padne na levne vizitky. To že získáte své vizitky levně neznamená, že jejich vyroba bude jakkoliv ošizena. Vizitky vyrábíme vždy stejně. Stále používáme minimálně křídový papír, který je vhodný pro tisk a má skvělé výsledky. Nejlevnějších vizitek dosahujeme zejména hromadným tiskem. Tiskneme více zakázek najednou a tím optimalizujeme náklady.

  Různé možnosti - vzor, formáty, oboustranné, samolepicí

  90x50 mm je rozhodně nejoblíbenějším formátem pro reklamní vizitku. Někteří klienti preferují vizitky atypické, ve formátu 85x54 mm. Jedná se o formát ve velikosti platební karty. 

  Můžete být i kreativní a potěšit své klienty zajímavým formátem vizitek - čtverec 65x65 mm. Takové vizitky jsou netradiční a často se nevidí. Umíme vyrobit a dodat i různé varianty skládacích vizitek, větších kartiček s texty. Naše možnosti nejsou omezené. Tyto nestandardní produkty řešíme individuální poptávkou na e-mail. 

  Možnosti potisku

  Vyzitky tiskneme jak jednostranně, tak i oboustranně. Tisk jednostranných i oboustranných vizitek je tedy možný. Dále nabízíme jak plnobarevný tisk, tak i černobílý tisk. V případě oboustranného tisku můžete za menší příplatek využít další prostor na zadní straně vizitky. 

  Objednací kartičky a poznámky 

  Chcete vizitku využívat jako objednací nebo věrnostní kartičku? Pokud potřebujete na vizitku zapisovat informace, využijte k tomuto účelu oboustranný tisk. Vytiskneme vizitky jak si budete přát. 

  Jednoduchý dotisk vizitky

  Kdykoliv Vám budou vizitky docházet, stačí napsat nebo robnou objednat. Nemusíte design vizitek vytvářet znovu.

  Jak jednoduše zopakovat tisk vizitek: 

  Je libo originální či luxusní vizitku?

  Vizitky s exkluzivním vzhledem - ty umíme podívejte se na luxusní vizitky. Tiskneme je na nádherné papíry s překrásným jemně třpytivým vzhledem nebo na strukturované papíry o vysoké gramáži. Za rozumnou cenu se dá docílit zajímavého WOW efektu! Při výběru luxusních vizitek doporučujeme využít vzor s menším rozsahem potisku - ideálně nepoužít celobarevné pozadí. Pak vynikne opravdová krása luxusní vizitky.

  Další oblíbenou možností jsou plastové vizitky. Jde rozhodně o nejtrvanlivější variantu. Nejméně šetrnou k životnímu prostředí. V případě zájmu o tisk plastových karet nám zašlete poptávku. 

  Speciální úpravy a papíry

  Výrobu jsme rozšířili o další moderní technologie a nově nabízíme i možnost kvalitní laminace - matné, lesklé nebo soft touch. Ta vytváří na povrchu vizitky jemnou ochrannou vrstvu, která působi na dotek jako samet. Často se využívá pro výrobu brožur a luxusnějších jídelních lístků. Další novinkou v našem portfoliu zušlechtění je zlacení. Umíme na tiskoviny nanést speciální metalickou folii, která dodá vizitkám neskutečně nádherný vzhled. Metalický a strukturovaný je papír vhodný zejména na prémiové vizitky. Sametově hladký papír je vhodný pro kvalitní tisk. Vzorník papírů Vám rádi předvedeme na naší pobočce, kde si osobně vyberete v případě zájmu papír o správné tloušťce a typu - lesk nebo mat. 

  Rychlé dodání s rychlým tiskem

  Jsme připraveni na tisk Vašich reklamních vizitek kdykoliv 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Hotové vizitky rádi žašleme až k Vám do firmy nebo domů - možnosti doručení. Nezáleží, zda je místem Vašeho bydliště Praha nebo třeba Ostrava. Pokud projíždíte přes Karlovy Vary, zastavete se pro ně na naší pobočce.

 • Hlavičkový papír
 • Novoroční přání

  Novoroční přání neboli tisk PF


  Poděkovat za spolupráci a potěšit přáním

  Konec roku můžete tradičně využít jako ideální příležitost pro připomenutí se a poděkování Vašim obchodním partnerům za uskutečněnou spolupráci. Současně s tím je ideální připojit osobní přání k novému roku. Vzhled novoročenky si můžete zpracovat jakýmkoliv originálním způsobem. Někdo může preferovat vtipné vánoční přání a druhý se bude raději držet klasického vzhledu firemní novoročenky. Tu si doladí do designu ostatních firemních tiskovin. V návrzích firemních PF přání se při výrobě velmi často objevuje také logo. Na jeho použití byste určitě neměli zapomenout. Zvláště v případě, kdy je již firemní logo všeobecně známé. Novoroční přání je tiskovina moderní doby, která Vaše firemní partnery jednoznačně potěší. 

  K firemní novoročence můžete přidat také malou pozornost, dáreček. Tento dáreček nemusí představovat nic velkého a drahého, může být klidně drobností (propiska, šňůrka, lahev vína, aj.), kterou si můžete vyladit do jednotného designu třeba samolepkou s Vaším logem nebo vlastním potiskem.  

  ON-LINE navrhování novoročenky

  Netušíte, jak by měla novoročenka vypadat nebo jak si vlastní návrh jednoduše vytvořit? Hlásí se Vám k službám náš naprosto unikátní on-line editor! Stačí vybrat šablonu a stisknout tlačítko pro její úpravu. Nemusíte si nic instalovat nebo stahovat do svého počítače. Navrhování novoročenek probíhá totiž on-line, výhradně na našem webu. Toto je řešením poslouží i pro případ, kdy nemáte prozatím žádnou představu o tom, jak by mělo firemní PF vypadat. Naši grafici vytvořili několik základních šablon. Ty si v klidu proklikejte na najděte si tu nejvhodnější. Nemusí Vám vyhovovat zcela, protože si ji můžete dodatečně libovolně upravit. Získáte minimálně inspiraci pro originální návrh novoročenky dle svých přání. 

  Nezapomeňte, že v rámci navrhování svého novoročního přání máte k dispozici mimo šablon také ikonky, obrázky, pozadí a další bezplatný obsah. Je to snadné, s naším editorem ušetříte čas a vytvoříte si vlastní novoroční přání bez zdlouhavé komunikace s grafikem. Mimo času také ušetříte, protože návrh grafikem se v obvyklých relacích pohybuje v částkách kolem 500 Kč - 1000 Kč.

  Není čas ztrácet čas! Proto se do toho pusťte již nyní a podívejte se na krátké video. Ukážeme Vám, jak si Vaše novoročenky pro tisk navrhnete úplně snadno, rychle a on-line. Je to stejné jako u vizitek.

  Výroba novoročenek z vlastního souboru

  Máte svého "dvorního" grafika, který se Vám stará o návrhy tiskovin? Skvěle, pak byste měli mít k správný návrh pro tisk novoročenek. Vlastní tiskové soubory si k objednávce nahrajte jednoduše kliknutím na tlačítko "nahrát vlastní data" na stránce zvoleného produktu.

  Pokud si návrhy novoročního přání připravujete svépomocí, tak doporučíme si nejprve ověřit správnost vytvořených tiskových dat v návodu, který najdete u zvoleného produktu novoročního přání.  

  Spokojenost je pro nás důležitá, a proto chceme mít jistotu, že se zakázkou budete spokojeni. Jakmile k nám doputuje Vaše objednávka novoročenek, data pečlivě po technické stránce zkontrolujeme. Pokud se v nahraných souborech objeví nějaká komplikace, tak se pokusíme navrhnout vhodné řešení a o celé věci budeme obratem informovat. Raději připomeneme, že typografické chyby a překlepy v textech nejsou předmětem naší předtiskové kontroly. Texty si proto raději velmi pečlivě zkontrolujte ještě před odesláním objednávky novoročenek do výroby.

  Můžete se podívat, jak si vlastní data do objednávky nahrajete. Je to snadné a stejné jako u vizitek.

  Návrh na míru zpracovaný grafikem 

  Nechce se Vám pouštět do jednoduché tvorby vlastního návrhu novoročních přání v online editoru? Raději tyto záležitosti přenecháváte odborníkovi? I na tuto variantu jsme připraveni. Můžete se dál nerušeně věnovat svému podnikání a my se o vytvoření návrhu firemního PF rádi postaráme za Vás. Kontaktujte nás a popište nám co nejdetailněji svou představu o novoročenkách. Nejprve připravíme nezávaznou nabídku na výrobu včetně grafického zpracování.     

  Ze zkušenosti Vám můžeme alespoň přiblížit standardní ceny za přípravu originální návrhu novoročenky. Částky startují na 500 Kč u základních návrhů a pohybují se až k 1000 Kč u návrhů obtížnějších na vytvoření.

  Online ceník tisku novoročenky

  Nemusíte čekat na vytvoření individuální kalkulace na tisk novoročenek. U nás je vše automatizované a on-line! Nastavte si jednoduše parametry pro výrobu novoročenek a ihned vidíte, kolik Vás bude výroba stát. V rámci kalkulace si zvolíte požadované množství, typ tisku a druh papíru. Není to nic složitého, vše si jednoduše vybíráte z přednastavených možností. Je nám jasné, že každý klient by nevyužil stovky kusů vánočních přání, a proto nabízíme levný tisk novoročenek již od 10 ks.

  Jak si jednoduše zjistíte cenu novoročenek? Ne jinak než u vizitek! Podívejte se na krátké video...

  Levný tisk novoročenek

  Hledáte opravdu levné novoroční přání? Vyberte si u nás nejlevnější ekonomickou variantu s výrobou PF do 7 pracovních dnů. Nízké ceny za výrobu přání dosahujeme tím, že společně tiskneme větší množství produktově shodných zakázek. Ušetříme tím náklady za změny nastavení strojů k tisku různých formátů. Odměnou za prodlouženou dobu dodání Vám je právě nízká cena. 

  Nejlevnější novoročenky dosahujeme jinou cestou než snížením kvality tisku nebo použitého papíru. Proto se u nás můžete vždy spolehnout na bezchybné provedení a tisk novoročních přání. Dejte si pozor na podezřele levné nabídky, kde je nízká cena vykoupena například nekvalitním papírem. Novoročenky by měly být reprezentativní, proto nešetřete na nepravém místě. Efekt by pak mohl být zcela opačný, což zajisté nechcete.

  Originální přání k novému roku

  Jak by měl standardní návrh novoročního přání vypadat? Mrkněte se na naše šablony. Není to nic složitého a inspirace se vždy hodí. V rámci on-line navrhování máte ale zcela volné ruce a fantazii se meze nekladou. Originální návrh, který nebude mít nikdo jiný, si připravíte skutečně během pár minut. Vzhled vánočního přání můžete rozšířit o obrázky, firemní grafiku, logo nebo libovolné, třeba i vtipné texty.

  Luxusní verze novoročenky

  Potřebujete na své klienty extra zapůsobit? Pak si novoroční přání objednejte v luxusní verzi. Pro tento tisk používáme nádherné metalické nebo strukturované papíry, které pro nás vyrábějí na zakázku v zahraničí. Už na první pohled se Vaše firemní novoročenka bude lišit od těch ostatních. Bude vidět, že jste si s přípravou a realizací dali záležet.  

  Pour féliciter

  Novoročenka, PF nebo slangově řečeno Péefko. Že Vám to nic neříká? Novoročenky mívají podobu papírových kartiček, které jsou potištěny originálním novoročním přáním. PF je nenáboženskou alternativou vánočního papírového přání - Šťastné a veselé Vánoce. Velmi často je využíváno mezi firmami jako novoroční přání a poděkování za spolupráci. 

  Doručíme PF přání až do Vaší kanceláře

  Tisk novoročních přání si u nás můžete pohodlně objednávat on-line. Nezáleží, zda jste zrovna u Vás v kanceláři nebo doma. Stačí mít po ruce počítač s připojením k internetu. Nemusíte se k nám vydávat osobně. Náš propracovaný on-line systém je Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Po dokončení tisku si hotová PF přání můžete zdarma vyzvednout na naší pobočce. Nebo v případě, že je to pro Vás pohodlnější, zařídíme jejich rychlé doručení až k Vám.

 • Letáky

  Levný tisk a tvorba letáků online


  Jednoduše, rychle a levně 

  Business nikdy nespí, a proto u nás nemusíte čekat, až začne pracovní doba! Náš objednávkový systém je k dispozici online 24 hodin denně. Objednávku na tisk reklamních letáků si tak můžete zadat kdykoliv se Vám to hodí. Zadání je tak rychlé a snadné, že je to pro některé klienty skoro až návykové. Zkuste si to sami a uvidíte, že tisk reklamních letáků již nikdy nebudete chtít řešit složitě.  

  Vše si pohodlně zařídíte sami z Vaší kanceláře během pár minut! Jsme připraveni udělat maximum pro Vaši spokojenost, kterou jen neslibujeme, tu Vám dokonce garantujeme! Bezprostředně po přijetí Vaší objednávky provedeme bezplatnou základní kontrolu tiskových dat a zjistíme, zda je tisk letáků v odpovídající kvalitě možný. Pak už následuje samotná výroba Vaší zakázky, kterou svěříme jednomu z profesionálů naší online tiskárny, který se postará o hladký průběh výroby a tisk s nejvyšší pečlivostí.

  Tvorba letáků online

  Online řešení od VýhodnýTISK.cz® pro jednoduchou tvorbu letáků Vám dává prostor být kreativní a ještě navíc ušetřit! Díky našemu unikátnímu grafickému editoru si totiž můžete svůj leták doslova ušít na míru během několika minut! Přesně tak, jak jste si ho představovali - Vaše kreativita zde nemá žádné limity. Ušetříte tedy drahocenný čas, který byste jinak strávili úkolováním nebo hledáním grafika. Často bývá zdlouhavé také čekání na vypracování návrhu, který nakonec ani nemusí být přesně dle Vašich představ. Ušetřete tedy Váš čas a peníze - vyberte si jednu z našich šablon a jednoduše si vytvořte vlastní návrh letáku zdarma a on-line. 

  Přesvědčte se sami, že s námi je tvorba vlastního návrhu jednostranných i oboustranných letáků zcela snadná. Jednoduše a za pár minut online!

  Tisk z vlastních dat

  Návrh reklamních letáků máte hotový a co dál? V tom případě jste už jen kousek od finálního výtisku! Nyní je postup pro objednávku levných letáků velmi snadný. Vyberte si produkt dle požadované rychlosti výroby a jednoduše si vlastní tisková data nahrajte k objednávce stisknutím tlačítka "nahrát vlastní data". Pokud si nebudete s čímkoliv jistí a budete si chtít ověřit, že máte data pro tisk letáku připravená správně, můžete kdykoliv a zdarma využít naše návody na přípravu tiskových dat

  Návrh na míru 

  Nemáte vlastní návrh a ani čas si vytvořit leták zdarma online? Pokud práce s grafikou není zrovna Vaším koníčkem, tak Vás nebudeme samozřejmě nutit využívat náš jednoduchý online grafický editor. Je to pouze jedna z možností, protože zpracování letáku můžete jednoduše nechat na našem grafikovi, který Vám doporučí to nejlepší řešení a zpracuje Vám nový návrh na míru! Při zpracování naším grafikem zaručujeme naprosto správné nastavení pro tisk letáků. Neztrácejte dále čas a kontaktujte našeho grafika.

  Online ceník

  Asi si každý z nás vzpomene situaci, kdy si v obchodě pracně vybral nějaké zajímavé zboží a cenu se dozvěděl až na pokladně. V případě, že se cena neshodovala s prvotním odhadem se určitě jednalo o velmi nemilé překvapení! Tak toto se Vám v naší tiskárně jednoduše nemůže stát. Můžete si totiž pohodlně procházet nabídku a zároveň okamžitě online vidíte, kolik Vás bude tisk letáků stát. Nic klientům před nákupem neskrýváme a naše ceny jsou transparentní. Jednoduše brouzdejte naší nabídkou levného tisku letáků a vyberte si to nejlepší dle svých potřeb a finančních možností. 

  Výhody digitálního tisku

  Variabilita tiskových dat je hlavní výhodnou digitálního tisku. Díky této technologii jsme tak schopni Vám tisknout více různých grafických variant letáků za nízkou cenu! Nemusíte si ani letáky objednávat na roky dopředu. Výroba je díky technologii digitálního tisku možná již od 50 ks a můžete tak pružně reagovat na změny ve Vaší nabídce. Digitální tisk je zkrátka připraven vyhovět potřebám Vaší jedinečné firmy a to nejen v oblasti výroby reklamních letáků! 

  Rychlost výroby

  Jak rychle nás letáky vyrábí a co k tisku používáme? Můžete se spolehnout, že k tisku letáků používáme jen tu nejmodernější a nejlepší techniku plnící veškeré potřebné standardy. Dle navolené konfigurace každé zakázky najdeme vždy tu nejvhodnější technologii, kterou následně levnou výrobu letáků realizujeme. Pro varianty do 7 dnů používáme zejména ofsetový tisk, který Vám zajistí co nejnižší cenu a letáky u nás tedy zakoupíte online velmi levně. Tato varianta letáky do 7 dnů je vhodná v nákladech od 1000 ks a proto od tohoto nákladu velmi výrazně klesá kusová cena za vytištěný leták. Pro expresní výrobu letáků již do 24 hodin od objednání používáme převážně digitální online tisk, který je pro tento typ zakázek nejvíce efektivní. 

  Množství a dotisk letáků

  Jak odhadnout, kolik letáků se Vám bude hodit? Zde záleží za jakým účelem a jakým způsobem budete letáky dále distribuovat. Pro potřeby roznosu do poštovních schránek se u reklamních kampaní tisknou zpravidla desetitisíce kusů. V tomto případě je vhodné si zvolit produkt nejlevnější tisk letáků do 7 dní právě z důvodu nejnižší ceny za tisk. Pokud máte letáčky pro prezentaci na různých akcích nebo u obchodních partnerů, popřípadě je přidáváte klientům do balíčků se zasílaným zbožím, může se Vám hodit množství nepřesahující 1000 kusů, kde již můžete za výhodné ceny využít také nabídky výroby letáků do 24 hodin. Nezapomeňte, že i u menších objednávek od 50 ks je Vám stále zdarma k dispozici náš online editor. Pokud se s počtem netrefíte a budete potřebovat letáčků více, tak si je můžete kdykoliv doobjednat. Opakovaný tisk zahájíte funkcí opakovat objednávku a nemusíte ani znovu vytvářet grafický návrh. Návrh pro další tisk letáků si náš systém uchovává pro další snadné dotisky. 

  Oblíbené formáty

  Ideální formát a velikost letáku. Jak že to tedy je? Je potřeba si ujasnit, co od letáčku očekáváte a jaké informace má sdělit Vašim klientům. Pro jednorázové nabídky a akce jsou nejvhodnější letáky vyrobené v menším formátu - např. A6 nebo DL. Pro obsáhlejší firemní prezentaci je lepší vybírat z větších formátů, které Vám na letáček dovolí umístit více informací a také grafiky, která Vaše klienty upoutá již na první pohled! Nejčastěji doporučujeme klientům leták formátu A5, který je takovým ideálním kompromisem. Další možností je zvolit ještě větší formáty a to A4 nebo A3, které jsou velmi oblíbené pro tisk menších plakátů nebo nabídkových listů. Pokud se potřebujete s informacemi trošku roztáhnout nezapomeňte, že můžete využít možnost oboustranného tisku letáků. Získáte tak ještě více prostoru pro Vaši prezentaci.

  Tisk na kvalitní papíry 

  Nemáte ještě zkušenost a nevíte, jak si vybrat z široké nabídky nabízených papírů pro tisk reklamních letáků ten nevhodnější? Nebojte, rádi Vám s tím pomůžeme! U naprosté většiny objednávek se pro tisk nejlépe hodí kvalitní křídový papír cca 130g. Tento papír je dostatečně pevný a reprezentativní pro tisk firemních letáků. Je zde také velmi dobrý poměr ceny vůči kvalitě a letáky vytištěné na tomto papíře u nás pořídíte velmi levně.    

  Pokud plánujete distribuci letáků do poštovních schránek roznosem (např. prostřednictvím České pošty), bude Vás nejspíše nejvíce zajímat produkt nejlevnější letáky do 7 dnů. Ideální je tisk této levné verze letáků na papír křída 90g, kdy se jeho použitím sníží hmotnost každého kusu na minimum a díky tomu dosáhnete na nejnižší možnou cenu za roznos. 

  Pevnější verze papírů (nad 130g křída) se využívají poměrně zřídka kdy a jsou skutečně spíše otázkou osobní preference, zda udělat reklamní letáky pevnější než je obvyklé a tím zanechat v potenciálním klientovi nějaký luxusnější dojem z Vaší služby nebo produktu. A když už jsme u té luxusní a stylové propagace, tak určitě nezapomeňte mrknout také do nabídky luxusní letáky do 3 dnůNádherný třpytivý vzhled nebo krásnou strukturu, to vše Vám může nabídnout za příplatek tento jedinečný produkt luxusního tisku. 

  Rychlá přeprava, osobní odběr

  Tiskneme pro Vás reklamní letáky rychle a online! Po dokončení výroby je rádi doručíme kamkoli po ČR spolehlivou kurýrní službou nebo si je u nás můžete pohodlně zdarma vyzvednout

 • Razítka

  Výroba razítek online - barvy a razítka na počkání po celé ČR


  Kvalitní razítka nejen pro firmy

  Chcete nové razítko s vlastním textem? Samonamáčecí printer u nás seženete již od 500 Kč bez DPH. Výroba razítek probíhá za pomoci speciální technologie, která skvěle poradí s použitím menšího písma, linek a dokonce firemního loga. To si můžete umístit do svého návrhu samozřejmě zdarma!

  Nejprodávanější razítka COLOP

  Nabízíme výrobu ze strojků prémiové značky COLOP. Tento sortiment představuje naše hlavní zaměření. Umíme doplňkově zajistit i razítka dalších značek - např. Trodat. Naše samobarvící razítka vynikají extrémně dlouhou životností barev – původní štoček XXL zvládne hravě až 20 000 otisků! Takové razítko Vám bude bez problémů fungovat po několik dlouhých let. Je možné, že se k potřebě doplnění razítkové barvy nikdy nedotiskáte. Pokud využíváte razítko hodně a barva v razítku dojde, jednoduše dodáme nebo doplníme. Doplnění podušky nezabere více než 30 vteřin a je před Vámi dalších 20 000 otisků! Raději upozorníme, že není vhodné pro tato samonamáčecí razítka používat obyčejný inkoust. Tu správnou barvičku pro své razítko Vám rádi doporučíme a dodáme.

  Jak na návrh razítka online

  Nevíte si rady, jak by mělo vlastní razítko na míru vypadat? Kolik by mělo mít řádků textu, jaký text by mělo obsahovat? Využijte k vytvoření grafiky náš jednoduchý editor. Otevřete si připravenou šablonu a upravte si údaje. Můžete si tvořit razítko se jménem, textové razítko nebo třeba číslovací razítko. Dále použít libovolné jiné nápady. Jen pár kliků a získáte levně nové razítko.

  Náležitosti razítka

  Konkrétní náležitosti se liší dle použití razítka. Častá jsou firemní razítka pro firmy a živnostníky. V tomto případě razítko obsahuje texty. Na razítku by se měl určitě objevit název firmy. U živnostníka je to často jméno podnikatele. Poté je dobré uvést IČ, popřípadě také DIČ v případě plátců DPH. Dále se na razítko uvádí adresa. Může to být jak adresa podnikatele nebo firmy, ale také provozovny - toto záleží na Vás. Na razítko si můžete doplnit také web nebo další kontaktní údaje. 

  Příprava razítka grafikem

  Nemáte čas řešit vlastní grafické zpracování razítka? Návrh Vám rádi zpracujeme. Kontaktujte grafika a ten Vám vytvoří předlohu na míru. Výroba razítka je z takové grafiky optimální. Před výrobou obdržíte náhled, který si necháme potvrdit. Na jednoduchý návrh stačí i pár minut a je hotovo.

  Jak zjistím cenu pro různě velké razítko již od 38 mm?

  Zvolte požadovanou rychlost výroby - expresní nebo standarní. Pokračujte volbou velikosti razítka. Vyberte podle toho, jak potřebujete razítko široké. Na našem eshopu ihned vidíte konečnou cenu v Kč. Ceny razítek jsou různé. Nejlevnější razítko, je malé razítko až po vyšší cenu u velkého. Můžete si ale vybírat ze všech druhů. I tak budou vždy luxusní ale levná.

  Razítková barva černá, modrá nebo červená 

  Dlouhodobě nejoblíbenější razítovací barva u razítka je černá. Ta se hodí pro veškerá firemní i běžná osobní razítka. Mimo černé nabízíme jako příslušenství také otisk červený - je vhodné např pro různá razítka úřední, škol, úřadů, apod. Můžete zvolit i modrou barvou. To je třeba ideální v případě, že razítko chcete používat namísto ručního podepisování do tabulky, apod. Stačí si nascanovat podpis a pak používat modré razítko. Věřte, že nikdo ani nepozná, že je formulář oražený razítkem. 

  Razítkovací hranaté nebo kulaté razítko

  Umíme dodat i různá atypická razítka. Mimo jiné také kulatá razítka. Poslední dobou jsou velmi oblíbená. 

  Speciální razítka, dřevěná a datumové razítko 

  Občas k nám dorazí také poptávka hodně velkého razítka nebo na jinak atypická razítka. Ta vyrábíme na dřevíčko o různých velikostech. K takovému razítku Vám rádi dodáme i podušku a barvičku. Ať to máte komplet! Velikostně může být takové razítko velké i přes 10 cm a dá se využít na potisk různých obalů. Umíme pro Vás dodat také různá kapesní razítka, datumová razítka, časová razítka nebo také speciální razítko na potisk textilu. 

  Úprava údajů na razítku

  Pokud již vlastníte razítko COLOP EOS, tak stačí vyměnit štoček! Je to levné a rychlé. Nemusíte investovat do nového razítka Pro objednávku nás kontaktujte.

  Razítka TRODAT 

  Máte stávající textová razítka značky TRODAT nebo jiná? Potřebujete nějaké údaje opravit? Doporučíme zvážit nákup nového a velmi kvalitního razítka COLOP EOS. Toto nové razítko má mnoho výhod - životnost náplně až 20 000 otisků, nemá otáčecí mechanizmus a nezasekává se. Výrobu aktuálního štočku pro Vás rádi zajistíme, ale bude to chvíli trvat. Pro konkrétní poptávku nás kontaktujte.

  Výroba razítek Karlovy Vary

  Nechte si u nás vyrobit nové razítko. Objednávat nemusíte pouze osobně ale on-line kdykoliv 24 hodin denně 7 dní v týdnu! Pokud spěcháte a jak se říká - už včera bylo pozdě, tak se u nás můžete osobně zastavit v Karlových Varech a výrobu razítka zvládneme i na počkání. Pokud jste z větší dálky - např. Praha, tak Vám razítko rádi zašleme kurýrem na Vaši adresu. Stačí vyčkat na doručení. 

 • Samolepky

  Vyrábíme samolepky a řezanou grafiku


  Mnoho využití pro lepící folie

  Nepotkáte určitě nikoho, kdo by mohl tvrdit, že se nikdy v životě nesetkal se samolepkou. Tu totiž najdete ve formě etikety téměř na každém výrobku. Tam zajišťuje především "obrandování". Tedy informuje o výrobci a o produktu jako takovém. V její moci je také přenos emocí a velmi výrazně mění nákupní dojem z Vašeho produktu. Vzpomeňte si jak Vám nejednou v regálu zaujmul nějaký produkt právě díky svému nápaditému balení.

  Nejsou to ale pouze firemní produkty a výrobky, kam se samolepky a etikety hodí. Velmi často u nás samolepky objednávají nevěsty jako svatební nálepky na víno, výslužky. Dále se takto řeší různá loga zájmových spolků a podobně, která pak vozí fanoušci na vozech. Pro výrobu samolepek všeho druhu jsme vybaveni nejmodernější technikou, kterou pro Vaši zakázku s radostí využijeme. Ve spojení s kvalitním návrhem vznikne nádherný výrobek, který bude radostí šířit ve Vašem okolí! 

  On-line návrh etiket a nálepek

  Máte představu, jak by měla samolepka vypadat, ale nemáte vlastní návrh? Využijte možnosti a zkuste náš výjimečný on-line editor! 

  Můžete zcela zdarma využívat veškerý obsah - ikonky, obrázky, písma. Další a další prvky pro Vás do editoru pravidelně přidáváme. 

  Výroba z vlastních tiskových dat

  Máte návrh, který jste si připravili sami nebo Vám dodal Váš grafik? Výborně, pak byste měli mít k dispozici vše, co k tisku samolepek potřebujete! Soubory si k Vaší objednávce nahrajete jednoduše kliknutím na tlačítko "nahrát vlastní data" a to na stránce zvoleného produktu.

  Chceme mít vždy jistotu, že se zakázkou budete spokojeni. Takže po obdržení objednávky samolepek data preventivně a pečlivě po technické stránce zkontrolujeme. Pokud se v přiložených souborech objeví nějaký zásadní problém, tak se pokusíme Vám rovnou navrhnout vhodné řešení a o celé věci Vás budeme obratem informovat. Přesto si návrhy, prosím, pečlivě před odesláním zkontrolujte. Typografické chyby a překlepy v textech nejsou předmětem naší technické kontroly.

  Samolepky navržené grafikem

  Nemáte chuť se pouštět do jednoduché tvorby návrhu samolepky v online editoru? Nic se neděje. Kontaktujte nás a popište nám co nejpodrobněji Vaši představu o samolepkách. Nejprve vytvoříme nezávaznou nabídku na grafické zpracování a tisk.    

  Ze zkušenosti Vám můžeme přiblížit obvyklé ceny za přípravu originálního návrhu samolepek. Jedná se o částky začínající na 300 Kč u základních návrhů a sahající až k 1000 Kč u návrhů již skutečně obtížných. Vždy záleží na časové náročnosti.

  Libovolný tvarový ořez

  Jak si poradit s tím, že potřebujete, aby měla samolepka nějaký neobvyklý tvar? Ať už kulatý, hranatý, oblé rohy nebo aby to byl třeba trojúhelník? Nic z toho pro nás není problém. Navíc to nebude mít vliv ani na výslednou cenu.

  Naše výrobní technologie totiž umí dokonale realizovat zakázky tisk samolep včetně následného ořezu. Proto Vám můžeme s radostí nabídnout realizaci samolepek v jakémkoliv tvaru si přejete.

  Ale jak to v rámci objednávky specifikovat? Ve vlastních datech je zapotřebí mít vytvořenou vektorovou ořezovou cestu. Pokud si návrh samolepky připravujete v našem on-line editoru je nejleší nám do poznámky na konci objednávky připsat - např. přeji si samolepky kulaté o průměru 5 cm. Po přijetí objednávky data upravíme na požadovaný tvar a pošleme Vám ještě ke kontrole. Až po Vašem schválení grafického návrhu se pustíme do tisku etiket.   

  Ceník samolepek a etiket on-line

  Neztrácejte čas čekáním na individuální ceny tisku samolepek. Jsme moderní tiskárna a u nás je vše automatizované a on-line! Nastavte si parametry tisku a ihned vidíte, kolik Vás bude výroba nálepek s vlastním potiskem stát. V rámci kalkulace si navolíte požadované množství, typ materiálu a rychlost výroby. Vše si jen jednoduše vybíráte z přednastavených možností. Je nám jasné, že každý potřebuje jiné množství nálepek, tak jsme umožnili tisk již od 1 ks.

  Velmi dobře si umíme poradit se situací, kdy potřebujete tisknout více verzí samolepek. U nás je totiž jedno, zda objednáte 500 ks nálepek s jednou grafikou a nebo 250 ks takových a 250 ks jiných. Výjimkou jsou ofsetové samolepky - tam je cena vždy za 1 grafickou verzi. 

  Expresní i velmi levné samolepy

  Tlačí Vás čas a velmi na výrobu samolepek spěcháte? Využijte možnost expresního tisku a zvolte si expresní tisk samolep do 24 hodin. Díky naší technologii jsme schopni velmi rychle vyrobit a expedovat i velké množství realizovaných nálepek.

  Pokud naopak nespěcháte a upřednostňujete slevu zvolte z naší nabídky samolepky označené nej cena nebo v případě větších objemů ofsetové samolepky. Získáte v rámci těchto nabídky ty úplně nejlevnější samolepky z naší nabídky. Nemusíte se obávat, nízká cena není vykoupena nižší kvalitou potisku nebo materiálu. Nejlevnějších nálepek s potiskem dosáhneme jednoduše hromadným tiskem. Tiskneme vždy několik zakázek najednou. Proto je u této verze zpravidla delší dodací lhůta.

  K čemu slouží laminace

  Až budete konfigurovat svou objednávku samolepek, tak jistě narazíte na položku - laminace. Co to znamená? Každá vinylová samolepka je voděodolná. Nicméně barvy po určité době vlivem působení UV paprsků blednou. Pokud samolepky plánujete pro umístění do exteriéru - např. umístění na vozidlo, výlohu, apod., tak určitě doporučujeme zvolit verzi s laminací. Tato dodatečná ochrana prodlouží životnost barevného potisku zhruba o 50 %.

  Nemusíte se ale obávat, že při krátkodobé aplikaci v exteriéru by došlo i u samolepky bez laminace k jejímu brzkému vyšisování - zpravidla i bez laminace vydrží samolepka v perfektním stavu rok i více ve venkovním prostředí. Hlavní zásluhu na tom má originální barva, kterou v našich strojích používáme. Nepoužíváme náhražky, které nemají téměř žádnou výdrž. Za nízkou cenu nám nekvalitní produkt rozhodně nestojí.

  Rozměry samolepek

  V nabídce si můžete vybrat z mnoha možných rozměrů. Jsou to nejčastější volené rozměry. Nicméně tímto nejsme nijak omezeni. Rádi pro Vás vyrobíme libovolný formát samolepky, který budete potřebovat. Pokud požadovaný formát nevidíte v nabídce, kontaktujte nás a vytvoříme Vám nabídku na míru.

  Druhy materiálů

  Nejčastěji se realizuje výroba samolepek na vinyl - jedná se o plastový materiál. Bez ohledu na cenu si můžete zvolit matnou nebo lesklou variantu. Dále si můžete zvolit tisk na polymer - je to materiál s vyšší životností. Ofsetové samolepky můžeme realizovat také na papír. 

  V případě poptávky po nějakém nestandardním materiálu nás prosím kontaktujte.

  Průhledné samolepky

  Umíme pro Vás vyrobit i transparentní nálepky s potiskem. U průhledného materiálu je potřeba brát na vědomí jeho průhlednost. Záleží pak tedy na podkladu, na který samolepky aplikujete, jak bude výsledný produkt vypadat.

  Řezaná grafika

  Mimo klasických běžně tištěných samolepek a etiket Vám rádi vyrobíme také řezanou grafiku. Co že to vlastně je? Jedná se vlastně také o samolepky. Zpravidla jsou to barevné folie bez potisku, ze kterých se velmi často vyrábí různé texty, popisky, apod. Stroj tedy netiskne, ale vyřezaná pouze písmena. Po dokončení výroby je zbytková folie odstraněna (odseparována). Dále je na samolepku aplikována přenosová folie. Díky ní se Vám nestane, že byste písmenka nalepili křivě nebo s různou mezerou a motiv tak nalepíte velmi snadno.

  Velmi často se taková řezaná grafika používá pro polep automobilů, polepy provozoven - samolepky otevírací doby, apod. Rádi Vám nabídneme i různé netradiční barvy folií - např. metalické, reflexní, mléčné a další. Pokud máte konkrétní přání kontaktujte nás. Vytvořit a vyrobit Vám můžeme řezané samolepky téměř v libovolné velikosti. 

  Ofsetové samolepky

  Potřebujete opravdu velké množství samolepek co nejlevněji? Právě pro tento případ si zvolte nejlevnější ofsetový tisk samolepek. Můžete si vybrat ze samolepek tištěných na papír nebo na vinyl. Vinyl je umělý materiál (plast), který velmi dobře odolává vlhkosti. Jinak je to vzhledem etikety a parametry ostatními parametry dosti podobné. I když vlastně pozor - je tu ještě jedna zásadní odlišnost a to, že na papírovou samolepku je zase oproti vinylové možné psát propiskou. Rozhodnutí o výběru materiálu, na který se bude tisknout je tedy na Vás a na výsledném použití objednané nálepky s potiskem. Díky ofsetové technologii tisku dosáhneme velmi nízké ceny.

  Nebudeme Vás zatěžovat celým procesem výroby, ale u realizace tisku samolepek touto technologií je většinou nejnákladnější položkou příprava před tiskem. Proto je tato výroba vhodná až pro větší objemy objednaných samolepek a etiket. Vyplatí se, pokud počítáte s odběrem 1000 a více kusů.

  Konečné formátování samolepek

  Standardně pro Vás samolepky tiskneme na roli materiálu o šíři cca 130 cm. Pokud má mít samolepka nějaký tvarový ořez, tak ten jen strojově proveden a samolepka na podkladové roli zůstává pro následné snadné odlepení a aplikaci. Pokud si tedy nezvolíte z nabídky rozdělení na jednolivé samolepky obdržíte od nás samolepky dodané na této roli materiálu. V případě potřeby roli pouze velikostně přizpůsobíme pro snazší dodání nebo přepravu k Vám. 

  Pokud máte nějaký atypický požadavek na finální zpracování, kontaktujte nás. 

  Rychlé doručení nebo osobní odběr

  Vaši objednávku na výrobu samolepek přijme náš on-line systém kdykoliv 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Hotové nálepky nebo etikety si u nás můžete pohodlně zdarma vyzvednout na pobočce nebo zařídíme jejich rychlé doručení až k Vám.

 • Plakáty

  Tvorba a tisk levných plakátů on-line


  Investice do výroby se vyplatí

  Kolik si pamatujeme opravdu úspěšných akcí, které se obešly bez kvalitní nebo alespoň základní propagace? Proto neváhejte a dejte o Vaší akci všem vědět! V naší tiskárně plakáty tvoříme a vyrábíme jak pro menší lokální akce, tak i pro velké události s obrovskou návštěvností, kde je zapotřebí plakáty vyrobit v nákladu mnoha tisíců kusů a následně je použít na výlep na různé informační desky, tabule a jiné plochy. U menších akcí většinou pochopitelně stačí natisknout nevelké množství (obvykle i v menším formátu plakát A3 nebo A4). Zde je možno objednávat již od 1 nebo od 10 kusů dle objednávaného typu plakátu.

  Jelikož se nám pravidelně u vysokonákladového tisku daří spojovat více objednávek a tisknout různé zakázky na plakáty současně, dokážeme velmi efektivně snížit výrobní náklady a Vám tak nabídnout skutečně velmi nízkou cenu za výrobu plakátů obvykle již od 100 kusů..

  Oblíbené formáty plakátů

  Přemýšlíte jaký formát plakátu je pro Váš typ propagace nejlepší? Zde je vhodné se zamyslet nad účelem a také nad umístěním. Záleží především na celkové ploše, kterou máte pro umístění vyrobeného plakátu k dispozici. Doporučili bychom zvážit také finanční hledisko - výlep plakátů A3 na plakátovací plochy bude samozřejmě levnější než v případě větších formátů - např. velkoformát A0. Na druhou stranu je ale také zřejmé, že malý plakátek se na takové výlepové ploše snáze ztratí a jeho efekt nebude tak silný.

  Nejběžnějšími rozměry plakátů, které nabízíme, jsou formáty A4, A3, A2, A1 a A0. V případě potřeby rádi vyrobíme také plakáty na míru - tj. v neobvyklých rozměrech, kde tyto formáty vytvořených plakátů tiskneme kvalitní technologií již od 1 ks. Tyto atypické formáty v současné době vyrábíme nejčastěji pro různá obchodní centra. Pro většinu dalších akcí (ať již kulturních, sportovních nebo i pro politické kampaně) se vyrábí nejvíce v běžných DIN formátech, které jsou na výlep nebo jiné umístění nejlepší.

  Možnost on-line tvorby návrhu

  Máte představu, jak by měl Váš propagační plakát vypadat, ale nemáte po ruce šikovného grafika? Nezoufejte, pro tvorbu plakátu můžete využít zdarma náš on-line editor. Nemusíte tedy vlastnit drahé grafické programy a ani být profesionálním grafikem. S námi si vytvoříte a vyrobíte své plakáty levně a bez zbytečného čekání pomocí on-line editoru. Abychom Vám to co nejvíce ulehčili, vytvořili jsme pro Vás několik šablon, ze kterých můžete při tvorbě vlastního návrhu vycházet. Vybranou šablonu si během pár minut upravíte dle svých představ, uložíte vytvořený návrh a odešlete do výroby. Pokud si přece jen nebudete něčím jisti, podívejte se na následující video návod, kde během pár minut uvidíte, jak na to. Můžete také využít on-line chatu s naším pracovníkem (spustíte jej kliknutím na malé okénko vpravo dole).

  Přesvědčte se, že s námi je tvorba vlastního návrhu plakátu on-line zcela snadná a mimo jiné také bezplatná.

  Výroba z vlastní grafiky

  I v případě, že máte vlastní grafický návrh, si můžete jeho správnost kdykoli ověřit podle návodu na přípravu tiskových dat. Vytvořený plakát snadno nahrajete k Vaší objednávce kliknutím na tlačítko "nahrát vlastní data" na stránce zvoleného produktu.

  Zpracování návrhu za Vás

  Nemáte prostor na přípravu grafického návrhu? Nechte to na našem grafickém studiu a my se o vše postaráme za Vás! Jednoduše kontaktujte našeho grafika, který se bude Vašemu požadavku věnovat a vytvoří plakát dle Vašich představ.

  Online kalkulace

  Navolte si požadované množství, formát plakátu a v neposlední řadě také typ papíru a hned uvidíte, kolik bude výroba včetně tvorby plakátů stát. On-line kalkulační systém pracuje samozřejmě také s množstevní slevou a tak platí, že čím více objednáte, tím lepší cenu za plakáty získáte. Obvykle již od 100 ks vycházejí plakáty nejlevněji téměř u všech verzí.

  Expresní i levná výroba

  Potřebujete plakáty vyrobit bleskurychle? Pak využijte možnost expresního tisku a zvolte si některou z variant do 24 hodin. Takto rychle jsme pro Vás schopni vyrobit nejen menší plakáty A3 či A4, ale i nejoblíbenější formáty A2 a A1, nebo těžko přehlédnutelný velkoformát A0! Plakáty dokážeme tisknout doslova světelnou rychlostí! Pokud naopak sháníte co nejlevnější plakáty a doba výroby nehraje takový prim, je tu právě pro Vás možnost výběru z verzí do 3, 5 a 7 pracovních dní.

  Rychlé doručení, osobní odběr

  Objednávku výroby levných plakátů můžete zadat kdykoliv 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Hotovou zakázku s plakáty si u nás můžete zdarma vyzvednout nebo zařídíme její rychlé doručení kamkoli po ČR.

 • Obálky
 • Vstupenky

  Výroba a tisk vstupenek u Výhodný TISK®


  Levný tisk vstupenek na akce a plesy

  Vzpomenete si na některou z větších akcí, že by se obešla bez výroby vstupenek? Pořádek musí být a tak ať už pořádáte maturitní ples, koncert či jinou společenskou akci, rozhodně je potřeba výběr vstupného zajistit za pomoci vytištěných vstupenek. Jen tak budete mít opravdu kontrolu nad ziskovostí Vaší akce.

  Možnost on-line tvorby návrhu

  Máte představu, jak by mohla vstupenka vypadat, ale nemáte vlastní grafický program pro vytvoření návrhu? To Vás vůbec nemusí trápit! Pohodlně se usaďte a pusťte se do návrhu v našem online editoru, kde si stačí vybrat kliknutím jednu z připravených šablon a upravit si vstupenku přesně tak, jak jste si představovali. Obáváte se, že je to pro Vás moc složité? Opak je pravdou! Věnujte pár minut shlédnutí video návodu a k objednávce vstupenek již nikdy nebudete potřebovat nic jiného než náš online editor.

  Přesvědčte se sami, že s námi je tvorba vlastního návrhu levných vstupenek zcela snadná.

  Výroba z vlastní grafiky

  Máte data připravena pro tisk grafikem? Pokud ano, tak vlastní návrh vstupenek snadno nahrajete k Vaší objednávce kliknutím na tlačítko "nahrát vlastní data" na stránce zvoleného produktu.

  Zpracování návrhu za Vás

  Věnujete svůj čas přípravě akce a nemáte prostor na přípravu grafického návrhu? Jednoduše kontaktujte našeho grafika, který se o vytvoření postará za Vás.

  Vstupenky levně online

  U nás online vidíte, kolik bude kompletní výroba vstupenek stát - při objednávce se nemusíte vůbec omezovat. Lze totiž objednat tisk již od 1 kusu. V případě, že budete potřebovat vytisknout více různých vstupenek (například pro akci v různých termínech) zadejte je v rámci jedné objednávky a získáte levnější cenu vstupenek, jako když tisknete pouze jeden grafický návrh v uvedeném celkovém množství! U takové kombinované objednávky skutečně ušetříte a tisk lístků budete mít za nejlevnější možnou cenu.

  Rychlé doručení, osobní odběr

  Vaši objednávku s radostí přimeme online 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Až výrobu vstupenek dokončíme, tak si je u nás můžete zdarma vyzvednout nebo zařídíme jejich rychlé doručení kamkoli po ČR.

  Dotisk vstupenek

  Akce se blíží a prodeje jdou jako po másle? Ideální stav! Nenechte se zabrzdit tím, že už nebudete mít co prodávat. Vstupenky Vám rádi kdykoliv dotiskneme a to i v expresním provedení u varianty vstupenky do 24 hodin. V historii Vašich objednávek lze snadno zvolit možnost opětovného objednání a nebude tedy nutné návrh vstupenky vytvářet znovu.

  Ochrana proti padělání

  Máte obavu, že Vás návštěvníci tzv. převezou a vytisknou si falešné vstupenky? Říká se, že jsme národem kutilů a u dražších vstupenek toto riziko vice než reálné! Zvláště pak pokud byste chtěli ušetřit a využili neprofesionálního tisku vstupenek na domácí tiskárně. Proto vytiskněte své vstupenky u nás a můžete být bez obav! Vstupenky Vám na přání opatříme útržkem k odtrhnutí (vstupenky s perforací) nebo číselnou řadou, která možné padělání vstupenek velmi znesnadní. Stroj u vstupenek s číslováním každou jednotlivou vstupenku opatří unikátním výrobním číslem, které jednoduše při prokázání návštěvníkem u vstupu na akci zkontrolujete.

  Typy papírů a formáty

  Za další zajištění vstupenek lze považovat také tisk na velmi kvalitní papíry, které se v běžném domácím provozu nepoužívají. Nejoblíbenější papír pro výrobu vstupenek je tisk 200g křída matná, ale lze tisknout také na méně pevný papír 130g křída (využívá se nejčastěji pro tisk letáčků) nebo naopak na nadstandardně silné papíry např. 300g křída, které se používají nejčastěji pro tisk vizitek. U všech těchto papírů si můžete jednoduše zvolit také formát vstupenky, který Vám bude vyhovovat nejvíce. Vstupenka 150×50 mm je vhodná pro ekonomický tisk a lze ji objednat ve variantě jak s jednostranným potiskem, tak také s oboustranným potiskem v případě, že bude potřeba rozsáhlejšího tisku na vstupenku. Zadní strana se také hodí na reklamní prezentaci sponzorů akce.

 • Poukazy

  Výroba a tisk dárkových poukazů online


  K čemu se dají vytištěné poukazy využít

  Nejčastěji je využíváme jako formu dárku pro své blízké nebo obchodní partnery. Jsou také situace, kdy si nejsme výběřem vhodného produktu jistí a raději tedy zvolíme koupi dárkového poukazu, který umožní volbu toho pravého produktu a vyhneme se tak nepříjemnosti spojené s nevhodným darem a následnému vracení zboží.

  Rozšiřte svůj sortiment a nabídněte svým klientům možnost zakoupení dárkových poukazů, které Vám přinesou další zisk a spokojené zákazníky.

  Vzory poukazů a úprava v editoru

  Ani to, že nemáte tisková data pro nás není žádnou překážkou! Vytvořte si svůj originální dárkový voucher z několika přiložených návrhů v našem grafickém editoru zcela zdarma! Ušetřete si čas a mrkněte se na krátký video návod, kde během pár minut uvidíte, jak na to.

  S naším online editorem je tvorba vlastního návrhu jednostranných i oboustranných dárkových poukazů naprosto jednoduchá!

  Tisk z vlastních dat

  Dárkové poukazy Vám rádi vyrobíme také z Vámi dodaných tiskových dat. Před nahráním dat k Vaší objednávce doporučujeme ověřit jejich správnost podle návodu na přípravu tiskových dat. Pokud bude vše v pořádku, tak už jen jednoduše nahrajte data k Vaší objednávce kliknutím na tlačítko "nahrát vlastní data". To vše na stránce zvoleného produktu dárkových poukazů.

  Návrh od našeho grafika

  Nemáte čas si vytvořit vlastní vzor dárkového poukazu v našem editoru? Nemáte ani grafika, který by se o přípravu pro tisk postaral za Vás? V tom případě jednoduše kontaktujte našeho grafika, který se o vše postará za Vás.

  Jak si vybrat formát

  Zadáváte tisk dárkových poukazů poprvé nebo potřebujete poradit, jakou variantu naši klienti nejčastěji objednávají? Nejvíce jsou oblíbené poukazy vyrobené do 3 pracovních dnů ve formátu DL (jako klasická poštovní obálka). Dlouhodobě nejoblíbenějším papírem je 300g extra bílý sametově hladký papír. Na tento papír se velmi dobře zapisuje a je tedy nejvhodnější v případě, že plánujete na poukazy otisknout Vaše razítko nebo na ně psát. Pokud je pro Vás formát DL malý, tak v konfigurátoru proklikejte další možnosti tisku dárkových poukazů a zjistíte, že u nás se rozměry zastaví až u formátu A3, kde tyto větší formáty nejčastěji najdou své uplatnění např. na plesech a dalších událostech, kde se dárkové či výherní poukazy využívají také jako forma propagace sponzoringu dané akce.

  Texty a informace

  Nejčastěji se uvádí na poukaz typ voucheru nebo produktu, platnost, kontaktní informace na poskytovatele služby a případně se nechává také volné místo pro vepsání jména obdarovaného nebo pořadového čísla poukazu. Platnost se ze zkušenosti stanovuje nejčastěji v rozmězí 6 - 12 měsíců od data zakoupení dárkového poukazu.

  Číslované poukazy

  Číslování dárkových poukazů je možné řešit ručně dopsáním do volného políčka, které si jednoduše vytvoříte v našem editoru při přípravě Vašeho originálního návrhu. Další možností je to, že můžeme číselnou řadu na poukazy natisknout již v rámci výroby. V tomto případě z naší nabídky vybírejte rovnou poukazy s číslováním, kde ve výrobě na každý poukaz natiskneme unikátní číslo a Vy budete mít skvělou kontrolu nad čerpáním vydaných poukazů zákazníky. Číslování lze považovat za výbornou ochranu proti padělání poukazů!

  WOW efekt a luxusní verze

  Hledáte něco netradičního nebo unikátního? Punc originality a luxusu dodáte poukazům zvolením jednoho ze speciálních papírů, které také najdete v naší nabídce . Ať už si vyberete zlatý metalický papír, který je v tomto roce skutečně velmi oblíbený, nebo některý ze strukturovaných papírů, rozhodně nebudete litovat. Za malý příplatek oproti křídovému papíru získáte možnost prezentovat své výrobky a jejich hodnotu zcela jedinečným způsobem. Věřte, že i tyto zdánlivě malé detaily klienti ocení a všimnou si jich. I na tyto luxusní papíry tiskneme dárkové vouchery v expresních nebo běžných variantách dodání.

  Online ceník tisku

  Vyberte si pohodlně sami, jak na výrobu poukazů spěcháte a zjistěte si konečnou cenu za pár kliknutí online. Nemusíte nutně objednávat stovky nebo tisíce kusů. Objednávky jsou totiž možné již od 5 kusů. V případě, že budete potřebovat vytisknout více variant dárkových poukazů (například pro různé služby z Vaší nabídky nebo v jiné nominální hodnotě) zadejte je všechny v rámci jedné objednávky a získáte shodnou cenu, jako když tisknete pouze jeden grafický návrh! U takové kombinované objednávky skutečně ušetříte a dárkové poukazy budete mít vyrobené za nejlevnější možnou cenu.

  Nemůžete dlouho čekat a odkládat tisk dárkových poukazů? Pak využijte možnost expresního tisku a zvolte výrobu poukazů do 24 hodin. Pokud naopak hledáte co nejlevnější výrobu a termín dodání nehraje takovovou roli, je tu právě pro Vás tisk poukazů do 3 dnů.

  Rychlé doručení nebo osobní odběr

  O Vaši objednávku levných i luxusních dárkových poukazů se postarají naši specialisté s nejvyšší pečlivostí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Dokončenou zakázku s vytištěnými poukazy si u nás můžete zdarma vyzvednout nebo zařídíme její rychlé doručení kamkoli po ČR.

 • Bloky

  Poznámkový blok na psaní


  Levný ale praktický reklamní předmět

  Bloky s vlastním potiskem jsou čím dál více oblíbené. Nejčastěji se využívají na psaní poznámek během pracovního dne. Budou se Vám hodit i při projednávání zakázky s klientem, na zapisování doplňkových informací nebo na celkové shrnutí. Zde se naplno projeví výhoda vlastního potisku bloku, protože včetně zapsaných poznámek získá zákazník na odtrženém listu bloku i zpětný kontakt, a tak Vás může snadno opětovně kontaktovat. Do on-line návrhu si proto nezapomeňte mimo loga umístit i své kontaktní údaje, protože sami brzy zjistíte, že je to skutečně velmi praktické.

  Nejoblíbenější variantou je trhací blok A5 s vlastním potiskem. Tento formát je velikostně "akorát" na běžné využití. Pokud bloky plánujete využít jako reklamní předmět nebo formou dárku pro klienty, tak doporučuji zvolit menší formát A6, který lze pohodlně nosit v kabelce, tašce společně s přenosným počítačem, apod. 

  On-line navrhování bloků

  Máte představu, jak by měl poznámkový blok vypadat? Využijte k jeho navrhování náš jednoduchý on-line editor! Návrh vyřešíte i v případě, že zatím nevíte, jak by měl blok vypadat. V nabídce našich předvolených šablon si vyberete nebo načerpáte potřebnou inspiraci pro originální návrh. Pak už si jen nahrajete logo, změníte texty a design si barevně sladíte s ostatní firemní prezentací. 

  Při navrhování v on-line editoru můžete využívat veškeré motivy, ikonky a další obsah, který pravidelně modernizujeme a doplňujeme. Vytvoříte si vlastní návrh reklamních bloků bez zdlouhavé komunikace s grafikem. Tímto způsobem ušetříte přibližně částku kolem 300 Kč - 500 Kč, což je taková obvyklá cena za grafický návrh bloků s vlastním potiskem, který by zpracovával profesionální grafik. 

  Vlastní grafický návrh 

  Vlastní soubory si k Vaší objednávce nahrajete jednoduše kliknutím na tlačítko "nahrát vlastní data" a to na stránce zvoleného produktu.

  Pokud si návrhy poznámkových bloků připravujete svépomocí, tak Vám nejprve doporučíme ověřit si správnost vytvořených tiskových dat v návodu na stránce produktu.   

  Chceme mít vždy jistotu, že se zakázkou budete spokojeni. Po obdržení objednávky data po technické stránce zkontrolujeme. Pokud se v přiložených souborech objeví nějaký problém, tak se pokusíme Vám rovnou navrhnout vhodné řešení a o celé věci Vás budeme obratem informovat. Přesto si návrhy prosím pečlivě před odesláním zkontrolujte. Typografické chyby a překlepy v textech nejsou předmětem naší technické kontroly.

  Můžete se podívat, jak si vlastní data do objednávky nahrajete. 

  Bloky Vám navrhne i náš grafik

  Nezaujala Vás možnost tvorby poznámkových bloků v online editoru? Nevadí. Klidně můžete věnovat svůj čas dál svému podnikání a my se o originální návrh bloků s potiskem postaráme za Vás!

  Kontaktujte nás a popište nám svou představu o výsledném vzhledu reklamního bloku. Nejprve Vám vytvoříme nezávaznou nabídku na grafické zpracování a tisk. Ze zkušenosti Vám můžeme nastínit obvyklé ceny za přípravu originálního návrhu poznámkových bloků. Jedná se o částky začínající na 300 Kč. Při stanovení ceny záleží především na časové náročnosti zpracování grafického návrhu.

  On-line ceník poznámkových bloků

  Nemusíte čekat na individuální nabídky běžných bloků s potiskem. Nastavte si parametry pro výrobu a ihned vidíte, kolik Vás bude výroba stát. V rámci kalkulace zvolte požadované množství a formát poznámkových bloků. Vše si jednoduše vybíráte z přednastavených možností. Výroba bloků s vlastním potiskem je možná již od 100 ks.

  Levná výroba bloků 

  Bloky s potiskem pro Vás vyrábíme nejmodernější speciální technologií. Po dokončení tisku se jednotlivé listy bloku lepí k sobě, realizuje se vazba. Jelikož se díky vazbě jedná o výrobně složitější produkt, tak si u nás bloky pořídíte levně od 100 kusů. Menší množství v současné době nenabízíme, protože by to nebylo v rámci použité technologie ekonomicky zajímavé.

  Poznámkový blok s lepenou vazbou

  Poznámkové bloky v naší nabídce jsou s lepenou vazbou. Jednotlivé listy jsou na bodní straně slepeny k sobě velmi kvalitním lepidlem a je možné je jednotlivě z bločku odtrhávat, aniž by se celý bloček rozpad. V rámci výroby si můžete specifikovat, zda lepenou vazbu budete chtít po delší nebo kratší straně. To se obvykle řeší v rámci orientace návrhu (na šířku nebo na výšku).

  Bloky s kroužkovou vazbou

  Pro některý účel je vhodnější využít kroužkovou vazbu. Tuto variantu bloků si u nás můžete také objednat. Zatím však prostřednictvím e-mailu. Pro více informací a kalkulaci výroby s kroužkovou vazbou nás prosím kontaktujte.

  Bloky s originálním obalem

  Rádi byste odlišili design vnitřních listů bločku od obalu? Ano, je to možné. Na obal si pak můžete udělat poutavý reklamní návrh a vnitřní listy pak již mohou být se střídmějším designem pro více možností vedení poznámek. Pokud máte zájem o blok s obalem, tak nás prosím kontaktujte. Rádi Vám zpracujeme a zašleme cenovou kalkulaci. 

  25, 50 nebo 100 listů v bloku

  Jak si správně zvolit vhodný počet stran bloku? Počet stran rozhodne o tom, jak dlouho Vám nebo klientovi jednotlivý blok vydrží. Vybírat si můžete z 25, 50 nebo 100 stran v bloku. Pro bloky, které používáme jako reklamní předmět volíme 25 listů. Pro bločky pro vlastní použití a zápisky volíme nejčastěji verzi s 50 listy. Každý jednotlivý list v bloku má požadovaný potisk dle Vašeho návrhu. 

  Formáty bloků na psaní

  V naší nabídce najdete bloky o různé velikosti. Největší oblibě se těší blok A5, který je velikostně pro většinu využití ideální. Ve formě reklamních předmětů je dlouhodobě nejoblíbenější tisk bloků formátu A6. My bločky ve formátu A6 využíváme jako pozornost a dárek pro naše zákazníky. Takový bloček zasíláme společně se zakázkou v balíčku. Pokud by se Vám naopak hodil blok o větší velikosti, tak si můžete zvolit formát až A4. Ten již hravě obsáhne skutečně velké množství zapsaných poznámek a informací. 

  Trošku netradičním rozměrem v rámci bloků na psaní je formát DL. Jedná se o podlouhlý (obdelníkový) tvar běžné poštovní obálky. Grafiku si můžete navrhovat s orientací na výšku nebo také na šířku přesně dle Vašeho přání a požadavku.

  Linkované nebo čtverečkované bloky

  Líbil by se Vám blok linkovaný nebo se čtverečky? Jediné, co je pro to potřeba udělat, je si takto návrh potisku bloku připravit. Grafická podoba nemá žádný vliv na konečnou cenu. Linkovaný blok si tedy objednáte stejně levně jako blok bez linek. Buďte klidně kreativní, meze se Vám v tomto žádné nekladou!

  Firemní blok s logem

  Chystáte se blok na psaní označit firemním logem? Není nic jednoduššího než si u nás vytvořit návrh pro firemní blok on-line! Využijte k tomu sílu našeho on-line editoru a uspoříte nemalé peníze za grafický návrh. Jakmile se do on-line navrhování pustíte, tak budete mít za pár minut hotovo. Poté si jednoduše zadáte reklamní bločky s originálním potiskem do tisku.

  Bloky až k Vám nebo osobní vyzvednutí

  On-line objednávkový systém přijme vaši objednávku na tisk poznámkových bloků kdykoliv 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Hotové bloky na psaní si u nás můžete zdarma vyzvednout na pobočce nebo zařídíme rychlé doručení až k Vám.