Roušky s potiskem

Roušky s vlastním potiskem


Využijte je pro zdraví i k vlastní propagaci

V průběhu pandemie Koronaviru (COVID 19) nám vláda nařídila mimo jiné nošení roušek. Ne každému je to příjemné, ale je to nařízení, které musíme samozřejmě dodržovat. Rouška s potiskem je bezpečnostní prvek, který je umístěn přes dýchací cesty a chrání další osoby před rozšiřováním tohoto velmi zákeřného onemocnění. S tím, že je třeba roušky nosit tedy nic neuděláme. Proto to uchopme z druhé strany a využijte tuto situaci ke svému zviditelnění a propagaci. Natiskneme Vám na roušky logo nebo jiný firemní motiv. Taková rouška s potiskem se Vám bude pak hned lépe nosit!

Jak připravit návrh pro potisk

Nic složitého! Vyberte si počet kusů a přiložte vlastní grafiku nebo logo přes tlačítko "nahrát vlastní data". Po přijetí objednávky ji zpravujeme a bezplatně vytvoříme grafický návrh potisku, který Vám zašleme Vám na schválení. Přesné umístění potisku na roušce s Vámi dořešíme případně přes e-mail nebo telefonicky.

Kvalitní roušky on-line

Bavlna je skvělým materiálem pro realizaci potisků na textil všeho druhu. Proto jsme do naší nabídky zařadili roušky právě ze 100% bavlny. Jsou navíc třívrstvé s vnější vrstvou vhodnou pro potisk. Výborně kryjí nos a ústa. Prodyšnost a propustnost byla testována v akreditované nezávislé laboratoři s výsledkem - filtrace vyšší než 70%. Což je u těchto typů roušek skutečně dobrým výsledkem, který omezuje šíření koronavirů.

Barevné varianty roušek

V současné době máme pro potisk k dispozici černé nebo bílé roušky. Barevnou verzi si pohodlně zvolíte on-line již při objednávce. Pokud v daný moment není některá z variant dostupná, tak ji v nabídce zpravidla vůbec nenajdete.

Levné roušky již od 5 ks

Že levné a kvalitní nejde moc dohromady? Obvykle ne, s tím musíme jedině souhlasit. U těchto roušek je to ale jinak! Jedná se totiž o kvalitní výrobek od světové značky reklamního textilu (Fruit of the Loom), který jsme od dodavatele nakoupili v obrovském množství za velmi zajímavou cenu. Proto mohou být roušky s potiskem takto levné. 

Vlastní potisk roušek vyžaduje určitou přípravu a čas. Z toho důvodu je minimální odběr omezen na 5 a více kusů. Cena za kus je skutečně velmi výhodná, a tak se vyplatí roušek pořídit více a střídat je.

Jak roušky udržovat a prát

Námi nabízené roušky je možné prát na 60°C. Potisk je na roušku aplikován nažehlením speciální folií za velmi vysoké teploty. Aplikační folie je velmi tenká a nepůsobí nějaké nepříjemné zpevnění v místě potisku. Zároveň je odolná a bez problémů odolává opotřebení v pračce stejně jako samotné roušky. 

Rychlé doručení až k Vám

Vaši objednávku roušek s potiskem přijme náš on-line systém kdykoliv 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Potištěné roušky si u nás můžete pohodlně zdarma vyzvednout na pobočce nebo zařídíme jejich rychlé doručení až k Vám.

Více informací
Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek